Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2013., 11:41   #81
A kakva ti je prehrana?
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 13:12   #82
Udarci, mlataranja rukama, vježbe za triceps, itd. nemaju veze s direktnim topljenjem sala s ruku. Ne moraš se orijentirati na to, nego prioni svemu što utječe na općenito mršavljenje - prehrana i treninzi.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 14:48   #83
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
A kakva ti je prehrana?
Kako kada. Istina je, da se moram stabilizirati što se tiče prehrane; ovisi o danu i raspoloženju, ne jedem strogo svaki dan. ALI svjesna sam da sam jela previše UH, a često i previše sira (podravec), pretpostavljam da je to glavno što bih trebala izbaciti, pa jesam. Vidjet ću where do I go from here.

Prijedlozi i kritike dobrodošli
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 15:29   #84
sir nije problem. niti uh.. problem je ono sto pojedes opcenito... omjer, kalorije
exer86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 17:47   #85
Nije bitno samo koliki je općeniti unos nego i što se jede jer određene namirnice mogu potaknuti i sabotirati u borbi protiv celulita.

Previše soli, šećer, prerađenu hranu, zasićene i trans masne kiseline, a bome i alkohol treba izbaciti iz prehrane.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:06   #86
Quote:
Cahla kaže: Pogledaj post
Ne mogu radit čučanj sa 50 kila jer imam skoliozu visokog stupnja i ozljedu vratne kralježnice, tako da nije situacija baš idealna.
kako to rijesavas?

nosis ortozu ili?
dastardly1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:40   #87
Quote:
dastardly1 kaže: Pogledaj post
kako to rijesavas?

nosis ortozu ili?
Nope. Radim vježbe za kralježnicu i idem kiropraktičaru svaki tjedan.
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 01:20   #88
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Nije bitno samo koliki je općeniti unos nego i što se jede jer određene namirnice mogu potaknuti i sabotirati u borbi protiv celulita.

Previše soli, šećer, prerađenu hranu, zasićene i trans masne kiseline, a bome i alkohol treba izbaciti iz prehrane.
istina da neka hrana vodeni.. ali opcenito nije bitan izvor, nego kolicina..

pa naravno da treba..seceri,alkohoh,, itd treba izbaciti zauvijek... sto ne znaci da ne mozes ufitat neki burek ili cevape
exer86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:50   #89
Quote:
exer86 kaže: Pogledaj post
istina da neka hrana vodeni.. ali opcenito nije bitan izvor, nego kolicina..

pa naravno da treba..seceri,alkohoh,, itd treba izbaciti zauvijek... sto ne znaci da ne mozes ufitat neki burek ili cevape
Vidiš, zanimljivo je, i stvarno sada ne kakam, da ja uopće ne jedem takve stvari. :/ Znači, ono, čevapi, bureCi, pomfrit, hamburgeri, pohano... i slične stvar,i me uopće ne privlače i rijetko kad mi dodje želja, pa si priuštim. Mislim da sam jednostavno došla do zaključka, da mi UH ne odgovaraju; napuhuju me, nakuplja mi se voda u tijelu i stvaraju mi se masnoće na dijelovima tijela gdje mi je to stvarno odvratno za vidjeti. Tako da, vjerojatno je u tome stvar. No, ljeto je idealno vrijeme da se čovjek dovede u red; kome se da jest pizdarije i nakuhavat, kad nam je dostupna divna paleta boja voća i povrća?? Raw food all the way!!
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 22:09   #90
Quote:
Cahla kaže: Pogledaj post
Vidiš, zanimljivo je, i stvarno sada ne kakam, da ja uopće ne jedem takve stvari. :/ Znači, ono, čevapi, bureCi, pomfrit, hamburgeri, pohano... i slične stvar,i me uopće ne privlače i rijetko kad mi dodje želja, pa si priuštim. Mislim da sam jednostavno došla do zaključka, da mi UH ne odgovaraju; napuhuju me, nakuplja mi se voda u tijelu i stvaraju mi se masnoće na dijelovima tijela gdje mi je to stvarno odvratno za vidjeti. Tako da, vjerojatno je u tome stvar. No, ljeto je idealno vrijeme da se čovjek dovede u red; kome se da jest pizdarije i nakuhavat, kad nam je dostupna divna paleta boja voća i povrća?? Raw food all the way!!
a voce i povrce nisu uh?
dobro, dobro...znam sto si mislila, samo jos dodaj proteine i masti (al ne ono biljno smece, nego zivotinjske masti, maslinovo i kokosovo ulje) i na konju si. Ja sam vise manje sav celulit makla takvom prehranom, i sto nisam stalno napuhana a ni gladna.
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.