Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2008., 13:13   #1
Simptomi u trudnoći i spol djeteta

Drage trudnice i mame...

Zanima me povezanost simptoma u trudnoći sa spolom djeteta. Npr. želja sa slatkom hranom-djevojčica, želja za slanom hranom-dječak, itd.

Ovdje dokumentirajte provjerene bapske priče za predviđanje spola nerođenog djeteta. Molim vas i za vaša iskustva. Jeste li i u ranoj trudnoći imale osjećaj kojeg spola je vaša beba?

Naime, ja sam friška trudnica i teško mi je čekati par mjeseca trudnoće da otkrijem spol moje bebice. Pa eto... pišite!!!
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:18   #2
i ja se to pitam...
meni je lice puno prištića,i tko me god vidi kaže curica,pa vidjet ćemo jel istina,isto babpska priča
al eto ja imam neki osjećaj da jeste..
bebica_82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:21   #3
Quote:
bebica_82 kaže: Pogledaj post
i ja se to pitam...
meni je lice puno prištića,i tko me god vidi kaže curica,pa vidjet ćemo jel istina,isto babpska priča
al eto ja imam neki osjećaj da jeste..
Ma da? Prištići u trudnoći znače da je beba curica? Hmm... Možda i ja onda nosim curicu. Još nemam većih problema s kožom lica, ali prištići su tu .
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:23   #4
Quote:
seven_ kaže: Pogledaj post
Ma da? Prištići u trudnoći znače da je beba curica? Hmm... Možda i ja onda nosim curicu. Još nemam većih problema s kožom lica, ali prištići su tu .
meni tako rekoše,ko kćerka od majke vuče ljepotu,hahahaha mislim smiješno al voljela bi da je istina,i da je curica..
bebica_82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:27   #5
I ja . Iako mi je svejedno jer je prvo dijete... Jesi imala mučnine u početku trudnoće? Negdje sam čitala da je i to znak. Izostanak mučnine - dečko, jake mučnine - curica. ili obratno !? Meni za sada uopće nije mučno .
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:33   #6
He he... Mogli bismo ovdje provesti istraživanje da nam friške trudnice kažu dal misle da nose curicu ili dečka. Nakon saznanja spola vidimo koliko je majčina intuicija točna!?

Naravno, čekamo i očitanje trudnica i mamica koje su saznale spol svog djeteta... Jeste li jednostavno znale hoće li biti muško ili žensko?
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 16:24   #7
Quote:
seven_ kaže: Pogledaj post
I ja . Iako mi je svejedno jer je prvo dijete... Jesi imala mučnine u početku trudnoće? Negdje sam čitala da je i to znak. Izostanak mučnine - dečko, jake mučnine - curica. ili obratno !? Meni za sada uopće nije mučno .
ma imala sam mučnine,i sada se nekad jave al kad se dobroo najedem,niti jednom nisam povraćala,ma ništa...
joj milion je tih priča,svat ima neku svoju...u biti meni je sevedno šta je,samo nek sve uredu bude
bebica_82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 11:56   #8
ajme, zar iko vjeruje u sve ovo???

kod mene je onda sve drugacije...

meni svi od 1 x dana govorili da je musko, a ja sam znala da je cura...

ja imam i sad pristice, i nosim curicu

ali nisam imala neke teske mucnine s povracanjem.. vise zgravice uvecer od odredjene hrane... nista pretjerano...

slatko nisam mogla do nedavno nikako, odmah mucnina.. meso mi se trazilo od 1 x dana ( a rekli su mi da se meso trazi kad je musko), i prije neg sam saznala da sam trudna , plus ljuto, tijesto.. ma meni se sve jelo, ali meso najvise... i to rostilj .. zato sam debela..

smrdjela su mi samo sredstva za ciscenje , dezedorasni i sl., cigarete nesto kasnije.. a hrana samo urijetko kad se przi, inace ne...

trbuh dosta nisko, jer nosim nize bebu...

isprva je bio malo spicast , a sad je vec okruglast
uzasno sam se udebljala premda nisam imala neki apetit

grozno sam placljiva i osjetljiva, planem u sec..


ja sam se sva rasirila.. od mojih uskih kostiju ostale su samo slike

et, ne znam sta jos da napisem...
osim sto sam znala da je cura po osjecaju a i mislila sam da je i po danima kad smo se dragi i ja sexali, a ovo je bilo nekih 1- 2 dana prije O

nikakve posebne simptome nisam imala , osim cestog mokrenja , pojacanog apetita..

linea negra mi se pojavila oko 14. tj . vec... i to samo kao jako svijetla linija od pupka do stidne kosti, a u nekoliko zadnjih tjedana (mislim u zadnjem mjesecu ) da se prosirila i iznad pupka.. dlaka nemam...naprotiv, mislim da su mi cak i oslabile po nogama, bikini zoni...
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:37   #9
Quote:
bebica_82 kaže: Pogledaj post
i ja se to pitam...
meni je lice puno prištića,i tko me god vidi kaže curica,pa vidjet ćemo jel istina,isto babpska priča
al eto ja imam neki osjećaj da jeste..
Moja teta je bila puuuuuna pristica i u jednoj i drugoj trudnoci... i isto su jos govorili, biti ce curica... kad ono i prvi i drugi put... DECKO
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 14:06   #10
Thumbs up odgovor

bok cure,ja sam nova.Ja sam imala u drugoj trudnoci kada sam nosila decka od pocetka trudnoce crnu crtu na trbuhu koja se povlacila od pupka prema dolje i kad taj znak imas sam cula da je musko i meni se pokazalo istinito!nA POCETKU MI JE BILA SVIJETLA PA JE KASNIJE pocela tamniti...:
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 14:08   #11
Leptirica, dobro došla ! Koliko rano u trudnoći ti se pojavila ta tamna crta ?
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 14:25   #12
Talking

hvala.Pa meni se to desilo odmah na pocetku kada sam shvatila da sam trudna sa nekih mjesec ipol,ozbiljno...samo mi je s vremenom postajala jos tamnija.A ako se ta crta produzi sa pupka jos i prema gore je djevojcica,ma ja vjerujem da u tome ima istine..
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 14:29   #13
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
hvala.Pa meni se to desilo odmah na pocetku kada sam shvatila da sam trudna sa nekih mjesec ipol,ozbiljno...samo mi je s vremenom postajala jos tamnija.A ako se ta crta produzi sa pupka jos i prema gore je djevojcica,ma ja vjerujem da u tome ima istine..
Na mom trbuhu još nema nikakvih crta... Osim onih vodoravnih od sjedenja .
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:39   #14
ja nisam imala mučnine i lice mi je potpuno čisto od početka trudnoće, nisam imala želju za slatkim iako inače obožavam slatko, stomak ide "ispred mene" a ne okruglo, babe kažu da je dečko, termin mi je za par dana pa javim jesu li bile u pravu
__________________
____
ona
ana_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:45   #15
Quote:
ana_st kaže: Pogledaj post
ja nisam imala mučnine i lice mi je potpuno čisto od početka trudnoće, nisam imala želju za slatkim iako inače obožavam slatko, stomak ide "ispred mene" a ne okruglo, babe kažu da je dečko, termin mi je za par dana pa javim jesu li bile u pravu
Vidjet ćemo dal su babe bile u pravu .
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:40   #16
Hej cure... I meni je trenutno jako interesantna ova tema jer u zadnje vrijeme puno razmišljam o tome.. Ja inače nemam problema s tenom ali od početka trudnoće lice mi je prepuno malih prištića, pa su mi već neki rekli da je to možda znak da nosim curicu..

Nemam mučnina, jedino mi malo zna biti muka ako ne jedem.. I nemam baš neku želju za slatkim, već suprotno puno više mi paše slano.

I već sam nekoliko puta sanjala da sam rodila curicu, pa si mislim možda mi to moja podsvijest želi nešto reći?? Mada ne bi imala ništa protiv i da je dečko..
ivy007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:48   #17
Quote:
ivy007 kaže: Pogledaj post
Hej cure... I meni je trenutno jako interesantna ova tema jer u zadnje vrijeme puno razmišljam o tome.. Ja inače nemam problema s tenom ali od početka trudnoće lice mi je prepuno malih prištića, pa su mi već neki rekli da je to možda znak da nosim curicu..

Nemam mučnina, jedino mi malo zna biti muka ako ne jedem.. I nemam baš neku želju za slatkim, već suprotno puno više mi paše slano.

I već sam nekoliko puta sanjala da sam rodila curicu, pa si mislim možda mi to moja podsvijest želi nešto reći?? Mada ne bi imala ništa protiv i da je dečko..
Ivy007, ja se osjećam potuno isto kao ti. Nemam mučnina i više mi paše slano nego slatko. Moj dragi sanjao našu curicu kako mu se smiješi... Možda je to znak...
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 19:19   #18
Talking

Quote:
ivy007 kaže: Pogledaj post
Hej cure... I meni je trenutno jako interesantna ova tema jer u zadnje vrijeme puno razmišljam o tome.. Ja inače nemam problema s tenom ali od početka trudnoće lice mi je prepuno malih prištića, pa su mi već neki rekli da je to možda znak da nosim curicu..

Nemam mučnina, jedino mi malo zna biti muka ako ne jedem.. I nemam baš neku želju za slatkim, već suprotno puno više mi paše slano.

I već sam nekoliko puta sanjala da sam rodila curicu, pa si mislim možda mi to moja podsvijest želi nešto reći?? Mada ne bi imala ništa protiv i da je dečko..
ja sam sa prvom trudnocom imala sve siptome da je musko,,i sve su mi babe goorile kad bi me vidjele da nosim musko,,,ali je ipak zensko tako da ne mora znacit sve te price...a sad mi je druga trudnoca i imam pristice,bas se udebljala imala sam mucnene tako dugo da ih i sad imam ponekad....meni su i ginekolozi govorili prvom trudnocom da je musko ali ja sam osjecala curicu..i mislim da kad trudnica osjeca sta nosi da ce to i rodit...pa sad
emica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 14:18   #19
Iako sam prije samo razmišljala o dečkima, od početka trudnoće mi je iz nepoznatog razloga samo curica u glavi.. Čak imam i samo ženska imena.. I baš me zanima da li me intuicija dobro služi?? Ali kako sam tek 7+4, još ću se načekati dok ne saznam.

Seven koliko si ti trudna?
ivy007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 14:27   #20
Quote:
ivy007 kaže: Pogledaj post
Iako sam prije samo razmišljala o dečkima, od početka trudnoće mi je iz nepoznatog razloga samo curica u glavi.. Čak imam i samo ženska imena.. I baš me zanima da li me intuicija dobro služi?? Ali kako sam tek 7+4, još ću se načekati dok ne saznam.

Seven koliko si ti trudna?
Tek 5+1 ... Jedva sam dočekala taj plusić... Sad me sve zanima .
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.