Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2017., 13:01   #181
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Bez obzira na kojem stupnju počinje neka kuća vladar kuće je planeta koja vlada tim znakom. U ovom slučaju vladar 4. kuće je Uran, a vladar 5. kuće je Neptun i to nema ukliještenog znaka.
Kad kuća počinje na zadnjim stupnjevima nekog znaka onda je važno znati točno vrijeme rođenja ili raditi rektifikaciju. Ovdje rođenje od samo 1 ili 2 minute kasnije vrh 5. kuće pomiče u znak ovna, a znak ribe postaje ukliješten u 4. kući no vladar 4.kuće je i dalje samo Uran dok je vladar 5.kuće Mars, a Neptun nije vladar ničega.
Hvala na odgovoru!
__________________
when nothing goes right...
go left.
tamy8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:46   #182
Jesu li umetnute kuće, odnosno umetnuti znakovi u njima jednako važni kao i oni na vrhu takvih kuća?
Dolazi li njihovo značenje i njihovi vladari do izražaja ili zauvijek ostaju "zagušeni" i neostvareni?

Puno bi mi značio odgovor na ovo pitanje.
Imam umetnutu drugu i osmu kuću i vladari umetnutih znakova su u odličnom aspektu, a vladari vrhova tih kuća u jako lošem.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 22:46   #183
https://i.imgur.com/hWyMdNx.gif

Može li pojašnjenje oko umetnute kuće?Koliko vidim, Saturn u ovnu u 12. kući, a mjesec u ribama istou 12. kući. Prema veličini ispada da ovan ima veći dio kuće?
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 16:37   #184
Sada citam temu...Meni je znak vage umetnut u 6.kuci i znak riba u 12.kuci...U 6.mi ujedno i vladar vage, Venera, u vagi, dakle i ona nema nesto da se 'iscupa'...Ujedno je ta Ve i vladar 1.polja...Ima lepe aspekte, al sve u zivotu kasni, mada ne znam...
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 18:59   #185
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post

Umetnuta kuća ima više od 30º.
Meni je 10-a 35 stupnjeva (i 4.ta), a u desetoj sunce , pa di baš di mi je život-sunce, ali nije mi cijeli znak umetnut, 0d 10 blizanca do 15 raka, onda je i mjesec suvladar 10-te? Znači treba čekati 40+.
Uvijek sam sumnjala na 12 i 6 da su zbrčkane - 26 stupnjeva, uf i 1 i 7 23 stupnja.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 19:59   #186
Ruby, uklijestena kuca je ona koja je progutala cijeli jedan znak. U tom progutanom znaku ne pocinje ni jedna kuca. Uklijestena planeta je ona koja se nalazi u progutanom znaku.
Ovo sto spominjes nije uklijestena kuca jer u znaku raka postoji vrh 11. kuce.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:15   #187
Da, znam da mi nije uklješten znak ni planete, ali kuća jest matematički jer je veća od 30 stupnjeva.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:24   #188
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
Da, znam da mi nije uklješten znak ni planete, ali kuća jest matematički jer je veća od 30 stupnjeva.
Razlika izmedju siroke kuce i uklijestene kuce je kao razlika izmedju debele zene i trudnice (u trudnici je jos jedno bice) i objema treba malo vise vremena da prodju (svaka tranzitna planeta se u vecim kucama se zadrzava duze).
Uklijesten znak bas poput ploda ne moze se jasno izraziti.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:27   #189
Upravo si mi nazvala kuću di mi je Sunce debelom ccc . Što je najgore sporije tranzitne planete su daleko od nje, tako da svejedno vrijedi ona da je druga polovina života aktivnija.
Ok, tnx ako uopće je tako kako pišeš.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:30   #190
Znaci da kroz tu kucu sjajis najduze.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:37   #191
I je, 10-ta, tako kaže natal, bit ću uspješna kad budem stara koka.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:38   #192
...

Ima li neka naprava s kojom bih mogla otključati ovu svoju umetnutu 2 kuću u kojom mi Mjesec
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:47   #193
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Ima li neka naprava s kojom bih mogla otključati ovu svoju umetnutu 2 kuću u kojom mi Mjesec
Ljudi kroz zivot otkrivaju u sebi nove potencijale. Pa ne mozes sve odjednom.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:51   #194
.

Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Ljudi kroz zivot otkrivaju u sebi nove potencijale. Pa ne mozes sve odjednom.
Ma nemoj

Da mi mnogo ne bude jel" tako
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 16:58   #195
procitala sam znacenje polozaja planeta u znacima umetnutih polja/kuca, ali ne mogu pronaci obrazlozenje o znacenju znaka , a koji je u umetnutom polju/kuci

meni su riba (11) i djevica (6) umetnute u 1 i 6 polju , pluton u djevici
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 13:53   #196
Misterija umetnutih kuca...Ima tu nesto...Navescu sopstveni primer...Umetnut je znak vage u 6.kuci, i samim tim znak ovna u 12.kuci...U znaku vage imam i vladara asc, Veneru, a i vladara 7.-Mars-a...Zaista se osecam nekako zarobljeno, zablokirano, i to i po pitanju braka (Ma je vladar 7.), ali i generalno...ja sam ta Ve u vagi...Do skoro sam se osecala nekako povuceno, kao da meni nista ne pripada, kao da ne zasluzujem nista, emocije su mi bile nekako skrivene...Kao neka povucena devojcica, bukvalno...

Ako neko zna, neka napise kada je to kasnije kada se energije manifestuju u punom sjaju ? Da li je to posle 35. ?
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 19:43   #197
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Ljudi kroz zivot otkrivaju u sebi nove potencijale. Pa ne mozes sve odjednom.
a mozda nikad
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 19:46   #198
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Ima li neka naprava s kojom bih mogla otključati ovu svoju umetnutu 2 kuću u kojom mi Mjesec
a zasto mislis da si blokirana

pogledaj relacije Mejseca sa drugim planetama

nemoguce je da jedna planeta u natalnoj karti nema dodir sa drugim planetama

u zivotu je sve all about timing :

Umetnute kuće ostvaruju se tek u drugom dijelu života, znači svakako poslije 30.-te godine života, a još sigurnije poslije 35.-te, pa i kasnije. U spomenutom primjeru da se radi npr. o 5. kući, značilo bi da će osoba imati djecu nešto kasnije, tj. tek u drugom dijelu života.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 20:15   #199
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
procitala sam znacenje polozaja planeta u znacima umetnutih polja/kuca, ali ne mogu pronaci obrazlozenje o znacenju znaka , a koji je u umetnutom polju/kuci

meni su riba (11) i djevica (6) umetnute u 1 i 6 polju , pluton u djevici
pronasla sam odgovor na vlastito pitanje

THE SIGNS INTERCEPTED:

http://sharpeastrology.com/2015/08/2...our-horoscope/

imate sve kombinacije
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 14:44   #200
Kod mene su umetnuti Venera i Mars u vagi, u 6.kuci...Procitah tekst YunStrijelica...ima logike...
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.