Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2017., 16:36   #3421
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Moja iz Vivreta ima preko godine i ista je ko prvog dana, ali ja ju ne perem, samo brišem spužvom. Što ju vi koristite da ju perete?
Mislim da je isto bambus u pitanju.
Imam bambus dasku za rezanje iz Plodina, jeftina je bila, ali i nju koristim samo za ukras i posluživanje tako da ju operem na ruke i sve ok.
Ista stvar kao i kod tebe. Moja ima 2 g. i ista kao prvog dana.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 19:01   #3422
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
kolikko vidim i joseph joseph je od bambusa https://www.josephjoseph.com/en-eu/steel-bread-bin
debljeg cini se al svejedno....

ako netko ima molim iskustvo iz prve ruke da ne bacim jos novaca bezveze....
samo razmisljam na glas..
a zasto ne odes do nekog stolara da napravi novi poklopac? ma cak i ne treba stolar, samo netko tko ima glodalicu. doneses mu neku drvenu dasku za rezanje i s glogalicom se sredi za desetak minuta.
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 21:46   #3423
Pozdrav,
može prijedlog gdje pogledati visilice za stol za blagavaonu, a da puno ne koštaju? Ikein hektar mi je ok, ali dolazi samo u bijeloj i tamno sivoj boji. Iprijevoz mi isto ima zanimljivih stvari. Imate još kakav prijedlog?
ellzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:21   #3424
Quote:
MissCherry kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja nadovežem na kutije za kruh - ja sam svoju drvenu s daskicom kao poklopac kupila u Ikei i mnogo sam zadovoljna. Nije bila skupa, dovoljno je velika i nema nikakvih gluposti nacrtanih izvana pa, eto, preporučam.
furnir + puni jasen
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/10346845/
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 16:12   #3425
Yep, to je ta!
MissCherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 18:12   #3426
Nama trebaju sobna vrata, ali Lipbled i Porta nam daju rok isporuke 45-50 dana kaj nam je stvarno dugo. Sami smo si krivi kaj nismo ranije narucili, ali sad trazimo neku brzu opciju. Imate kakvu preporuku?
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 11:54   #3427
Pozdrav. Je li netko vidio zidnu lampu visilicu. Znaci montirana je na zid, ali ima dugu ruku u obliku luka i moze se postaviti da bude iznad stola. Ako me kuzite
Snješkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 17:56   #3428
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Nama trebaju sobna vrata, ali Lipbled i Porta nam daju rok isporuke 45-50 dana kaj nam je stvarno dugo. Sami smo si krivi kaj nismo ranije narucili, ali sad trazimo neku brzu opciju. Imate kakvu preporuku?
Mi smo kupili vrata u Porti i dosta smo se navlačili s njima, između ostalog ni rok nije ispoštovan, pa eto ako vam se žuri, nisu baš pouzdani s tim. Vrata su ok.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:29   #3429
Quote:
Snješkić kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Je li netko vidio zidnu lampu visilicu. Znaci montirana je na zid, ali ima dugu ruku u obliku luka i moze se postaviti da bude iznad stola. Ako me kuzite
i- prijevoz ima ovu:
https://m.facebook.com/photo.php?fbi...5768&source=49
i ovu:
https://m.facebook.com/photo.php?fbi...5768&source=49
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:39   #3430
Jaaao ja bih takvu! Čija je ta duga? Gdje se može vidjeti u prostoru. Preko 2 m? Ajme, hoću vidjeti u prostoru. Divna je!
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:50   #3431
Imaš na FB adresu njihove trgovine, mada, pošalji im prije upit imaju li ih na zalihi. I molim te osvrt na te lampe ako ih vidiš "uživo"

@Old, jesu li ih ti vidjela uživo?
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:39   #3432
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Mi smo kupili vrata u Porti i dosta smo se navlačili s njima, između ostalog ni rok nije ispoštovan, pa eto ako vam se žuri, nisu baš pouzdani s tim. Vrata su ok.
Hvala, od njih smo odustali odmah jer su nam rekli da ispod 45 dana nema sanse. Lipbled ima nekoliko vrata na lageru na kraju pa idemo tamo pogledati odgovaraju li ta i izgledom i dimenzijama i kvalitetom.. iako me strah da ce bas sve bit zadovoljeno, al vidjet cemo.
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 23:50   #3433
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Imaš na FB adresu njihove trgovine, mada, pošalji im prije upit imaju li ih na zalihi. I molim te osvrt na te lampe ako ih vidiš "uživo"

@Old, jesu li ih ti vidjela uživo?
Nisam ju vidjela uživo jer tada nije bilo još te lampe, a i bila sam fokusirana na stolice.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 07:32   #3434
Od vecih lampa slabo nesto imaju viseci U ducanu. Cak je nemaju uobce U ducanu, nego negdje U skladistu. Jedno je zu uz ducan a drugo je Malo dalje.
Svakako nazovi i kazi da bi je Radi vidjela, Pa makar ne visi, Ali da Bude tu.

Ja sam gledala onu artisoku lampu Ali mi je bila ipak prevelika.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 10:36   #3435
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Imaš na FB adresu njihove trgovine, mada, pošalji im prije upit imaju li ih na zalihi. I molim te osvrt na te lampe ako ih vidiš "uživo"

@Old, jesu li ih ti vidjela uživo?
Lampa je fenomenalna, ali ja sam ti čikn, nisam sigurna da bih se to usudila instalirati. Mislim, znam je iz drugih interijera, čak sad tražim i ne mogu pronaći te slike. Efektnije je kad je poluprazna soba, a moja više to nije. No, mogu maštati, ne?
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:59   #3436
Opet ja. Gdje ima velikih tegli za cvijece? Onih visokih sto vise slice vazama. Treba mi jedna smedja a ove sto sam nasla su 300€+ sto mi je previse. Za unutra, ne za terasu..
Snješkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 06:45   #3437
Jysk, MBM vrtni centar

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 10:17   #3438
Pevec. Bauhaus.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 14:38   #3439
Pozdrav gdje mogu kupiti bijele mat plocice 30x10, nigdje ih ne mogu pronac
kupujem dom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:26   #3440
Quote:
kupujem dom kaže: Pogledaj post
Pozdrav gdje mogu kupiti bijele mat plocice 30x10, nigdje ih ne mogu pronac
Probajte kod Petrokova. Mirjana Mikulec ih koristi za slaganje u riblju kost. Doduše, u njezinim emisijama sam vidla sive i petrolej. Valjda imaju i bijele.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.