Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2010., 19:46   #41
save the hero mi je super!uskoro bi se trebao pojaviti spot za Telephone (gaga Ft beyonce)...
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 10:37   #42
Sinoć je Beyonce osvojila 6 Grammyja čime je ušla u povijest, jer je prva pjevačica koja je osvojila šest Grammyja u jednoj noći tj. najviše osvojenih Grammyja od strane pjevačice u jednoj noći.

- Song of the Year "Single Ladies (Put A Ring On It)"
- Best Female Pop Vocal Performance "Halo"
- Best Female R&B Vocal Performance "Single Ladies (Put A Ring On It)
- Best Traditional R&B Vocal Performance "At Last"
- Best R&B Song "Single Ladies (Put A Ring On It)"
- Best Contemporary R&B Album I AM...SASHA FIERCE
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 17:14   #43
Thumbs up Svi Grammyi zasluženi




A i oblik haljine mi nije mrzak.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 17:04   #44
kraaaljicaa
fico9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 21:07   #45
Dobra mi je ona, ali nekako mi se previše iskomercijalizirala.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 13:11   #46
Solidan glas, ništa više, nije ona baš neka kvalitetna pjevačica a kamoli diva - to je smiješno..
Trenutno jedina pjevačica koja bi se mogla mjerit sa Mariah je Leona...
Darkhero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 21:19   #47
Objavljen je glazbeni video za pjesmu Why Don't You Love Me koja je deveti single za album I Am… Sasha Fierce i koja se nalazi na svim izdanjima albuma osim na standardnom izdanju.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 22:08   #48
ok stvardobar spot...al 9.singl LOL!?
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 22:14   #49
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
ok stvardobar spot...al 9.singl LOL!?
Sada ne znam hoće li se gledati kao single, ali vidjevši da je napravljen spot, pretpostavljam da će se gledati. Ili je možda napravljeno "samo za obožavatelje".
Ako bude odabran za single, onda će biti deveti po redu.

Do sada: If I Were a Boy, Single Ladies, Halo, Diva, Ego, Sweet Dreams, Broken-Hearted Girl i Video Phone.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 22:20   #50
mislim da neće...jer već bi oni to poslali na radio..a vidim da nije u top4o na mediabaseu.......
na koga se sad fura tu?meni je ista leona pred kraj spota u onom crnom sa šeširom na glavi i onom mrežom i kričavim usnama hahah
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 15:42   #51
.


_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 21:33   #52
Prema izjavama osoba koje rade s Beyonce na njezinom 4. studijskom albumu, vodeći single mogao bi izaći za tri tjedna. Također, krajem godine, trebao bi izaći live album.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 15:00   #53
kakav live album?sigurno nece sad novi singl pa live album, pa za mjesec dana novi album
da, rekao je lik da cemo mozda vec za 3 tjedna cuti novi singl.....ali je takodjer naglasio da je to 'biznis' pa se jos nista ne zna tocno...

Quote:
Listening to New B record Dream wrote...F**KING INSANE! WOw!! She About to Kill the game again! Had to Listen again!! Yall C in 3 weeks!
Quote:
That’s what they sayn now... But it is the music Business. could b sooner [or] lata
Quote:
I think we are doing a lot of up-tempo records for this one. She’s in such a good place right now in life that she is interested in making party music, definitely.
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 16:13   #54
ne slušam ju baš, ali joj se divim, odličan glas!
__________________
De, dobro je!
kjava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 20:35   #55
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
kakav live album?sigurno nece sad novi singl pa live album, pa za mjesec dana novi album
da, rekao je lik da cemo mozda vec za 3 tjedna cuti novi singl.....ali je takodjer naglasio da je to 'biznis' pa se jos nista ne zna tocno...
Koncert iz Londona koji je snimljen tijekom tri nastupa u studenom 2009. godine.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 21:39   #56
Ovo je vrh svih vrhova. Resentment live
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 00:35   #57
novi singl za 3 tjedna!

Novi album u 12 mjesecu!

ucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 11:59   #58
Quote:
sexy chick :) kaže: Pogledaj post
Beyonce je bash cool i zgodna......I lijepaaaaaaaa..Meni je ona ljepša od Rihanne!!!Tko se slaže?
Nema usporedbe. Beyonce >>> Rihanna
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 14:46   #59
Quote:
ucky kaže: Pogledaj post
novi singl za 3 tjedna!

Novi album u 12 mjesecu!

Od kud ti to?
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 16:28   #60
procitaj ove tweetove gore
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.