Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2018., 13:48   #2301
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
u WWII ne sjećam takvo nešto
Loše sjećanje, ili si jednostavno mlad! Jednom je partizanski frajer poslao pismo njemačkom štabu u Celju! Do tamo je još vaše, a posle te crte je sve naše! To je bilo u jesen 1944! Hajka Njemačke vojske, frajeri su se poskrili po bunkerima, a raja ostala! Majka je bila tada, kao učiteljica, u onom čuvenom Barbara rovu sakrivena oko 14. dana, seljaci su im nosili hranu, koliko su mogli i kad su mogli, obično malo kruha i što su kuvali za svinje, jer drugog i nije bilo! Svako svojima, fino se kao čuje i bere, a kad si na biti ili ne biti, nije baš toliko lako! Nije sve crno-belo, nego sivo, u svim odtenkima! Nekim to dojde, a nekim nikad!
__________________
Volim sve ljude, pa i one, pomalo lude.
franc1952 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 13:57   #2302
Quote:
franc1952 kaže: Pogledaj post
Loše sjećanje, ili si jednostavno mlad! Jednom je partizanski frajer poslao pismo njemačkom štabu u Celju! Do tamo je još vaše, a posle te crte je sve naše! To je bilo u jesen 1944! Hajka Njemačke vojske, frajeri su se poskrili po bunkerima, a raja ostala! Majka je bila tada, kao učiteljica, u onom čuvenom Barbara rovu sakrivena oko 14. dana, seljaci su im nosili hranu, koliko su mogli i kad su mogli, obično malo kruha i što su kuvali za svinje, jer drugog i nije bilo! Svako svojima, fino se kao čuje i bere, a kad si na biti ili ne biti, nije baš toliko lako! Nije sve crno-belo, nego sivo, u svim odtenkima! Nekim to dojde, a nekim nikad!
i opet
to nije izgovor ni za glasnovića ni za ikoga
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 14:01   #2303
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Pitali smo Glasnovića je li u ratu zaista surađivao s vojskom Ratka Mladića

http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...a/1023420.aspx
Komentar ispod članka je sve što treba za komentirati njegov politički opus

Quote:
Hebes drzavu u kojoj Glasnovic moze biti nesto vise od pacijenta psihijatrijske ustanove.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 14:21   #2304
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
i opet
to nije izgovor ni za glasnovića ni za ikoga
U stvari, koliko poznajem hrvatsku realnost, za Glasnovića izgovora nema, to vam je uvoz iz inostranstva, kao da nemate dovoljno svojih budala na sisama države, koja ipak radi sa narodom kao sa 13. prasencem, ako ima ima, ako ne idi kod susednje svinje, ako te primi!
__________________
Volim sve ljude, pa i one, pomalo lude.
franc1952 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 19:37   #2305
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Za čovjeka koji vrijeđa saborske zastupnike kao i neke druge građanke i građane prema nekim svojim moralnim i inim preferencijama mora se postavit pitanje koja je njegova svrha u sabornici.
mora bit jedan cirkusant
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2018., 16:50   #2306
Quote:
klaudio kaže: Pogledaj post
mora bit jedan cirkusant
ali ima ih vec skoro 150
__________________
Uchinaguchi ryukyu matsu noguchi gera!
Okinawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2018., 18:06   #2307
Quote:
Okinawa kaže: Pogledaj post
ali ima ih vec skoro 150
151 točno
Plus nešto klauna u vladi, pa žonglera po ministarstvima, krotitelja lavova po službama,...

Nije ni čudo što se veliki cirkusi, pa ni Moira Orfei, nisu više mogli nositi s takvim cirkusom, netko nema takav budžet na raspolaganju za ovako jadne predstave.
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2018., 21:26   #2308
Molim nemojte mi dirati Moiru Orfei.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 19:26   #2309
Quote:
franc1952 kaže: Pogledaj post
za Glasnovića izgovora nema, to vam je uvoz iz inostranstva,

» Kao jedan od dokaza banditske naravi kapitalizma navodite postojanje plaćeničkih vojski. Pritom posebno apostrofirate francusku Legiju stranaca, američke privatne vojske te plaćeničke trupe pod krunom Velike Britanije. Kod nas je javnost percipirala Legiju stranaca posve drukčije, gotovo romantično, zahvaljujući vjerojatno i sudbini generala Ante Gotovine.

- A čujte... Jedna od najstarijih priča ove civilizacije je biblijska priča o Zlatnom teletu. Biblija je dobra knjiga, znate, ali i nju treba čitati s rezonom... I veliki narodi padaju i padali su na Zlatno tele, nema tu ništa posebno hrvatsko.

Legija stranaca jest instrument pokoravanja određenih naroda ili plemena, a sve to izvan sustava, izvan regularnog vojnog sustava.

Legija stranaca nije povijest, ona postoji i danas i u njoj su časnici isključivo Francuzi. Ostali su, da tako kažem, ljudsko meso. Blackwater u Americi ima tenkove, ima avione, ima čitav paralelni plaćenički sustav.

Pa neki momci iz moje brigade otišli su u plaćeničke postrojbe. Ja ih poznajem, znam njihova imena, ali nemam iluzija o tome što oni rade u Siriji. Amerikanci i Englezi danas u Iraku i Afganistanu imaju više plaćenika nego regularnih vojnika. Banditizam je to, nemajte iluzija...

» Znači li to da i pripadnike tih plaćeničkih postrojbi smatrate banditima?

- Da. Ljudi koji odlaze ubijati druge ljude pod tuđim zastavama, u tuđim zemljama, ja ne mogu nikako drukčije nazvati.

izvor: http://www.falis.com.hr/?tip=clanak&...-je-banditizam
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2018., 19:12   #2310
Glasnovic opet blista, cujem
kalinin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2018., 19:27   #2311
... neki što sjede u saboru su šugavi jugosloveni ...

... branili smo anemičare, guzičare i gljivare ...

... mediji su moralni tifusari imaju moralnu sidu ...

Kunguru is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2018., 23:15   #2312
https://www.24sata.hr/kolumne/glasno...to-nije-600690

Ne razumijem općenito naše političare zašto se ustrtare pred novinarskim pitanjima i krenu izvlačiti, umjesto da relativiziraju pitanje i ušutkaju novianara. Da je mene ovaj novinar pitao jesam li neonacist, da sam u poziciji Glasnovića ja bih ovako:

"Ha- čujte... Ako kažem da nisam neonacist, tada me neće više ovdje zvati. Ako kažem da jesam neonacist, tada mi slijedi kaznena prijava u Hrvatskoj. Najbolje bi bilo da vam ne odgovorim na ovo pitanje ha-ha-ha."

Naši političari općenito ne znaju trolati novianare, ko da imaju masovan feler u glavi što se toga tiče. Osim Mesića, on je jedini znao uvaliti kiflu novinarima, tu i tamo Sanader.
Uptown is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 00:08   #2313
Sanader je isto znao, neki dan je onoj ženskoj rekao na pitanje "postavlja se pitanja od čega vi živite ako vam je sva imovina blokirana a on će "ako se postavlja pitanje onda nadjite odgovor na njega", najjači glede trolanja novinara je Vučić. Taj je novinarsku profesiju u Srbiji doslovno ogadio svima osim njegovim pulenima.

Al jebiga za trolat kao spomenuti trojac treba i imat nekog klikera u glavi, Glasnović je poprilično malouman tip i nije taj kapacitet.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 00:23   #2314
Quote:
Kunguru kaže: Pogledaj post
... neki što sjede u saboru su šugavi jugosloveni ...

... branili smo anemičare, guzičare i gljivare ...

... mediji su moralni tifusari imaju moralnu sidu ...

Ajme.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 01:51   #2315
Za sve one koji sve znaju o nicemu, evo sto se sve desavalo u ratu:

Quote:
ADEX kaže: Pogledaj post
Podsjeti me ono natpjevavanje u Ludoj kuci.

Na bojisnici prema Vlasicu smo uvece znali svi sjesti oko RUPovke i nadjebavati se sa cetnicima i balijama (doduse tada jos smo bili zajedno sa muslimanima).


Inace je bila jedna frekvencija koja su svi koristili, za eventualnu razmjenu mrtvih ili dogovoreno kupljene istih, ili zarobljenika ili inace stvari koji su imali zajednicke tacke svih sudionika na ratistu.

I sada nadjebavati se sa cetnicima nije mogao svako nego smo mi imali dvojicu koji su znali i imali talenta oni su imali neke svoje.
Jebu oni nama Franju i hrvatstvo u stihovima, mi njima Slobu ili srpstvo. I tacno se znalo ko je bolji u tome, pa ako neko ispusi za to vece traze se novi talenti za slijedece vece.

I neznam kako je doslo do price o Bozicima i nekako se poceli zajebavati da necemo pucati jedni na druge za Bozice. Kao nece oni pucati na nas da mozemo na miru da ga proslavimo a mi kao necemo na njihov. I poce neka prica sta ce ko sve da spremi za Bozic. I tada je uletio na vezu neko sa muslimanske strane i poceo nam jebavati sve zivo i mrtvo i bozice i inace one gluposti koje se psuju na vezi. Ovaj sa srpske strane lijepo rece:"Dobro je baklava, pusti ljude da pricaju." Ovaj je nastavio po svome. "Baklava, rekao sam ti da prestanes!" Ovaj i dalje tjera po svome. I onda ovaj sa srpske strane rece:" Baklava, slusaj sad! Bummmm, fiiiiiiiiij i nema te"

I stvarno, culo se ispaljenje granate, njen zvizduk i detonacija. Baklava se nije javljao tu noc niti ijednu noc poslije. Ujutro smo culi kako je jedna granata razbucala centar veze Armije BiH u susjednom muslimanskom selu i da je bilo poginulih.
Mi smo odmah prestali sa tom zajebancijom, jer ko zna da li su nas locirali da li su znali gdje smo, ozbiljno smo preuzeli mjere predostroznosti, kamuflaze.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 05:12   #2316
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ajme.


-Stipe

Hm.
I za ovog ima lijekova.
I jedna lijepa ustanova zatvorenog tipa, u kojoj bi se u miru liječio.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 10:22   #2317
Koliko samo glasova bi privukla neka jaka oporbena stranka koja bi iskoristila ovu seljačinu da zagovara ukidanje liste za dijasporu
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 11:43   #2318
Novinari bojkotirali pressicu Glasnovića.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...-reci/8081717/

Pa nek trubi zidu.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 11:58   #2319
Ne razumijem zašto se to ranije nije počelo prakticirati? Najbolje bi bilo da ga nit vidim nit čujem.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 12:03   #2320
"Ja se zalažem za slobodu govora, ali s jedne strane ne razumijem zašto Glasnović do te mjere ne voli Hrvatsku da je vrijeđa dan nakon što smo imali obljetnicu Vukovara", reagirao je i zastupnik Bojan Glavašević. Zbog zloupotrebe poslovnika je nakon te izjave dobio opomenu, piše N1.


Izjave nakon kojih dolazi ALI... nemaju nikakvu vrijednost ALI...
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.