Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2015., 11:51   #21
Ma kaj glupi Švicarci znaju? Zato kaj su tak blentavi i jesu jedan od najsiromašnijih naroda u Europi.
pljuc

Cijepljenje protiv gripe ne podržavam zbog vlastitog lošeg iskustva: dok mi je u tvrtci cijepljenje protiv gripičke bilo obvezno za sve prodavače, obvezno sam dan-dva nakon cijepljenja tu istu gripičku i popljugal. Kad su (negdje 2002.) ukinuli tu imbecilnu praksu, gripa je za mene nekaj o čemu se čita.
Stav mi je dodatno učvrstila izjava 'moje' liječnice opće prakse, koja doslovno veli da nikog ne može toliko mrziti da bi mu preporučila neko od današnjih cjepiva protiv gripe. Žena je i dalje vatreni pobornik cijepljenja protiv dječje paralize, tuberkuloze i sličnih prehladica.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 14:37   #22
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Bomberu pa tis' iz Rodaljica?
Ma nisan.
Nisan zna što bi napisa za lokejšn pa stavija Rodaljice (Šime Đodan fan ).

Inače san iz jednog mista u Ravnin kotarin, ali Rodaljce sum blizo.

Evo, prominija lokejšn.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 14:57   #23
Nego, nazad na temu.

Što se tiče članka, pojava ospica je još jedan "uspjeh" antivaksera i njihovog debilnog poimanja slobode.
Jebiga, svaka glupost priko bare u nas dođe brzinom svjetlosti i proširi ka kuga pa tako i ovo.
I otkad su se antivakseri počeli kotit i širit svoj debilizam, tako su se u populaciju ponovo introducirale bolesti koje su [zbog dobre procijepljenosti] bile skoro pa izumrle.

Taj američki slobodarski način poimanja života mi je totalni kretenizam jerbo degeni ne kuže kako tom svojom "slobodom" (čitaj: neodgovornošću) ugrožavaju druge. Ali eto, što je - tu je.

Ne shvaćan zašto zabrinuti roditelji ne odlaze po informacije kod doktora, već drkaju po webu i tako nalaze na pametne, edukativne članke sa dnevno.hr i sličnih portala ili još gore, onih "novi-svjetski-poredak" opskurnih sranja di pišu kako je vakcinacija paravan za mikorčipiranje . Je, sve neki tamo kurčev mason-iluminat-kuracpasji iz juesandej oće čipirat mog ćaću dok iđe u polje škropt pomidore.

Što se tiče cijepljenja protiv gripe, koliko ja znam - ono nije obligatno. Pa nema potrebe uopće pisat o tome. Dobro je netko primjetio kako od obične, regularne gripe godišnje umre veći broj ljudi nego od ovih hypovanih što dobivaju imena po beštijama

Uglavnom, što se tiče ostavljanja cijepljenja na izbor, apsolutno sam protiv. Ono je moguće u razvijenim zemljama (tipa skandinavske) gdje je svijest o zdravlju visoka, gdje prosječni čovjek ide 1x godišnje na sistematski, 2x kod stomatologa, a za bilo koju tegobu odlaze kod doktora istog časa. I to nije ni paranoja ni hipohondrija, već pametno razmišljanje. U nas prosječni Mile ode u doktora tek kad mu ruka promini sve nijanse maslinastozelene boje
A pouzdano znam par ljudi koji da ne moraju zbog posla, ne bi se ni prali.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 16:49   #24
Quote:
b0mberman kaže: Pogledaj post
Ma nisan.
Nisan zna što bi napisa za lokejšn pa stavija Rodaljice (Šime Đodan fan ).

Inače san iz jednog mista u Ravnin kotarin, ali Rodaljce sum blizo.

Evo, prominija lokejšn.
Men' tij' pola Rodaljican' rod, pa reko kojis'?
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 13:08   #25
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Men' tij' pola Rodaljican' rod, pa reko kojis'?
Nisan prika, nego san razmišlja koje misto stavit pa se dvoumija između Korlata i Rodaljica
Ka što san reka, iz jednog san mista u Ravnim kotarin pa ako te put nanese krozanj na lito - moremo popt štokod.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 22:19   #26
Afrika

http://www.theguardian.com/society/2...rica?CMP=fb_gu
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.

Zadnje uređivanje Bomber : 07.02.2015. at 22:25.
Bomber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger