Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2011., 13:59   #61
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Evo ja jutros odradila svoj Cardio & H&T, obožavam ovaj osjećaj nakon vježbanja.

Btw, po čemu je toliko posebna ta Jillian? Vidim da je svi hvale, al nemam trenutno vremena za prelistavanje cijele teme. Jel ona za mršavljaenje, oblikovanje ili nešto treće?
Za sve. Većinom ljudi rade po 30 Day Shred, vježbe traju oko 25 minuta, podijeljeno u tri kruga - mislim da su 3 minute vježbe snage, 2 minute cardio, 1 minuta abs. I tako tri kruga. Dobro je jer kratko traje, a imaš osjećaj da si nešto napravio...

Skida mi se Brazil Butt Lift, tako da ću vam se pridružiti na ovoj temi, nadam se još danas.
azzie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 15:07   #62
Quote:
velika_mrvica kaže: Pogledaj post
I mene zanima ta Jillian, čini mi se teška...vidim da svi koji po njoj rade, bez problema Butt lift odrade

Ja danas radim H&T to mi je najdraže, još ono istezanje na kraju, odličan osjećaj poslije
Ja sam si skinula Jillian,al mislim da neću radit. Antipatična mi je ženska skroz, automatski me i vježbe odbijaju. A i kad zamahuje rukama na početnom zagrijavanju, tarlahaju joj i tresu se šišmišja krila na rukama Alejandro je car.

Umjesto nje radit ću Slim in 6, to mi puno bolje izgleda.

btw jel vi mislite da je Alejandro gay?

@Azzie- dobro nam došla, zaljubit ćeš se u Alejandra, a i pripremi se na opasno rastezanje mišića za koje ja nisam ni znala da ih guza ima.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 15:11   #63
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Ja sam si skinula Jillian,al mislim da neću radit. Antipatična mi je ženska skroz, automatski me i vježbe odbijaju. A i kad zamahuje rukama na početnom zagrijavanju, tarlahaju joj i tresu se šišmišja krila na rukama Alejandro je car.

Umjesto nje radit ću Slim in 6, to mi puno bolje izgleda.

btw jel vi mislite da je Alejandro gay?

@Azzie- dobro nam došla, zaljubit ćeš se u Alejandra, a i pripremi se na opasno rastezanje mišića za koje ja nisam ni znala da ih guza ima.
mislis na leandra? 100%, al je meden k'o shecer
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 15:20   #64
Hvala na dobrodošlici!

Trudit ću se vježbati redovito i nadam se brzim rezultatima.
azzie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 15:20   #65
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
mislis na leandra? 100%, al je meden k'o shecer
a ja cijelo vrijeme mislim da je alejandro. je, meden je, ima dobru guzu. i obožavam kad za guzu kaže "your bum-bum". uvijek se nasmijem nečemu kad vježbam s njim.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 15:52   #66
Quote:
azzie kaže: Pogledaj post
Za sve. Većinom ljudi rade po 30 Day Shred, vježbe traju oko 25 minuta, podijeljeno u tri kruga - mislim da su 3 minute vježbe snage, 2 minute cardio, 1 minuta abs. I tako tri kruga. Dobro je jer kratko traje, a imaš osjećaj da si nešto napravio...
Citam zaostatke i bas razmisljam kako cu napisat "za sve" ali si me preduhitrila.. Traje kratko (30DS & Ripped in 30) ali su ubojiti.. Naravno - ako nemaš puno prakse..

Meni je tip ful smijesan kad pokazuje na onim curama koji mišići rade pa im onako oko guzice maše rukama, kao da bi ju pošlatao ali ne smije (ili ne želi..)
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 17:35   #67
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
btw jel vi mislite da je Alejandro gay?
Aaaaa pa nije valjda svaki put kad pokazuje mišiće na curama mislim si dal je s njom spavao i imam neku priču u glavi da se sve pale na njega

Al kad bolje razmislim , više mi se ko gay čini
velika_mrvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 17:35   #68
Mogu vam se i ja pridružiti? Do sad sam jedino trčala svaku večer, ali mi je dosadilo.
Upravo se skida torrent pa krećem navečer.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 20:45   #69
onda cure ne zaboravite uslikat rezultat ovih treninga kad se počne primjećivat!
knowledge is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 20:49   #70
E a koja je fora s olovkom? Jel to treba stajati ili ne?

Još samo 8%...
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 21:22   #71
Quote:
eowin2 kaže: Pogledaj post
E a koja je fora s olovkom? Jel to treba stajati ili ne?
Pa ako ti stoji olovka izpod guze to bi značilo da ti je kao obješena, i onda nakon bbl-a bi trebala ispadat što bi trebalo značit da ti se guza podigla i oblikovala..
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 22:28   #72
Skužila sam kad mi se skinulo do kraja Prvo sam mislila da treba stajati pa sam se sva presavinula, ali uz najbolju volju nisam mogla zadržati olovku.
Ovaj bum bum je super, sva sam se uspuhala
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 00:16   #73
Ja se nakon godina nevježbanja sad nabrijala na hopsanje sa Jillian, a bome mi treba nekaj i za guzicu
Torent se skida, može neko poslati taj program za vježbanje?
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 08:48   #74
Super su vježbice,nisu komplicirane, za cure koje nisu u treningu važno je paziti na koljena Hvala, baš se zabavljam
__________________
it´s ok
supercunt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 13:14   #75
Upravo odvježban jučerašnji Sculpt. Danas je trebala bit pauza ali ja sam si tu pauzu prebacila na subotu - danas imam više vremena za vježbat..
Radila sam s utezima na nogama iako nisu bas noge jako angažirane u ovoj vježbi.. I tamo gdje sam mogla - gdje se radi s 1 utegom, ja sam radila sa 2. Znači ne 1.5kg nego 3.. Mislim da samo na jednoj vježbi nisam..
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 14:29   #76
Mene mrvicu samo zatežu noge od jučer, ali nemam neku upalu mišića. Valjda zato jer sam se navikla na trčanje. Danas imam Cardio Axe i H&T, ali sam navikla vježbati navečer pa ću tek oko 8 ili 9 to odraditi.

Ja sam već bila skinula neke programe s www.beachbody.com i obično osim vježbi bude i program prehrane. Ovdje toga nema? Ili samo nema za skinuti?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 14:50   #77
cure moze li mi koja od vas poslati taj raspored vjezbanja ovisno o tipu tj obliku straznjice na pp?nisam ja ni znala za to vec radila vjezbe onako cisto random po tome koje su mi draze
adrianadior is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 14:50   #78
Upravo sam odvježbala High & Tight. Vježbe su super, ali mislim da neću raditi Bum, bum barem još jedno vrijeme, imam problem s koljenom. Sutra kupujem onu gumu i planiram kombinirati But lift i Jillian NMTZ.
azzie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 15:01   #79
Quote:
velika_mrvica kaže: Pogledaj post
Aaaaa pa nije valjda svaki put kad pokazuje mišiće na curama mislim si dal je s njom spavao i imam neku priču u glavi da se sve pale na njega

Al kad bolje razmislim , više mi se ko gay čini
O tome sam i ja jucer razmisljala dok sam radila H&T.
__________________
Believe that life is worth living, and your belief will help create that fact.
Rose_Belong is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 15:03   #80
Quote:
adrianadior kaže: Pogledaj post
cure moze li mi koja od vas poslati taj raspored vjezbanja ovisno o tipu tj obliku straznjice na pp?nisam ja ni znala za to vec radila vjezbe onako cisto random po tome koje su mi draze
Tu si nadi http://www.beachbody.com/product/fit...l_butt_lift.do za koji tip straznjice ti treba...pa cu ti ja poslati cim uhvatim vremena.
__________________
Believe that life is worth living, and your belief will help create that fact.
Rose_Belong is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.