Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2017., 14:37   #41
Quote:
ccaterpillar kaže: Pogledaj post
Recimo, kako ja da znam da je agencija u mom apartmanu, ako ga kupim, ostvarila broj nocenja koje ce mi predstaviti na kraju, kod obracuna i isplate?
Oni mogu da kazu da im je apartman bio prazan recimo ceo jul, kako ja mogu da znam da li je to tacno?
Pa valjda ima neki on-line pregled sta je puno? Nesto kao airbnb, booking, rezervacija sjedala u kino dvorani ili avionu.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 14:47   #42
Quote:
NenadX kaže: Pogledaj post
Pa valjda ima neki on-line pregled sta je puno? Nesto kao airbnb, booking, rezervacija sjedala u kino dvorani ili avionu.
Ne znam. Cak i da ima, da li je to relevantno izmedju dve ugovorne strane?
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 10:37   #43
Bugarsko more je (ako ti je do njega) realno govoreci zakurac, a cijene su koliko vidim kao u HR i Grckoj koje se ne mogu ni usporedjivati s nekakvim Bugarskama (iako osobno ta zemlja mi je lijepa i draga). Bolje za tu lovu kupi apartman u Novalji ili tako neko mjesto gdje mozes agresivno iznajmljivati.

Sent from my SM-G360F using Tapatalk
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 22:34   #44
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
Bugarsko more je (ako ti je do njega) realno govoreci zakurac, a cijene su koliko vidim kao u HR i Grckoj koje se ne mogu ni usporedjivati s nekakvim Bugarskama (iako osobno ta zemlja mi je lijepa i draga). Bolje za tu lovu kupi apartman u Novalji ili tako neko mjesto gdje mozes agresivno iznajmljivati.

Sent from my SM-G360F using Tapatalk
Ne znam odakle tebi ideja da su cene kao u HR i Grckoj.
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 16:16   #45
za svrhu zivljenja ili odmora da

za bisnis ne. to je sve sema da im das novce da oni mogu pokrit sebe.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 17:31   #46
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
za svrhu zivljenja ili odmora da

za bisnis ne. to je sve sema da im das novce da oni mogu pokrit sebe.
Kod nas na jugu u manjem otočnom mjestu u jednom resortu prodaju se apartmani po cijeni od 50tis eu. za 3o-35-mkv., 100 m od mora. Pošto je odlična destinacija sa obiteljskim turizmom i predivnim okolišem(i tijekom rata imali su turista) takva investicija je odlična s obzirom da se po sezoni bez većih problema da zaraditi do 10 tis eu. Ljudi koji inače vode resort za strance koji su ih u većini pokupovalimahom Norvezani i Španjolci,, mogu i vama voditi marketing,punjenje,održavanje apartmana ako vas nema ili nemate vremena. Meni se ta ideja činila odlična, no nažalost mi doma sada ulazimo u ulaganje u nekretninu i Zg tijekom ove godine tako da kupnja apartmana za sada ne dolazi u obzir. Imamo već neke svoje nekretnine u funkciji, pa tko zna za koju godinu ...
luteranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 21:04   #47
Quote:
luteranka kaže: Pogledaj post
Kod nas na jugu u manjem otočnom mjestu u jednom resortu prodaju se apartmani po cijeni od 50tis eu. za 3o-35-mkv., 100 m od mora. Pošto je odlična destinacija sa obiteljskim turizmom i predivnim okolišem(i tijekom rata imali su turista) takva investicija je odlična s obzirom da se po sezoni bez većih problema da zaraditi do 10 tis eu. Ljudi koji inače vode resort za strance koji su ih u većini pokupovalimahom Norvezani i Španjolci,, mogu i vama voditi marketing,punjenje,održavanje apartmana ako vas nema ili nemate vremena. Meni se ta ideja činila odlična, no nažalost mi doma sada ulazimo u ulaganje u nekretninu i Zg tijekom ove godine tako da kupnja apartmana za sada ne dolazi u obzir. Imamo već neke svoje nekretnine u funkciji, pa tko zna za koju godinu ...
na ovo ti mogu samo reci u moj ulici svaki dan netko napravi dva nova apartmana. vi mislite da ce apartmanija zauvjek imat pozitivan ucinak? nek ti pocnu mega ulaganja pa ces vidi pada na trzitu. i ta cifra od 10.000 eur za jedan apartman nakon sve platis sto rekla ja mogu potpisat da nije veca od 3000 eur.

ako netko misli se bavit turizmom onda neka racuna zivot cu dat za to.

u dalmaciji najveci napredak imaju pomorci jos uvjek. sve te velike kuce se grade desteljecima, sto za mene uopce nije nikakav napredak.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:54.