Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2018., 23:05   #3241
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
samo je jedan sedamnajstipo
Valjda sedavnajsipo, slabo ti kurce pamtiš...

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
malen, tanak, mek ko dusa al puno ime je impresivnije, aj nije da se protezem od vardara pa do triglava al plasim ljude po plazama.
Aj spremi tu pičku nazad u gaće il se zaposli u cirkusu nakaza, šta plašiš ovi napaćeni narod...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 25.01.2018., 23:11   #3242
Je, sve je to individualno i svako je za sebe. Kad je jedno moje došlo i pitalo da objasnim kamatni račun. Dijete u šoku pa kako to uopće postoji jer koja budala bi im to uopće uzela. Od čega žive te banke?

Pa onda drugo davno još, imamo li 3 milijarde novaca, nemamo. Šta? Mislila sam da smo mi bogati

ovo s trenirkom i tajicama. Koji izbor obleke.

Ma predškola je super priprema za školu i za emocionalni razvoj. Može ona to, sposobna je, ne brini.
__________________
hausfrau is offline  
Old 25.01.2018., 23:14   #3243
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Sucha posh noktarica.

Ne volim govedinu.

Idem.si stavit matičnu pod jezik.
O jebem te nastranu, ti nemaš čube - ti imaš ralje!

Aj ak ti ne pomogne matična pod jezikom, stavi grafičku il napajanje...

Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
eto dodjes vamo malo pustit mosak na pasu
a svi u nekoj depri

iden ubit oko
Ništa ubit oko, iskopaj si ga ko što Đizus reče. Kaki sti katolik, bre?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 25.01.2018., 23:21   #3244
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Je, sve je to individualno i svako je za sebe. Kad je jedno moje došlo i pitalo da objasnim kamatni račun. Dijete u šoku pa kako to uopće postoji jer koja budala bi im to uopće uzela. Od čega žive te banke?

Pa onda drugo davno još, imamo li 3 milijarde novaca, nemamo. Šta? Mislila sam da smo mi bogati

ovo s trenirkom i tajicama. Koji izbor obleke.

Ma predškola je super priprema za školu i za emocionalni razvoj. Može ona to, sposobna je, ne brini.

Djeciji biseri.

Nadam se da ce sve bit ok. Koliko samo provedem vrimena pricajuc s njom, valjda ce nesto urodit plodom.
Hodova Žena is offline  
Old 25.01.2018., 23:24   #3245
Ma joj, trebaš uzgojit nekakav zdrav odmak. Jutros mi je petnaestogodišnjakinja stavila ruke na ramena i potanko objasnila da svešto radi, radi iz protesta i da bi bilo najugonije, za sve nas, da ne komuniciramo neko vrijeme. A da samo znaš kakvo je to bilo dobro i nadasve obzirno stvorenje.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 25.01.2018., 23:30   #3246
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ja se ipak nadam da nije pop nego svecenik jer se doma ne slusaju azra i baja mali knindza
Sva sreća da si prebalav pa te nisu u djetinjstvu maltretirali strašni Tihomirom Popom Asanovićem...

Daj odjebi s tim vrtićkim forama, nemaš pet godina.

Sve su to popovi lopovi, svećenici ili sveštenici.

Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Ma presvetli, kako god. Frajer ima 140 kg i farba se u mahagonij. Bulji u sise non-stop i samo mljacka.
Mislim da.ima 75 godina. I opskrbio je ljubavnicu sa obitelji. Humanitarac.
Pa to je okej, mislim da ni ormar od mahagonija nije ništa lakši.

Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
ne svaćan, koga bi to triba jebati?
prika, ponavljan se već iks puta, al eto da rečen opet, ovdašnje vorumašice me ne zanimaju s te strane.
O zaboga, ako te već ne zanimaju s te strane - zar te nije nitko uputio da ih možeš s iste strane ko svoje morske drugare - precinije, zguza?

Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
pridigla osobnu
idem sutra u rodno selo vidit mamu i sve ostale
Ajde, zalij mamu i pozdravi cvijeće.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 25.01.2018., 23:44   #3247
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Mene toga strah. Toga da me netko prebacuje na neki portal. Uopće nisam svjesna da nismo zaštićeni.
I onda ajde vjeruj ičemu i linkovima.

Napišeš nešto bzv. a to pročita neko dijete na portalu.
Ne želim imati takvu obvezu pri pisanju.
I doslovno misliti što pišem. Inkognito sam.
To meni nešto znači.
Kuracs Tito inkognito, svi znadu da si Pikova.

Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Ja bi tila da me prvo pitaju.
O nezanimljivosti ne bih, jer svaki lonac nađe poklopac.
Samo tvoja pička prosta
nezačepita osta...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 25.01.2018., 23:53   #3248
Kaj si ti celi dan na lancu ili vežbaš gumbericu. Onda dojdeš i kak sve više ločeš, tak se raspuštaš.

Ne vređaj Pikovu kurče!



Modrobradi is offline  
Old 25.01.2018., 23:56   #3249
Quote:
Vasily kaže: Pogledaj post
e vi matematičari i infomatičari ste uvik slovili za velike jebače.
A je imaš praf - zato sam i prešel v umetnike, da konačno nekaj umetnem...

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
zenska glavo toje kuplung
Fakju, sjebo si me... Ja htio napisat čok, aukurac...

Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
zlatne ruke imas , konplentnu transmisiju minja cura konplentnu bre
sta tek radi samo sa drskon mjenjaca

jes kuplung minjala jer ti teska noga?
VRIŠT!!!

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A šta sad, humanije cmeknt odma da se ne pati, nego ko što su u Japanu, otpeljali na Fuji i ostavili da krepa u mukama.
Aj budi dobra pa kad se budeš rješavala dede, nemoj uzet kruh sa sjemenkama, da ga ne žulja...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 26.01.2018., 00:21   #3250
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
Kaj si ti celi dan na lancu ili vežbaš gumbericu. Onda dojdeš i kak sve više ločeš, tak se raspuštaš.

Ne vređaj Pikovu kurče!



Ja to sistemacki, brale...

i nisam kurac - nego PALAMARČINA, BRE!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 26.01.2018., 07:15   #3251
A moja mala misli da smo dobrostojeći. Zaminila me s didom i bakom.

Gotovo je ljudi moji. Pala sam na oltaru domovine (a i tamo sam dobila bronhitis kad sam Tuđmanu Lijepu našu pjevala) poradi navale ozbiljne količine virusa gripe.

Radim na posljednjim pripremama po stanu prije negoli me sruši ono sranje od 39 tem.

Dršte mi fige dragi moji, odoh u boj , a svima želim jedno lagano lijepo mirno dobro jutro.
Nataša Rostova is offline  
Old 26.01.2018., 07:47   #3252
O Pikova, i tebe ulovilo. Pripremi juhe i čaja, pusti stan. Brzo ozdravi.
__________________
hausfrau is offline  
Old 26.01.2018., 07:48   #3253
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post

Gotovo je ljudi moji. Pala sam na oltaru domovine (a i tamo sam dobila bronhitis kad sam Tuđmanu Lijepu našu pjevala) poradi navale ozbiljne količine virusa gripe.
.
trazi vojnu mirovinu radi ovog, imas vise povoda neg drugi stasu je dobili.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Old 26.01.2018., 08:26   #3254
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
A moja mala misli da smo dobrostojeći. Zaminila me s didom i bakom.

Gotovo je ljudi moji. Pala sam na oltaru domovine (a i tamo sam dobila bronhitis kad sam Tuđmanu Lijepu našu pjevala) poradi navale ozbiljne količine virusa gripe.

Radim na posljednjim pripremama po stanu prije negoli me sruši ono sranje od 39 tem.

Dršte mi fige dragi moji, odoh u boj , a svima želim jedno lagano lijepo mirno dobro jutro.
a što joj fali

Pikova drž se. Jedino što ti imam reći je da ti neće biti lako.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Old 26.01.2018., 08:42   #3255
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ma joj, trebaš uzgojit nekakav zdrav odmak. Jutros mi je petnaestogodišnjakinja stavila ruke na ramena i potanko objasnila da svešto radi, radi iz protesta i da bi bilo najugonije, za sve nas, da ne komuniciramo neko vrijeme. A da samo znaš kakvo je to bilo dobro i nadasve obzirno stvorenje.
Jooj da...kad se sjetim svih faza moga "anđelčića"


Glede kupovine pomodarija...ja sam prva jbg...nisam neki primjer.
Sinu sam oduvijek kupovala sve te điđe miđe novotarije koje mu ni najmanje nisu trebale, al eto. Novaca koliko smo njegov otac i ja spizdili na to, ne mogu izbrojati. Bio je jedinac i bakama i djedovima do odrasle dobi, nama je i ostao.
No, nije bahat i razmažen...novce jako cijeni i zna štedjeti za razliku i od oca i mene. Ima radne navike i odgovornost, nešto smo ipak uspjeli usaditi u njega.
No, ja sam takva...kad nekog volim, ja ga razmazim do krajnjih granica...a kako neću svoje dijete
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 26.01.2018., 08:48   #3256
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Jooj da...kad se sjetim svih faza moga "anđelčića"


Glede kupovine pomodarija...ja sam prva jbg...nisam neki primjer.
Sinu sam oduvijek kupovala sve te điđe miđe novotarije koje mu ni najmanje nisu trebale, al eto. Novaca koliko smo njegov otac i ja spizdili na to, ne mogu izbrojati. Bio je jedinac i bakama i djedovima do odrasle dobi, nama je i ostao.
No, nije bahat i razmažen...novce jako cijeni i zna štedjeti za razliku i od oca i mene. Ima radne navike i odgovornost, nešto smo ipak uspjeli usaditi u njega.
No, ja sam takva...kad nekog volim, ja ga razmazim do krajnjih granica...a kako neću svoje dijete
Nije mi se više dalo pisati na ovu temu, ono odmah su tu kategorizacije i svaštanešta, ali ovako i ja sa svojom prvom. Imala je najviše od svih i najodgovornija je i štedi i pazi i svašta nešta. Odradila je cijelo ljeto sa 15, daleko od mame i tate, bez slobodnog dana dvije smjene i zaradila lijepu lovu. Daleko od toga da je morala, već je htjela imat svoje zarađeno i ne ovisit o mami i tati stalno. Tako da.....
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Old 26.01.2018., 08:53   #3257
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Nije mi se više dalo pisati na ovu temu, ono odmah su tu kategorizacije i svaštanešta, ali ovako i ja sa svojom prvom. Imala je najviše od svih i najodgovornija je i štedi i pazi i svašta nešta. Odradila je cijelo ljeto sa 15, daleko od mame i tate, bez slobodnog dana dvije smjene i zaradila lijepu lovu. Daleko od toga da je morala, već je htjela imat svoje zarađeno i ne ovisit o mami i tati stalno. Tako da.....
Eto vidiš...ima ipak nešto u tome.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 26.01.2018., 08:55   #3258
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Eto vidiš...ima ipak nešto u tome.
Jep, da dođe do onoga, mogu, al mi ne treba.
A i ne veli se bez veze da nije bogat onaj koji puno ima već kome malo treba.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Old 26.01.2018., 09:04   #3259
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
i zaradila lijepu lovu..
Šta si je kupila za tu lovu?
__________________
hausfrau is offline  
Old 26.01.2018., 09:07   #3260
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Šta si je kupila za tu lovu?
Nešto šminke, dodataka za sobu, malo robe i obuće, izlasci, rođendani, frizer, kozmetičar, jedan veći dio odredila da se ne troši.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.