Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2013., 21:13   #121
torbe

Quote:
jaiti kaže: Pogledaj post
Nije stvar u pokazivanju. Ja sam kupila anatomski ruksak, ali sam gledala da nije skup jer kad se sve skupa zbroji moj skromni budžet to teeeško podnosi.Imam dva školarca ove godine(1.i 2.OŠ) i radnu knjižicu u torbi. Mislim da većina traži neku prihvatljivu kvalitetu za cijenu koju mogu platiti. Prošlogodišnji ruksak se nosi i ove godine pa sam srećom morala kupiti samo jedan.
Zašto se ne bi nosila torba i par godina-nemam ništa protiv.Čemu kupovati novo ako još valja prošlogodišnja,tako djeca stiču neke navike-pozitivne.Imam ja torbu žensku novu-Jagodica bobica tvrdi uvez.Ako netko želi mijenjam za mušku-za prvašića.ponude mogu u pp.
jezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 21:43   #122
meni se iskreno te anatomske,tvrde torbe uopce nesvidjaju...al znam da ce ju vuc po podu i volila bi da knjige ostanu zive i zdrave...zato sam kupila to...a i ova njegova je neutralna,nema nekih likova iz crtica koji za pol godine vise nece bit "in"...a i on voli gusare...
i ne,nemislim da je pokazivanje ak se svake godine kupi nova torba...moj malac je visok i iduce godine ce mu ova kocka od torbe izgledat smjesno na njemu ...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 21:30   #123
Može li mi netko reći gdje u Zagrebu mogu kupiti školski anatomski Target-ov ruksak?
ift07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 10:58   #124
ja imam ove godine prvacica i kupila sam Mc Neil anatomsku torbu ali sam kupila vani gdje je povoljnije nego kod nas, platila sam 80 eura sa puno pernicom, sportskom torbom i ostalom opremom ali ce to nosit 3 god. tako da na kraju i ne izade tako skupo
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 16:46   #125
Evo počele su pripreme za upis u prvi razred, dajte mame i tate koji imate iskustva ideje za torbu?? Kazu da je bolja ona mekša torba koja ide u mašinu ali naravno anatomska nego one "kockaste" ??
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 14:23   #126
Moja V kreće na jesen u prvi razred i kupila sam joj ovu torbu http:// https://e-trgovina.nn.hr/skolski-pribor/skolske-torbe-i-pribor/skolske-torbe/570070.html

U nn su na sniženju,tako da je bolje već sad kupiti torbu prije nego dignu cijene u nebesa
Koliko sam pročitala na netu i pričala u rl sa mamama koje imaju školarce svi su zadovoljni sa herlitz torbama,nadam se da ćemo i mi biti
__________________
Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 09:24   #127
Mi smo isto kupili Herlitz torbu u Narodnim novinama, cijena mi je prihvatljiva, nadam se da će ispuniti očekivanja i potrajati cijelu školsku godinu.

Kupili smo ovu https://e-trgovina.nn.hr/skolski-pri...be/571391.html , samo kaj nisam našla takvu vrećicu za šlapa, pa ako je netko slučajno vidio u kojim narodnim novinama pripadajuću vrećicu molim neka javi
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 11:34   #128
I mi smo uzeli herlitzovu u nn,ovu. Ista takva na sniženju u algoritmu je 460kn.definitivno se isplati uzeti u nn.
Kupili smo i pernicu "za doma", 35kn a u mulleru ista takva 70kn.
enigmatic is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 12:55   #129
Smile

Hvala svima na odgovorima! znači idemo do nn-a po Herlitz torbu, ima jako lijepih modela!!
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 13:35   #130
I dalje stoji da su Herlitzove torbe ok omjer kvalitete i cijene?

Mi moramo babi i didi reći koju torbu i mislim da ću mu suziti izbor na zmaja i svemir.

Mene zanima jesu li te torbe primjerene povremenom njegovom nošenju doma jer nismo još na ti s boravkom s obzirom na to da ne znamo ni je li nam škola smjenski raspoređena. Jesu li ok za višegodišnju uporabu i ovo su cijene samo za torbu, bez popratnog materijala?

To me zanima jer pati na Star Warse, a cijene takvih torbi su takve da ne bih dala ni za zimski kaput toliko, svoj, pa bih mu uzela pernicu i popratni sadržaj na omiljene mu likove, a vreću za tjelesni bih mu sašila u obliku Yode pa nek se veseli.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 14:18   #131
Quote:
MAJAMAMA kaže: Pogledaj post
I dalje stoji da su Herlitzove torbe ok omjer kvalitete i cijene?

Mi moramo babi i didi reći koju torbu i mislim da ću mu suziti izbor na zmaja i svemir.

Mene zanima jesu li te torbe primjerene povremenom njegovom nošenju doma jer nismo još na ti s boravkom s obzirom na to da ne znamo ni je li nam škola smjenski raspoređena. Jesu li ok za višegodišnju uporabu i ovo su cijene samo za torbu, bez popratnog materijala?

To me zanima jer pati na Star Warse, a cijene takvih torbi su takve da ne bih dala ni za zimski kaput toliko, svoj, pa bih mu uzela pernicu i popratni sadržaj na omiljene mu likove, a vreću za tjelesni bih mu sašila u obliku Yode pa nek se veseli.
Mi smo na kraju prvog razreda i imamo Herlitz na zmaja, i zamolili smo tete u dućanu da nam naruče istu takvu pernicu ( ako nema artikla koji želite u dućanu zamolite da vam naruće iz skladišta).
Torba je ko nova nakon svakodnevnog putovanja busom u školu i iz škole, s tim da on nimalo ne čuva svoje stvari, zato torba ima svaku preporuku od mene!
Naravno nositi će ju i iduću školsku godinu
bibiivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 14:24   #132
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Mi smo isto kupili Herlitz torbu u Narodnim novinama, cijena mi je prihvatljiva, nadam se da će ispuniti očekivanja i potrajati cijelu školsku godinu.

Kupili smo ovu https://e-trgovina.nn.hr/skolski-pri...be/571391.html , samo kaj nisam našla takvu vrećicu za šlapa, pa ako je netko slučajno vidio u kojim narodnim novinama pripadajuću vrećicu molim neka javi

Www.grafocentar-kz.hr prodaje njihove torbe, mislim da imaju i vrećice za tjelesni, imaju dućan u Ozaljskoj
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 08:38   #133
Quote:
bingulina kaže: Pogledaj post
Www.grafocentar-kz.hr prodaje njihove torbe, mislim da imaju i vrećice za tjelesni, imaju dućan u Ozaljskoj
O hvala, nije mi palo na pamet dalje tražiti tko drži Herlitz .
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 09:50   #134
Quote:
bibiivan kaže: Pogledaj post
Mi smo na kraju prvog razreda i imamo Herlitz na zmaja, i zamolili smo tete u dućanu da nam naruče istu takvu pernicu ( ako nema artikla koji želite u dućanu zamolite da vam naruće iz skladišta).
Torba je ko nova nakon svakodnevnog putovanja busom u školu i iz škole, s tim da on nimalo ne čuva svoje stvari, zato torba ima svaku preporuku od mene!
Naravno nositi će ju i iduću školsku godinu
Eto jučer se odlučio na takvoga zmaja, odmah je rekao da to želi i riješio me daljnjih muka... Djed dobio poruku jer je njegova želja kupiti prvu školsku djeci, a popratni materijal naručen iz inozemstva, nešto već ima.

Hvala svima na preporukama, ovo je bilo kratko i bezbolno.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 15:32   #135
Školska torba

Najesen ću imati prvašića pa već moramo početi razmišljati o opremi. Prvo, kakvu školsku torbu kupiti obzirom na krhkost njihovih malih leđa i kilograme koje će svakodnevno tegliti u toj torbi?
U posljednje vrijeme viđam dosta torbi koje izgledaju kao koferčići na kotačićima, ali navodno za zdravlje kralježnice ipak je bolja klasična torba na leđima (jer se ova na kotačićima djelomično gura, a djelomično nosi - stepenice i sl. - i to u jednoj ruci).
I gdje uopće gledati torbe? Koliko ću novaca na to morati potrošiti (ako želim nešto anatomski i koliko-toliko kvalitetno)? Imali tko kakvu preporuku (ili možda upozorenje što da ne kupujem)?
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 16:27   #136
ja sam čula da je anatomska torba cca 900 kn

al da je se u outletu (onaj kod Krapine) može kupiti na cca 300 kn.

drugo ne znam jer smo još 2 g do škole.
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 17:37   #137
ja samo o Herlitz torbama slusam, i vec znam da su u Narodnim novinama najjeftinije i da ih se moze proslogodisnjih modela naci cak i za 300tinjak kn
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 23:16   #138
Evo mi kupili Herlitz. Proslogodisnja kolekcija snizena s 490 na 330kn. Torba je super. Ima dno od plastike, podstavljena s hrpom spuzve na ledjima. Unutra 2 dzepa i vani 3. Hvataj akcije sad ili skroz zadnji tjedan pred pocetak skole. Onda budu i do 50% snizene. Bas sam pratila prosle godine sistem dizanja cijena kako se priblizavala panika oko upisa, narudzbe knjiga. Ovih 150kn snizenja su ti taman pernica i preobuca ili sl. Nije bas za baciti.
anamaria0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 00:26   #139
Moj mali ima Herliz torbu i torba je super! Kupljena u 01. mj lani za 200 kn snizena sa 460. Preporuka!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 00:53   #140
Mi imamo Lego i prezadovoljna sam. Ima je drugu godinu i ko nova je. Najviše moraš paziti na težinu, jer znaju varirati i po pola kg, a to je uz sve knjige koje vuku velika stavka. Na kotačiće ti nikako ne bi preporučila pa čak i da ti je do škole sve ravno, jer su jako nezgodne po kiši i sl. Vidila sam neke curice koje te na kotačiće nose na leđima, a one su dosta teške.

Također nemoj kupovati bez djeteta, dosta je važno kako njemu legne na leđa. Moj je uzeo prvu koju je probao jer je to baš bila ta , ali od kume mala je jako sitna i dugo su birali jer su neke klasične torbe za nju bile prevelike i lupale joj po guzi kad je hodala.

Ostalo klasika, široke naramenice, pojačana leđa.
Garf is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:10.