Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2015., 16:25   #21
a čuj, ako ne znaš guglati onda je pitanje kako ćeš se tek snaći u vojsci... srećom da nema rata, nebi mi bilo ugodno da me brane takvi
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:09   #22
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a čuj, ako ne znaš guglati onda je pitanje kako ćeš se tek snaći u vojsci... srećom da nema rata, nebi mi bilo ugodno da me brane takvi
neznam sta je vama ljudi,ljepo sam pito i ako nemas sta napisat bolje suti onda. I reci mi zasto onda postoji forum ako se sve moze "guglat"?
flasem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:15   #23
u starije vrime uvojsku su isli samo gladni i goli , poslin bi najebali jer se prije vaik ratovalo. nikad neznas mogab iti najebat boljet je ostav se vojske i upisi vakultet i uc jezike il aj u zidare il grobare, ako nevolis ucit
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:24   #24
Ostavi se vojske, radije odaberi nešto pametnije i produktivnije.
Multihunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:29   #25
Quote:
flasem kaže: Pogledaj post
ne,nego sam ljepo sam pitao za misljenje drugih jer ne znam kako je u vojsci
čekaj da se sitin.............

Ustajanje u 6 ili u 5 jebi ga zaboravija san.

Brijanje (ako se briješ) pranje zubi 10 minuta, spremanje kreveta 10 minuta, oblačenje i sitnice 10 minuta, jutarnja gimanstika 10 minuta, doručak 20 minuta, pauza 10 minuta, strojeva obuka 2 sata, specijalistička obuka 4 sata, ručak 30 minuta, odmor 30 minuta, opet strojeva obuka i specijalistička obuka do večere koja je u 7, večera 20 minuta, gledanje Dnevnika u 7,30 obvezno do 8, slobodno do spavanja koje je u 10 navečer. I onda pomalo neke straže, logorovanja, napadanje nekog brda, branjenje nakog brda, čišćenje svega živog i zamislivog, vojni poligoni, pozdravljanje svakog kurca koji ima neki čvarak i tako u raznim kombinacijama jedno 12 mjeseci pa doma.

To je JNA tako ti baš nisam siguran u sve detalje jer sam bija mornarica ŠRO pa će me neka stara kuka ispravit.

I evo sad kad mislim mornarica je bila malo drukčija pa aj ti u mornaricu ako znaš plivat a ako neznaš neko će te naučit ili ćeš se utopit.

A ako dođe do rata sve to šta si tamo radija i učija ti je za kurac.

Kako je u vojsci
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:32   #26
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
u starije vrime uvojsku su isli samo gladni i goli , poslin bi najebali jer se prije vaik ratovalo. nikad neznas mogab iti najebat boljet je ostav se vojske i upisi vakultet i uc jezike il aj u zidare il grobare, ako nevolis ucit
Quote:
Multihunter kaže: Pogledaj post
Ostavi se vojske, radije odaberi nešto pametnije i produktivnije.
ma ovo odmalena jos zelim,uvjek me interesiralo i volim oruzja,zelim isprobati vojnicki zivot a neda mi se ic na faks i radit nesto sto me ne zanima
flasem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:35   #27
a jel bi te zanimalo ratovati i braniti mene, da ja mogu na miru gledati nogomet i piti pivo za to vrijeme dok riskiraš svoj život?

Zadnje uređivanje Krkimir : 07.02.2015. at 17:40.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:38   #28
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
čekaj da se sitin.............

Ustajanje u 6 ili u 5 jebi ga zaboravija san.

Brijanje (ako se briješ) pranje zubi 10 minuta, spremanje kreveta 10 minuta, oblačenje i sitnice 10 minuta, jutarnja gimanstika 10 minuta, doručak 20 minuta, pauza 10 minuta, strojeva obuka 2 sata, specijalistička obuka 4 sata, ručak 30 minuta, odmor 30 minuta, opet strojeva obuka i specijalistička obuka do večere koja je u 7, večera 20 minuta, gledanje Dnevnika u 7,30 obvezno do 8, slobodno do spavanja koje je u 10 navečer. I onda pomalo neke straže, logorovanja, napadanje nekog brda, branjenje nakog brda, čišćenje svega živog i zamislivog, vojni poligoni, pozdravljanje svakog kurca koji ima neki čvarak i tako u raznim kombinacijama jedno 12 mjeseci pa doma.

To je JNA tako ti baš nisam siguran u sve detalje jer sam bija mornarica ŠRO pa će me neka stara kuka ispravit.

I evo sad kad mislim mornarica je bila malo drukčija pa aj ti u mornaricu ako znaš plivat a ako neznaš neko će te naučit ili ćeš se utopit.

A ako dođe do rata sve to šta si tamo radija i učija ti je za kurac.

Kako je u vojsci
barem neko pametan koj mi je odgovorio na pitanje,hvala
isto tako mogu rec i kad nisam u vojsci-recimo doma se dizem u 6 na posao,radim 8h posao koj ne volim,dodem doma,pojedem,spavam,pogledam tv i tako svaki dan.
Zato i zelim ic u vojsku jer me to zanima a kasnije mozda i u neku specijalnu u kojoj se trebam vise potrudit jer mi to ide dobro-mogu dosta izdrazat a najbitnije je volja koju imam.
flasem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:39   #29
Quote:
flasem kaže: Pogledaj post
neznam sta je vama ljudi,ljepo sam pito i ako nemas sta napisat bolje suti onda. I reci mi zasto onda postoji forum ako se sve moze "guglat"?
Ahh, kako slatko.
Još jedan gotovan koji bi htio nešto učiniti pod uvjetom da ne mora maknuti malim prstom.

Želiš li u vojsku, morat ćeš dobro ugrijati školsku klupu. Nije više dovoljno biti pun kondicije i posjedovati određeno poznavanje oružja i oruđa. Što više znaš, više ćeš i vrijediti kao vojnik ili časnik.
No nekako ne vjerujem da je to za tebe, da si stvarno zainteresiran već sad bi imao praktično sve relevntne podatke jer bi se potrudio doći do njih.
A na lijene guzice ne želim trošiti vrijeme i objašnjavati im nešto što ionako nikad neće trebati.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:40   #30
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a jel bi te zanimalo ratovati i braniti mene, a za to vrijeme dok riskiraš svoj život ja bi gledao nogomet i pio pivo?
ratovo i branio bi Hrvatsku,mislim da je to svacija duznost-da brani svoju drzavu
Sta bi bilo da svi kao ti samo gledamo nogomet i pijemo pivo?
flasem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:43   #31
bio je prije kojih godinu dana neki padobranac na MK koji je htio biti komandos i ratovati u Afganistanu jer je čuo da je plaća 25-30 somova dolara mjesečno, naravno da je bio jebivjetar koji je visio po kladionicama...
ako nađem temu stavit ću link
edit: našao
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:47   #32
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Ahh, kako slatko.
Još jedan gotovan koji bi htio nešto učiniti pod uvjetom da ne mora maknuti malim prstom.

Želiš li u vojsku, morat ćeš dobro ugrijati školsku klupu. Nije više dovoljno biti pun kondicije i posjedovati određeno poznavanje oružja i oruđa. Što više znaš, više ćeš i vrijediti kao vojnik ili časnik.
No nekako ne vjerujem da je to za tebe, da si stvarno zainteresiran već sad bi imao praktično sve relevntne podatke jer bi se potrudio doći do njih.
A na lijene guzice ne želim trošiti vrijeme i objašnjavati im nešto što ionako nikad neće trebati.
Baš suprotno od ovoga sta si napiso.
Citao sam puno na internetu vec ali postavio sam ovdje temu jer zelim znati vise i zanima me kako ti vidis da sam lijena guzica ako me ovo zanima vise od drugih?
flasem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:54   #33
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
bio je prije kojih godinu dana neki padobranac na MK koji je htio biti komandos i ratovati u Afganistanu jer je čuo da je plaća 25-30 somova dolara mjesečno, naravno da je bio jebivjetar koji je visio po kladionicama...
ako nađem temu stavit ću link
edit: našao
To je onaj koji je s položenim zaštitarskim ispitom mislil da je dovoljno dobar za Blackwater.


Šlaufan, ili kak se već zoveš... Nisi lijena guzica?
A ovo I reci mi zasto onda postoji forum ako se sve moze "guglat"?
je moja baka pisala?
Aj ti lijepo upali igračku i navali na COD, uz malo truda postat ćeš vrhunski vojnik i nećeš puno riskirati.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 18:02   #34
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
To je onaj koji je s položenim zaštitarskim ispitom mislil da je dovoljno dobar za Blackwater
ali još je bio voditelj recepcije u jednom hotelu, i to punih 6 mjeseci!
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 18:11   #35
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
To je onaj koji je s položenim zaštitarskim ispitom mislil da je dovoljno dobar za Blackwater.


Šlaufan, ili kak se već zoveš... Nisi lijena guzica?
A ovo I reci mi zasto onda postoji forum ako se sve moze "guglat"?
je moja baka pisala?
Aj ti lijepo upali igračku i navali na COD, uz malo truda postat ćeš vrhunski vojnik i nećeš puno riskirati.
Kad se pravis tako pametan odgovori mi na pitanje od maloprije i nemoj se samo vrijedat i zasto si uopce odgovarao na temu o kojoj nemas pojma
flasem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 18:15   #36
Ustvari kad bolje razmislim nemoj nista pisati jer ce mozda doc neko pametniji od tebe i pomoc mi za razliku od tebe
flasem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 18:42   #37
Krki ti si sad službeno proglašen kao član Vijeća mudraca MK čuvarom arhivske građe.

Eto....................čestitam.


Quote:
flasem kaže: Pogledaj post
barem neko pametan koj mi je odgovorio na pitanje,hvala
isto tako mogu rec i kad nisam u vojsci-recimo doma se dizem u 6 na posao,radim 8h posao koj ne volim,dodem doma,pojedem,spavam,pogledam tv i tako svaki dan.
Zato i zelim ic u vojsku jer me to zanima a kasnije mozda i u neku specijalnu u kojoj se trebam vise potrudit jer mi to ide dobro-mogu dosta izdrazat a najbitnije je volja koju imam.

Quote:
flasem kaže: Pogledaj post
Kad se pravis tako pametan odgovori mi na pitanje od maloprije i nemoj se samo vrijedat i zasto si uopce odgovarao na temu o kojoj nemas pojma
Ja se pravim pametan a Hogi je pametan ili nešto obrnuto ili nije.................... mladiću budući vojniče, ako smogneš hrabrosti se prijavit, nema podjebavanja na ovakav način.

To šta ja Hogija mogu poslat u kurac ili on mene je jedno a ti se trebaš dobro potrudit za steč slično pravo, a može se samo pomalo.

U par postova si dobio sve relevantne informacije i linkove i nema dalje priča kako je u vojsci......................prijavi se, odradi i prenesi iskustvo.

Poooozor.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 19:08   #38
ajde onda lock temu(neznam jel ju ja mogu ili moderator treba)
flasem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 19:57   #39
nema moderiranja po željama.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:18   #40
Ako te zanima vojnicki zivot mozda bi bilo dobro da malo proucis sto nudi Legija stranaca. Ima kvalitetne literature na internetu o njima, a dobra im je i web stranica.

https://www.goodreads.com/book/show/...Foreign_Legion

Jedan ugovor u Legiji u Francuskoj i svijetu ti otvara puno vise vrata nego HV. Razne "zastitarske" firme zaposljavaju bivse legionare i masno im placaju za zadatke, no ipak moras imati na umu da je takav zivot glava u torbi sto se podrazumijeva onog dana kada uopce odaberes taj poziv.
Djouzi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger