Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2003., 16:06   #21
Moze mi netko reci jel se kad se kupi karta moze gledati sve filmove unutra ili samo ta jedna predstava?
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 17:19   #22
Ono što je meni mnogo bitnije od kozmetike kina jest činjenica da tamo u istom danu igraju čak tri filma kakvi inače uopće nisu dolazili u Zagreb - Good bye Lenin, Irreversible i Dogville. Europski filmovi!
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 18:17   #23
Filmovi su tu ali bojim se da će kao što netko reče dvorane zjapiti prazne (sinoć na večernjoj projekciji Lenina kino poluprazno) .. dobar bi potez bio sniziti cijene koje se sada kreću od 22 do 29 kn
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 21:25   #24
Quote:
storytelj kaže:
...dobar bi potez bio sniziti cijene koje se sada kreću od 22 do 29 kn
previše, previše
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 21:36   #25
Quote:
Anderlon kaže:
Ono što je meni mnogo bitnije od kozmetike kina jest činjenica da tamo u istom danu igraju čak tri filma kakvi inače uopće nisu dolazili u Zagreb - Good bye Lenin, Irreversible i Dogville. Europski filmovi!

to sam i ocekivao od cinestara, sada budem isao jos vise u kino.

__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 12:33   #26
Quote:
gidu10 kaže:
Povrsinom je veci...sigurno... ali na losijoj lokaciji...
Bolji je od Broadwaya u svakom pogledu (pohvala za parking) sjedala su predobra i nisu preklopna nit od one jeftine plastike s kojom sam se 500 pota uštipnuo a i bolja je lokacija i dostupnije i sa autom i tramvajem, do kaptola imas 3 dana jahanja, 7 kn garaza/sat i vikendom prije dobijem bingo neg dođeš do gore autom. A tek piletina za šalterima
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 14:17   #27
Quote:
Grejp kaže:
Moze mi netko reci jel se kad se kupi karta moze gledati sve filmove unutra ili samo ta jedna predstava?
Kad platiš kartu dvadeset-i-nešto kuna , možeš do mile volje gledati sve filmove kolko puta želiš i još na izlasku dobiješ poklon - vreću krompira i pečeno prase.
__________________
Ni špijuni nisu što su nekad bili. Ranije - čim ga vidiš , znaš tko je. Danas - čim ga vidiš ,ne znaš tko je.
fritz von achtung is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 15:09   #28
Quote:
Anderlon kaže:
Ono što je meni mnogo bitnije od kozmetike kina jest činjenica da tamo u istom danu igraju čak tri filma kakvi inače uopće nisu dolazili u Zagreb - Good bye Lenin, Irreversible i Dogville. Europski filmovi!
Ha, ha...

To je zato jer traže omjer prihoda 40:60 u vlastitu korist - pa im velike distributerske kuće tipa Kinematografi, Continental i Intercom-Issa ( koje hoću i do 57:43, u vlastitu korist, ofkors ) ne daju svoje filmove.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 15:37   #29
Quote:
fritz von achtung kaže:
Kad platiš kartu dvadeset-i-nešto kuna , možeš do mile volje gledati sve filmove kolko puta želiš i još na izlasku dobiješ poklon - vreću krompira i pečeno prase.

toooooooooooooooooo i jos.












SARCASM WONT BE POTREBAN,.
jesi ti mozda na forumu filozofskog?
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2003., 20:06   #30
U Americi imaš takve komplekse od 30ak dvorana, platiš 8 dolara i možeš biti cijeli dan unutar kompleksa, gledati filmove koje želiš.

Jednog dana će možda biti tako i ovdje.
 
Odgovori s citatom
Old 25.12.2003., 20:08   #31
Quote:
Dario D. kaže:
U Americi imaš takve komplekse od 30ak dvorana, platiš 8 dolara i možeš biti cijeli dan unutar kompleksa, gledati filmove koje želiš.

Jednog dana će možda biti tako i ovdje.

da kljucna rijec je MOZDA.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2003., 22:05   #32
Quote:
Dario D. kaže:
U Americi imaš takve komplekse od 30ak dvorana, platiš 8 dolara i možeš biti cijeli dan unutar kompleksa, gledati filmove koje želiš.

Jednog dana će možda biti tako i ovdje.
Sjeti se da zivis preko velike bare, ali i iza devet sela.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2003., 22:55   #33
Quote:
Dario D. kaže:
U Americi imaš takve komplekse od 30ak dvorana, platiš 8 dolara i možeš biti cijeli dan unutar kompleksa, gledati filmove koje želiš.

Jednog dana će možda biti tako i ovdje.


To znam, i kada sam bio tamo isao sam, i stvarno sam mislio da je taj cinestar na istu foru...ocito nije, mozda jednoga dana bude....mozda i mi budemo razvijena zemlja---jednoga dana.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2003., 08:43   #34
presporo mijenjaju repertoar... neki filmovi će se vrtjeti tjednima a recimo IRREVERSIBLE su skinuli za tjedan dana ..

Od 25.12. igraju ROGER DOGER, OBITELJSKE VEZE, POGLED S NEBA i U POTRAZI ZA NEMOM - baš i nije neka ponuda
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2003., 12:15   #35
meni su dvorane ok, i svida mi se sto kad ih rezerviras na netu mozes sam birat di ces sjedit. I onaj cijeli unutrasnji dio gdje mozes kupit kokice i gluposti. Sjedala su im udobna, love seats nisu bas nesto toliko wow, obicna sjedala, ali inace, svida mi se kino, i cure su, valjda zato sta su tek pocele radit bile jaaako drazesne i ljubazne.
It's OK!
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2003., 12:38   #36
Bila

Super je, meni se sviđa... Stolci su jako udobni, treba ih testirati na nekoj trosatnoj projekciji, ako se ne ukočim ko inače svaka čast.

Love chairs nisam probala.

Zvuk je bijesan, žao mi je što Good bye Lenin nije film koji zahtjeva kino sa zavidnim soundom... Voljela bih tamo gledati LOTR 3

Nije neka ponuda zato što su distributeri nešto zmuljali međusobno i posvađali se oko distribucije svojih filmova CineStaru..
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 04:39   #37
Bio sam tamo....

Nije loše, jedino što mi nije jasno kamo će svi ti silni ljudi stat. Takav je interes da je u dvorani bilo čak 20 ljudi, uključujući i mene.....

Šala mala....

Kino je fakat super sređeno. Dvorana u kojoj sam bio ima tako postavljena sjedala da ti onaj ispred nikako ne može zaklanjati vidik. Jedino imam dojam da je filmsko platno možda malo preveliko (a možda sam se samo ja naviknuo na TV...)...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 09:15   #38
molim samo cu nekaj reci

bio sam u nedjelju, i prazno skoro kino, uglavnom slobodno sam mogao ici i na druge predstave tam, jer nema nikoga na ulazu u dvoranu, a prazno je ionako relativno.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 23:49   #39
Quote:
Cpl. Hicks kaže:
sami, ne jedan s drugim; nisam homofob, no
Dvojici frendova su uvalili ta sjedala. Dvjema frendicama isto.
Neću riskirati pa ići na neki film kad znam da će dvorana biti pretrpana. Jedna od tih frendica je prosula kokice po paru koji je jednom sjedio ispred nje.

Quote:
robybaggio kaže:
Sjeti se da zivis preko velike bare, ali i iza devet sela.
U jebote gdje ja to živim?!


Meni su glupi ti naši Kinematografi (CineStar spada među njih, je l` da?), LOTR 3 se prikazuje samo u Zagrebu, i to samo u 21:30. Isti je slučaj s Broadwayjem. Jesam li ja jedini koji zna da je taj film u prvom tjednu prikazivanja u nekim državama skidao rekorde?! Dobro, znam samo za Portugal, al` ipak.
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 10:44   #40
Mene brine to što su prije pričali da će bit dvorana samo za hrvatski film.... a sada tome nema ni traga ni glasa.

Ok je kino, ali ne vidim razliku prema a1 ili Broadwayu...
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.