Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2007., 10:00   #81
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
paladin owna rogue_a
kako mozes biti tako siguran? kolika je sansa=? 100% da ce me ownat?
NE
jer on ne OWNA rogue nego moze ga dobit isto sto rogue moze dobit pallya
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 11:34   #82
Quote:
mala5 kaže: Pogledaj post
kako mozes biti tako siguran? kolika je sansa=? 100% da ce me ownat?
NE
jer on ne OWNA rogue nego moze ga dobit isto sto rogue moze dobit pallya
da,može ga dobit,al ga ne owna al sad ovisi al u svakom slučaju i rogue može pallyja kilnut
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 14:28   #83
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
isuse,pa nije WoW igra u kojoj ti je glavna stvar gear pa jebote,evo npr imaš profesije! ja sad ne znam igru gdje možeš uzimati biljke, kopati rude, pecati...a što se tiče povijesti,sve je to sa WoWom povezano i danas imaš te likove iz povijesti u WoWu (daju questove npr) kao Sylvanas Windrunner,Thrall...
se ti pravis glup ili sta....

WoW je gear!! kakve profesije to ti nece pomoci da nekoga pobjedis! samo gear, skill skoro nista! I to sto je povijest povezana sa vremenom u kojem se igra odvija je super... al tu nema nicega osim napadanja drugih ljudi te bavljenjem profesija i rijesavanja questova... nema mjesta na kojima se mucis da nesto skuzis.. a smrt tek... pih... da vidis... da ti netko moze uzeti sve predmete koje imas, 5 put bi promislio prije napada...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 14:29   #84
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
paladin owna rogue_a
ma gluposti pricas.... gear ti treba.... tko ima bolji gear pobjeduje... akopala ima bolji gear on je pobjednik... da je tako kako ti kazes (da uvijek postoji klasa koja pawna drugu) igra bi bila totalno out-balancirana
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 14:37   #85
1v1 je glupost u većini MMO-a jer su rađeni na paper-rock-scissors principu.

Ajd zamisli 1v1 npr. tank vs healer...to bi bilo zanimljivo gledat. Prvih 6 sati.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 16:03   #86
Quote:
Ze_Ilithid kaže: Pogledaj post
1v1 je glupost u većini MMO-a jer su rađeni na paper-rock-scissors principu.

Ajd zamisli 1v1 npr. tank vs healer...to bi bilo zanimljivo gledat. Prvih 6 sati.
haha
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 19:27   #87
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
haha
Ma lik se ufuro jer je gledo na youtubu onaj filmic kao o klasama...sta su onda gljive....ako si gledao naravno...

sve ovisi o opremi i skillu, nebi bilo fora da postoji to...svi su ravnopravni, samo trebas imat opremu i znat igrat naravno.
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 20:02   #88
daj mala5 previse seres ode o klasama , volio bi te viditi u pvp-u , a i znam sigurno o wowu vise od tebe
__________________
Necu zvaku ocu kusur
mazriGoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 20:26   #89
Quote:
mazriGoz kaže: Pogledaj post
daj mala5 previse seres ode o klasama , volio bi te viditi u pvp-u , a i znam sigurno o wowu vise od tebe
daj se ne preseravaj.. ko neki klinac.. ak imas sta za rec suti i dokazi...

a ti mala5 ne spomonji skill, gear i WoW u istoj recenici... to ne ide zajedno!! skill je uljez! ne treba ti skill!! eBay FTW MF!!!!! a ne skill... tko kupi na ebayu taj je bolji...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 20:30   #90
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
daj se ne preseravaj.. ko neki klinac.. ak imas sta za rec suti i dokazi...

a ti mala5 ne spomonji skill, gear i WoW u istoj recenici... to ne ide zajedno!! skill je uljez! ne treba ti skill!! eBay FTW MF!!!!! a ne skill... tko kupi na ebayu taj je bolji...
tko kupuje na ebayu,živi je govnar i glupson! božeee,kupovat WoW acc na ebayu pa to bi zadnji idiot napravio pa jel nije bolje sa svojim trudom mjesecima skupljat gear,povećavati znanje/skill u igri,levelat...
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 20:51   #91
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
daj se ne preseravaj.. ko neki klinac.. ak imas sta za rec suti i dokazi...

a ti mala5 ne spomonji skill, gear i WoW u istoj recenici... to ne ide zajedno!! skill je uljez! ne treba ti skill!! eBay FTW MF!!!!! a ne skill... tko kupi na ebayu taj je bolji...
a sta ne? cek oprema je sve, ali nemoze mi moj mali buraz ono doc sa full merc likom npr skinut nekog blue gearanog...je da ce ovaj bit resilenc itd itd full, ali opet buraz nece znat sta treba radit, kaj stiskat u koje vrijeme..ja ne govorim o skillu kao ono full zna igrat itd nego o osnovama...
i btw vec sam ispricao pricu o liku rogue koji je kupio s Ebaya i izgubio bez problema u duelu..jednostano ne zna, ne moze se snac, jedino ga oprema donekle spasava...

@mazriGoz: tebi bi svasta sad izgovorio ali necu , nego ja toliko pricam jer stalno mislite da je ono "moj pally je najjaci", "moj shammy owna vas sve" itd
to nije istina, svaka klasa je izjednaca s ostalima, svi su ravnopravni, ali opet oprema i nesto sta necu spomenut zbog Vergiliusa (skill ljudi :P)..

a to sto si me htio vidit u PvP mozes ako si ally , sad ne igram jer mi je grafa na kompu na kojem igram WoW sjebana, a od onog da cu prestat sam odustao
a o tome dal ti znas o Wowu vise od mene me zaboli ona stvar...
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 21:37   #92
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
tko kupuje na ebayu,živi je govnar i glupson! božeee,kupovat WoW acc na ebayu pa to bi zadnji idiot napravio pa jel nije bolje sa svojim trudom mjesecima skupljat gear,povećavati znanje/skill u igri,levelat...
e pa taj idiot sad pawna po azerothu....
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 21:38   #93
Quote:
mala5 kaže: Pogledaj post
@mazriGoz: tebi bi svasta sad izgovorio ali necu , nego ja toliko pricam jer stalno mislite da je ono "moj pally je najjaci", "moj shammy owna vas sve" itd
to nije istina, svaka klasa je izjednaca s ostalima, svi su ravnopravni, ali opet oprema i nesto sta necu spomenut zbog Vergiliusa (skill ljudi :P)..
ma nema skilla kad ti kazem.. a ak ga ima onda je to koju caroliju sad da stisnem...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 21:59   #94
rade cu potrositi 6 mjeseci na nabrijavanje lika nego ga kupiti jer je veci gust
__________________
Necu zvaku ocu kusur
mazriGoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 09:04   #95
Quote:
mala5 kaže: Pogledaj post
Ma lik se ufuro jer je gledo na youtubu onaj filmic kao o klasama...sta su onda gljive....ako si gledao naravno...

sve ovisi o opremi i skillu, nebi bilo fora da postoji to...svi su ravnopravni, samo trebas imat opremu i znat igrat naravno.
Skill? Evo - GW PvP, ili još friškije, ovo: http://www.unleashthefury.com/
Ovisi isključivo o skill-u.

I nemojte se bahatit "this 0wnz0rz laff" jerbo vam je WoW tek skino MMO jumfeve.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 09:25   #96
Quote:
mazriGoz kaže: Pogledaj post
rade cu potrositi 6 mjeseci na nabrijavanje lika nego ga kupiti jer je veci gust
i ja također
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 11:58   #97
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
i ja također

ye ye, da ti sad neko ponudi pallya 70 s onak dobrim gearom kao nebi uzeo...ja bi isto kupio da imam para kao oni da za to trosim...
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 12:37   #98
treba... skill je 10-20% lika...jedva... itemi 80-90% lika


ovo definitivno nije istina..skill je većina lika..a ne 10%-20%..ako si ikad igro znaš..ili ak jesi pa su te uništvali neznaš...moj frend je s karazhan opremljenim rogueom dobival dosta jače protivnike od sebe...ne jače tipa 500hp-a više , nego močniji frajeri..svih clasa..tak da ovo baš ne drži..je da bude t6 ubil boga u t4 n00bu ali ako su sličnog skilla to se nebude desilo..osim ak si n00b..a ima i takvih..


i da ..warcraft je pokraden od warhammera..orc-ovi i sva sranja..sam se blizz bolje izreklamirao pa eto čuda
fix is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 14:00   #99
Quote:
fix kaže: Pogledaj post
i da ..warcraft je pokraden od warhammera..orc-ovi i sva sranja..sam se blizz bolje izreklamirao pa eto čuda
oćeš valjd reć da je warcraft pokrao ideje iz warhammera. Jel?
Warhammer je jedno 20-30g stariji od Warcraft franšize pa kontra šprajc nije ni moguć.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 14:37   #100
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
isuse,pa nije WoW igra u kojoj ti je glavna stvar gear pa jebote,evo npr imaš profesije! ja sad ne znam igru gdje možeš uzimati biljke, kopati rude, pecati...a što se tiče povijesti,sve je to sa WoWom povezano i danas imaš te likove iz povijesti u WoWu (daju questove npr) kao Sylvanas Windrunner,Thrall...
skoro svaki mmorpg ima profesije ,recimo lotro ima i herbalisam mining itd..
naFRljen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.