Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2006., 15:03   #81
meni kuma sa ostalim curkama organizira djevojacku, sve se međusobno dobro znaju tako da nije bio problem... stripera već našle (navodno provjerenog) i za mjesec dana lumpamo
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 11:37   #82
jos 15 dana, ne mogu virovat. danas mi je mama rekla e curo moja... jos malo pa si gospoda
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:04   #83
jos 11 dana... vrime prolazi brzinom svjetlosti. danas idem po cipele
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:19   #84
Curke još 5 danaaaaaaaaaaaaa, strah me jakooooooooooo!!!
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:26   #85
Joj da prošla je i djevojačka, bilo je strašno!!!!!!!!!!
Potrošila hrpu para a od zabave ni zzzzzzzzz
One mene odvele van a ja plačala, i to još u Lake City, pa di ćeš gore........
Mislim njima je bilo zabvno, one se nisu opterečivale jel i meni dobro...
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:35   #86
Pa di ste isle u Lake city?? Joj..majko mila..vjeruj mi, znam sto govorim..prije sam bila inventar u tom klubu..a sad me tamo nije bilo vec jedno 3 mjeseca..tko vas je posluzivao?? Reci cu ti jel te pokrao ili ne..jer se tocno zna koji konobar je takav..ako je bio neki plavi zgoljo, ziher vas je pokrao, bas kao i jedan visoki crni s hercegovackim naglaskom..ako vas je posluzivala cura ili jedan dalmatinac, super ste prosli..ma joj..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:37   #87
Quote:
lolita11 kaže:
da, teoretski ih ne bi trebalo doc puno, al kad ja sve sama placam to je onda ogroman trosak. inace striper dode 400 eura na sat vremena pa si ti sad misli! kak su se one uopce usaglasile da sve placaju?kaj se sve medusobno poznaju i ista su skvadra?ja imam problem da su sve cure vrlo razlicite ,a mnoge se niti ne poznaju.....
400 EUR????? Kolko sam ja u to upućena 1000,00 kn i stvarno za 5
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:42   #88
Quote:
Mischa kaže:
Pa di ste isle u Lake city?? Joj..majko mila..vjeruj mi, znam sto govorim..prije sam bila inventar u tom klubu..a sad me tamo nije bilo vec jedno 3 mjeseca..tko vas je posluzivao?? Reci cu ti jel te pokrao ili ne..jer se tocno zna koji konobar je takav..ako je bio neki plavi zgoljo, ziher vas je pokrao, bas kao i jedan visoki crni s hercegovackim naglaskom..ako vas je posluzivala cura ili jedan dalmatinac, super ste prosli..ma joj..
Neki crni dečko srednje visine, a kad je čuo da se slavi djevojačka bio je i više nego ljubazan, tak da sam 100 posto sigurna da me pokrao.........
Ali hvala Bogu i to je prošlo makar mi se novčanik znatno stanjio
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:44   #89
moja djevojacka isto prosla...bilo je ookej. nist posebno, al su se potrudile stvarno. bar nisam nist potrosila....
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:46   #90
Znam o kome se radi..on ti je vishe nego u redu..a uvijek je takav kad se radi o nekim prigodnim vecerima..nije te puno pokrao vjeruj mi..vishe bi te ovi ostali odrali..
I zao mi je kaj su te tamo otfurale..bilo bi ti puno bolje negdje drugdje..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 22:01   #91
Moje vjenčanje je bilo 16.06. , ponavljam se znam, i bilo je lijepo. Svima Vama koje se uskoro udajete i koje imate tremu držim fige, i želim Vam da se što više opustite i uživate u svom danu! Vjerujte mi bit će Vam prekrasno! SRETNO!!!
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 10:26   #92
006... jos 6 dana!!!! pomalo se i taj dan blizi...
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 20:59   #93
danas se misiz_s udaje!!!

eeeeeeeeeeeee!!!!!!!!

hmh, čula sam u susjedstvu neke svatove, da nije ona....
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 00:02   #94
Quote:
Afrika paprika kaže:
danas se misiz_s udaje!!!
sretno misiz_s
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 00:04   #95
njaso tek sada sam vidjela topic...svu srecu ti zelim
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 00:26   #96
lolita se danas udala! CESTITAM!!!

Meni jos 42 dana...
Djevojacko putovanje mi je sljedeci vikend. Idemo u grad grijeha, ali cu biti dobra! Vikend iza toga cu imat djevojacku zabavu. To organizira moja kuma skupa s mojim prijateljicama, a ja se samo zabavljam - mislila sam da je to bit. Zao mi je cure ako ste se lose provele na djevojackom
tina981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 00:37   #97
Kada ides u Bali?

Quote:
stela25 kaže:
Samo na kratko da se javim, poslje sljedi duza prica. Sve je bilo fantasticno, nista nije krenulo lose, frizura izvrsna, sminka za 5, klopa, muzika, ma sve je bilo za 10.
Presretna i prezadovoljna.
Sutra idemo uplatiti medeni mjesec - Bali

Puno pusa i hvala na cestitkama.
Nisam ovo prije primjetila... Pocela sam razmisljat o medenom mjesecu. Maldivi su prekrasni, a i Bali izgleda interesantno. Reci mi gdje ides i s kojom si agencijom organizirala putovanje?
Sori sto je ovo off topic.
tina981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 09:09   #98
Quote:
mišica kaže:
Moje vjenčanje je bilo 16.06. , ponavljam se znam, i bilo je lijepo. Svima Vama koje se uskoro udajete i koje imate tremu držim fige, i želim Vam da se što više opustite i uživate u svom danu! Vjerujte mi bit će Vam prekrasno! SRETNO!!!

ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udala si se točno 3 mj. prije moje svadbe.
Kul
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 09:10   #99
Quote:
njasa kaže:
006... jos 6 dana!!!! pomalo se i taj dan blizi...
Samo hrabro, uopće ne sumnjam da će ti biti prekrsno!!!
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 09:30   #100
Drage moje, eto, nazalost ja s vama necu vise djeliti trenutke brige i srece, jer do mojeg vjencanja nece doci..barem ne tako skoro..vama svima zelim svu srecu, da budete najljepse na svojim svadbama..i da uzivate u braku kao sto ste i u vezama..hvala vam na svim korisnim savjetima..jednoga dana ce mi vjerojatno dobro doci, tko zna..bokic cure..drzite se..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.