Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 18:03   #1
Golden Globes 2018.

Datum ceremonije: 7. siječnja 2018.

Domaćin: Seth Myers

Nominacije


Film 'Get Out' su stavili u rubriku Comedy or Musical
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:52   #2
Po nominacijama se vidi koliko je ovo bila loša filmska godina, svake godine sve lošije i lošije.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:00   #3
Seth Myers, bljutava vodica među voditeljima.
Znaju da bi ih netko poput Gervaisa pojeo, pogotovo nakon ovakve godine u Hollywoodu.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:27   #4
no Ricky no party
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:27   #5
ma nikad mi se nije previse svidjao golden globes kao nagrada ... glupe su mi te kategorije, po njima je sve ili drama ili komedija / mjuzikl - get out je komedija / mjuzikl? ...

i ono govance will & grace je nominirano, a mindhunter, koji je po mom skromnom misljenju najbolja serija ove godine, nije? takodjer, blade runner 2049 nije dobio niti jednu jedinu nominaciju...
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 07:43   #6
Quote:
ulceroz kolitis kaže: Pogledaj post
ma nikad mi se nije previse svidjao golden globes kao nagrada ... glupe su mi te kategorije, po njima je sve ili drama ili komedija / mjuzikl - get out je komedija / mjuzikl? ...

i ono govance will & grace je nominirano, a mindhunter, koji je po mom skromnom misljenju najbolja serija ove godine, nije? takodjer, blade runner 2049 nije dobio niti jednu jedinu nominaciju...
I ja sam iznenađena (neugodno)

A ono sranje od Get Out trpaju gdjegod stignu
Kad će više prestati s tim osjećajem krivnje zbog tlačenja crnaca?
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 12:49   #7
Usraću se https://www.huffingtonpost.com/entry...ushpmg00000067
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:22   #8
Globesi zapravo na kraju krajeva postave trend za Oscara
Naravno, Get Out će izlaziti iz paštete ovih par mjeseci, ovi Lady Bird i Call Me by Your Name su tipičan "tematski" odabir (premda smo nedavno imali Boyhood i Moonlight)
Blade Runner je teški propust, možda dobije Oscara za dizajn ili efekte
Dunkirk već vidim da će biti ovogodišnji "luzer" na Oscarima - sjajno odrađen film, hrpa nominacija, ali tematika nije zanimljiva Amerima i ne bavi se odrastanjem, psihom pojedinaca i nije biografski
Naravno, Meryl Streep je, hoćeš nećeš, sveprisutna

Što se tiče serija po meni ogroman propust je izostanak Better Call Saula u sezoni kad je serija stala uz bok svojem "starijem bratu" Breaking Badu po kvaliteti izvedbe i cjelovitosti priče
Handmaid's Tale će s lakoćom uzeti i Globus, ne bi bilo nezasluženo
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:35   #9
Treba uzeti u obzir da za globuse glasa oko 90 ljudi, dok za oskare glasa oko 6000 ljudi.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:49   #10
Samo da taj The Post popuši, već mi je slabo od takvih filmova.

Blade Runner 2049. mora dobiti za kinematografiju Oskara, ne vidim mu konkurenciju.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 08:51   #11
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Po nominacijama se vidi koliko je ovo bila loša filmska godina, svake godine sve lošije i lošije.
Nagrađuju se "hrabre uloge", "progresivne teme", tu je malo i vraćanja određenih usluga i kraj priče.

Kvaiteta odavno nikoga posebno tu ne zanima.
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 14:32   #12
Rose McGowan prozvala Meryl Streep i ostale
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 14:38   #13
Isto tako će pljeskati Polanskom, neš ti neke moralne vertikale...smiješan je taj čitavi Hollywood.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 13:09   #14
Na koji programima ce se moc gledat prijenos Zlatnih globusa ?
MaraMarich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 14:07   #15
Quote:
MaraMarich kaže: Pogledaj post
Na koji programima ce se moc gledat prijenos Zlatnih globusa ?
HOW DO I WATCH ON THE INTERNET?

Good news! Unlike last year, where NBC didn’t stream the Golden Globes at all, apparently due to the fact that the company’s contract with the Hollywood Foreign Press Association doesn’t include streaming rights, this year you’ll be able to watch the Golden Globes online! According to a report from The Hollywood Reporter, NBC and the Hollywood Foreign Press Association have reached a deal to allow for online streaming of the awards show this year.

So if you have a cable or satellite provider with NBC (or a login from someone who does), you’ll be able to watch online live through NBC’s app (iOS / Android) or website.

https://www.nbc.com/live je li tko zna kako se može ovo gledati kod nas?

http://www.stream2watch.me/stream/1 ovdje imaš besplatan stream nbc, odlična kvaliteta slike, pretpostavljam da je to pravi nbc kanal
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 20:09   #16
Bas me zanima dal ce neka glumica imat muda da dodje u haljini koja nije crna i pljune tim licemjerima u facu
MaraMarich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 20:28   #17
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Isto tako će pljeskati Polanskom, neš ti neke moralne vertikale...smiješan je taj čitavi Hollywood.

Za Meryl kažu da je vlastite kćerke upozoravala na Harvija, dok je drugim mladim glumicama davala uz smješak "savjete" u stilu ako si ozbiljna oko ovog posla i stvarno želiš uspjet moraš upoznat Harveya....

I onda takva spodoba ima obraza napadat Trumpa....


Evo dokumentarac o pedofiliji u Holjvudu...ima na YT

An Open Secret (2015) child abuse in Hollywood

__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 22:31   #18
Kladim se da ih pola neće doć u crnom
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 01:46   #19
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
Kladim se da ih pola neće doć u crnom
Svi su u crnom, i žene i muškarci, osim nekoliko starletica i klinca iz serije Stranger Things. Angelina Jolie izgleda kao Drakulina nevjesta, a neke imaju i majice s natpisom.
LaRosette is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 02:04   #20
Ima netko live stream koji radi ?
MaraMarich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.