Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2016., 18:34   #1
Teretane na otoku Krku

Pozdrav svima!

Idem raditi na otok Krk točnije u mjesto zvano Baška,pokušao sam potražiti na internetu teretane u baškoj no bez uspješne potražnje vidio sam jedino teretane u Krku ali to je dosta daleko od Baške (40 minuta autobusom i 35 kn karta do tamo).Nadam se da to nije jedina opcija jer ne bih volio sada prestati s vježbom tako da ako netko ima informacije ili nekakav savjet molio bih da podjeliti,zahvaljujem.
bloodynestle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 20:43   #2
Vjerujem da većina hotela ima svoje mini teretane. Probaj se raspitati ili nabavi par kompleta utega pa vježbaj kod kuće.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 21:55   #3
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Vjerujem da većina hotela ima svoje mini teretane. Probaj se raspitati ili nabavi par kompleta utega pa vježbaj kod kuće.
Hvala na odgovoru,no problem je što neću odsjedati u hotelu a ako nisam u krivu da koristite teretanu u hotelu morate imati sobu?
bloodynestle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 22:04   #4
Quote:
bloodynestle kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru,no problem je što neću odsjedati u hotelu a ako nisam u krivu da koristite teretanu u hotelu morate imati sobu?
U pravilu da, ali uvijek postoji mogućnost da se možda možeš s nekim dogovoriti...

Mislim to obično nije neka sreća, najčešće se radi o par utega, traci za trčanje, par sobnih bicikala, možda pokoji steper...
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 22:20   #5
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
U pravilu da, ali uvijek postoji mogućnost da se možda možeš s nekim dogovoriti...

Mislim to obično nije neka sreća, najčešće se radi o par utega, traci za trčanje, par sobnih bicikala, možda pokoji steper...
Hvala na odgovoru,mislite dogovor kao s hotelom? bilo bi odlično da uspijem dobiti par utega pošto meni baš ne trebaju steperi itd
bloodynestle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 10:16   #6
Quote:
bloodynestle kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru,mislite dogovor kao s hotelom? bilo bi odlično da uspijem dobiti par utega pošto meni baš ne trebaju steperi itd
Pa da, da se dogovoriš da za neku mjesečnu naknadu koristiš taj prostor.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.