Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2007., 22:20   #21
možda je pokretač novinar-ka
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 22:22   #22
Ajoj...nadam se da nije
https://www.forum.hr/showthread.php?t=260375
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 00:02   #23
Kyra budi mirna,nisam novinar.a budući da sam domaća moje mišljenje je jasno N1.Nisam htijela iznositi svoje mišljenje jer smateram da ovdje ima puno kompetentnijih ljudi od mene za to.Ali do sad se niste baš iskazali.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 00:07   #24
Najbolje novine u PG,ZG,Ličko Senjskoj i Karlovačkoj županiji (čije lokalne rubrike imaju). Bilo bi mi malo glupo živjeti u Osijeku ili Splitu i čitati NL,ali daleko su naj list.
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 00:46   #25
svidja mi se. pogotovo politicki prilog subotom.
inace nisu losi, imaju dobre kolumniste, i uvijek se nadje nesto zanimljivo za procitat.

jedino mi uzasno smeta i smijesno mi je sto na prvoj strani nigdje ne pise dan izdavanja, nego samo datum.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 08:37   #26
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
jedino mi uzasno smeta i smijesno mi je sto na prvoj strani nigdje ne pise dan izdavanja, nego samo datum.
natch, piše...desni gornji ugao, pokraj "NOVI LIST", na crvenoj trakici...

inače, novine su ok...ne znam je l zbog navike, lokalpatriotizna ili zato što su dobri, uvijek ću radje novi list pročitati nego bilo koje druge dnevne novine.
__________________
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 15:13   #27
Hm...
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 21:07   #28
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Zaima me vaše mišljenje o tome listu.Pretpostvaljam da ste većinom novinari pa ću vas pustiti da komentirate.
Bolje - otkad je Butorac urednik . Osjetno manje dodvoravanja stranci/strankama na vlasti u PGŽ (samim time i veća objektivnost). Kritika/prijedlog: više pratiti kulturna zbivanja u regiji, a ne pretrpavati ostalim županijama... . Nije da u Rijeci i PGŽ nema kulturnih događanja, štoviše.
*leona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 22:13   #29
Mislim da Butorac nije urednik nego ima funkciju u sklopu izdavača Novi list.

Nemam sad NL pri ruci, ali čini mi se da je Goran Kukić urednik.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 22:53   #30
Quote:
Kyra kaže: Pogledaj post
Mislim da Butorac nije urednik nego ima funkciju u sklopu izdavača Novi list.

Nemam sad NL pri ruci, ali čini mi se da je Goran Kukić urednik.
Lapsus . Mišljah - otkad je na čelu Novog lista Franjo Butorac (direktor), umjesto dotadašnjeg, smijenjenog Borčića. Da, urednik je Kukić.
*leona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 12:54   #31
Quote:
*leona* kaže: Pogledaj post
Bolje - otkad je Butorac urednik . Osjetno manje dodvoravanja stranci/strankama na vlasti u PGŽ (samim time i veća objektivnost). Kritika/prijedlog: više pratiti kulturna zbivanja u regiji, a ne pretrpavati ostalim županijama... . Nije da u Rijeci i PGŽ nema kulturnih događanja, štoviše.
Ja i ti bogme živimo u dva paralelna svijeta. Otkad je stari partizan Butorac došao na mjesto direktora Novi list je postao ljevičarski bilten, nema govora o objektivnosti. Jesi vidjela jedan tekst "pro" HDZ-a ili "contra" SDP-a?
A stavljanje kulturnih vjesti iz Rijeke, pa možda je stvar da dopisništva više rade od centrale?
Treba samo vidjeti hoće li biti šta od prodaje lista...
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 13:13   #32
Quote:
zamiel kaže: Pogledaj post
Ja i ti bogme živimo u dva paralelna svijeta. Otkad je stari partizan Butorac došao na mjesto direktora Novi list je postao ljevičarski bilten, nema govora o objektivnosti. Jesi vidjela jedan tekst "pro" HDZ-a ili "contra" SDP-a?
A stavljanje kulturnih vjesti iz Rijeke, pa možda je stvar da dopisništva više rade od centrale?
Treba samo vidjeti hoće li biti šta od prodaje lista...
Ne govorim o "pro" i "kontra", govorim o objektivnosti koja je sada naglašenija. Ljevičarenja ili "pro"/"kontra" bilo je ranije u puno većoj mjeri.

Quote:
zamiel kaže: Pogledaj post
...A stavljanje kulturnih vjesti iz Rijeke, pa možda je stvar da dopisništva više rade od centrale?...
Vjerojatno .
*leona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 13:23   #33
Quote:
*leona* kaže: Pogledaj post
Ne govorim o "pro" i "kontra", govorim o objektivnosti koja je sada naglašenija. Ljevičarenja ili "pro"/"kontra" bilo je ranije u puno većoj mjeri.
Mislim da si u krivu, što se bliže izbori NL je sve više neobjektivan i nastrojen ljevici, da sad točno ne imenujemo stranku.
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 13:24   #34
A Butorac ionako sa svime time ima veze kao s lanjskim snijegom u Katmanduu, obzirom da čovjek u životu do postavljanja na direktorsku funkciju nije dana proveo u poslu vezanom s novinarstvom
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 16:21   #35
Quote:
zamiel kaže: Pogledaj post
Mislim da si u krivu, što se bliže izbori NL je sve više neobjektivan i nastrojen ljevici, da sad točno ne imenujemo stranku.
Pa normalno da je bliži ljevici. Novi List je lokalna tiskovina, a ovdje su ljudi većinom skloniji ljevici. Mene puno više smeta što je crkva neobjektivna i okrenuta k desnici.
Ali zna i NL oplesti po lokalnoj vlasti. Pogotovo ona mala, slatka plavušica...zaboravih joj ime, je l Sanja? Ona u svojoj kolumni redovito "oplete" i po Komadini i po Obersnelu i po Liniću i po njihovoj kompaniji... Mala je odlična
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 16:43   #36
pretpostavljam da je riječ o Tihani Tomičić
Shirley N. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 17:35   #37
Quote:
Shirley N. kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da je riječ o Tihani Tomičić
Upravo ona! Odlična novinarka! Objektivna, britka i bez dlake na jeziku.
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 17:48   #38
Pošto sam iz Ri, logično mi je da ću prije pročitati NL nego Sl Dal, mada, iskreno, najdraži mi je Jutarnji.NL ima dobre novinare i priloge (volim Pogled subotom), ali da je objektivan i nije baš..
__________________
Ljepota žene se povećava kako godine prolaze
riječkaleptirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 20:06   #39
Novi list je objektivniji od drugih novina
pušimalboro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 00:03   #40
Quote:
Insp. Harry Callahan kaže: Pogledaj post
Upravo ona! Odlična novinarka! Objektivna, britka i bez dlake na jeziku.
I draga osoba.
*leona* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.