Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2014., 21:49   #21
Feminizam je postao bolest i izlika koja je zbilja predaleko otišla u svakom smjeru.
Na primjer golotinja po velikim plakatima bez ikakve odjeće, seksizam u igrama, po filmovima, oblače se ko ku*ve po gradu, sad će i majice takve nosit, sline jedno po drugom po javnom prijevozu, što je sljedeće....
Živcira me ta seksistička nametnutost na svakom čošku civiliziranost propada s inteligencijom
Što će biti za idućih 10god
Baš ženska zloba nema kraja same, egoistične, cnične, bestidne, bezobrazne, sebične, ravnodušne, bez savjesti, gotovanke, nezahvalne, zna se kakve su... nebi se one potrudile biti bolje za nikoga osim sebe, velika korist od njih.
ZNX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 08:45   #22
http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...na-rada-974118

Meni nije jasno što se to događa u ženskoj glavi tokom raskida?
Da idu nekome tako uništiti život gnjusnim lažima kao da je veći zlikovac od Pol Pota, Hitlera i Staljina zajedno.

Zbog fuckin raskida. A kad žena raskida, jednostavno se pokupi i ode kao u onoj od Hladnog piva "Nije sve tako sivo", a da ne pričam o onoj ljigavoj seriji o onim radodajkama "Seks i grad". Njima je to najnormalnije.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 09:34   #23
samo ću ovo ostaviti tu......
__________________
Uletim ti u garažu i izađem van s autom....
CrniBombarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 23:02   #24
FEMEN otele svecenika u znak protesta zbog posjeta pape Francuskoj.
Nek mi netko kaze da je ovo namjesteno, iako ne znam, youtube je maknuo video.

Jutarnji
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 10:01   #25
Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...na-rada-974118

Meni nije jasno što se to događa u ženskoj glavi tokom raskida?
Da idu nekome tako uništiti život gnjusnim lažima kao da je veći zlikovac od Pol Pota, Hitlera i Staljina zajedno.

Zbog fuckin raskida.
Stvarno? Muškarci zbog raskida nikad ne divljaju?

http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...o-ranio-315015
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 14:39   #26
Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...na-rada-974118

Meni nije jasno što se to događa u ženskoj glavi tokom raskida?
Da idu nekome tako uništiti život gnjusnim lažima kao da je veći zlikovac od Pol Pota, Hitlera i Staljina zajedno.

Zbog fuckin raskida. A kad žena raskida, jednostavno se pokupi i ode kao u onoj od Hladnog piva "Nije sve tako sivo", a da ne pričam o onoj ljigavoj seriji o onim radodajkama "Seks i grad". Njima je to najnormalnije.
Imao sam ja posla s jednom takvom bubanom koja je okolo širila priču da sam joj dijete složio, dok nije došlo do toga da sam rekao, ok - idemo na utvrđivanje očinstva, jer sam za razliku od nje poremećene, znao računat kad sam ga u nju zadnji put umočio i kad sam je znogirao, i kad je rodila dijete koje joj je složil neki drugi anonimni bogec, onda je okrenula priču.

Takve žene, a i muškarci (u manjini doduše) su jako jako bolesne osobe kojima treba institucionalno liječenje.

Inače, dobar komentar u članku: "ako on rađa, onda je ona Kukoč"
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 14:40   #27
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Stvarno? Muškarci zbog raskida nikad ne divljaju?

http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...o-ranio-315015
Tko je ikad rekao da muškarci ne divljaju? Ali ako si primijetio(la) jednu veliku razliku, muškarci idu drito u glavu ne razmišljajući o posljedicama, znači afekt. A žene se osvećuju metodično, promišljeno i pokušavaju zamesti trag. Većina jelte...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 18:24   #28
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
sve to stoji, al kad ih ja volin jebat
Car
Abro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 22:44   #29
Quote:
ZNX kaže: Pogledaj post
Feminizam je postao bolest i izlika koja je zbilja predaleko otišla u svakom smjeru.
Na primjer golotinja po velikim plakatima bez ikakve odjeće, seksizam u igrama, po filmovima, oblače se ko ku*ve po gradu, sad će i majice takve nosit, sline jedno po drugom po javnom prijevozu, što je sljedeće....
.
Sljedece je kemijska kastracija tvoje kite...
to ti je kao kad ides ulicom..tamo zenska vide joj se sise..ti ono ..velis musko si da pogledam..a ona skriva to kao ..slusaj care..nemas ti ovdje sto gledati... mislis se ..pa nisam ih ja ni izbacio..a ona mislima..nemas ti sta gledati....
zene raraju..muski su slabi..onda odjednomn neko zakoni o koemijskoj kastraciji..mislim mi znamo kakvi su zenski mozgovi i koliko znaju o kemiji i lavozijeu..znaju majes..vise znaju o kittamma a te bi one rezale.. da bi dosle na vlast.. a bolje bi im bilo da gledaju kakve susjeda ima gardine i natkaslice i slafroke..ovako ovo nece na dobro izaci..a opet..da kucka nije mahnula repom nebi pas skocio
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 20:08   #30
I sad pošteno radi svoj posao profesionalnog fotografa:
http://petapixel.com/2015/01/11/help...-photographed/
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 23:39   #31
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
sve to stoji, al kad ih ja volin jebat
jebiga.. kvaka 22
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 23:43   #32
Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...na-rada-974118

Meni nije jasno što se to događa u ženskoj glavi tokom raskida?
Da idu nekome tako uništiti život gnjusnim lažima kao da je veći zlikovac od Pol Pota, Hitlera i Staljina zajedno.

Zbog fuckin raskida. A kad žena raskida, jednostavno se pokupi i ode kao u onoj od Hladnog piva "Nije sve tako sivo", a da ne pričam o onoj ljigavoj seriji o onim radodajkama "Seks i grad". Njima je to najnormalnije.
bolesna kuja. dabogda dobila maximalnu kaznu, tri godine.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 13:06   #33
Gojanica sipa otrov na HRT-u prema Kolindi.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger