Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2014., 19:50   #81
Čovjek se može uklopiti u svaki režim!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 04.06.2014., 20:47   #82
Ambiciozni karijerist.
Ništa manje ništa više.
Ne-Srdjan is offline  
Old 05.06.2014., 03:18   #83
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Radilo se o Ivani Simić Bodrožić, hrvatskoj književnici i kćeri nestaloga hrvatskog branitelja.
pa naravno, čitao sam 'hotel zagorje'. samo sam htio skrenuti pažnju na to da oni koji je sada slavodobitno citiraju ne znaju ni njeno ime kako treba. ivana šimić?
Cocksmith is offline  
Old 06.06.2014., 00:50   #84
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Čovjek se može uklopiti u svaki režim!
za razliku od karamarka, koji su odlično uklopio u tuđmanom, pa mesićev, pa sanaderov pa kosoričin režim...
Cocksmith is offline  
Old 06.06.2014., 01:06   #85
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
za razliku od karamarka, koji su odlično uklopio u tuđmanom, pa mesićev, pa sanaderov pa kosoričin režim...
Priznajem da sam Karamarka smatrao iskrom nade, pod uvjetom da desanaderizira HDZ i vrati HDZ Tuđmanovim korijenima, čak sam zažmirio na neke stvari vjerujući da je bio vođen strašću i pozitivnim motivima u svezi njegovog mesićizma, danas sam sve više uvjeren da je njegova retorika samo mazanje očiju onim koji vole Hrvatsku, a da zapravo podržava eurofanatike, eurounitariste i ostale prodane duše koje glume da su hadezeovci!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 06.06.2014., 01:20   #86
prvo, i ja volim hrvatsku. to što nisam katolik, ne pušim priče o nacionalnim bićima i hrvatskom disanju i ne vidim mesiju u egomanijaku kujundžiću ne znači da ne volim hrvatsku. otkad su si to filoustaše, nacionalisti i ostala ekipa umislili da oni kao vole hrvatsku a ostali ne?

drugo, jesi li ti stvarno odrastao čovjek, od nekih 50+ godina ili se zajebavaš po forumu? ozbiljno pitam jer mi je jako čudno čitati sva ta infantilna oduševljenja za kojima slijede još blesavija razočaranja u ove i one političare.
Cocksmith is offline  
Old 06.06.2014., 01:51   #87
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
prvo, i ja volim hrvatsku. to što nisam katolik, ne pušim priče o nacionalnim bićima i hrvatskom disanju i ne vidim mesiju u egomanijaku kujundžiću ne znači da ne volim hrvatsku. otkad su si to filoustaše, nacionalisti i ostala ekipa umislili da oni kao vole hrvatsku a ostali ne?

drugo, jesi li ti stvarno odrastao čovjek, od nekih 50+ godina ili se zajebavaš po forumu? ozbiljno pitam jer mi je jako čudno čitati sva ta infantilna oduševljenja za kojima slijede još blesavija razočaranja u ove i one političare.
Ja sam se na ovoj temi bavio Plenkovćem i Karamarkom što Ti voliš ili ne voliš, u to se ne miješam!

Um mi je stariji od Biblije, a srce zaigrano i puno strasti!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 06.06.2014., 02:06   #88
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
danas sam sve više uvjeren da je njegova retorika samo mazanje očiju onim koji vole Hrvatsku
naglasio sam da i ja volim hrvatsku zbog ove konstatacije. meni karamarko nije nikad uspješno mazao oči. a ni HDZ-, naravno.
Cocksmith is offline  
Old 06.06.2014., 03:36   #89
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
naglasio sam da i ja volim hrvatsku zbog ove konstatacije. meni karamarko nije nikad uspješno mazao oči. a ni HDZ-, naravno.
Tuđmanov HDZ je organizirao obranu Hrvatske, današnji HDZ je ostatak sanaderizma
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 08.07.2014., 16:15   #90
HDZ-ov zastupnik Andrej Plenković izabran je za potpredsjednika Odbora za vanjske poslove EU parlamenta.

Prije svega, čestitke.

Potom kaže:

Quote:
Istaknuo je kako je Odbor za vanjske poslove posebno važan za Hrvatsku jer će raspravljati o svim temama povezanima za proširenje EU, a posebno na susjedne države u jugoistočnoj Europi, pri čemu je najvažniji europski put Bosne i Hercegovine.
Hm, opažam li to regiyunaštvo?
Xenoborg is offline  
Old 08.07.2014., 18:12   #91
ma kakvi

samo kad josipovic,milanovic i ostali jugokomunisticki velikosrpski vragovi to izjave,onda je to regiyjunastvo

ovako ne
balkanunited is offline  
Old 08.07.2014., 18:14   #92
Lijepo pozorenje od HDZ, dakle i oni pušu u taj regiyunski rog
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 08.07.2014., 18:16   #93
dobro jutro majkle

dok god su u HDZ-u ljudi poput plenkovica,jandrokovica,sukera,dalicke i slicnih oni ce ostati isti,samo naivci su nasjeli
na pricu da se HDZ procistio i da je krenuo novim putem

stier je jedina svjetla tocka u toj lopovskoj stranci
balkanunited is offline  
Old 08.07.2014., 18:17   #94
Odvratni ljigavi eurofilni karijerist...

Kosoricin kadar, u stranci od 2011...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Ljeta koja dolaze, šta mi novo donose, dal ću naći puteve, koji vode do tebe...
IscoAlarcon is offline  
Old 08.07.2014., 19:01   #95
Ako je posrijedi regyunašenje, zašto naglašava BiH?
Fali Srbija ako smijem primjetit, a fali zato jer se promijenila politika prema njoj. Pisalo je nedavno i ovdje i u jutarnjem da se mijenja geopolitička vizija Europe od strane SAD-a i određenih frakcija bliskih EU. Posljedica je i zahlađenje odnosa s Njemačkom koja još uvijek forsira zapadni Balkan, ali plinska kriza razotkrila je kako se Europa polarizira na proruski i proamerički dio, a Hrvatska pripada proameričkom, zajedno sa BiH.
jack stow is offline  
Old 08.07.2014., 19:57   #96
Prije svega, cestitke gospodinu Plenkoviću. Ovo nije mala stvar i drago mi je da netko koga sam imao priliku slusati, a i koliko pratim njegov rad, a pratim ga dosta, dodje na jednu ovakvu poziciju.Nije, kako ga vi zovete, 'regiyunastvo', da malo bolje pratite njegov rad i izjave, to bi lako mogli vidjeti. U svakom slucaju, samo naprijed. Plenkovic je u kratkom razdoblju pokazao da dobro kotira u Europi i medju pucanima, sto je i razumljivo buduci da je pametan, obrazovan, odmjeren i figura.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Harvey_1 is offline  
Old 08.07.2014., 22:49   #97
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
HDZ-ov zastupnik Andrej Plenković izabran je za potpredsjednika Odbora za vanjske poslove EU parlamenta.

Prije svega, čestitke.

Potom kaže:



Hm, opažam li to regiyunaštvo?
Izabran tako da su se eurointegralisti svih boja udruzili i preglasali euroskeptike tj. zaprijecili im mjesta u svim odborima sto je napravilo nekoliko dodatnih pozicija za europucane.

Plenkovic je ono, tipicni eurokrat.
Rafael Hebrang is offline  
Old 09.07.2014., 15:57   #98
Thumbs up

Quote:
Harvey_1 kaže: Pogledaj post
Prije svega, cestitke gospodinu Plenkoviću. Ovo nije mala stvar i drago mi je da netko koga sam imao priliku slusati, a i koliko pratim njegov rad, a pratim ga dosta, dodje na jednu ovakvu poziciju.Nije, kako ga vi zovete, 'regiyunastvo', da malo bolje pratite njegov rad i izjave, to bi lako mogli vidjeti. U svakom slucaju, samo naprijed. Plenkovic je u kratkom razdoblju pokazao da dobro kotira u Europi i medju pucanima, sto je i razumljivo buduci da je pametan, obrazovan, odmjeren i figura.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Potpis na post!!!!
realist is offline  
Old 09.07.2014., 16:34   #99
Andrej Plenković i Marijana Petir su najperspektivniji naši političari u Europskom parlamentu. S time da je za nas i za prvoga najbolje graditi europsku karijeru, a potonja bi se nakon mandata trebala vratiti u RH i aktivirati nacionalno.

Bilo bi super ako bi njih dvoje uspjeli izgraditi dugoročniju političku suradnju .
IGP is offline  
Old 09.07.2014., 17:22   #100
Quote:
IGP kaže: Pogledaj post
Andrej Plenković i Marijana Petir su najperspektivniji naši političari u Europskom parlamentu. S time da je za nas i za prvoga najbolje graditi europsku karijeru, a potonja bi se nakon mandata trebala vratiti u RH i aktivirati nacionalno.

Bilo bi super ako bi njih dvoje uspjeli izgraditi dugoročniju političku suradnju .
A D. I. Stier? Kako je M. Petir perspektivnija od njega? Stier je nas najbolji europarlamentarac, ako gledas iz desnije pozicije. Desne konzervativnije, ne ove blize centru.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Harvey_1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.