Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2013., 17:03   #41
Da li da prihvatim posao koji mi se nudi, a za koji nemam dobar osjecaj? Ili da nastavi raditi honorarno, pa ce se vec naci neki bolji posao? Čakovec 17:02

Zadnje uređivanje TheAbeona : 30.09.2013. at 17:14.
TheAbeona is offline  
Old 30.09.2013., 23:24   #42
Quote:
600klara kaže: Pogledaj post
ASC 29:32 ovna, na samom kraju znaka
Jeste li vi u vezi? Prema karti, kao da ste nedavno prekinuli, između vladara je separacija orbisa 0:36.
Vaša budućnost bi bio vladar 11. kuće, ovdje je to saturn. Nije povezan s vašim vladarima, ali je povezan s mjesecom koji je tvoj suvladar i opći pokazatelj situacije. Mjesec i saturn su u kvadratu, koji pokazuje teškoće koje treba prevladati.
Hoćete li uspjeti, teško je reći . Više je pokazatelja za ne nego za da. Te planete imaju uzajamnu recepciju (žele surađivati) i u pozitivnom smislu i u negativnom. Mjesec je u znaku izgona saturna, a saturn u znaku pada mjeseca i izgona venere (njega). Također je mars (ti) u znaku izgona saturna, a venera (on) u vlastitom izgonu i padu mjeseca.
Što se tiče osjećaja, ti mu se jako sviđaš, ali što se tiče budućnosti, mislim da nažalost ipak nema ništa od toga.

Kako god bilo, javi što se događa da ne lupetam bez veze
Hvala ti!
Mislim da si u pravu....ly:

Jesmo bili prekinuli. Ja sam prekinula jer nisam vidjela smisao u tome, ali smo se pomirili za par dana jer nam bas nije islo ni odvojeno...

Zbunjuje me njegovo ponasanje ustvari. Jedan tren mi se cini da osjeca nesto, drugi tren da ne, i tako....
Cinjenica jest da je jos uvijek tu. Ali kao sto sam rekla, ne vidim svemu tome ni cilj ni svrhu....

Hvala puno jos jednom
Nenuphar is offline  
Old 01.10.2013., 00:12   #43
Quote:
Nenuphar kaže: Pogledaj post
Hvala ti!
Mislim da si u pravu....ly:

Jesmo bili prekinuli. Ja sam prekinula jer nisam vidjela smisao u tome, ali smo se pomirili za par dana jer nam bas nije islo ni odvojeno...

Zbunjuje me njegovo ponasanje ustvari. Jedan tren mi se cini da osjeca nesto, drugi tren da ne, i tako....
Cinjenica jest da je jos uvijek tu. Ali kao sto sam rekla, ne vidim svemu tome ni cilj ni svrhu....

Hvala puno jos jednom
Hvala na povratnoj informaciji i sretno !
600klara is offline  
Old 01.10.2013., 00:43   #44
Zanima me dali postoji mogučnost trudnoće u bliskoj budučnosti.. hvala..

Novi Vinodolski 0:42
Anny79 is offline  
Old 01.10.2013., 09:03   #45
http://www.dodaj.rs/f/40/X6/wzkQpvD/...ojeponasan.gif Pitanje je kakvo je ponasanje decko sa kojim sam se vidjala imao prema devojci sa kojom je mislim bio..znam da su bili u nekoj kao vezi.. ne znam da li je bilo prema njoj emocija sa njegove strane i da li joj je bio privrzen..on je nekom pricao da nije mada mislim da laze..Hvala

Zadnje uređivanje Baphomet : 01.10.2013. at 09:18.
Afrodi4465 is offline  
Old 01.10.2013., 09:34   #46
Pozdrav,

Da li ćemo moj momak i ja otići u inozemstvo raditi? Ja sam po struci ekonomist, nezaposlen, on vojnik.

23.02.1987, Zagreb, 9:33

Lijepi pozdrav
tonkaribica is offline  
Old 01.10.2013., 11:54   #47
Quote:
Anny79 kaže: Pogledaj post
Zanima me dali postoji mogučnost trudnoće u bliskoj budučnosti.. hvala..

Novi Vinodolski 0:42
ASC 25:49 raka
Tvoj vladar je mjesec i u aplikaciji je na vladara 5. kuće djece. Orbis je 1:38, znak je fiksni. Venera se nalazi u 5. kući i također ima aplikaciju s mjesecom orbisa 2:51, pa bi to vjerojatno bilo za oko 2-3 mjeseca. Zbog debilitacije venere u škorpionu moglo bi biti problema (a koja ih trudnica u zadnje vrijeme nema ), pa ako bude ovako, pripazi se.

Očekujem dobre vijesti
600klara is offline  
Old 01.10.2013., 12:15   #48
Hoću li kupiti stan do kraja godine?
Zagreb, 12. 15
Hvala unaprijed
life35 is offline  
Old 01.10.2013., 16:02   #49
Postavit ću kratko konkretno pitanje...Dakle, čeka li me nova ljubav?

Split, 16:02

Hvala unaprijed!
leglo is offline  
Received Infraction
Old 01.10.2013., 16:55   #50
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Bok Hoće li ovaj pas biti udomljen? Velika Gorica, 14:23

Hvala!!
Ispričavam se na komplikaciji ovog pitanja, ali prefomulirala bih ga drugačije )

Hoću li ja udomiti tog psa? (novo pitanje je postavljeno u 18:04, Velika Gorica, hvala!!! )

Zadnje uređivanje Depeche E. : 01.10.2013. at 18:05.
Depeche E. is offline  
Old 01.10.2013., 17:04   #51
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
karta
Da ti pravo kažem Klara ovdje ni ja nisam 100% sigurna što će ispasti.Ali, idemo po redu, da ne preskačemo stepenice.

Ti si ovaj peregrinirani, kadentni mars, pa može biti da se osjećaš poprilično nemoćno,kao tvoj suvladar je tu još i peregrinirani mjesec u blizancima u 8.kući,kući strahova, briga i gubitaka, pa to vjerojatno dosta vjerno opisuje tvoje trenutno stanje, a vezano za ovo pitanje.
Ispit je vladar 10.kuće merkur.Između marsa, tvog vladara i merkura, vladara ispita postoji separacijski sekstil, uz negativnu recepciju, jer tvoj vladar prima merkura u svoj izgon, pa nam to ukazuje da se na ispit izlazilo i palo.Mjesec, kao tvoj suvladar i opći signifikator razvoja situacije,
sljedeći aspekt ima upravo sa vladarom ispita i to trigon uz pozitivnu recepciju, tj merkur, ispit, mjeseca prima u znak svog vladarstva, pa bi mu po teoriji trebao biti naklon.

U ovoj karti čak taj mjesec prenosi svjetlost od marsa(s kojim ima separacinjski aspekt) prema merkuru i na taj način ih povezuje.Taj mjesec je u ovoj karti vladar 9.kuće,a to je i naše znanje, pa bi se moglo reći da tvoje znanje (mjesec) povezuje/spaja tebe(mars) i ispita(merkur). Dakle to je ono što je i više nego pozitivno i da nema nekih drugih, kumulativno gledano negativnih stvari, ja bi bila poprilično sigurna da ćeš ti taj ispit proći, ali ovako baš i nisam previše uvjerena.

Što je to što je negativno u ovoj karti? Onaj spominjani mjesec, a koji je po svojoj prirodi izuzetno bitan,jer je on opći signifikator razvoja budućih događaja (pa teorija kaže da je bolje da nam je oštećen vladar, nego mjesec, upravo zbog toga jer njegovo oštećenje, može ukazivati na
'oštećenje' budućih događaja, odnosno da bi se budući događaji mogli odvijati sa dosta problema).
Taj mjesec je u 12. znaku od znaka svojeg vladarstva (što je oštećenje), sporiji je u svojem kretanju od prosjeka,a to se gleda kao da je retrogradan (oštećenje),nalazi se u nesretnoj 8.kući (oštećenje), ne vidi ptolomejskim aspektom ascedent(oštećenje).Dalje, tvoj vladar mars, vladara ispita merkura prima u svoj izgon, pa se može reći da tebi taj ispit, tj stanje sa tim ispitom dosta šteti, ti ga doživljavaš vjerojatno kao neprijatelja, jer ti on dolazi sa neprijateljskog teritorija.

Vladar 4.kuće ishoda je, jupiter koji je doduše egzaltiran, ali, nalazi se u 8. kući gubitaka, ili ako gledamo znakove od ascedenta, onda je to 9.znak, pa je kadentan, što isto nije nešto što je dobro,a on je ovdje i vladar zadnje sizigije,pa je njegovo stanje, odnosno položaj u ovoj karti dvostruko naglašen.Ti, tj tvoj vladar mars, tog jupitera primaš u svoj pad, pa se može reći, da je lako moguće da ti ishodom tog ispita nećeš biti zadovoljna.

Klara, ja ti kao i uvijek,želim sreću i da se pokaže da je ovaj moj zaključak o neprolasku ispita bio kriv i previše pesimističan i da će onaj trigon između mjeseca i merkura(usprkos ovim navedenim negativnim činjenicama) biti dovoljan i izvući situaciju i da ti, napokon više, položiš i taj zadnji ispit.

Još jednom sretno i svakako javi da li si ili nisi prošla



@Depeche Extreme

Depeche, bilo bi dobro prije nego se postavi novo pitanje, da se da povratna informacija o prošlom postavljenom pitanju.Naime 13.9. si postavila pitanje o upisu/neupisu na novinarski fakultet i rekla si da ćeš rezultate znati do 16.9.Taj rok je prošao, a ti povratnu informaciju dala nisi,a kolegica koja ti je radila tu analizu te je zamolila da daš povratnu informaciju, pa bi onda bilo zaista lijepo da se prije nego se postavi novo pitanje, da povratna informacija.

Ako kojim slučajem još ne znaš rezultate, onda si i tu informaciju mogla dati, čisto da se ne pitamo da li si se upisala ili nisi ili još ne znaš (kad si se već pojavila na ovoj temi sa novim pitanjem)

evo ovako , pismeni sam polozila, danas sam imala usmeni i prof nas je htjeo rusit i onda sam ja rekla da mi to zadnji..itd i rekao mi da dodjem za dva tjedna, e sad jel to rekao da me se rijesi ili ce me pustitt stvarno ne znam
Klara22 is offline  
Old 01.10.2013., 18:08   #52
Quote:
leglo kaže: Pogledaj post
Postavit ću kratko konkretno pitanje...Dakle, čeka li me nova ljubav?

Split, 16:02

Hvala unaprijed!
Postavila si slično pitanje 28.9. Nešto se promijenilo u ova 3 dana?
600klara is offline  
Old 01.10.2013., 18:23   #53
Quote:
600klara kaže: Pogledaj post
Postavila si slično pitanje 28.9. Nešto se promijenilo u ova 3 dana?
Ništa se nije promijenilo, osim što smo razdvojeni..on je privremeno u inozemstvu... tamo je nekih dvadesetak dana. Ne komuniciramo radi daljine (nadam se da je samo radi toga), jer u tom periodu se nismo čuli nekih 12. dana. Ako vremenom ne budemo nastavili gdje smo stali ostavim feedback. Međutim činjenica je da nismo definirali kraj među nama. Niti je bilo razloga za kraj. Vidit ćemo.

Postavit ću drugo pitanje, čeka li me preseljenje, možda u drugi grad? Jer preseljenje bi se trebalo dogoditi..prije ili kasnije..

Split, 18:21

Hvala Klara

Zadnje uređivanje leglo : 01.10.2013. at 18:46.
leglo is offline  
Old 01.10.2013., 23:22   #54
Quote:
600klara kaže: Pogledaj post
ASC 25:49 raka
Tvoj vladar je mjesec i u aplikaciji je na vladara 5. kuće djece. Orbis je 1:38, znak je fiksni. Venera se nalazi u 5. kući i također ima aplikaciju s mjesecom orbisa 2:51, pa bi to vjerojatno bilo za oko 2-3 mjeseca. Zbog debilitacije venere u škorpionu moglo bi biti problema (a koja ih trudnica u zadnje vrijeme nema ), pa ako bude ovako, pripazi se.

Očekujem dobre vijesti
hvala ti, javim ako nešto bude..
Anny79 is offline  
Old 02.10.2013., 09:03   #55
Quote:
Klara22 kaže: Pogledaj post
evo ovako , pismeni sam polozila, danas sam imala usmeni i prof nas je htjeo rusit i onda sam ja rekla da mi to zadnji..itd i rekao mi da dodjem za dva tjedna, e sad jel to rekao da me se rijesi ili ce me pustitt stvarno ne znam
Ufff, sad ne znam kako da tretiram ovu kartu, odnosno što je iz nje radilo.Daj mi molim te reci, da li to znači da te on zove na sljedeći usmeni rok, odnosno da tad kad je on tebe pozvao da dođeš je sljedeći ispitni rok, na kojem bi ti samo odgovarala usmeno, što bi značilo da ti je ovaj pismeni dio ispita koji si prošla na ovom roku, priznao ili te on pozvao izvan predviđenog ispitnog roka, odnosno da za dva tjedna nije sljedeći ispitni rok, nego te je on jednostavno tad 'naručio' da dođeš pa će vidjeti što će s tobom napraviti.

Velim, teško mi je odrediti kako da tretiram ovu kartu jer ti si pitala baš određeno, da li ćeš proći na ovom roku koji imaš sljedeći tjedan(tj ovo što si jučer, prekjučer imala) i kako ga ti tehnički gledano nisi prošla, iako ti je on izgleda priznao bar dio ispita, onda bi to odgovaralo ovome svemu što je bilo negativno u toj karti (da sad sve ne ponavljam) usprkos tome što je postojao aspekt.Da je u toj karti mjesec kao opći signifikator razvoja situacije bio u praznom hodu, onda bi ovaj samo usmeni izlazak na ispit, mogla opravdati time, odnosno mjesec u praznom hodu često donosi neko odugovlačenje, ali mi je ovako teško izvući što je iz te karte točno bilo odlučujuće za ovakav rasplet
Enlil is offline  
Old 02.10.2013., 13:14   #56
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
Ufff, sad ne znam kako da tretiram ovu kartu, odnosno što je iz nje radilo.Daj mi molim te reci, da li to znači da te on zove na sljedeći usmeni rok, odnosno da tad kad je on tebe pozvao da dođeš je sljedeći ispitni rok, na kojem bi ti samo odgovarala usmeno, što bi značilo da ti je ovaj pismeni dio ispita koji si prošla na ovom roku, priznao ili te on pozvao izvan predviđenog ispitnog roka, odnosno da za dva tjedna nije sljedeći ispitni rok, nego te je on jednostavno tad 'naručio' da dođeš pa će vidjeti što će s tobom napraviti.

Velim, teško mi je odrediti kako da tretiram ovu kartu jer ti si pitala baš određeno, da li ćeš proći na ovom roku koji imaš sljedeći tjedan(tj ovo što si jučer, prekjučer imala) i kako ga ti tehnički gledano nisi prošla, iako ti je on izgleda priznao bar dio ispita, onda bi to odgovaralo ovome svemu što je bilo negativno u toj karti (da sad sve ne ponavljam) usprkos tome što je postojao aspekt.Da je u toj karti mjesec kao opći signifikator razvoja situacije bio u praznom hodu, onda bi ovaj samo usmeni izlazak na ispit, mogla opravdati time, odnosno mjesec u praznom hodu često donosi neko odugovlačenje, ali mi je ovako teško izvući što je iz te karte točno bilo odlučujuće za ovakav rasplet
ovako, nema vise roka sto se tice ove kalendarke godine, ovo sto ja idem za tjedan je na neki nacin izvan roka, to smo ga mi pitali da nas pita jos jednom a on je rekao da ce vidjet sta ce s nama neka dodjemo,
Klara22 is offline  
Old 03.10.2013., 10:02   #57
Quote:
Klara22 kaže: Pogledaj post
ovako, nema vise roka sto se tice ove kalendarke godine, ovo sto ja idem za tjedan je na neki nacin izvan roka, to smo ga mi pitali da nas pita jos jednom a on je rekao da ce vidjet sta ce s nama neka dodjemo,
Klara, fala ti puno na ovim dodatnim informacijama! Pretpostavljam da bi se onda moglo smatrati da je ova karta još aktivna, a s obzirom da ti je dio ispita priznat, mislim na pismeni dio koji si prošla, a usmeni se ne dešava na nekom, ajmo to tako nazvati službenom roku, nego je na neki način produžetak ovog roka na kojem si polagala pismeni ispit.

Klara još jednom ti želim sreću sa ovim ispitom i javi kako je bilo!
Enlil is offline  
Old 03.10.2013., 14:57   #58
Hoćemo li ponovno biti zajedno?
14:56 Seget Donji
RibaRibica is offline  
Old 03.10.2013., 16:15   #59
Quote:
life35 kaže: Pogledaj post
Hoću li kupiti stan do kraja godine?
Zagreb, 12. 15
Hvala unaprijed
Dobila sam ASC=7Sag47
Ti si Ju i Mesec, stan je Ma. Vladari su u separaciji a i Mesec je u praznom hodu, pa je odgovor na tvoje pitanje Ne.
fensi88 is offline  
Old 03.10.2013., 16:27   #60
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Dobila sam ASC=7Sag47
Ti si Ju i Mesec, stan je Ma. Vladari su u separaciji a i Mesec je u praznom hodu, pa je odgovor na tvoje pitanje Ne.
jedva čekam da prođe ova godina. nejde me ništ. Nejde mi ništa u prilog kupovine stana. Ima mala mala šansa, al očito svemir neće.

Hvala ti fensi od srca na odgovorima na moja pitanja
life35 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:06.