Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 06:27   #2201
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
primjecujem kako ljude koke je sdp stavio na svoje liste nazivas talogom. zanimljivo.

mijlijan je pametan covjek, opet ce nakon iducih izbora razgovarat s ljudima s vasih lista.
Znaš li zašto su talog?
Ne zato što su bili na sdp ovoj listi, već zato što su promijenili stranu u istom trenutku u kojem im je zamirišalo moguće buduće uhljebljenje.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 07:34   #2202
Pokušavate ozbiljno razgovarati s burekdžijama sa Zagrebačke burze koji smjer Hrvatske "promišljaju" iz kuta svoje zarade na kockanju ...
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 09:13   #2203
Ovakva neprekidna nazivanja SDPa Kmerima, makar nemaju bas nikakve veze sa tim imperijalistickim agentima koje je doveo i podrzavao zapad citavo vrijeme vladavine, dok ih nisu srusili Vijetnamci i prekinuli njihovo zlocinacko orgijanje, su vec zamorna i nisu duhovita. Istovremeno, ni jednu drugu politicku stranku u RH, ne kiti se slicnim nadimcima makar bi se moglo naci puno slicnosti.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Crveni_Kmeri
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 10:37   #2204
Cudno kako te smeta nazivanje komunjara Kmerima dok bez pardona castis recimo branitelje...

Tu problema onda nema,kada trebala lupati sve i svasta...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 11:53   #2205
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Cudno kako te smeta nazivanje komunjara Kmerima dok bez pardona castis recimo branitelje...

Tu problema onda nema,kada trebala lupati sve i svasta...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
branitelje ili "branitelje"

mislim da svi odavno znaju razliku
samo jedni su jebili/nebili u javnosti
a prema tome tko je na vlasti

drugi šute cijelo vrijeme - bez ibzira tko je na vlasti
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:06   #2206
Nisam primjetio u upisima dotičnog da radi neku preveliku razliku...

Bit je da su svi osjetljivi kada im takneš u interesne skupine...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 14:59   #2207
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Pokušavate ozbiljno razgovarati s burekdžijama sa Zagrebačke burze koji smjer Hrvatske "promišljaju" iz kuta svoje zarade na kockanju ...
prvo sam bio desnicar pa sektas, cuprijas ili mostovac pa okorjeli hdz-ovac i njihov placenik pa liberal i pisac na liberal.hr. sada sam kockar na burzi. bogat cv rekli bi neki.

uz sve to, ja bih samo nadodao kako mislim da predajednica radi odlican posao, petrov i most jos ce puno problema napraviti elitama, a vjernost rimokatolickoj crkvi i vatikanu vrlo mi je vazna. sada valjda imas sve hahahaha.

uglavnom, ludi desnicar potpuno nesposoban za bilo kakvo kriticko misljenje koje je jasno moguce samo ljevicarima, prakticni vjernik koji slusa lude ekstremiste za oltarom i hrvat koji mrzi sve i svakog. i naravno, ne razumije frljicevu satiru koja je vrhunska. a mi desnicari to ne mozemo shvatit. to sam ti ukratko ja.
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 15:22   #2208
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
prvo sam bio desnicar pa sektas, cuprijas ili mostovac pa okorjeli hdz-ovac i njihov placenik pa liberal i pisac na liberal.hr. sada sam kockar na burzi. bogat cv rekli bi neki.

uz sve to, ja bih samo nadodao kako mislim da predajednica radi odlican posao, petrov i most jos ce puno problema napraviti elitama, a vjernost rimokatolickoj crkvi i vatikanu vrlo mi je vazna. sada valjda imas sve hahahaha.

uglavnom, ludi desnicar potpuno nesposoban za bilo kakvo kriticko misljenje koje je jasno moguce samo ljevicarima, prakticni vjernik koji slusa lude ekstremiste za oltarom i hrvat koji mrzi sve i svakog. i naravno, ne razumije frljicevu satiru koja je vrhunska. a mi desnicari to ne mozemo shvatit. to sam ti ukratko ja.
Necemo o Brkicu?

Cinjenice o kreditima ne pasu?

A predsjednica radi odlican posao kontra RH...

To odgovara samo petoj koloni i izdajicama...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 15:41   #2209
Thumbs up

Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Necemo o Brkicu?

Cinjenice o kreditima ne pasu?

A predsjednica radi odlican posao kontra RH...

To odgovara samo petoj koloni i izdajicama...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
ma znao sam da sam nesto zaboravio. naravno da sam uz gore sve navedeno jos i petokolonas i izdajica
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:08   #2210
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
ma znao sam da sam nesto zaboravio. naravno da sam uz gore sve navedeno jos i petokolonas i izdajica
zaboravio si odgovoriti i kako je dobio kredit a stariji od 35 godina
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:10   #2211
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
ma znao sam da sam nesto zaboravio. naravno da sam uz gore sve navedeno jos i petokolonas i izdajica


To ja nigdje nisam rekao...

Citanje s razumijevanjem...

Kaj stvarno necemo o Brkicu?Tu krediti nisu problem kao kod Zoke?

Ili bi rađe o odlicnom poslu KGK?

Kaj bi rađe? Petokolonasko objasnjavanje mađarske blolade usred Mađarske?

Pozivanje cetnika?

Isprika za zrtve Oluje?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:22   #2212
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
prvo sam bio desnicar pa sektas, cuprijas ili mostovac pa okorjeli hdz-ovac i njihov placenik pa liberal i pisac na liberal.hr. sada sam kockar na burzi. bogat cv rekli bi neki.

uz sve to, ja bih samo nadodao kako mislim da predajednica radi odlican posao, petrov i most jos ce puno problema napraviti elitama, a vjernost rimokatolickoj crkvi i vatikanu vrlo mi je vazna. sada valjda imas sve hahahaha.

uglavnom, ludi desnicar potpuno nesposoban za bilo kakvo kriticko misljenje koje je jasno moguce samo ljevicarima, prakticni vjernik koji slusa lude ekstremiste za oltarom i hrvat koji mrzi sve i svakog. i naravno, ne razumije frljicevu satiru koja je vrhunska. a mi desnicari to ne mozemo shvatit. to sam ti ukratko ja.
Znaš i sam da jesi pokušavao promovirati (svoj) portal kao i da imaš dionice barem jedne od Agrokorovih tvrtki na burzi. S obzirom na višekratno plakanje protiv anti-burekdžijskog zakona, kristalno je jasno i da si burekdžija (kockar), a ne ozbiljan, dugoročni ulagač. Vjerojatno netko od mlađih tko se, nakon nekog uspjeha, polakomio za lakom, "kruha bez motike" zaradom pa ga je, kao, "uništio" porez na zaradu pri kratkoročnom špekuliranju dionicama.

Nadam se da sam sebe čak ni u šali ne nazivaš liberalom, nemaš ti ama baš nikakve veze s tom idejom ...

Desničari u osnovi jesu sebičnjaci (zatvorenog srca) koji nisu spremni realno sagledati vlastito mjesto na svijetu (već uvijek traže krivca u drugima, a drugačiji su im omiljene mete) i koje motiviraju negativne emocije (unatoč očajnom pokušavanju isfuravanja na ljubav prema narodu i/ili domovini: pokazivač praktično uvijek s domoljublja sklizne na nacionalizam). Negativci u ama baš svakom zamislivom filmu - Sedlarove uratke ne možemo nazivati filmovima - i, dakako, većina u najvećem broju ljudskih zajednica (koja, u slučaju kriza, vrlo lako, precizno usmjerena od strane ultimativnih šupaka, otlizne prema rulji/krdu).

Što tek reći na to da većina desničara još uvijek ne uspijeva shvatiti da njihovi arcineprijatelji nisu nikakvi (inače nepostojeći i blagoupokojeni) komunisti, već (humanistički orijentirani) individualci ...?
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:42   #2213
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Znaš i sam da jesi pokušavao promovirati (svoj) portal kao i da imaš dionice barem jedne od Agrokorovih tvrtki na burzi. S obzirom na višekratno plakanje protiv anti-burekdžijskog zakona, kristalno je jasno i da si burekdžija (kockar), a ne ozbiljan, dugoročni ulagač. Vjerojatno netko od mlađih tko se, nakon nekog uspjeha, polakomio za lakom, "kruha bez motike" zaradom pa ga je, kao, "uništio" porez na zaradu pri kratkoročnom špekuliranju dionicama.

Nadam se da sam sebe čak ni u šali ne nazivaš liberalom, nemaš ti ama baš nikakve veze s tom idejom ...

Desničari u osnovi jesu sebičnjaci (zatvorenog srca) koji nisu spremni realno sagledati vlastito mjesto na svijetu (već uvijek traže krivca u drugima, a drugačiji su im omiljene mete) i koje motiviraju negativne emocije (unatoč očajnom pokušavanju isfuravanja na ljubav prema narodu i/ili domovini: pokazivač praktično uvijek s domoljublja sklizne na nacionalizam). Negativci u ama baš svakom zamislivom filmu - Sedlarove uratke ne možemo nazivati filmovima - i, dakako, većina u najvećem broju ljudskih zajednica (koja, u slučaju kriza, vrlo lako, precizno usmjerena od strane ultimativnih šupaka, otlizne prema rulji/krdu).

Što tek reći na to da većina desničara još uvijek ne uspijeva shvatiti da njihovi arcineprijatelji nisu nikakvi (inače nepostojeći i blagoupokojeni) komunisti, već (humanistički orijentirani) individualci ...?
He...ljevičari su malo bolimekurac za svoju obitelj.Znam.

Zadnje uređivanje Cuka : 12.02.2018. at 01:16.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2018., 22:35   #2214
Nacional: Brkić je još 2011. kriminalcima i kurvama odavao policijske istrage

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...e/2027597.aspx

-------

Počinje konačna demontaža Karamarkovog HDZ-a.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2018., 22:43   #2215
Nacional razara


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2018., 22:44   #2216
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Nacional razara


-Stipe
Najutjecajniji list u državi, definitivno.

Nacional je pokrenuo rušenje Karamarka, sada je na redu Brkić.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2018., 23:13   #2217
Good riddance za obojicu, u svakom slučaju


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 02:17   #2218
Ako su eventualno i postojale nekakve sumnje nakon izbijanja afere SMS, sada je više nego evidentno kako su Brkićevi dani u adezeu odbrojani.

Pa-pa, Vaso.
Cirka Oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 06:47   #2219
Dopizdilo Amerima da ih zajebavaju sitni kokošari. Ako želiš znati što Buzin misli prolistaj Nacional

Zbogom Vaso , zbogom PPD ekipa. Bilo vas je lijepo poznavati...
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 07:29   #2220
Zašto zbogom PPD ekipi ? Pa mocniji su nego ikad, eno odobreno im je i preuzimanje Petrokemije. A koliko vidim i najveci su dionicar Peveca i drze ga zajedno sa onim mutikašem isto iz Osijeka.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.