Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 19:25   #2801
Ossa...Litra...pa ja složio ghetto tjub-les
Traka za tjubles, ventili, mliko i tb ready guma iako more bilo kak...na mtbu, cestovnjak je vulgaris....
Zadnju stavio novu, prednja rekla ššš i pokrpala se
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:30   #2802
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Koju si veličinu Canyona uzeo? Koliko se sjećam kad smo se nalazili za narudžbu tu smo negdje po visini, a trenutno gledam Canyon Ultimate, ali sam u maloj nedoumici. Visok sam 195 cm, a gledam da je tablica XL od 190 do 196 cm, a 2XL od 196 cm. Razmišljati o XL-u bez bojazni ili?
Ak ti ikaj znači, ja sam u ožujku prošle godine uzeo Ultimate CF SL 9.0 u S veličini, visok sam 177 cm i bila mi je dvojba S ili M jer sam isto bio negdje na granici veličina i mogu reć da nisam fulao.
Domi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 20:11   #2803
Quote:
Domi5 kaže: Pogledaj post
Ak ti ikaj znači, ja sam u ožujku prošle godine uzeo Ultimate CF SL 9.0 u S veličini, visok sam 177 cm i bila mi je dvojba S ili M jer sam isto bio negdje na granici veličina i mogu reć da nisam fulao.
Bome da, najgore mi je kad sam na granici, općenito imam problem oko veličina tako da me strah pogotovo ovako na neisprobano i kad su veće cifre u pitanju. Da te usput pitam, koje si kotače dobio na tom modelu?
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:15   #2804
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Koju si veličinu Canyona uzeo? Koliko se sjećam kad smo se nalazili za narudžbu tu smo negdje po visini, a trenutno gledam Canyon Ultimate, ali sam u maloj nedoumici. Visok sam 195 cm, a gledam da je tablica XL od 190 do 196 cm, a 2XL od 196 cm. Razmišljati o XL-u bez bojazni ili?
ultimate i endurace nisu isti. XL ulti cca XXL endurace

cm treba gledati, jel triban 520 xl je u cm isti kao XXL endurace, triban je compact, ovaj manje.

a XXL endurace možeš probati ali ne sutra , spd trenutno.
__________________
Što želi propasti, treba pustiti da propadne.
Mag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:24   #2805
Quote:
ossasa kaže: Pogledaj post
Hmmmm, da, ima smisla i u teoriji zvuči dobro...
Ali kod mene ne radi...

Već drugi puta ostavljam stari bicikl da sačuvam novi(ji) od ružnog vremena, ali mislim da sam samo jednom uzeo stari kada sam imao izbor koji uzeti.

Nego, to sam te već mislio pitati, vidio sam da si uzeo Canyona u outletu.
Zašto ja uz tvoj nick vežem Tribana
Nešto sam pomiješao

a ima, ima se i triban, samo i sa blatobranima poslije manje kiše i 5km sve moraš očistiti i oprati, recimo mala žličica pijeska je bila na oba kotača ukupno, a vozio se Vukovarskom. tako da nije baš, ali plan je Look na canyona itd. onda triban suhi komjut.
__________________
Što želi propasti, treba pustiti da propadne.
Mag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 23:14   #2806
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Bome da, najgore mi je kad sam na granici, općenito imam problem oko veličina tako da me strah pogotovo ovako na neisprobano i kad su veće cifre u pitanju. Da te usput pitam, koje si kotače dobio na tom modelu?
I mene je bilo strah tak da sam se dosta raspitivao i informirao i na njihovom chatu, i po forumima i uživo s ljudima, na kraju sam se uhvatio one da je lakše bic ''produžit'' ak treba nego preveliki skraćivat.

Kotači gore su Mavic Ksyrium Elite.
Domi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 00:18   #2807
Quote:
Mag kaže: Pogledaj post
ultimate i endurace nisu isti. XL ulti cca XXL endurace

cm treba gledati, jel triban 520 xl je u cm isti kao XXL endurace, triban je compact, ovaj manje.

a XXL endurace možeš probati ali ne sutra , spd trenutno.
Razlika je od proizvođača, Cube sam vozio 62 cm, Giant mi je 58.5 cm. Hvala na ponudi, istražim još veličine pa ako ima sličnosti između ta dva modela rado bi probao!


Quote:
Domi5 kaže: Pogledaj post
I mene je bilo strah tak da sam se dosta raspitivao i informirao i na njihovom chatu, i po forumima i uživo s ljudima, na kraju sam se uhvatio one da je lakše bic ''produžit'' ak treba nego preveliki skraćivat.

Kotači gore su Mavic Ksyrium Elite.
Kad sam kupovao Giant TCR veličina L je raspon za 185-195 cm, a XL 195 cm-203 cm. S obzirom da se radi o granici mislio sam da s nijednim nebi fulao, a pri probi L veličine osjećao sam se kao da sjedim na S veličini. Tak da ne vjerujem baš u te veličine, a nakon toga me baš strah uzimati bajk bez probe, pogotovo kad je na granici. :/
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 07:36   #2808
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Razlika je od proizvođača, Cube sam vozio 62 cm, Giant mi je 58.5 cm. Hvala na ponudi, istražim još veličine pa ako ima sličnosti između ta dva modela rado bi probao!
Giant je compact. ako samo te cm gledaš onda je Triban XL 54cm. tj cijev sjedala.

kad sam napisao cm onda ne samo cijev sjedala, nego stack reach itd.
__________________
Što želi propasti, treba pustiti da propadne.
Mag is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:46   #2809
@Mag

Vidim da Sparta ima prednju roller kočnicu. Meni se trese disk za hlađenje jer je popucala gumica pa je prevelik razmak, i čuje se na svakoj rupi pa živcira. Našao sam na par web shopova, ali je poštarina 40€, a neki ne šalju u HR. Imaš li takav problem?

http://www.fietsparts.nl/5579-thickb...-6-puntjes.jpg
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:11   #2810
Quote:
martin222 kaže: Pogledaj post
@Mag

Vidim da Sparta ima prednju roller kočnicu. Meni se trese disk za hlađenje jer je popucala gumica pa je prevelik razmak, i čuje se na svakoj rupi pa živcira. Našao sam na par web shopova, ali je poštarina 40€, a neki ne šalju u HR. Imaš li takav problem?

http://www.fietsparts.nl/5579-thickb...-6-puntjes.jpg

nemam, stoji čvrsto, gumicu ti je teško napravit?

huh pa 1,95€ je kom, nemaš nikog u NL ?

2€

ili tu za 13€ sa poštarinom
__________________
Što želi propasti, treba pustiti da propadne.
Mag is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:09   #2811
Imam jednog čovjeka gore, ali mi ga se neda zezat. Imao sam i prije takvih kočnica i isto su gumice bile popucale/nije ih bilo, ti imaš sreće . Nije ju baš lako napravit, budem još probao sa silikonom. Uzeo bi više komada, da imam za rezervu. Ovo sa ebaya čak može proći ako ne sredim, nisam ga ranije vidio, hvala
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 08:18   #2812
Još uvijek ništa od snjegokalipse

Taman će sutra napadat kad sam dežuran za čišćenje snijega pred zgradom

Jutro
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 08:43   #2813
yok.. prekosutra 100%

tad sam ja.
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 08:46   #2814
poslusao savjet Milenog da ne otkazujem sada ono kaj mogu otkazati slijedeci tjedan

morgen
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:50   #2815
Jeah. Morgen. Al sutra ziher opsti sneg
__________________
oidi guida
flint is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:37   #2816
A sutra ovak i onak ne smijem sa biciklom (opet holter na 24h ), tako da može. Nek pada
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:48   #2817
Ja sam vozio bajk sa holterom (samo malo lakše da se ne usaftam)
Tebi su rekli da ne smiješ

A ja imam zadnju zimsku gumu pa neka samo pada
ossasa is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:51   #2818
a zakej te holteriraju?
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:07   #2819
Znas one sve slike kobaja kaj stavlja na fejsaru?


__________________
oidi guida
flint is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:11   #2820
Quote:
ossasa kaže: Pogledaj post
Ja sam vozio bajk sa holterom (samo malo lakše da se ne usaftam)
Tebi su rekli da ne smiješ

A ja imam zadnju zimsku gumu pa neka samo pada
Ma nisu rekli da ne smijem, ali ovak i onak prigovaraju radi rezultata pa da im dam manje materijala (radi vlastitog mira)

Quote:
Brock kaže: Pogledaj post
a zakej te holteriraju?
Bezveze
Kad sam išao vadit pločicu iz ramena sam morao raditi EKG. Pa se kardiologu učinilo da nešto nije kak se spada. Pa opet EKG, UZV srca, ergometrija, holter.
I OK, holter pokaže nekakvu aritmiju. pa ovo, pa ono. Napokon do specijalista, njih dvojica kažu da mi nije ništa jer su osim holtera svi nalazi uredni.
But nooo, kardiolog bi da ja barem 2 puta godišnje odradim holter, radi kontrole

Kaj je najbolje, dosad je i na svakom holteru i na svakoj ergometriji bilo da se ritam popegla pod opterećenjem i da nema aritmije. But noooo.
"znate, mogli bi malo usporit i ne se toliko voziti na biciklu"


@Flint
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.