Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2016., 20:33   #1
Rekreativna košarka?

Jel se može negdje prek zime rekreativno igrat košarka (Zagreb, Trešnjevka)? Znači ne amaterske lige ni ništa natjecateljski i poluozbiljno, nego čisto za rekreaciju i zabavu. Ili je jedino rješenje nać ekipu za uzet dvoranu/čekat da se otopi snijeg?
mali222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:19   #2
Quote:
mali222 kaže: Pogledaj post
Jel se može negdje prek zime rekreativno igrat košarka (Zagreb, Trešnjevka)? Znači ne amaterske lige ni ništa natjecateljski i poluozbiljno, nego čisto za rekreaciju i zabavu. Ili je jedino rješenje nać ekipu za uzet dvoranu/čekat da se otopi snijeg?
Mislim da ces puno lakse nac ovo zadnje kaj si napisao
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 16:32   #3
A znam, imaš praf... Dobro onda, let me rephrase the question

Jel ima neka ekipa kojoj fali koji igrač? Imam 32g, oko 188cm, nisam nikakav profi, nisam baš ni u nekoj kondiciji, ali imam volju i želju za igrat

I za toplije dane, na koja je igrališta najbolje ić da ima ok ljudi? Imao sam prije neko društvo i pričalo se čak o dvorani ako bi bilo zainteresiranih, ali su se svi razišli, tak da niš od toga na kraju... Išel sam najviše kod Šenoe/MoFita prije jer mi je najbliže, ali često nema nikog ili čak ne bude ni obruča ili su samo klinci...
mali222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 23:01   #4
Nemoguća misija, sve je to propalo u ZG, a prije kvartovi bili puni i čekao si na red!
peter-petrelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 14:08   #5
jedan od boljih haklova u Zagrebu je u Kušlanovoj. kad je dobro vrijeme tamo uvijek nekog ima, a za vikend je sve puno. 6 koševa i hrpa trojki
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 22:00   #6
Quote:
mali222 kaže: Pogledaj post
Jel se može negdje prek zime rekreativno igrat košarka (Zagreb, Trešnjevka)? Znači ne amaterske lige ni ništa natjecateljski i poluozbiljno, nego čisto za rekreaciju i zabavu. Ili je jedino rješenje nać ekipu za uzet dvoranu/čekat da se otopi snijeg?
Mi igramo svaki četvrtak od 20-22 u Dobojskoj, na Trešnjevci, ulaz u školsku dvoranu iz Ozaljske(Končareve). Ekipa je starija , +40, vrlo korektna, nitko nije bio profić. Ako ima zainteresiranih nek slobodno dođe ili nek mi se javi na privat.
zagreb t1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 02:34   #7
Postoji li nesto slicno ali za djevojke? Trenirala sam dosta dugo no prestala sam, ali sam opet dobila zelju. Studentica sam ako to nesto znaci. Bilo kakve preporuke su dobro dosle

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
yolo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 00:18   #8
Pozdrav, mene zanima ak ima netko da hoce igrat basket/kosarku, tesko naci neku ekipu za igru...
djdado16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 14:10   #9
Quote:
yolo123 kaže: Pogledaj post
Postoji li nesto slicno ali za djevojke? Trenirala sam dosta dugo no prestala sam, ali sam opet dobila zelju. Studentica sam ako to nesto znaci. Bilo kakve preporuke su dobro dosle

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
iskreno prije ćeš dobiti na lotu, nego naći rekreativke košarkašice u dvorani.
ja te mogu pozvati u Podsused ili Brdovec, ali to je isključivo muška ekipa.
inače uvijek mi je drago vidjeti žene koje vole košarku...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.