Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 14:56   #81
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ja uopće nisam ljevičar a za sdb me boli kitica kao i za svaku drugu stranku....kao što rekoh ti nažalost nemreš razumijeti pojmove van naši i nji'ovi. Čekiću sve što vidi izgleda kao čavao..osim čekića.
Kumek ti si toliko pametan i duhovit da je to gotovo da prostiš sexy

Ovo je bolje od one one stare o patki i njenom glasanju:klap:
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:38   #82
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nekorektno je u ovoj priči cijelu krivicu baciti isključivo na HDZ. Ako je Oreskovic dobila četrdesetak glasova, nije se ni oporba pretrgla od podrške.
Kao prvo, "oporba" nije monolitno tijelo, niti je to ikad za očekivati, ili čak tražiti.
Oni se nisu okupljali nekom svojom voljom ili dogovorom.
Za vladajuće važi suprotno.

Kao drugo, upravo na HDZ treba baciti krivicu, jer njihova je zadnja. A glasovi oporbe ne odlučuju, za razliku od glasova vladajućih koji imaju apsolutnu vlast.
Glasovi druge strane imaju simboličku važnost, ali jasna je stvar da konkretna važnost ima neusporedivo veću težinu.

Tako da "ja bih tu krivio i druge" nema nikakvog smisla, osim da se zanovijeta tek toliko da se sve za nešto uspije okriviti.

Po formi, ako ti HDZ siluje sestru, tebi je kriv SDP jer joj je prodao prekratku haljinu.

Quote:
Objašnjenje je lako pronaći u dvije scene: u prvoj se, javno i pred kamerama, Oreskovic daje jednoglasna podrška na saborskom odboru, u drugoj se, anonimno, pokazuje figa iz džepa. Dodatno, i povjerenstvo je odabrano čini mi se dvoje članova bivšeg povjerenstva. Sve jasno.

Smetala je i jednima i drugima. Da je dobila barem šezdeset glasova, druga priča.
Je, je.
Od koga točno da ih je dobila? Od Mosta, Esih grupacije, i Živog zida? O njima ovisi ta "druga priča"?
Tu je opet greška deplasirano monolitno gledanje, koje za vladajuće važi, ali za oporbu ne.
I, oni ipak nisu podržali ni HDZ-ovu kandidatkinju.

Također, nije jasno kojim je to točno "jednima" smetala kad je 46 glasova od jednih dobila. Zašto su glasovali za nju ako im je "smetala"?


I, vrlo je indikativno da se odmah nakon (ponovnog) neuspješnog glasovanja, neuspješnog rada, i neuspješnog pokazivanja većine u parlamentu, dolazi do misteriozne stanke u radu Sabora.

Nenajavljene, nerazumljive, nerazjašnjene.

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Povjerenstvo ovakvo kakvo danas znamo, sa ovim ovlastima postoji od 2012.
Prije toga ga HDZ-ovci nisu imenovali godinu i pol, nakon izmjene zakona.
Desničari u ovoj državi su oduvijek bili vrlo osjetljivi na ikakvo propitkivanje njihovih postupaka i imovine. Što je u redu, s obzirom da svi znamo da u njihovim redovima sjede najveće moralne veličine i oličenja poštenja, s bogatim babama koje su živjele na vrhu kozjih puteva
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Dalija je bila, do povlačenja, naglašavam, jedna od rijetkih, nepristranih i neokaljanih osoba koja je djelovala unutar državnog, dakle, HDZ-ova sistema. Kažnjavala je i jedne i druge, Jandrokovićevo i Kitarovićkino kmečanje jasno je dalo do znanja da nisu naviknuti na packe službenih organa dok su na vlasti, te je stoga stekla određeno poštovanje naroda.
Desničari je ovdje sirovo vrijeđaju, šta je i normalno, dirnula je njihove pa mora na giljotinu, po dobrom, starom totalitarnom sistemu, ali i to govori kolika je šteta šta nema karaktera i inata istjerati ovaj izbor do kraja.
Dio HDZ-a bi na nestajanje kod znaka STOP ili crvenog svjetla na semaforu, i na kaznu koju potom dobiju, dijelu svojih birača objašnjavao (skretao pažnju) da je taj znak "postavio SDP", isto kao i taj semafor.

I uspješno ih opet zaratio sa SDP-om.

Tek toliko da se ne priča o konkretnom grijehu.

Identična se stvar vidi i na ovoj temi
To jest mali broj, barem ovuda, ali militantan i glasan. I redovito i najvažnije u priči je to da se ne drže nikakvog merituma, nego samo dijeljenja u tabore i puškaranja.

Zatirali bi koju god instituciju treba kad im se čini da im treba za pravdanje.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:56   #83
Ljeto 2016... Bora Jokić... reforma školstva to sam JA
Ljeto 2017... Ivana Milas Klaric... Zastita hrvatske djece od svega i svačega a nadasve primitivnih i homofobnih roditelja... To sam JA
Zima 2018... Dalija Orešković.... borba protiv korupcije i sukoba interesa... To sam JA...



2011... SDPpobjedio na izborima
2013... SDP odabrao Daliju Orešković
2014... SDP odabrao Ivanu Milas Klaric
2015 pocetak.. SDP odabrao Boru Jokica
2015... Milanovic izgubio izbore

2016 proljece... Vladajuci maknuli Boru Jokića
2016 proljece Dalija Orešković odlučila da je Karamarko u sukobu interesa, i time praktički potvrdila pad Oreškovićeve vlade(nije kriv ali je odgovoran)
2016 ljeto... Yutarnji, N1, RTL, Nova, Index, Telegram, tportal, Al Džazira...
Jokic ima plebiscitarnu podrsku javnosti, ugrožena je sama reforma,
2016. ljeto/jesen... Jokic u mnogobrojnim intervjuima u lijevim medijma glumi uvrijedjenu frajlu, govoreci da je je dovedana u pitanje sama reforma, tužeći se pritom na politizaciju skolske reforme od strane vladajući... Pitanje politizacije otklanja sam Zoran Milanovic hvaleći se da je on osobno Boru Jokića sam postavio, nadajuci se da ce na njegovoj "sveopštoj" popularnosti u hrvatskom puku nakon sedmomjesečne stanke ponovo uzjahati u sedlo...
2016. jesen... SDP (s Jokićem kao adutskim dečkom u predizbornoj kampanji) ponovo gubi izbore

Proljece 2017... SDP jos jednom hametice poražen na lokalnim izborima

Ljeto 2017... Voljom vecine u saboru maknuta Ivana Milas Klaric
Ljeto/jesen 2017.. Yutarnji, N1, RTL, Nova, Index, Telegram, tportal, Al Džazira...Ivana Milas Klaric ima plebiscitarnu podrsku javnosti, ugrožena je sama nezavisnost institucije dječje pravobraniteljice,
Jesen 2017... Ivana Milas Klaric u mnogobrojnim intervjuima u lijevim medijma glumi uvrijedjenu frajlu, govoreci da je je dovedana u pitanje sama nezavisnost institucije pravobraniteljice, tužeći se pritom na politizaciju svehga i svačega i žaleći na činjenicu da su nam djeca (zahvaljjuci vjeronauju u skoli i primitivnim i nazadnim roditeljima)sve homofobnija, ksenofobnija, iskljucivija, te dala uputu svoj djeci da uce strane jezike i bjeze iz Hrvatske, kao da su ona i njen 4 desetljeća godina stariji suprug svojedobno na svojoj koži osjetili sve prednosti desetljeća emigrantskog kulučenja (a ne bivali ne ekstra dobro plaćenim poslovima u drzavnoj sluzbi i povezanih s institucijama države)

Zima 2018.. U saboru glasanja za Daliju Oreskovic nije proslo
Zima 2018 Yutarnji, N1, RTL, Nova, Index, Telegram, tportal, Al Džazira...Dalija Orešković ima plebiscitarnu podrsku javnosti, ugrožena je sama nezavisnost institucije povjerenstva za sukob interesa,
Zima 2018... Dalija Orešković u mnogobrojnim intervjuima u lijevim medijma glumi uvrijedjenu frajlu, govoreci da je je dovedana u pitanje sama nezavisnost institucije povjerenstva za sukob interesa, tužeći se pritom na politizaciju svega i svačega


Kako bi rekao pjesnik iz zagrebačkog Sigeta, ljubitelj sevdaha i nogometa, porijeklom iz Nina, rodjen na obalama Vardara...

Kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti
kad vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi
u novinama neki frajer glasno trubi
zaboga recite narodu da se javnost buni
Uvijek, uvijek ista priča

Dakle politika je u redu kad te izabere, ali kad te ta politika makne, onda krece drvlje i kamenje...

SDP je navedeni trojac izabrao, SDP je u medjuvremenu (dakle posljednje dvije godine i tri mjeseca) u TRI navrata izgubio izbore...

I sve navodi na zaključak i izjavu toga i toga iz te i te godine (o kojemu je gore navedeni pjesnik posvetio pjesmu A1 na ploči izdanoj 1982. godine); DEMOKRATIJA DA, ALI NE ZA KLASNE NEPRIJATELJE...
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:05   #84
Dok traje ovo s Povjerenstvom, učinilo nam se zgodno podsjetiti da je Hrvatska druga u EU po percepciji korumpiranosti
https://www.telegram.hr/politika-kri...orumpiranosti/

"Donedavna šefica Povjerenstva za odlučivanje o sukobu interesa Dalija Orešković jučer je povukla svoju kandidaturu za novi mandat na čelu tog povjerenstva. Njezina je odluka uslijedila nakon što je u petak na tajnom saborskom glasanju dobila 46 glasova, dok je njena protukadidatkinja Nataša Novaković, za koju su glasali vladajući, dobila 75 glasova. Predsjednica Povjerenstva tako nije izabrana, jer za izbor treba najmanje 76 glasova. Saborskim zastupnicima, dakle, evidentno se ne žuri izabrati novu šeficu Povjerenstva.

A najavljujući svoje odustajanje od kandidature, Orešković je, među ostalim, prozvala premijera Andreja Plenkovića kojem je poručila da “njegov PR počne pripremati fraze na svih pet jezika kojima vladate za kamuflažu činjenice da smo u borbi protiv korupcije na samom dnu”.

GRAĐANI MISLE DA JE KORUPCIJA U HRVATSKOJ OZBILJAN PROBLEM
A činjenica je da gospođa Orešković nije jedina koja tako misli. Naime, čini nam se dobar trenutak za podsjetiti na rekultate ankete Eurobarometra o percepciji korupcije prema kojoj je Hrvatska, zajedno sa Španjolskom i Ciprom, na drugom mjestu ljestvice o percepciji korpucije. Anketa je provedena kako bi se ispitalo u kojoj su mjeri Europljani svjesni korupcije, kakva su njihova iskustva i percepcija korupcije u njihovoj zemlji.

Odgovarajući na pitanje...."

Inače, za Novaković ne znamo kako će raditi, ali za Orešković svakako možemo reći da je bila dobra. Korektna, profesionalna, i konkretna.

A i njena zapažanja o problemima u društvenim gibanjima su sva na mjestu.

Bujančevi poremećeni marševi i smjene (odlasci) drugih profesionalaca, ili Bandićeva optužnica gdje je godinu dana netko "bolestan" pa se ništa ne dešava (a desi se potom nakon novinskog članka o tome), i slične stvari kakve je navela su izrazito odbojne, evidentno loše pojave u društvu, i nitko normalnog i suvislog rezoniranja ne može drugo, nego se posve složiti s time.

Uostalom, znamo što veli emigracija o top 5 razloga za emigriranje.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:27   #85
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
[B]
Inače, za Novaković ne znamo kako će raditi, ali za Orešković svakako možemo reći da je bila dobra. Korektna, profesionalna, i konkretna.
Iz tvoje perspektive, kao ovdašnjeg SDPovsko pisakarala s potpisom, ne sumnjam... Za vecinu gradjana Hrvatske, koja tijekom poslednja tri putam, nije odabrala tvoju partiju, to ne mora i vjerojatno nije tako... Ako su nezadovoljni potezom vladajuće većine oko ovog poteza, gradjani imaju svoje pravo reci na izborima.



Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
[B]Uostalom, znamo što veli emigracija o top 5 razloga za emigriranje.Stipe
Ako tako kaze Telegram, onda je to vjerojatno (smjena istim načinom onih koje je svojedobno na vlasti odabrao SDP, nakon sto je SDP na izborima tri puta poražen) zaista glavni razlog sto jedan dio hrvatskih gradjana seli u zapadne zemlje. Svojedobno se u Italiji, Grčkoj, Španjolskoj, Portugalu, Litvi, Poljskoj, Estoniji, Latviji, Češkoj, Bugarskoj, Rumunjskoj dogadjalo isto, pa su gradjani tih zemalja nakon sto su njihove zemlje primljene u EEZ, EU, EFTU ili tko zna u što već, hrlili u Njemačku, Švedsku, Austriju... u idilu gasterbajterskog kulučenja.

Dakle sublimirajmo ono sto nam citiranim tekstom porucuje podružnica srbijanskih novosti: "Vladajuci, da se niste usudili smjenjivati one koje je svojedobno svojom voljom postavio SDP, jer vidite da je upravo TO glavni razlog sto ljudi u velikom broju odlaze u inozemstvo, i (zakljucili bi) to sto Hrvatska izumire"...

-Francisco Alarcon Roman Suarez
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:05   #86
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Kumek ti si toliko pametan i duhovit da je to gotovo da prostiš sexy
Reći ću te mužu

Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
2011... SDPpobjedio na izborima
2013... SDP odabrao Daliju Orešković
2014... SDP odabrao Ivanu Milas Klaric
2015 pocetak.. SDP odabrao Boru Jokica
2015... Milanovic izgubio izbore
---------------------
2016 proljece... Vladajuci maknuli Boru Jokića
---------------------
Ljeto 2017... Voljom vecine u saboru maknuta Ivana Milas Klaric
---------------------
Zima 2018.. U saboru glasanja za Daliju Oreskovic nije proslo
---------------------
Dakle politika je u redu kad te izabere, ali kad te ta politika makne, onda krece drvlje i kamenje...
Joj kak je to lijepo kad si u glavi možeš složiti pričicu koja ti odgovara i činjenice metnuti na ignore.. jbte, da je meni bar 3 dana takva glava, pa da si dušu odmorim

Ono što ti je šuplje u tvojoj priči je da Jokić nije postao voditelj reforme jer je SDP-e nekog smjenio. Niti ga je SDP-e postavio po političkoj liniji.
SDP je pokrenuo tu obrazovnu reformu, a Jokić je bio jedini koji se javio za tu poziciju. Je-di-ni.
Problem kod Milas-Klarić nije bio u njenoj smjeni, nego u izmjeni zakona da bi ju se uopće moglo smjeniti, jer desničarskim seljančinama i krkanima nije bila po volji - do tada to po zakonu baš i nije bilo izvedivo, tako da ni SDP-e nije nikog mogao samo tako smjeniti ni nju, ni ikog drugog. Ali desničarski krkani su to prilagodili sebi.
Dalija Orešković je izabrana za predsjednicu Povjerenstva nakon što tog istog povjerenstva nije bilo godinu i pol - dok su desničarske seljačine bile na vlasti. SDP-e je po dolasku na vlast osnovao povjerenstvo i izabrao članove.

Tako da, drugi put, prije nego prospeš ovoliku plahtu pizdarija i laži - provjeri bar osnovne činjenice.
Evo može i za tebe - google je tvoj prijatelj.
Nije SDP-e nikoga micao politički, da bi postavio nekog drugog politički. SDP-e je pokretao stvari koje su trebale biti pokrenute, a koje su očito za desničarske polupismene mamlaze bile prekomplicirane.
Žali bože sveg ovog prostora koji si ovolikim postom protraćio na temi.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:07   #87
"Razumijem Daliju Orešković i njeno odustajanje - kao što je i sama rekla da nema podrške vladajuće većine u Saboru, ali nema ni podršku manjine u Saboru jer je od 73 zastupnika dobila 46 glasova, njeno odustajanje je za mene prihvatljivo i razumljivo', rekao je Bačić."
http://hr.n1info.com/a281788/Vijesti...u-manjine.html

Ovo bi Feral rado svrstao u svoje dobro poznate rubrike.

Bačić radi neke verbalne akrobacije i izmišlja termine poput "podrške manjine".

Zašto on to radi?

Zato da opravda to što njegova kandidatkinja nema - podršku većine.
A to je jedino što ima konkretan značaj u priči. Jer je to jedina podrška koja se broji.

Toliki značaj, da su odlučili uzeti pauzu da zbroje do 76.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:15   #88
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Iz tvoje perspektive, kao ovdašnjeg SDPovsko pisakarala s potpisom, ne sumnjam... Za vecinu gradjana Hrvatske, koja tijekom poslednja tri putam, nije odabrala tvoju partiju, to ne mora i vjerojatno nije tako... Ako su nezadovoljni potezom vladajuće većine oko ovog poteza, gradjani imaju svoje pravo reci na izborima.





Ako tako kaze Telegram, onda je to vjerojatno (smjena istim načinom onih koje je svojedobno na vlasti odabrao SDP, nakon sto je SDP na izborima tri puta poražen) zaista glavni razlog sto jedan dio hrvatskih gradjana seli u zapadne zemlje. Svojedobno se u Italiji, Grčkoj, Španjolskoj, Portugalu, Litvi, Poljskoj, Estoniji, Latviji, Češkoj, Bugarskoj, Rumunjskoj dogadjalo isto, pa su gradjani tih zemalja nakon sto su njihove zemlje primljene u EEZ, EU, EFTU ili tko zna u što već, hrlili u Njemačku, Švedsku, Austriju... u idilu gasterbajterskog kulučenja.

Dakle sublimirajmo ono sto nam citiranim tekstom porucuje podružnica srbijanskih novosti: "Vladajuci, da se niste usudili smjenjivati one koje je svojedobno svojom voljom postavio SDP, jer vidite da je upravo TO glavni razlog sto ljudi u velikom broju odlaze u inozemstvo, i (zakljucili bi) to sto Hrvatska izumire"...

-Francisco Alarcon Roman Suarez
Nope,ljudi odlaze zbog "školovanih" HNS konzula koje tvoja partija u suradnji s HNS-om postavlja u svijetu...

Ovdje uopće nije bitna ni Oreškovićeva,ni HDZSDP...

Bitan je samo povjerenstvo koje je za razliku od većine drugih državnih institucija nešto i radilo...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:55   #89
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Reći ću te mužu



Joj kak je to lijepo kad si u glavi možeš složiti pričicu koja ti odgovara i činjenice metnuti na ignore.. jbte, da je meni bar 3 dana takva glava, pa da si dušu odmorim

Ono što ti je šuplje u tvojoj priči je da Jokić nije postao voditelj reforme jer je SDP-e nekog smjenio. Niti ga je SDP-e postavio po političkoj liniji.
SDP je pokrenuo tu obrazovnu reformu, a Jokić je bio jedini koji se javio za tu poziciju. Je-di-ni.
Problem kod Milas-Klarić nije bio u njenoj smjeni, nego u izmjeni zakona da bi ju se uopće moglo smjeniti, jer desničarskim seljančinama i krkanima nije bila po volji - do tada to po zakonu baš i nije bilo izvedivo, tako da ni SDP-e nije nikog mogao samo tako smjeniti ni nju, ni ikog drugog. Ali desničarski krkani su to prilagodili sebi.
Dalija Orešković je izabrana za predsjednicu Povjerenstva nakon što tog istog povjerenstva nije bilo godinu i pol - dok su desničarske seljačine bile na vlasti. SDP-e je po dolasku na vlast osnovao povjerenstvo i izabrao članove.

Tako da, drugi put, prije nego prospeš ovoliku plahtu pizdarija i laži - provjeri bar osnovne činjenice.
Evo može i za tebe - google je tvoj prijatelj.
Nije SDP-e nikoga micao politički, da bi postavio nekog drugog politički. SDP-e je pokretao stvari koje su trebale biti pokrenute, a koje su očito za desničarske polupismene mamlaze bile prekomplicirane.
Žali bože sveg ovog prostora koji si ovolikim postom protraćio na temi.
Kissic hvala ti sto si odgovorla meni, citiram te, desničarskom polupismenom mamlazu, desničarskoj seljačini, desničarskoj seljačini i krkanu (ponaljaš se u želji da imitiraš Acu Nu Dba leskovačkog)... Slazem se, zali boze vremena potrošenog na moj upis, a to si doslovno pokazala svojim odgovorom na njega...

Dakle, ako sam kao polupismenui desničarski primitivac dobro razumio...

Jokic nije izabran po političkoj liniji, vec se nitko osim njega nije javio na natječaj... Slazem se... Slaze se i tvoj dojucerasnji idol Zoran Milanovic...

HDZ je smjenio Ivanu Milas Klaric, prethodno promjenivši zakon koji omogucuje njenu smjenu, kad je imao vecinu... Istu je imenovao SDP po zakonu koji je sam donio i istodobno nije mogao promjeniti taj zakon kad je imao vecinu u Saboru... A zlocesti primitivni to HDZ moze...

Povjerenstvo na kojem je na celu Dalija Oreskovic izmislio je SDP i doveo svog covjeka (ili zenu)... I sad HDZ kad je preuzeo vlast nema pravo smjeniti doticnu, jer je to povjerenstvo SDPova izmisljotina...

Slazem se... Googl mi je prijatelj, i posudit cu tebi pametnoj svoj primitivni glupi desničarski mozak da se odmoriš tri dana (fora iz srbijanskog filma Tri palme za dvije bitange i ribicu). Kako si me rasturila argumentima, demantirala citiram "moju plahtu pizdarija i laži" (da je svo troje navedenih po političkoj liniji imenovao SDP, sto je sto god ti pisala neoboriva istina) ne preostaje mi ništa drugo nego se strateški povući iz diskusije...

Kidam na lijevoooooo
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:00   #90
Jedino nesuvislo u cijeloj priči oko Povjerenstva je to što su novi saziv Povjerenstva ušli neki i iz prošlog saziva, a ne svi.

To je tijelo koje kolektivno odlučuje, svatko od članova ima jedan glas, bio on predsjednik Povjerenstva, zamjenik predsjednika Povjerenstva ili član Povjerenstva. Kroz PR priču javnost uvijek čelnika tijela doživljava kao da je on taj koji donosi odluke. Donosi, ali uz još, konkretno četiri člana.

Ako se izgubi povjerenje u instituciju, kao što se insinuira od političara, onda se izgubilo povjerenje u sve koji donose odluke u tom tijelu.
Trebali su proći svi ili nitko.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:12   #91
nasa dalijica nije mislila da je lalovac u sukobu interesa iako je i sam imao kredit u svicarcima: http://hr.n1info.com/a71360/Vijesti/...vicarcima.html

nasa dalijica je briljirala. ma fuj!!!
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:21   #92
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
U intervjuu je rekla da želi poslati poruku nasljednici da se premalo u javnosti postavljaju pitanja i kaže da smo u represiji korupcije pali po svim pitanjima i da ima poruku za premijera.
Očito ima nekih stvari s kojima se ne slaže i za koje bi se trebalo boriti na korist cjelokupnog društva.
Ne, dala je intervju, sad je se kuje u nebesa, ali riječi su vjetar. Djela se broje, a ona je odustala.
Pa čak i da je izgubila na glasanju, bilo bi to veoma znakovito.******
A gle - žena je odstupila
njeno pravo

i jel ova druga stupa na dužnost ili - povjerenstva - nema?

i, ne , ženu se ne kuje u zvijezde
samo što poneki trolerski postovi zaista zaslužuju da se pojasni da je žena dalja jedan intervju , pristojno rekla što je imal i ona je završila

a ovdje čitamo trakavicu o tome kako je pušioničarka, izgubila je ionako nikome ne treba (kao ni povjerenstvo, jel) nek se makne sa proračuna - ove kaj su ostali će plaćati - tko?
i bla, bla

a da eto krenem putem ovakvih pitanja
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Auuuu. Vidi naprednih i demkoratičnih ljevičara. S obzirom da ste na forumu od 2002. i 2005. možete li citirati jedan svoj post gdje ste ovako razmišljali i pisali kad je SDP provodio "sječu glava". Od HRT-a, agencija, zavoda, državnih firmi pa nadalje. Šutili ste i nigdje vas bilo nije. Demantirajte me ako možete.

Iako znamo svi da nećete. Čovječe, od kud samo izlazite da mi je znat...
i sad je valjda u redu da ta ekipa odgovori na to koji mentalni sklop i pisanje su imali onih tri dana dok je karamarko na sve mile moguće načine pokušavao Crnoju i to na minitarskom mjestu
i to nije bilo tak davno ..
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:34   #93
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
nasa dalijica nije mislila da je lalovac u sukobu interesa iako je i sam imao kredit u svicarcima: http://hr.n1info.com/a71360/Vijesti/...vicarcima.html

nasa dalijica je briljirala. ma fuj!!!
A zašto bi bio??
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:36   #94
dalija se propisno osramotila. i umjesto da se isprica hrvatskom narodu, ona uvrijedjeno pravi scene. al sto ocekivati od nekoga koga je sdp postavio na sisanje proracuna kad je imao vlast.
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:52   #95
Sve u svemu cilj je postignut

Povjerenstvo postoji ali NE može raditi.
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:05   #96
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Svojedobno se u Italiji, Grčkoj, Španjolskoj, Portugalu, Litvi, Poljskoj, Estoniji, Latviji, Češkoj, Bugarskoj, Rumunjskoj dogadjalo isto, pa su gradjani tih zemalja nakon sto su njihove zemlje primljene u EEZ, EU, EFTU ili tko zna u što već, hrlili u Njemačku, Švedsku, Austriju... u idilu gasterbajterskog kulučenja.

Dakle sublimirajmo ono sto nam citiranim tekstom porucuje podružnica srbijanskih novosti: "Vladajuci, da se niste usudili smjenjivati one koje je svojedobno svojom voljom postavio SDP, jer vidite da je upravo TO glavni razlog sto ljudi u velikom broju odlaze u inozemstvo, i (zakljucili bi) to sto Hrvatska izumire"...

-Francisco Alarcon Roman Suarez
Zanimljivo je da se svojedobno u predizbornoj kampanji kao razlog velikog iseljavanja (i to, nije nebitno, u vremenu neposredno nakon ulaska u EU i otvaranja europskih vrata) nisu vukle paralele s Grčkom, Estonijom ni Uzbekistanom nego se jebala majka Milanovicu kao isključivom krivcu za iseljavanje...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:11   #97
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Jokic nije izabran po političkoj liniji, vec se nitko osim njega nije javio na natječaj... Slazem se... Slaze se i tvoj dojucerasnji idol Zoran Milanovic...

HDZ je smjenio Ivanu Milas Klaric, prethodno promjenivši zakon koji omogucuje njenu smjenu, kad je imao vecinu... Istu je imenovao SDP po zakonu koji je sam donio i istodobno nije mogao promjeniti taj zakon kad je imao vecinu u Saboru... A zlocesti primitivni to HDZ moze...

Povjerenstvo na kojem je na celu Dalija Oreskovic izmislio je SDP i doveo svog covjeka (ili zenu)... I sad HDZ kad je preuzeo vlast nema pravo smjeniti doticnu, jer je to povjerenstvo SDPova izmisljotina...

Slazem se... Googl mi je prijatelj...
Ne bi ja rekla da ti je prijatelj, jer da ti je prijatelj - upotrijebio bi ga.
Ili si svjestan da bezveze lažeš i izmišljaš, pa trolerski nastavljaš lagati o nekakvom zakonu koji je SDP-e donio i po kojem je pravobraniteljica za djecu imenovana.
Na ovu glupost da nisu mogli mijenjati zakone dok su imali većinu fakat ne znam kako da odgovorim.
I ne, nije SDP-e izmislio nikakvo Povjerenstvo.
Zakon o Povjerenstvu za sukob interesa u obliku kakav je danas je donio tvoj HDZ-e i to još 2010. u sklopi prilagodbe zakonodavstva europskom i onda godinu i pol nisu imenovali to isto povjerenstvo.
Pa je 2012. SDP-e napokon to napravio.

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
A zašto bi bio??
A jebote i ti svagdje očekuješ odgovor
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:11   #98
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Kissic hvala ti sto si odgovorla meni, citiram te, desničarskom polupismenom mamlazu, desničarskoj seljačini, desničarskoj seljačini i krkanu (ponaljaš se u želji da imitiraš Acu Nu Dba leskovačkog)... Slazem se, zali boze vremena potrošenog na moj upis, a to si doslovno pokazala svojim odgovorom na njega...

Dakle, ako sam kao polupismenui desničarski primitivac dobro razumio...

Jokic nije izabran po političkoj liniji, vec se nitko osim njega nije javio na natječaj... Slazem se... Slaze se i tvoj dojucerasnji idol Zoran Milanovic...

HDZ je smjenio Ivanu Milas Klaric, prethodno promjenivši zakon koji omogucuje njenu smjenu, kad je imao vecinu... Istu je imenovao SDP po zakonu koji je sam donio i istodobno nije mogao promjeniti taj zakon kad je imao vecinu u Saboru... A zlocesti primitivni to HDZ moze...

Povjerenstvo na kojem je na celu Dalija Oreskovic izmislio je SDP i doveo svog covjeka (ili zenu)... I sad HDZ kad je preuzeo vlast nema pravo smjeniti doticnu, jer je to povjerenstvo SDPova izmisljotina...

Slazem se... Googl mi je prijatelj, i posudit cu tebi pametnoj svoj primitivni glupi desničarski mozak da se odmoriš tri dana (fora iz srbijanskog filma Tri palme za dvije bitange i ribicu). Kako si me rasturila argumentima, demantirala citiram "moju plahtu pizdarija i laži" (da je svo troje navedenih po političkoj liniji imenovao SDP, sto je sto god ti pisala neoboriva istina) ne preostaje mi ništa drugo nego se strateški povući iz diskusije...

Kidam na lijevoooooo


Po kojoj jebenoj logici je svo troje politicki imenovano ako je jedan od to troje bio jedini koji se javio na natjecaj?

Kako je to politicko imenovanje?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:12   #99
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
dalija se propisno osramotila. i umjesto da se isprica hrvatskom narodu, ona uvrijedjeno pravi scene. al sto ocekivati od nekoga koga je sdp postavio na sisanje proracuna kad je imao vlast.


Ove parole sami izmisljate ili ih dobivate na memorandumu?



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:13   #100
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je da se svojedobno u predizbornoj kampanji kao razlog velikog iseljavanja (i to, nije nebitno, u vremenu neposredno nakon ulaska u EU i otvaranja europskih vrata) nisu vukle paralele s Grčkom, Estonijom ni Uzbekistanom nego se jebala majka Milanovicu kao isključivom krivcu za iseljavanje...
Njihovo pravo..

Realno to nema veze s vezom... Milanovic je kriv za stosta, ali za islejevanje nije, jer je svaka drzava koja je sula u EU, EZ, EFTU nakon sto se otvorilo trziste rada imala iseljavanje...
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.