Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2015., 08:16   #141
hvala na savjetima. koliko vidim, herlitzove su torbe teške 850 g. Garf, koliko je teška vaša lego torba, koliko je koštala i gdje ste je kupili?
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 08:28   #142
ovdje je tema o tome.

Mi smo uzeli Herlitzovu na sniženju za 330kn.Čula od puno ljudi da je dobra.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 10:16   #143
Naša je bila nešto ispod 900 gr. Kod nas je bila jako skupa mislim oko 1400 kuna, mi smo je kupili u Slo i s popustom na gotovinu smo je platili oko 950 kn.

To je bio komplet 5u1, torba, pernica, boca za vodu, kutija za užinu, kabanica. Osim kutije za užinu sve koristi i sve je stvarno kvalitetno.

A za težinu ti govorim, jer ovako 200-300 gr ne pari neka razlika ali recimo u 1, razredu je on četvrtkom imao mat, hrv, pri, glaz i kad izračunaš 8 knjiga i 4 teke pa pernica, boca vode, meni je bila teška a kamoli ne njima sa 20 i nešto kila.
Garf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 21:49   #144
Kakadu, ja sam istraživala jer je mala bila zapela za Lego, jako variraju cijene, ugl, u Hami su najpovoljniji. evo ti link baš na Lego pa baci oko http://www.hama.hr/skolske-torbe-vrt...=1731&q=&web=1

Moja mala je izabrala ovu, teži 750grama i mislim da od te, teško ću lakšu naći (btw, takva je u Samsonite skoro 200kn skuplja) http://www.hama.hr/lego-best-friends...-3u1/pid/15389
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 22:27   #145
Ove lego i nisu tako strašno skupe,znam da su prije bile preko 1000kn.

Mali off,plavooka kao da smo nedavno pisale na zboru a sada o školskim torbama
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 10:04   #146
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
ovdje je tema o tome.

Mi smo uzeli Herlitzovu na sniženju za 330kn.Čula od puno ljudi da je dobra.
ovo je super otkriće, molim moderatore da spoje.

inače, moj obožava legiće i čini mi se da su lego torbe zbilja kvalitetne, ali ništa više od drugih kvalitetnih torbi (herlitz i sl.) pa mi se ne plaća 400-500 kuna više samo za orginalni logo i sliku.
bila sam jučer u NN i malo gledala herlitzove torbe. torba koja ima patentni zatvarač 100 kuna je jeftinija od onih koje se zatvaraju kopčom - sve ostalo je isto. je li kopča puno praktičnija od zatvarača?
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 10:47   #147
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
ovo je super otkriće, molim moderatore da spoje.

i
bila sam jučer u NN i malo gledala herlitzove torbe. torba koja ima patentni zatvarač 100 kuna je jeftinija od onih koje se zatvaraju kopčom - sve ostalo je isto. je li kopča puno praktičnija od zatvarača?
Kakve su to torbe koje se zatvaraju s patentnim zatvaračem (mislim na torbe za prvaše), takve nisam vidjela? Mi smo isto kupili Herlitzovu u NN, oko 300 kn (ovo proljeće), bila je na sniženju. Ima kopču za zatvaranje, pojačano plastično dno, džepiće sa strane i naprijed jedan veći. Mislim da ćemo biti zadovoljni,a cijena mi se isto čini ok.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 11:15   #148
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Kakve su to torbe koje se zatvaraju s patentnim zatvaračem (mislim na torbe za prvaše), takve nisam vidjela? Mi smo isto kupili Herlitzovu u NN, oko 300 kn (ovo proljeće), bila je na sniženju. Ima kopču za zatvaranje, pojačano plastično dno, džepiće sa strane i naprijed jedan veći. Mislim da ćemo biti zadovoljni,a cijena mi se isto čini ok.
pa sve isto, osim što je umjesto kopče zatvarač.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 11:46   #149
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
Ove lego i nisu tako strašno skupe,znam da su prije bile preko 1000kn.

Mali off,plavooka kao da smo nedavno pisale na zboru a sada o školskim torbama
Daaaa, pratimo se
a, onda ćemo i s mlađima

Mojoj kupuje baka, moja mama, koja inzistira na tome (to je običaj, kaže) , pa je mala izabrala, a baka amenovala!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 13:44   #150
da se nadovežem, upravo smo kupili torbu preko Haminog web shopa, registrirali se i dobili još 10% popusta, tako da nas je izašla 670kn (torba, puna pernica i vrećica za papuče)!
Baka koja plaća zadovoljna, mala i ja isto
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 20:49   #151
Lani preko NN web shopa bile torbe po 190 kn i pune pernice za 29,90 kn!!! Herliz. Mi kupili obadvoje za 230 kn . Mozda ima i ove godine tako?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 11:13   #152
Step by Step torbe za školu

Ima li netko iskustva sa Step by Step školskim torbama?

Izgledaju kvalitetno, no bio bi zahvalan na komentaru nekog čije dijete ima torbu Step by Step.

Hvala
Modul-2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 11:57   #153
Gledala sam malo te herlitzove pernice... Imam pitanje.

Nije li to dosta oskudno u njima, mislim na sadržaj?

Sjetim se svoje, bila je velika i imala svega i svačega, baš onako bogata, ovo mi se čini premalo za tu lovu.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 12:48   #154
Prvasic treba gumicu, obicnu olovku i drvene bojice. Moj ima herlitz placenu 30 kn i super je! S tim da cijelu god flomice nisu ni pipnuli!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 13:29   #155
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Prvasic treba gumicu, obicnu olovku i drvene bojice. Moj ima herlitz placenu 30 kn i super je! S tim da cijelu god flomice nisu ni pipnuli!


Sent from my iPhone using Tapatalk
A super onda, hvala ti
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 13:59   #156
Za likovni ionako kupujes sve posebno; ovo je onako za svaki dan. I boje koriste uglavnom 4-5 osnovnih, ne mora ih biti cudo!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 13:04   #157
Ne mogu quotat, pa da ovako odgovorim za Step by step torbe. Skupe jesu, no kvaliteta opravdava cijenu. Torba nakog dvije godine školovanja kao nova. Bez pretjerivanja, boja, oblik...sve je ostalo kao i prvi dan škole. ne perem je, nego je samo prebrišem krpom( jednom ili dvaput u ove dvije godine).Lagana je, dobar dizajn, anatomska..... Jednostavno joj još nisam našla manu(osim cijene). Moja će je nositi i dogodine, a možda i četvrti razred. pitanje je sad, da li dijete želi svake godine novu torbu pa da mijenja ili bi htjelo ovako više godina nositi istu. ako je odgovor na ovo drugo da, onda po meni, Step torbe su pun pogodak :-)
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 09:56   #158
evo da se i ja uključim u raspravu

prošle godine sam kupila malom torbu HERLITZ u Osijeku, točnije u Biroprintu jer je tamo bila najpovoljnija (oko 300kn). Lagana, anatomska, prikladna za prvašića i super kvalitetna. I sad nakon godinu dana nošenja je kao nova, ništa se na njoj nije promijenilo.
škrbava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 22:51   #159
Ljudi pomozite! U totalnoj sam nedoumici kakvu torbu kupiti maloj za 1. razred.
Vidim tu na forumu su hit Herlitz torbe..... svidjaju mi se i Step by step, Belmil cine mi se isto ok.....i jos su mi lijepe i one Santoro Gorjuss.
Znam da svakako treba biti anatomska i to sve....
Ali nemogu se odlucit
tani28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 12:53   #160
Quote:
tani28 kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite! U totalnoj sam nedoumici kakvu torbu kupiti maloj za 1. razred.
Vidim tu na forumu su hit Herlitz torbe..... svidjaju mi se i Step by step, Belmil cine mi se isto ok.....i jos su mi lijepe i one Santoro Gorjuss.
Znam da svakako treba biti anatomska i to sve....
Ali nemogu se odlucit
Ako ti nije problem novac, daj joj na izbor od svakog proizvođača po jednu za koju mislis da bi joj se mogla svidjeti i neka izabere.

Ili nadi nekoliko u svom cjenovnom rangu za koje smatras da bi mogle dizajnom dugo trajati, ako to zelis.

Sve ovisi o soldima... Iako... nikad ne bih kupila torbu s necim toliko specifičnim da dijete to preraste za kratko, tipa ona sranja Brats ili Juric... Jednostavno mislim da se sa svim tim pretjeruje, a sve ove marke su skroz dobre i hvaljene.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.