Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2010., 17:06   #41
Quote:
BRIGI kaže: Pogledaj post
ima li još tko taj karcher parni čistač?
ili nekakav drugi koji je dobar i za pločice i za prozore tuš kabinu, a da nije skuplji od 1000kn?
I gdje ga kupiti u Slavoniji?
mama kupila taj H2o u nekermanu i dojam 0 bodova.

sad me zanima taj kracher ima ga u metro osijek 700kn samo mi nije jasno da li i usisa vodu koja nastane ili se poslje mora kupit.

pa cijenjene vlasnike odgovor
josip024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 12:16   #42
Kupila sam ga bila u Neckermanna.Korišten mozda 2-3 puta.
Uređaj je super i rezultati su stvarno dobri ali jednostavno ja to ne koristim,pa mi samo stoji i kupi prašinu.
sada sam na poslu,pa cu kasnije napisati koja je tocno marka,i snaga.
Nemogu naci ga u neckermann katalogu,jer je rasprodan.

Ima dvije krpe,koje se vrlo lako peru u perilici.
i ima dug kabel,pa se vrlo lako koristi
Pogodan je za plocice,mramor,pa cak i parket.
No za one koji neznaju o cemu se radi evo linkovi:

http://www.topshop.ba/index.asp?tn=p...&pid=52115&c=0

http://www.topshop.ba/index.asp?tn=p...cint=tvp&pcs=2


platila sam ga nekih 500-tinjak kn
prodajem za 200 kn
oko slanja,i postarine se dogovorimo

lokacija:šibenik
Avon_Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 13:11   #43
prodano
Avon_Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 20:50   #44
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Evo, da napokon javim kako se snalazim sa svojim Karcherom SC 1020.

Najprije da kažem kako mi je bilo malo smiješno kada sam u uputama za rukovanje pročitala:

...Ovaj uređaj nije predviđen da njime rukuju osobe (uključujući i djecu) sa smanjenim tjelesnim, senzornim ili mentalnim sposobnostima opažanja ili s ograničenim iskustvom i znanjem, osim ako ih osoba koja je za njih odgovorna ne nadzire ili upućuje u rad s uređajem....


I tako sam se ja tome smijuljila sve do danas, dok nisam sa svojim ograničenim iskustvom i znanjem napravila piz..... Dakle, nagnula se ja nad radijator i pustila paru, glupača, dabili glupača..., pa se nekoliko vrelih kapi odbilo od površine i doletjelo mi u lice, ali je mogla biti i veća nevolja, jer sam udahnula tu vrelu paru, pa me je pola dana peckala sluznica nosa i ždrijela. Zaključak: ne smijati se uputama i ne precjenjivati svoje mentalne sposobnosti opažanja

No, nema više , , ...

Što se tiče kupaonice, tu sam prezadovoljna Prije korištenja pare, našpricala sam pločice, fuge i sve spojeve kade s podom i zidovima s otopinom octene i limunske kiseline i onda nakon petnaestak minuta krenula s parom i onim malim okruglim nastavkom za ribanje. Izvrsno!!!! Nije da baš trenutačno nestaje kao na reklami, ali stvarno djeluje.

Isto tako, izvrsno je opralo radijatore - sve one silne zavijutke oko ventila, utore... Treba imati nekakvu krpicu u rukama i odmah nakon 'oparivanja' pobrisati otopljenu prljavštinu.

Redovno održavanje podova postala je prava relaksacija. Ni dvije minute nije potrebno da se obriše prosječna kuhinja. No, ako postoji negdje tvrdokornija mrlja, onda je prije treba tretirati kao fuge, s onim malim okruglim nastavkom, a tek nakon toga sa širokom četkom i frotirnom krpom.

Prozore još nisam prala, pa ne znam kako čistač tu funkcionira (ne samo zbog stakala, nego i zbog PVC-a).
A daj mi reci šta bude sa onom parom koju isparava dok čistiš pod?Da li ostane mokro pa moraš brisati suhom krpom?
maluci is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 00:37   #45
Da naravno treba čistiti za čistačem na paru..
Dobar je za čišćenje kupaonice i detalja na automobilima,motorima...
mobikom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 13:04   #46
H2O X5 čistač na paru

Dali netko ima tu napravu, odnosno, dali to čudo zbilja radi onako kako je prikazano na TV?
Muči me alergija na prašinu, a i bilo bi lakše oprati podove ne saginjuči se.
__________________
Hyundai i30, 116 kS CRDi....deveta godina....potraga zamjenom krenula....nadam se da ću 2020-2022 sjesti u novi automobil...Suzuki S-Cross ili Vitara ili....do 150.000,00 kuna
Heho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 21:23   #47
Jel se smije sa parnim ćistačem čistiti laminat?
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 11:14   #48
Ja cistim sve njime i prezadovoljna sam.A imam ovaj Dirt Devil M350.I za tepihe mi je odlicno.Naravno,nece ocistiti tvrdokorne mrlje,ali za osvjezenje tepiha je super.A za pod da ne govorim,sve blista a susi se vrlo brzo.Ja ne volim puno tepiha u kuci pa sam prezadovoljna sto sam ovo cudo otkrila.

http://www.cdiscount.com/electromena...-dirtm350.html
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 15:01   #49
danas sam kupila u kauflandu superior cistac na paru na akciji i sve je ok ali ne zanima zasto dugo treba da s pod nakon ciscenja osusi????
mi_ama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 12:51   #50
Quote:
Heho kaže: Pogledaj post
Dali netko ima tu napravu, odnosno, dali to čudo zbilja radi onako kako je prikazano na TV?
Muči me alergija na prašinu, a i bilo bi lakše oprati podove ne saginjuči se.
ovo i mene zanima, itko?
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:42   #51
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
ovo i mene zanima, itko?
i mene
blaura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 17:01   #52
mop x5

Danas sam pažljivije pogledala ovu reklamu na top shopu za mop x5.Baš sam se zainteresirala,ali me strah naručiti.Ima li netko iskustva sa baš ovim čistačem na paru?
savjesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 22:49   #53
Quote:
savjesna kaže: Pogledaj post
Danas sam pažljivije pogledala ovu reklamu na top shopu za mop x5.Baš sam se zainteresirala,ali me strah naručiti.Ima li netko iskustva sa baš ovim čistačem na paru?
Ja sam ga naručila prije nekoliko dana,brzo je stigao i jako sam zadovoljna.Odličan mi je!
miss milly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 21:26   #54
Quote:
miss milly kaže: Pogledaj post
Ja sam ga naručila prije nekoliko dana,brzo je stigao i jako sam zadovoljna.Odličan mi je!
Jesi li provala sa njim čistiti i tapecirani namještaj i jeli nakon čiščenja ostaje po pločicama ili parketu dosta vlage?
savjesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 23:30   #55
Quote:
savjesna kaže: Pogledaj post
Jesi li provala sa njim čistiti i tapecirani namještaj i jeli nakon čiščenja ostaje po pločicama ili parketu dosta vlage?
Čistila sam laminat i pločice. Moja je procjena da ne ostaje previše vode. Ne ostaje više nego kada prođem sa viledinim čistačem-krpom.Tapecirani namještaj nisam probala čistiti ali pretpostavljam da bi i to dobro očistio. Najviše sam zadovoljna kako je očistio pećnicu,napu,pločice zidne u kuhinji i kupaonici-sve one nedostupne dijelove u kupaonici,kuhinji i oko radijatora.
miss milly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 20:42   #56
Quote:
miss milly kaže: Pogledaj post
Ja sam ga naručila prije nekoliko dana,brzo je stigao i jako sam zadovoljna.Odličan mi je!
a kakva je kvaliteta tog cistaca, mislis li da bi moglo potrajati, ili je neka plasticurina???, ... sta stvarno to zna za sobom ostavljat "poplave"..nisam o tome uopce razmisljala, a bas sam si mislila piknuti jedan, ma sigurno i hocu
coconut30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 23:43   #57
Quote:
coconut30 kaže: Pogledaj post
a kakva je kvaliteta tog cistaca, mislis li da bi moglo potrajati, ili je neka plasticurina???, ... sta stvarno to zna za sobom ostavljat "poplave"..nisam o tome uopce razmisljala, a bas sam si mislila piknuti jedan, ma sigurno i hocu
Gledaj kao što sam već napisala po mojoj procjeni ne ostavlja puno vode. Meni je ok mada znam i ljude kojima se baš i nije svidio,neki su ga čak i vratili.Nije baš da radi kao na reklami ali je vrlo koristan. Možda bi mogao biti i kvalitetniji za te novce ali ja sam zadovoljna. Štedi mi vrijeme i energiju,a upravo sam to i htjela. I obožavam osjećaj da je pod besprijekorno čist nakon čišćenja s njim.
miss milly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 13:03   #58
hvala, miss m
coconut30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 00:43   #59
Quote:
coconut30 kaže: Pogledaj post
a kakva je kvaliteta tog cistaca, mislis li da bi moglo potrajati, ili je neka plasticurina???, ... sta stvarno to zna za sobom ostavljat "poplave"..nisam o tome uopce razmisljala, a bas sam si mislila piknuti jedan, ma sigurno i hocu
Nama je danas crknuo crveni x2 kupljen u top shopu. Star godinu i deset dana (naravno, garancija je godinu dana). Moj je dojam da je to "plastičurina".
Puno smo ga koristili i jako je praktičan, ali... ručka se je jako brzo počela klimat i već je sad jaako klimava. Zvao sam za granaciju koja se radi samo u Zagrebu (pa moraš slat poštom, i to samo u originalnom pakiranju) ali na kraju je crknuo prije nego se je raspao.

Idem u Italiju po Poltri, ove plastičnjake više definitivno neću kupovat.

Ali parni čistač per se, uređaj bez kojeg neznam kako smo prije uopće mogli.
chucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 09:54   #60
Ja ga imam već 2 mjeseca...prezadovoljna sam..ne močim ruke, ne koristim nikakva sredstva, čišćenje je brzo, bez ribanja...

Čistim sve živo sa njim, čak sam i pećnicu sa njim očistila

Treba čitati upute...za podove ne treba staviti na najveću jačinu jer je temp stalno ista, regulator je za količinu pare, za pod mi je dovoljna 1, odguram od sebe, vratim i dok idem dalje ovo je već napola suho..
Prozori se prelako čiste, ako negdje ostane vlažno pobrišem papirnatim ručnikom..

Očistili smo i fuge u hodniku i opet su narandžaste (nakon samo 3 godine su postale crne)

Plastičan je al nježno baratm njime i nadam se da će potrajat.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.