Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2006., 10:01   #201
Zmaja jesi probala pitati u maksimiru? Osobno poznam ljude koji tamo rade, probajte otiči do njih u četri (šest) oka i s obzirom na moju dosadašnju suradnju skroz je dobra ekipa ako im je to dozvoljeno nevidim razlog sašto ti nebi dali.
JAVNA USTANOVA MAKSIMIR
Maksimirski perivoj bb(Kad uđeš na glavni ulaz lijevo od restorana )
Glavni ti je g. Strizirep on odlučuje.SRETNO

Bundek je predivan ali subotom je velika gužva,a mislim da neželiš da se stare znatiželjne babe zaustavljaju i bleječi ko telad komentiraju kak je lepa ,kak ima lep haljinu ,...te stvaraju užasan žamor dok ti govoriš riječi koje bi tvoji gosti trebali čuti ,jer zato su i došli, ne?
snimatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 10:48   #202
covjece toliki ljudi su se zenili na jarunu da bi tebe odbili??!!
ocito ih treba potplatit masno kaj drugo reci
najbolji su ti dvorci il nekakvi klubovi sa zeleom povrsinom
al gle tesko je savjetovat
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 11:56   #203
joj ljudi...mi smo se trebali vjenčati 14.10. u matičara, iako još ništa nije rezervirano datum je bilo službeni...e sada njegova mama mora kroz 9 mjesec na operaciju kičme , iako još datum nije siguran u 9 mj. je pregledima i kad se to završi ide na operaciju, nakon toga mora mirovat jedno mjesec dva dana...e sve bi se to dalo pomaknuti da ja nisam malo trudna..tako da ne želim u 11 mjesec (8mj.trudnoče) s trbuhom ispod nosa i natečenim nogama gegat se do matičara a poslije na večeru.

Sada planiramo pomaknit sve na 30.9. a ja tek sada pojma nemam što ću....
JOJ
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 12:07   #204
Quote:
Mary Bellows kaže:
joj ljudi...mi smo se trebali vjenčati 14.10. u matičara, iako još ništa nije rezervirano datum je bilo službeni...e sada njegova mama mora kroz 9 mjesec na operaciju kičme , iako još datum nije siguran u 9 mj. je pregledima i kad se to završi ide na operaciju, nakon toga mora mirovat jedno mjesec dva dana...e sve bi se to dalo pomaknuti da ja nisam malo trudna..tako da ne želim u 11 mjesec (8mj.trudnoče) s trbuhom ispod nosa i natečenim nogama gegat se do matičara a poslije na večeru.

Sada planiramo pomaknit sve na 30.9. a ja tek sada pojma nemam što ću....
JOJ
uzas,najbolje da se vjencate do 9 mj
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 12:22   #205
Quote:
snjeska kaže:
uzas,najbolje da se vjencate do 9 mj
mjesec rujan ili
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 12:28   #206
da jesec rujan heheh,neces valjda kad bus radjala hehehe

najbolje je krajem 8,prije nego sto se sva ta medicina pocne odvijat i dok si relativno trudna i mos hodat
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 12:31   #207
Quote:
snjeska kaže:

relativno trudna
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 12:32   #208
ma znam, što prije to bolje...ali imam sada male komplikacije vezane uz trudnoču i moram mirovati još bar dva tjedna pa neću početi s pripremama...
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 12:33   #209
Quote:
Mary Bellows kaže:
ma znam, što prije to bolje...ali imam sada male komplikacije vezane uz trudnoču i moram mirovati još bar dva tjedna pa neću početi s pripremama...
mozda ne bi bilo lose da onda cekas da rodis bebaca pa da se onda vjencate...onda ces bit prekrasna...bez trbuha...i neces se morati bojati za moguce komplikacije...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 12:43   #210
pa da, to ti je bolje. ak ti je bed zbog klinca, obavite maticara samo vi ,starci i kumovi negdje nabrzaka, a onda kad rodis napravite veliku festu i pravo vjencanje!nemoj se forsirati.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 12:59   #211
ma to lijepo zvuči, ali trebalo bi čekati bar 8-9 mjeseci zbog bebe, a onda su i drugi prioriteti (beba) vezani uz novac...tako da od toga ne bi bilo ničeg.
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 13:17   #212
da, pa nije pametno sad se forsirati...te pripreme i planiranja vjencanja znaju biti stresni a to nije dobro za malog slatkaca!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 14:02   #213
ma ne brini sve ce biti u redu,najbolje bi bilo da si zasjednete i dogovorite se
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 14:16   #214
ma ja znam što želim...dakle jednu večeru s užom rodbinom i to je to...ali ipak treba mi haljina a kako ne znam koika ću biti u 9-10 mjesec ne mogu to riješiti nego par dana prije...moram rijšiti prostor (to mogu i moji)
našla sam neke haljine na netu, pa sam mislila dati šiti, koliko bi me to došlo para mislim?

e da mislim da ako nisi vjenčan i rodiš da ti dolazi socijalna služba provjerit imovinsko stanje i životni prostor??? istina ili ...
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 15:31   #215
67 dana!!!!!!!!!!!!!

e da mislim da ako nisi vjenčan i rodiš da ti dolazi socijalna služba provjerit imovinsko stanje i životni prostor??? istina ili ...

Iskreno, ovo prvi put čujem..... mislim da to nije tako, ali odi na Pravo, oni će znati točnije.
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 15:37   #216
Quote:
ema1 kaže:
67 dana!!!!!!!!!!!!!
malo ili puno...
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 15:48   #217
Quote:
Mary Bellows kaže:
malo ili puno...
Malo, malo....gusto nekako....
Ali ipak taman da mi se kuma dobro oporavi od poroda
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 16:39   #218
Mary, a da samo ti, tatekić i kumovi obavite sada matičara, pa nakon poroda, oporavka bake i tebe i svih ostalih napravite dernek?

P.S. - Nastupam za tri dana bajdvej.
Admin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 17:11   #219
Quote:
lolita11 kaže:
a di su vas jos odbili i zasto? zasto se kod nas ne moze zenit di ti to pozeliS?!
razlog je kazu ovaj:
"Bilo koju radnju, zahvat ili događanje na otvorenoj površinu u vlasništvu grada Zagreba ne smijete provesti bez odobrenja samog grada.
Za informacije i moguće dozvole trebali bi se obratiti samoj gradskoj upravi."

Odbili su nas u Botaničkom, a kada smo u proljeće zivkali Maksimir nisu nam se javljali..

Tulum je u Big Mammi pa bi nam Bundek bio super da ne vozikamo ljude preko cijelog grada...
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 17:19   #220
Quote:
snimatelj kaže:
Zmaja jesi probala pitati u maksimiru? Osobno poznam ljude koji tamo rade, probajte otiči do njih u četri (šest) oka i s obzirom na moju dosadašnju suradnju skroz je dobra ekipa ako im je to dozvoljeno nevidim razlog sašto ti nebi dali.
JAVNA USTANOVA MAKSIMIR
Maksimirski perivoj bb(Kad uđeš na glavni ulaz lijevo od restorana )
Glavni ti je g. Strizirep on odlučuje.SRETNO

Bundek je predivan ali subotom je velika gužva,a mislim da neželiš da se stare znatiželjne babe zaustavljaju i bleječi ko telad komentiraju kak je lepa ,kak ima lep haljinu ,...te stvaraju užasan žamor dok ti govoriš riječi koje bi tvoji gosti trebali čuti ,jer zato su i došli, ne?
Snimatelju, hvala na info za Maksimir.. Razmišljali smo i o toj opciji, međutim došli smo jedne subote predvečer, a od parkinga ni p..samo gužva s jako malo privatnosti.. tada mi se činilo da je u Max. veća gužva nego na Bundeku (al' sam se prevarila).. Žena koja nam je javila da smo odfakirani se ful ispričavala i rekla je da je ovo prvi put da su nekoga odbili (pehisti ).. sada ćemo se probati žaliti direkte Banduri... pa ćemo vidjeti dalje, a vremena je sve manje..
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.