Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2014., 12:56   #21
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Konacno Zagorec da nekaj vodi. Mozda ce i biti vise pitanja iz kajkavskog kraja, jer onih otocica i trajekata je vise fakat dosta.
kvizovi se nabi trebali centrirat samo na neki kraj. nego ravnopravno na cijelu Hrvatsku
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 13:00   #22
Ali Tsnns je bio poprilicno dalmatiziran, te otoci, se stalno forsiranje Olivera te trajekti.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 13:41   #23
Pa što tu smeta, Jadran je ionako najljepši dio Hrvatske.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 14:30   #24
Radi se o tom firsiranju svega kaj he dalmatinsko, a rijetko gdje se spominje i sam Zagreb, okolica Zagreba, Turopolje, Lika, Zagorje, Slavonija, Moslavina, Baranja, Podravina, Kordun, Banovina, Zumberak, Gorski kotar, Bilogora, Kalnik.

Dalmacija i primorje povrsinom cine manje od pola Hrvatske, a po kvizovima ispada kao da cini 70 pa i vise pisto. Cmc je cak i smanjio s Dalmacijom, kaj je vrlo iznenadjujuce, ali je zato Rtl pojacao.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 17:05   #25
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Pa što tu smeta, Jadran je ionako najljepši dio Hrvatske.
po mom misljenju ovo je cista istina ali postujem svaki kraj Ljepe Nase i svaki kraj je na svoj nacin ljep i poseban zato je glupo da se oko toga svađamo!!
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 19:15   #26
Meni je bila Lijepa naša extra, samo su ljudi nula.
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 21:09   #27
ovo proljece ko stvoreno je za novu sezonu regionalnog Big Brothera. a oni ga izgleda nece stavit sad kad im Sulejman zavrsi nece imat nista osim Tajni, ustvari doci ce Tri dva jedan-kuhaj! ali to traje samo 2 tjedna
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 15:51   #28
Quote:
sebastianminis kaže: Pogledaj post
ovo proljece ko stvoreno je za novu sezonu regionalnog Big Brothera. a oni ga izgleda nece stavit sad kad im Sulejman zavrsi nece imat nista osim Tajni, ustvari doci ce Tri dva jedan-kuhaj! ali to traje samo 2 tjedna
otkud da traje 2 tjedna Ja sam očekivao 2.5 mjeseca
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 16:50   #29
Ma kakva dva tjedna, Tri dva jedan kuhaj će trajati sigurno više od mjesec dana.

EDIT:
Svi ludi za kuhanjem - rekordan broj prijava za RTL-ov show!

Zadnje uređivanje Luka3 : 10.02.2014. at 17:20.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 18:23   #30
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Ma kakva dva tjedna, Tri dva jedan kuhaj će trajati sigurno više od mjesec dana.

EDIT:
Svi ludi za kuhanjem - rekordan broj prijava za RTL-ov show!
boo mislio sam jer je Tri dva jedan-peci! trajao samo 2 tjedna
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 19:14   #31
bas sam sad cito da ce Srbi i ovo proljece imat novu sezonu Big Brothera ovi s RTL-a su stvarno glupi pa sta nemogu svatit da bi im se gledanost programa povecala ako bi napravili novu sezonu
sad je idealno vrijeme za to jer druge televizije samo prikazuju turske sapunice koje ljudi sve manje vole, pa bi svi gledali Big Brother

sezona iz 2011 je bila jako gledana i popularna. ova bi sigurno bila i gledanija i popularnija
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 19:50   #32
Quote:
sebastianminis kaže: Pogledaj post
bas sam sad cito da ce Srbi i ovo proljece imat novu sezonu Big Brothera ovi s RTL-a su stvarno glupi pa sta nemogu svatit da bi im se gledanost programa povecala ako bi napravili novu sezonu
sad je idealno vrijeme za to jer druge televizije samo prikazuju turske sapunice koje ljudi sve manje vole, pa bi svi gledali Big Brother

sezona iz 2011 je bila jako gledana i popularna. ova bi sigurno bila i gledanija i popularnija
taj big brother bi bilo manje zlo i smece od turaka ali samo to
giovanni006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 19:59   #33
Meni je drago sto nema BB-a, bolje da idu sa nekim novim stvarima poput ovoga Tri, dva, jedan kuhaj.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 20:51   #34
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Meni je drago sto nema BB-a, bolje da idu sa nekim novim stvarima poput ovoga Tri, dva, jedan kuhaj.
novi bi vise bio Big Brother je njega nismo imali vec 3 godine...a Tri dva jedan-kuhaj! je jako slican ko Tri dva jedan-peci! tako da vec mozemo znati sta nas ceka
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 21:10   #35
Big brothera smo se nagledali za sva vremena.
Zadnja sezona je imala losiju gledanost nego prethodne, Masterchef ih je pobjedio.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 21:34   #36
Thumbs up

Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Big brothera smo se nagledali za sva vremena.
Zadnja sezona je imala losiju gledanost nego prethodne, Masterchef ih je pobjedio.
slažem se
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 17:46   #37
I mislio sam da će Delale reciklirati teme Red Carpeta i od Exkluziv Tabloida polako praviti Red Carpet 2, no nisam mislio da će se to dogoditi tako brzo. Evo danas je doveo onog zadarskog mačka, a njega su vukli naširoko po Red Carpetu.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 19:56   #38
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Big brothera smo se nagledali za sva vremena.
Zadnja sezona je imala losiju gledanost nego prethodne, Masterchef ih je pobjedio.
al prije se TV opcenito vise gledao...a ta sezona se ipak smatra jako uspjesnom
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 18:45   #39
sta sad vidim da ce pocet novi Studio 45 koji ce ici nedjeljom u 17:45, samo na RTL-u a ne na RTL-u 2
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 18:55   #40
Da li već ove nedjelje?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.