Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2003., 21:48   #61
Quote:
iggix kaže:
Vjerujesh li mi da se rulja pocela kupit na pola njihove svirke?

Ja vjerujem, posto sam shaltajuci programe malo zastala na Pinkpop-u bas kad su oni svirali. Od muzevog silnog cudenja kako je to loooosheeeeeee sam se i ja pokupila nakon po minute.


Iggix, jesi slusala Manu-a? Nije dao da snimci idu na tv. Imam li komentar? Hmmmm.....
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2003., 22:10   #62
Nisam, frendica se malo, khm, sroljala na zemlju pred kraj QOTSA....(nije Cuce). Cura pila cijeli dan vodu (za razliku od nas dvije) i malo pretjerala. A sto nije dao kamere? Jel dao neku izjavu?

P.S.: Jesi me vidjela? Zarko crvene tole i ruke, dekolte i celo u istoj boji. Zasjenila sam i zalazak sunca.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2003., 16:15   #63
Nije dao izjavu, nego je stalno pisalo kako Manu Chao management nije dao dozvolu za tv prenos. Kasnije je neki facer objasnjavao da je to ustvari Manu sam odlucio da nece da ide na tv okruzen ....... (???) Nisam cula cim/kim.

Ne, nisam te snimila. Mozda i bih da je muz manje kukao pa da sam malo kasnije preshaltala. Koji jogurt najbolje pomaze?
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2004., 23:51   #64
Quote:
wuk kaže:
meni je bas dobar album, samo me nakon nekog vremena pocelo nervirat to sto je sve ko radio!
A jes' vala
Velvet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 01:35   #65
Previse.. previse... sta ja znam. Drveno? Staticno? Previse se trude, a rezultat je dosadan? Ne znam, nikako ih ne mogu probavit... nisu losi, ali malo su mi bezivotni.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 02:27   #66
meni su skroz ok a i znaju napravit odličan koncert...
sve u svemu
__________________
live long and prosper
JakeTheMass is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 02:33   #67
slušao jedno vrijeme cijelo vrijeme pa mi dopizdilo i nisam više... nikad... šmrdc...

ono nešta komarac pjesma mi je ok. mosquito song?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 02:35   #68
Quote:
wuk kaže:
meni je bas dobar album, samo me nakon nekog vremena pocelo nervirat to sto je sve ko radio!
tru.. tru...
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 07:46   #69
...a u quratz...taman se poslije ljubljanskog koncerta slikam sa qotsa basistom nickom olivieriem, kad ga oni nedugo zatim izbace iz banda...a čovjek si samo malo više volio popiti, skidati gol i tu i tamo razbiti kakvu iritantnu njušku...jebote, pa kao da smo sjedili u istoj školskoj klupi...
sundog is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 10:21   #70
Quote:
sundog kaže:
...a u quratz...taman se poslije ljubljanskog koncerta slikam sa qotsa basistom nickom olivieriem, kad ga oni nedugo zatim izbace iz banda...
Da ublažiš svoju bol, nabavi si albume Mondo Generatora. Oliveri se lijepo dere (više-manje) od prve do zadnje pjesme.

QOTSA u Ljubljani je bio jedan od najboljih nastupa koje sam gledao.
 
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 16:51   #71
Quote:
grandpa the du du monkey kaže:
QOTSA u Ljubljani je bio jedan od najboljih nastupa koje sam gledao.
Eh... Ne otvaraj mi stare rane. Uvijek propustim najbolje koncerte... Samo dvaput nisam.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 17:02   #72
Quote:
just Sandy kaže:
Eh... Ne otvaraj mi stare rane. Uvijek propustim najbolje koncerte... Samo dvaput nisam.
Sljedeće ljeto očekujem Sonic Youth u Križankama. Puca me optimizam nakon što su doveli QOTSA i Pixiese.

np modey lemon - feed the babies
 
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 19:00   #73
Quote:
grandpa the du du monkey kaže:
Sljedeće ljeto očekujem Sonic Youth u Križankama. Puca me optimizam nakon što su doveli QOTSA i Pixiese.

A da se zaletis prekosutra do Bologne? Dobijes jos i dEUS, Lanegana, Radio 4 i Franz Ferdinanda u paketu...



np. interpol - not even jail
__________________
is any song worth singing if it doesn't help?
anch_io is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 19:23   #74
Quote:
anch_io kaže:
A da se zaletis prekosutra do Bologne? Dobijes jos i dEUS, Lanegana, Radio 4 i Franz Ferdinanda u paketu...
Znam, to mi je propalo, pa sam se nagradio novim majmunom na ramenu. Očekujem SY na proslavi diplome.
 
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 19:24   #75
Quote:
sundog kaže:
...a u quratz...taman se poslije ljubljanskog koncerta slikam sa qotsa basistom nickom olivieriem, kad ga oni nedugo zatim izbace iz banda...a čovjek si samo malo više volio popiti, skidati gol i tu i tamo razbiti kakvu iritantnu njušku...jebote, pa kao da smo sjedili u istoj školskoj klupi...
osim toga se volio i sexat sa patuljkama(ozbiljno)...
__________________
Pa dobro razmislit ću!
Zildjian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 19:55   #76
Quote:
sundog kaže:
...a u quratz...taman se poslije ljubljanskog koncerta slikam sa qotsa basistom nickom olivieriem, kad ga oni nedugo zatim izbace iz banda...a čovjek si samo malo više volio popiti, skidati gol i tu i tamo razbiti kakvu iritantnu njušku...jebote, pa kao da smo sjedili u istoj školskoj klupi...
Pa sto ne uploadujes koju sliku da vidimo i tog Olivieria?
Velvet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 20:10   #77
ništa posebno.
antianara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 20:21   #78
Quote:
anch_io kaže:
A da se zaletis prekosutra do Bologne? Dobijes jos i dEUS, Lanegana, Radio 4 i Franz Ferdinanda u paketu...
prokletniče, a zaboravio zvijezde večeri???
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
THE SHINS!!!
elwuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 21:11   #79
Quote:
elwuss kaže:
prokletniče, a zaboravio zvijezde večeri???
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
THE SHINS!!!
joj!

ma svejedno. i da skupim pare nemam prijevoz.ovako se mogu samo jos vise bedirati. mislio sam da je deda koji kilometar blizi pa ce se njemu dati zaletiti do tamo...


np. fall - the classical
__________________
is any song worth singing if it doesn't help?
anch_io is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2004., 08:49   #80
Quote:
anch_io kaže:
joj!

ma svejedno. i da skupim pare nemam prijevoz.ovako se mogu samo jos vise bedirati. mislio sam da je deda koji kilometar blizi pa ce se njemu dati zaletiti do tamo...

mmmda...ja sam bio ziher da ću ić, al sam odustao....istrošio sam se previše i to
al mi ide frendica iz LJ, pa sam ju lijepo zamolio da (s obzirom na to da ima običaj to radit), snimi na MD Shinse, pa bumo vidli!
elwuss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:56.