Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 10:21   #2221
Ne slažem se
Vodio je stranku kao da je zadnji,nije ga bilo briga za budućnost nego samo za prve sljedeće izbore
Ili nije imao viziju ili ga nije bilo briga


Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
Little Alex is offline  
Old 18.02.2018., 18:16   #2222
“Ja sam Milanović, nisam Khuen Hedervary”,Precjednicoooo..
I’ll be back....
__________________
Starboard side ,u 3 ......!!!
Bark is offline  
Old 18.02.2018., 18:43   #2223
Quote:
Bark kaže: Pogledaj post
“Ja sam Milanović, nisam Khuen Hedervary”,Precjednicoooo..
I’ll be back....
joj, kako vi desničari ne možete bez Zokija. Pa ostavite čovika na miru, radi privatan posao. Trenutno se ne bavi politikom.
__________________
Ovo je stvarno glup način za potrošit vrime, ali što se mora mora se
bo dernek is offline  
Old 18.02.2018., 19:33   #2224
Quote:
bo dernek kaže: Pogledaj post
joj, kako vi desničari ne možete bez Zokija. Pa ostavite čovika na miru, radi privatan posao. Trenutno se ne bavi politikom.
Nije mnogo, ali nešto je.... To je razumijevanje.
Sigurno, nazivanje KGK ..,precjenicoooom,karakterizira desničara-ovcojeda..!?
__________________
Starboard side ,u 3 ......!!!
Bark is offline  
Old 17.03.2018., 09:11   #2225
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...-dzep/7139649/

"Više od pola milijuna kuna dobiti u 2017. godini prijavila je tvrtka EuroAlba Advisory d.o.o. bivšeg premijera Zorana Milanovića. Pružanjem usluga savjetovanja bivši premijer Milanović lani je uprihodio iznos od 625.445,26 kuna, navodi se u financijskom izvješću za 2017. godinu...."
dac67 is offline  
Old 17.03.2018., 09:27   #2226
Quote:
dac67 kaže: Pogledaj post
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...-dzep/7139649/

"Više od pola milijuna kuna dobiti u 2017. godini prijavila je tvrtka EuroAlba Advisory d.o.o. bivšeg premijera Zorana Milanovića. Pružanjem usluga savjetovanja bivši premijer Milanović lani je uprihodio iznos od 625.445,26 kuna, navodi se u financijskom izvješću za 2017. godinu...."
Za početak je ovo pristojan prihod.
DJTcro is offline  
Old 17.03.2018., 11:23   #2227
Nije li stupio neki zakon na snagu da direktori ne smiju biti na minimalcu?

EDIT: mogu ako nisu suvlasnici, ili ako rade negdje drugdje, etc... zaboravite
ViktorViktorija is offline  
Old 17.03.2018., 12:29   #2228
Jako dobri prihodi, snašao se.

Pravi hrvatski premijer!
Xenoborg is offline  
Old 17.03.2018., 12:34   #2229
Jao kad se sjetim adezenjara kako su svršavali ovdje da će propast, da je neradnik, ljenguza, ustaje u 11h...

Gospodin čovjek, otišao bez afere, bacio se na tržište i uzeo novac.

__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 17.03.2018., 12:44   #2230
Zoran Milanović

Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Jao kad se sjetim adezenjara kako su svršavali ovdje da će propast, da je neradnik, ljenguza, ustaje u 11h...



Gospodin čovjek, otišao bez afere, bacio se na tržište i uzeo novac.




Apsolutno da je ljenguza i neradnik.
Cesto se sjetim one konferencije za novinare nakon oslobađanja gotovine i markaca. Oko 10/11 se pojavio krmeljav pred novinarima. Maltene je jos imao crte od jastuka na faci.
Raspitaj se koliko je efektivnog radnog vremena boravio u Vladi koliko u Taču sa frendom Sauchom.




Sent from my iPhone using Tapatalk
montecito is offline  
Old 17.03.2018., 12:55   #2231
Quote:
montecito kaže: Pogledaj post
Apsolutno da je ljenguza i neradnik.
Cesto se sjetim one konferencije za novinare nakon oslobađanja gotovine i markaca. Oko 10/11 se pojavio krmeljav pred novinarima. Maltene je jos imao crte od jastuka na faci.
Raspitaj se koliko je efektivnog radnog vremena boravio u Vladi koliko u Taču sa frendom Sauchom.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja koliko znam neradnici i ljenguze nemaju svoj privatan biznis sa ovakvim prihodom nego po cijeli dan sjede, kukaju, ništa ne rade a "znaju" sve i svašta.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 17.03.2018., 13:07   #2232
Quote:
montecito kaže: Pogledaj post
Apsolutno da je ljenguza i neradnik.
Cesto se sjetim one konferencije za novinare nakon oslobađanja gotovine i markaca. Oko 10/11 se pojavio krmeljav pred novinarima. Maltene je jos imao crte od jastuka na faci.
Raspitaj se koliko je efektivnog radnog vremena boravio u Vladi koliko u Taču sa frendom Sauchom.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Koliko ti godišnje zaradiš?
McAucliffe is offline  
Old 17.03.2018., 13:48   #2233
Quote:
montecito kaže: Pogledaj post
Apsolutno da je ljenguza i neradnik.
Cesto se sjetim one konferencije za novinare nakon oslobađanja gotovine i markaca. Oko 10/11 se pojavio krmeljav pred novinarima. Maltene je jos imao crte od jastuka na faci.
Raspitaj se koliko je efektivnog radnog vremena boravio u Vladi koliko u Taču sa frendom Sauchom.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Misliš na ovoj presici?

https://www.youtube.com/watch?v=WY5S-1i8-K0

Meni izgleda sasvim dobro
ViktorViktorija is offline  
Old 17.03.2018., 13:54   #2234
Quote:
montecito kaže: Pogledaj post
Apsolutno da je ljenguza i neradnik.
Tebi je jasno da si mu upravo izrekao kompliment? Ozbiljno.

Ako je kao "ljenguza i neradnik" okrenuo pola milijuna kuna u prvoj (nepotpunoj) godini poslovanja - a nekako sumnjam da u tome novcu ima puno Plenkovićevog proračunskog novca - koliko bi tek okrenuo da je ranije brisao krmelje?
Lord Byron is offline  
Old 17.03.2018., 14:03   #2235
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Za početak je ovo pristojan prihod.
Daj gledaj što radi, nije se on snašao na tržištu već je kao bivši premijer na temelju veza i poznanstava savjetovao koga je savjetovao. Mislim trebao bi biti krajnje priglup i nesposoban da kao premijer jedne članice EU ne stvoriš poznanstva koja možeš unovčiti nakon premijerskog posla.

Koliko je bio sposoban smo imali prilike vidjeti kada je katastrofalno vodio državu. Ajde da je kao Orešković došao iz privatnog sektora gdje je bio netko i nešto, gdje je stvorio ime i vratio se tamo, to je jedno, ali neš ti nakon što si okružen sa liderima svih zemalja stvoriti preduvjete za "uspjeti" na tržištu.

To nije u stanju stvoriti samo krajnji idiot, i možeš navesti koga god želiš od bivših premijera, nije me briga ni za jednog, samo dajem primjer.

No kako god, ipak je strašno pohvalno što ne sjedi u saboru onako reda radi već se maknuo u privatni sektor. Za to mu se treba skinuti kapa.
Ab Aeterno is offline  
Old 17.03.2018., 14:07   #2236
Quote:
Ab Aeterno kaže: Pogledaj post
Daj gledaj što radi, nije se on snašao na tržištu već je kao bivši premijer na temelju veza i poznanstava savjetovao koga je savjetovao. Mislim trebao bi biti krajnje priglup i nesposoban da kao premijer jedne članice EU ne stvoriš poznanstva koja možeš unovčiti nakon premijerskog posla.

Koliko je bio sposoban smo imali prilike vidjeti kada je katastrofalno vodio državu. Ajde da je kao Orešković došao iz privatnog sektora gdje je bio netko i nešto, gdje je stvorio ime i vratio se tamo, to je jedno, ali neš ti nakon što si okružen sa liderima svih zemalja stvoriti preduvjete za "uspjeti" na tržištu.

To nije u stanju stvoriti samo krajnji idiot, i možeš navesti koga god želiš od bivših premijera, nije me briga ni za jednog, samo dajem primjer.

No kako god, ipak je strašno pohvalno što ne sjedi u saboru onako reda radi već se maknuo u privatni sektor. Za to mu se treba skinuti kapa.
Onda slobodno navedeš koliko su od svojeg privatnog posla zaradili:

Ivo Sanader

Jadranka Kosor

Tomislav Karamarko

Jer,kako ti pišeš,nije to neki pothvat...
McAucliffe is offline  
Old 17.03.2018., 14:09   #2237
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Onda slobodno navedeš koliko su od svojeg privatnog posla zaradili:

Ivo Sanader

Jadranka Kosor

Tomislav Karamarko

Jer,kako ti pišše,nije to neki pothvat...
Pa sad, Sanader jos nije nista zaradio ali ako bude pravde zaradit ce bar sedam osam godina.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 17.03.2018., 14:12   #2238
Nemam pojma što SADA radi ali kao premijer je bio apsolutna ljencina i neradnik.
K tome Predstojnik ureda mu sitni kriminalac (ispostavlja se sada), a ministar financija s optuzbom da zlostavlja zenu na kemoterapijama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
montecito is offline  
Received Infraction
Old 17.03.2018., 14:26   #2239
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Onda slobodno navedeš koliko su od svojeg privatnog posla zaradili:

Ivo Sanader

Jadranka Kosor

Tomislav Karamarko

Jer,kako ti pišeš,nije to neki pothvat...
Zašto je to bitno? Ja ne znam ni čime se bave ovi navedeni, ne znam ni jesu li pokušali nakon politike biti u privatnom sektoru tako da ti je promašeno pitanje. Npr. Josipović se vratio na fakultet, a kao predsjednik države si je mogao srediti angažman na super pozicijama pa taman da rak raka jebe.

Navodno je Karamarko strašno bogat, no ni to ne priznajem kad je bio vezan uz politiku. Neš ti sposobnosti imati vile, automobile i sl. kada si vezan uz HDZ/SDP.

Tako da ti nikog od njih ja ne hvalim, baš suprotno.
Ab Aeterno is offline  
Old 17.03.2018., 14:30   #2240
Quote:
montecito kaže: Pogledaj post
Nemam pojma što SADA radi ali kao premijer je bio apsolutna ljencina i neradnik.
K tome Predstojnik ureda mu sitni kriminalac (ispostavlja se sada), a ministar financija s optuzbom da zlostavlja zenu na kemoterapijama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
A jesi našao koga ćeš u negativnom kontekstu spomenuti vezano uz Milanovića.

Taj ministar financija je nešto najbolje što je taj isti Milanović i SDP imao. Na stranu ta afera sa ženom, ali taj je Lalovac po pameti i sposobnosti bio svijet za sebe za sve Milanovićeve ministre. Sad radi li se o tome da je Milanović užasno nesposoban kao i svi njegovi ministri ili je Lalovac užasno sposoban neka svatko za sebe odluči, ali takvog kao Lalovac nije imao, ma ni blizu.
Ab Aeterno is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.