Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2015., 20:51   #21
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Baš prigodno za ovu temu, tatin sin, ovo se i meni gadi, priznajem i ja bi popio moet u klubu i htio da imam najbolje picke oko mene, pa da ih kasnije karam u hotelu al ovaj mali je kreten. Al eto, ocito lova radi čuda.

http://www.24sata.hr/news/hrvatski-r...atstvom-408153
I šta je tu fora?

Inače, jedan pametan čovjek je rekao: Dabogda svi oko mene bili bogati; neće kod mene pitat, a zlu ne trebalo, možda mi i posude u potrebi.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 21:05   #22
Iskreno, ni meni nikad nije bilo jasno kad se netko kurči sa tuđim bogatstvom. Prije sad već skoro 10-ak godina sam bio s curom koja se pravila važna s time koga ona sve poznaje, i basically se kurčila tuđim postignućima. Malo je reć da je danas odbačena krpa na cesti koju svatko pametan zaobilazi. Mogu shvatiti i prihvatiti da se netko kurči sa svojim postignućima ili netko tko direktno ima od nečijih postignuća korist. Ali samo da se kurčiš kak nekog poznaješ je dno dna nečije psihe i mentalnog sklopa.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 21:21   #23
Haha, a valjda su je častili dotični pa je bila sva
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 21:30   #24
Ma, to ti se zove jednostavno poremećena osoba puna frustracija i bedova u glavi, a koje je lječila na krivi način...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 21:30   #25
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Iskreno, ni meni nikad nije bilo jasno kad se netko kurči sa tuđim bogatstvom. Prije sad već skoro 10-ak godina sam bio s curom koja se pravila važna s time koga ona sve poznaje, i basically se kurčila tuđim postignućima. Malo je reć da je danas odbačena krpa na cesti koju svatko pametan zaobilazi. Mogu shvatiti i prihvatiti da se netko kurči sa svojim postignućima ili netko tko direktno ima od nečijih postignuća korist. Ali samo da se kurčiš kak nekog poznaješ je dno dna nečije psihe i mentalnog sklopa.
Dizanje vrijednosti samom sebi, a u biti je bezvrijedan/na. Kao, ja se družim s njima, ja sam poznat/bogat/uspješan... ma da jesi, pričao bi o sebi.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 21:31   #26
Znao sam joj reći da to nije gripa i da nebu na takav način prešlo na nju
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 21:31   #27
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
To onaj mali od 16-17 godina kaj je one cure na zebri u Makarskoj pokosio, u Z3-ici ili tak nekak?
Da.
One su tad bile 3.,a ja maturantica, baš se sjećan te tragedije, užas.

Nikad ga više iza toga nisam vidila, mislin da je bio pobiga u Švicarsku na školovanje.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 21:32   #28
Nije pobjegao, nego je dobio od doktora za bulju ispričnicu iz zatvora a onda ga je otac "poslao" na školovanje. Ako se dobro svega sjećam. Vratio bi se on meni kad-tad
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 21:43   #29
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Da.
One su tad bile 3.,a ja maturantica, baš se sjećan te tragedije, užas.

Nikad ga više iza toga nisam vidila, mislin da je bio pobiga u Švicarsku na školovanje.
Tako je, tri su cure bile, njih dvije su čekale treću, koja, na sreću, nije stigla do njih.

Ti si isto iz Makarske? Da, poslan u Švicu u privatnu školu, upisan pitajbogakako, pa na račun toga priznato sve i svašta itd.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 21:55   #30
Ja osobno mislim da je puno ljudi koje znam bogatije od mene(ja jedva pokušavam skupiti lovu za neki stari auto ispod 1000 eura,prerađujem APN4 u choppera jer nemam love ni za neki pravi chopper od bar 125 kubika,treba mi bar 2 mjeseca da skupim love za Playstation 4...),ali neki frendovi sa faksa kažu da oni mjesečno dobivaju još manje(ja dobivam 2000 kn mjesečno alimentacije,iako preko pola toga ne trošim na sebe,nego na kućne potrebe).Ne znam sad neke milijunaše koji voze luksuzne aute,žive u vilama ili penthouseima i svakih par mjeseci idu na putovanja po svijetu,nego onak ljude iz malo bogatijih obitelji ili one koji sami zarade dosta love(jedan frend za 18. rođendan dobio neki stari Mercedes iz početka 90-ih,drugom frendu stari ima Mercedes W210 i Porsche 928 kao vikend auto,jedan stalno po fejsu objavljuje slike dobitaka iz kladione,jedan si je nedavno kupio neki novi Mercedes...).Da imam bolji odnos sa svojim starim,možda bi imao više love,ali ga nisam vidio već par godina.On je prije par mjeseci nasljedio milijune od djeda koji je radio vani i čuo sam da sad vozi neki luksuzni auto.
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:01   #31
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Tako je, tri su cure bile, njih dvije su čekale treću, koja, na sreću, nije stigla do njih.

Ti si isto iz Makarske? Da, poslan u Švicu u privatnu školu, upisan pitajbogakako, pa na račun toga priznato sve i svašta itd.
Ma tila san rec da su one bile treci razred.
Jok, ali s rivijere jesan.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:04   #32
Da, i to je točno. Ok.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:06   #33
Ali dobro ljudi vele, zivot postane dosadan kupis sto zelis, npr idem kupit novi auto, vozis ga par dana/mj i nakon toga ti dosadi, znas da ga mozes prodat ili si ga ostavit a kupit neki drugi/brži bez ikakvih problema. Kupujes kuce, robe, ali to sve covjeku dosadi kad imas sve sto pozelis.

Dobro svatko bi zelio takav zivot samo da iskuse, mislim da bi prvo par godina (ako i toliko) uzivao u takvom zivotu al mislim kasnije da bi se od dosade počeo drogirat , kak ono ide, travica, pa tabletice, kokain, pa na kraju zavrsio na igli. Ne znam, kad bi proputovao svijet i kad bi sve one drolje pojebo po najboljim hotelima nemam pojma kaj bi više radio
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:40   #34
Zato nisu pare za svaku budalu
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:50   #35
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Iskreno, ni meni nikad nije bilo jasno kad se netko kurči sa tuđim bogatstvom. Prije sad već skoro 10-ak godina sam bio s curom koja se pravila važna s time koga ona sve poznaje, i basically se kurčila tuđim postignućima. Malo je reć da je danas odbačena krpa na cesti koju svatko pametan zaobilazi. Mogu shvatiti i prihvatiti da se netko kurči sa svojim postignućima ili netko tko direktno ima od nečijih postignuća korist. Ali samo da se kurčiš kak nekog poznaješ je dno dna nečije psihe i mentalnog sklopa.
slažen se sa cijenjenim kolegom headbangerom
dobro si ovo napisa

---

iman dva prijatelja šta imaju novčina ki blata, ali oba dva seljaka su mi prijatelji iz vrimena kad nisu imali za papar (jednoga poznan 30 god, a drugoga priko 40 god) tako da to njihovo bogatstvo nije utjecalo na naše prijateljstvo, niti o tome ikad pričamo a i obojica su normalna čeljad (žena, dica, posal, di koji gušt)
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:57   #36
Još se možda zalomi i heterosexualac od tebe
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 20:47   #37
Iman, fali se kupija avto i plati pivu pate pita drugi dan kašti neš platit. Inaće sve staje stvorja uzivotu je napunija septicku jamu kovko sere, a nista to neb bilo moguće bez tatce lovasa.
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:24   #38
Neman abnormalno bogate prijatelje ki otaj Rajcov mlatimudan.
Ja take ljude nemog ni srest, a pravo dat recen - nit ne zelin.

I da me neko pita bil se minja snjiman - neb. Jebemse, men je vako dobro; studiran (a nadan se i da cu radit) sto volin, iman prijatelje (mal broj, al su ljudne) koji me volu i dvoj najbolji ljudi na svitu za roditelje. Bogu vala zdrav san, kad se nadje posla privatin se i radin. Ukratko - bivstvujem. I za to mi ne tribaju miljarde

On air: Chuck Berry - Johnny B. Goode
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger