Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2014., 18:28   #21
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
Možeš se pravit luda koliko hoćeš, od danas sve imamo u evidenciji.



Kakva disproporcionalnost ljudi moji. Kakva disproporcionalnoossstaaaaa
DEBELKURAC?? bome, ovo je blast from the past, još iz vremena kad sam samo čitala forum.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 20:56   #22
Naopako, svako jutro između 7 i 8 sati otprilike, poslikaj sve pedeefove, nikad manje forumaša kao u to vrijeme
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 21:19   #23
Razmišljam i razmišljam i jednostavno mi neće u glavu vaše stanje uma.

Zar je moguće da samo Deedy i mali birof kuže foru!? Toliko je teško?

Uz 1000 doslovno besmislenih tema, baš na ovoj vam zatrokira mozak? Boktejebo s kim ja posla imam!?
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 21:22   #24
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
Boktejebo s kim ja posla imam!?
__________________
Vatra u srcu izaziva dim u glavi !
D.Holiday is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 21:32   #25
a gle, taj nesrazmjer može biti i dokaz onoga što se vidi na terenu ali se ne smije glasno reći; masa vas je samo vanjskim obilježjima XY, pod okriljem forumske anonimnosti i spolne nedefiniranosti djelujete u skladu sa svojom pravom dubliks prirodom i interesima.

jebeni pesticidi.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 21:37   #26
Orak, želiš reći da su 'žene' na ŽK zapravo muškarci? Predstavljaju se kao žene jer se tako osjećaju ili pak djeluju anonimno čitajući veliku većinu krajnjih nebuloza i postove frustriranih par kolega muškaraca, koji jedini društveni kontakt mogu ostvariti skoro samo preko ženskog spola!?

Quote:
D.Holiday kaže: Pogledaj post
Dobro, osim s Quarkom..
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 21:48   #27
21:49:



Što nam govore ovi podaci?
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 21:57   #28
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
21:49:



Što nam govore ovi podaci?
-Sad da tebi tata objasni ,ovi podaci govore da smo mi na MK u puno inteligentniji od onih kokica tamo jer se mi logamo samo kad trebamo nešto napisat iz nama znanih razloga ,dok se kokice logiraju ujutro i cjeli dan trkeljaju dok navečer ne zaspu pa ih forum sam ne izbaci iz loga !...jel ti sad jasnije ? zato statistički izgleda da je njih puno više ...kužiš ne?
__________________
Vatra u srcu izaziva dim u glavi !
D.Holiday is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 21:58   #29
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
Što nam govore ovi podaci?
ti si otvorio temu pa ti reci što govore ti podaci

al nacrtaj

muški su ipak vizualni tipovi
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 21:59   #30
Quote:
D.Holiday kaže: Pogledaj post
-Sad da tebi tata objasni ,ovi podaci govore da smo mi na MK u puno inteligentniji od onih kokica tamo jer se mi logamo samo kad trebamo nešto napisat iz nama znanih razloga ,dok se kokice logiraju ujutro i cjeli dan trkeljaju dok navečer ne zaspu pa ih forum sam ne izbaci iz loga !...jel ti sad jasnije ? zato statistički izgleda da je njih puno više ...kužiš ne?
jel ovo kompliment babama koje pišu na mk
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 22:02   #31
Quote:
D.Holiday kaže: Pogledaj post
-Sad da tebi tata objasni ,ovi podaci govore da smo mi na MK u puno inteligentniji od onih kokica tamo jer se mi logamo samo kad trebamo nešto napisat iz nama znanih razloga ,dok se kokice logiraju ujutro i cjeli dan trkeljaju dok navečer ne zaspu pa ih forum sam ne izbaci iz loga !...jel ti sad jasnije ? zato statistički izgleda da je njih puno više ...kužiš ne?
Evo vidiš, to je jedno od mogućih rješenja ovog fenomena. Ali isto tako nam govori da te žene ne rade kurca, bile one domačice ili 'poslovne' žene, frizerke, pizde strinine. Nećemo tu sada uključivat nezaposlenost u državi jer je irelevantno.

Mislim...pogledaj ti to: 4:1/200:50/75%/0.75 od 1/75 od 100

Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
ti si otvorio temu pa ti reci što govore ti podaci

al nacrtaj

muški su ipak vizualni tipovi
Ajde upali malo tu svoju 386ticu pa zaključi 'sama'
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 22:04   #32
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
jel ovo kompliment babama koje pišu na mk
-Yap!
__________________
Vatra u srcu izaziva dim u glavi !
D.Holiday is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 22:38   #33
Quote:
D.Holiday kaže: Pogledaj post
-Sad da tebi tata objasni ,ovi podaci govore da smo mi na MK u puno inteligentniji od onih kokica tamo jer se mi logamo samo kad trebamo nešto napisat iz nama znanih razloga ,dok se kokice logiraju ujutro i cjeli dan trkeljaju dok navečer ne zaspu pa ih forum sam ne izbaci iz loga !...jel ti sad jasnije ? zato statistički izgleda da je njih puno više ...kužiš ne?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 22:47   #34
Naopako, na ženskom kutku ima jako puno muških(ili im barem pod spol, upisano-muški)
dole na PŽK ima ih ohoho koji cmizdre zbog parcijale na ŽK, a spol im je navodno muški
jesi li ti proba na ŽK malo debatirat s babama u peemesu
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 23:03   #35
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
maca i ćuko
__________________
Vatra u srcu izaziva dim u glavi !
D.Holiday is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 23:19   #36
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 23:32   #37
opaki macan
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 00:24   #38
ja sam, sada već davne dvitisućeidvaneste, predložio da se kokošinjac ukine jerbo poradi njega mnogo muškadi ostane gladno i suva kurca.

većina ljudi kad gleda kokošinjac vidi kokošinjac...ja gledam dublje...vidim nenapravljene pite, neoprane zavjese, nepodojenu djecu, nepopušene kurce...

prijedlog, kao i obično kad sam ja u pitanju, nije prihvaćen od strane vladajućih
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 00:27   #39
Quote:
D.Holiday kaže: Pogledaj post
dobro je biti ja ako si ja
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 00:31   #40
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
ja sam, sada već davne dvitisućeidvaneste, predložio da se kokošinjac ukine jerbo poradi njega mnogo muškadi ostane gladno i suva kurca.

većina ljudi kad gleda kokošinjac vidi kokošinjac...ja gledam dublje...vidim nenapravljene pite, neoprane zavjese, nepodojenu djecu, nepopušene kurce...

prijedlog, kao i obično kad sam ja u pitanju, nije prihvaćen od strane vladajućih
to je loša ideja dase ukine. šta misliš dibse to sve unda slilo? ka šta ukiniše oni tamo ovu pedersku temu, pa je ev vamo. i unda imaše klonove i sve moguća sranja. zato ja kažem nediraj u govno il će još više vonjat.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger