Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 11:55   #81
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
bome dobro si ti uspia skuvat malu, 27, nti iruda....

MK
Skuvala je ona njega.
__________________
hausfrau is offline  
Old 30.11.2017., 11:55   #82
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Moja susjeda se ubila nakon abortusa.
Samo to ću ti reć.

Oboje su bili za, on pred svadbom ona sama.
Prvih mjesec dana je bila ok, na dan kad joj je bio termin poroda zena se ubila.

A mislili su da posljedica neće bit.

Kasnije se saznalo tko je bio otac, on ostao sam, zena ga ostavila, djete iz braka ne viđa. A mogao je fino odmah sve reć pa kud puklo.
Po vlastitom iskustvu i viđenom u okolini: prije ili poslije, na ovaj ili onaj način - sve ispliva.
Situacija uglavnom završi loše kad se nekoga naknadno uhvati u laži, nego kad se bude čovjek, prizna i suoči s počinjenim.

Ako su neke stvari u startu osuđene za završe loše onda ih bolje odmah istjerati na čistac jer sa naknadnim hvatanjem u laži mogu završiti samo lošije od lošeg.
someonesomewher is offline  
Old 30.11.2017., 11:56   #83
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Po vlastitom iskustvu i viđenom u okolini: prije ili poslije, na ovaj ili onaj način - sve ispliva.
Situacija uglavnom završi loše kad se nekoga naknadno uhvati u laži, nego kad se bude čovjek, prizna i suoči s počinjenim.

Ako su neke stvari u startu osuđene za završe loše onda ih bolje odmah istjerati na čistac jer sa naknadnim hvatanjem u laži mogu završiti samo lošije od lošeg.
pušt ti stat, nek on ne priznaje ništa, uvik more priznat, ali jednom kad prizna nema više povratka. triba stat na balun i vit šta će ljubavnica reć
strange quark is offline  
Old 30.11.2017., 11:57   #84
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
vjerojatno je od prije bila labilna, ako je znala da joj je teško mogla je taj dan prespavat ili jednostavno izać van s frendicama
Kao prevenciju samoubojstva predlažeš: naspavaj se, izađi sa frendicama?
Volio bih da su trol jer moraš bit popriličan bijednik da ovako nešto napišeš o mrtvoj osobi i zaista to misliš.
someonesomewher is offline  
Old 30.11.2017., 11:57   #85
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
vjerojatno je od prije bila labilna, ako je znala da joj je teško mogla je taj dan prespavat ili jednostavno izać van s frendicama
Nije.
Društveno aktivna, relana, taman diplomirala i našla super posao. Vedra nasmijana.

Nije čak bila ni sjebana oko nekih drugih stvari, često smo se znale podružit.

Quote:
div kaže: Pogledaj post
nisi
Evo sad ti kazem.
Imaš i ljetovanje besplatno, dogodine.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 30.11.2017., 11:58   #86
Vidi dramaturgije!

Ne znaš što si gore napravio, napumpao je i natjerao da pobaci ili pustio da se dijete rodi i da odrasta bez ćaće.

Kondom glavu čuva!
ayca is offline  
Old 30.11.2017., 11:58   #87
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Skuvala je ona njega.
čut će se još ko je koga skuva.

MK
Kapo O'makine is offline  
Old 30.11.2017., 11:58   #88
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
kolega ne jebi zid, ja zbog posla jedino iman pristup u lovišta po kancelarijama
Jebiga.
Mozda imaš mal k...
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 30.11.2017., 11:59   #89
Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
27



pa ona je bila na pilulama tako mi je tvrdila, a kad sam je pitao od kud sad trudnoća, pričala je nekoj stanci u uzimanju radi prelaska na neke druge,, hormonima itd...nisam doktor, ne znam.

da li sam trebao imat kondom, - da, da li sam je uopće treba jebati - ne, ja ne pričam sad o tome.

dok se ovdje odvija radnja tj dok me savjetujete poslala mi je poruku, danas idem na razgovor s njom, ona je uzela bolovanje ovih para dana nismo se ni vidjeli. Idem se naći s njom danas predvečer. Bože pomozi nam oboma.

Pa ako je bila na pauzi između pilula (u pravilu se ne radi pauza, ali dobro, nisam 100% sigurna jer nisam medicinske struke), onda je trebala reći da staviš kondom. Zatrudnjela je namjerno, to je jasno ko dan.

I po meni, nisi trebao koristiti kondom, ako ste oboje zdravi i imate povjerenja jedno u drugo. Ona je očito izigrala tvoje povjerenje i još ima obraza glumiti žrtvu. Nekad me sram što sam žensko, uz ovakve manipulatorice.
Egoistica is offline  
Old 30.11.2017., 12:00   #90
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Vidi dramaturgije!

Ne znaš što si gore napravio, napumpao je i natjerao da pobaci ili pustio da se dijete rodi i da odrasta bez ćaće.

Kondom glavu čuva!
bome je ona skinula kapicu s ventila i kresnila kompresor.

MK
Kapo O'makine is offline  
Old 30.11.2017., 12:01   #91
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
legalan je i legitiman, ali to je odluka zene koja treba pobaciti
pretpostavljam da je zenama to puno traumaticnija odluka i mnoge nose psihicke posljedice puno duze nego muskarci

meni je malo creepy nagovarati zenu na nesto sto ne zeli, samo zato da se on izvuce
Ali on ne želi dijete. Zašto njega ucijenjivati, zar to nije creepy?
Egoistica is offline  
Old 30.11.2017., 12:01   #92
uff.. nebi ti bio u koži.
Moj savjet je da trebaš reći ženi. Ako si bio hrabar to napraviti, sada budi hrabar to i reći. Skupi hrabrosti i reci ženi.
mesojed is offline  
Old 30.11.2017., 12:03   #93
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
zašto dno dna? čekaj, stani: kao prvo abortus je skroz legitimni medicinski zahvat kojeg rade ovlašteni i školovani medicinski stručnjaci. kao drugo, ako triba dvoje za napravit dite onda triba i dvoje za odlučit oće li se rodit. ne može ona sama odlučit.
a kao treće i najbitnije: kolega već ima familju i neće je valjda sad razorit zbog tamo neke šta se jebala sa oženjenim muškarcem.

Dok je bio u krevetu sa njom, tada nije bio problem sto laze familiju, ali sada kada postoji dete, tek sada da se seti familije i razaranje?
Preveza is offline  
Old 30.11.2017., 12:05   #94
A njena moralna odgovornost?
Tipu prodala priču da je na tabletama.
Živo joj se jebe što otac ne želi to dijete.

Takve žene su odvratne. Imam par u okolici. I sjebale su i tu jadnu djecu

Autoru - ne priznaj nikome, neka sve ide svojim tokom. Možda se i ona predomisli u vezi abortusa kada bude vidjela da si ti odlučan i da ne želiš dijete. A ne bi bilo zgorega da joj kažeš kako će se napraviti i DNA testiranje.
__________________
Hvatam svog vrapca
Crossfaded is offline  
Old 30.11.2017., 12:05   #95
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Dok je bio u krevetu sa njom, tada nije bio problem sto laze familiju, ali sada kada postoji dete, tek sada da se seti familije i razaranje?
A njoj nije bio probelm lagati njemu da je na kontracepciji? To je moralno i prihvatljivo? Ucjenjivati nekoga trudnoćom?
Egoistica is offline  
Old 30.11.2017., 12:05   #96
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Ali on ne želi dijete. Zašto njega ucijenjivati, zar to nije creepy?
Mozda je, ali na to je trebao ranije misliti.
Koliko mi se cini, nije ga silovala. Dovoljno je odrastao da zna da ni pilule nisu sigurna metoda.
Reve is offline  
Old 30.11.2017., 12:06   #97
Quote:
Crossfaded kaže: Pogledaj post
A njena moralna odgovornost?
Tipu prodala priču da je na tabletama.
Živo joj se jebe što otac ne želi to dijete.

Takve žene su odvratne. Imam par u okolici. I sjebale su i tu jadnu djecu

Autoru - ne priznaj nikome, neka sve ide svojim tokom. Možda se i ona predomisli u vezi abortusa kada bude vidjela da si ti odlučan i da ne želiš dijete. A ne bi bilo zgorega da joj kažeš kako će se napraviti i DNA testiranje.
Slažem se u potpunosti. I nemoj pasti na suze i cirkusiranja.
Egoistica is offline  
Old 30.11.2017., 12:07   #98
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
uff.. nebi ti bio u koži.
Moj savjet je da trebaš reći ženi. Ako si bio hrabar to napraviti, sada budi hrabar to i reći. Skupi hrabrosti i reci ženi.

Ovako nešto je teško zataškati. Veća šansa za 'popravak' je ako se stvari odmah istjeraju na čistac nego ako žena sazna za 5 godina.
A ako je stvar u namjernoj trudnoći (laganje o kontracepciji) ne vidim baš da će tip moći biti miran i vjerovati u diskreciju ljubavnice, čak i ako bi pristala pobaciti.

Kako god okreneš, priznanje mi se čini najbezbolnijim mogućim činom jer jedina alternativa koju vidim je strahovanje od toga kad će se saznati, dok se jednom stvarno ne sazna.
someonesomewher is offline  
Old 30.11.2017., 12:08   #99
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Mozda je, ali na to je trebao ranije misliti.
Koliko mi se cini, nije ga silovala. Dovoljno je odrastao da zna da ni pilule nisu sigurna metoda.
Za ucjenjivanje reci 'mozda je?'

Ak ona zeli rodit i bit samohrana majka, sretno joj bilo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 30.11.2017., 12:08   #100
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Mozda je, ali na to je trebao ranije misliti.
Koliko mi se cini, nije ga silovala. Dovoljno je odrastao da zna da ni pilule nisu sigurna metoda.
Pa on je mislio na to. Rekla mu je da je na pilulama. Ovdje nisu omanule pilule, nego ga je ona lagala i sada ga ucjenjuje.
Egoistica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger