Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2006., 21:44   #201
Quote:
Constatinopol kaže:
Da,zbilja,uzmeš u knjižari ili na pošti opću uplatnicu i upišeš njihov broj računa i iznos koji misliš da je ispravan! No,ima li i kakve su posljedice onda?
Ima posljedica, naime isključit će te, uz predhodnu opomenu.
A i nije mi jasno kak možeš skužiti koliko ne trebaš platiti, kad kod besplatnih poziva ili broadbanda NE PIŠE cijena!
Treba ih natjerati na pojedinočno istaknute cijene.
Kao kod TELE 2 npr......
Uostalom TELE 2 račun je primer kak treba izgedati račun telkom operatera.....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 21:45   #202
samo upiši točni iznos u lipu. platiš u roku tako da te nemogu ni za kamate hebati. bilo je takvih slučajeva i prije. namjerno il slučajno.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 21:49   #203
neće isključiti. ima nedoumica u računima, al barem ovo za duplicirane dane se da izbječi na ovaj način.
i nemislim se natezati za 1 kunu što su mi naplatili za dialup, što nije zakonski. zašto je mihoković petljao stime kad zna da nije zakonski? sad nek plati.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 21:57   #204
Ako meni bude na idućim računima dupliciranih dana,nazvati ću SZK,priopćiti im o njihovoj grešci i reći im da ću na opću uplatnicu uplatiti iznos umanjen za ono što sam preplatio.Neću nikoga više kreditirati (desilo mi se to jednom na računu za mobitel-radilo se o preplaćenih osam kuna,no nisu prihvatili moju žalbu i morao sam platiti.Zatim opet 5kn na idućem mjesečnom računu.Kad vide da te mogu varat,varat će te kad god im zatreba šuške).
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 22:59   #205
Quote:
zegolub kaže:
neće isključiti. ima nedoumica u računima, al barem ovo za duplicirane dane se da izbječi na ovaj način.
i nemislim se natezati za 1 kunu što su mi naplatili za dialup, što nije zakonski. zašto je mihoković petljao stime kad zna da nije zakonski? sad nek plati.
zakonski?
di i u kojem zakonu piše da se prek homeboxa ne smije na dial up?
no zato postoje standardi za fiksne linje, i podzakonski akti ak se nevaram!
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 23:08   #206
Quote:
zegolub kaže:
neće isključiti. ima nedoumica u računima, al barem ovo za duplicirane dane se da izbječi na ovaj način.
i nemislim se natezati za 1 kunu što su mi naplatili za dialup, što nije zakonski. zašto je mihoković petljao stime kad zna da nije zakonski? sad nek plati.
Moram ti na ovo odgovoriti.
-Prvo nije zakonski reći da je zamjena za fiksnu liniju ,ako to nije.
-Drugo nije zakonski davati ljudima netočno definirane stavke na računima. -Treće nije zakonski napisati da se možete koristiti fax uslugom, a tek kasnije saznate da trebate kupiti fax 3G. Četvrto nije zakonski da nemate uvid u troškove.
-Peto nije zakonski da se naplaćuje pretplata, a da vi sami o svom trošku zamjenjujete uređaje i mučite se s raznim problemima na koje nailazite.

A nazadnje ja sam dokazao da se s tog uređaja može bez da mu se dira softwer ili da ga se otvara, poslati fax sa bilo kojeg uređaja i primiti sa bilo kojeg fax uređaja, kao i što sam dokazao, a i vidljivo na računu da sam ostvario dial up vezu preko carneta u trajanju od 1 sat i koja mi nije pucala i bila mi je stabilnija od GPRS-a.
Slijedeće i zadnje na računu iako sam uređaj tek aktivirao prvi put 8.11. imam ispise samo za 14 i 15 .11. i to neke stavke duplirane. A lijepo sam rekao da je ispis odokativan.
Što bi se reklo po mome. da sam u većem dijelu bio u pravu.
Imate svi lijepi pozdrav.
A, kako vidim da se sve briše što napišem, ne želim dalje komentirati.
Mihoković is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 00:01   #207
Quote:
zegolub kaže:
ipak, pretjeruješ. ovdje se našla jedna ekipa, koja se doduše frakcionirala, al je postojana. osim kojeg suvislog posta, nisu izražane prostačenja, psovanja, neprimjerena vrijeđanja i sl. za razliku od drugih tema, radikalnih i chaterskih. četnici i ustaše, kalodonti i zirodenti, gdje su spamanje i čatanje, te svakojako necivilizirano ponašanje uobičajno.
Nisu. Oš da ti dam linkove. Oš da ti dan linkove na uvrede kakve nisan pročita od kad sam na ovon forumu, a to je 3,5 godine...

kakvih drugih tema, kojih ? Nemoj mi sad o ustašama i partizanima nego mi daj primjer na Internetu koji je gori od starog Homeboxa. A bija bi gori i od ovog da se ne trudin ka magarac svaki dan. Ne tražin da me se uzdiže u nebesa, ne tražin da me se slavi, ne tražin ni ''hvala'', al jebemu mater nemojte me ni pljuvat

Quote:
Mihoković kaže:
...
Prijatelju ja te ne kužin. Svaki dan dolaziš sa pričom da se više nećeš dolazit jer te se briše, a svaki dan dođeš i ostaviš post ?

Gle, ovdje vrijede neka pravila, na tvon forumu vrijede neka druga pravila. To je ok, ne bi valjalo da je svagdi isto. Ako oćeš pisat ovdje piši, al budi siguran da ću ti offtopic brisat ( ka i predhodna 2 posta ), dok ti normalne i suvisle postove ( ka ovaj gore napisa ) neću dirat. Niko te nigdje ne tjera, naprotiv, ja bi tija da stojiš tu i pišeš jer imaš znanja i iskustva, al ako nećeš nemoj, sretan put, mirno more, uživaj


@all

Vidin da van ne ide baš komuniciranje na PM pa kad već moramo komunicirat ćemo ovdje...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 00:22   #208
Quote:
exAzriel kaže:
nije virus nego opomena.
naime račun treba i platiti.....
Otkad se opomene mailom šalju,to je virus bio,uostalom stari račun sam platio odavno,a novi nisam još ni dobio
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 00:33   #209
Quote:
Gustavo kaže:
Otkad se opomene mailom šalju,to je virus bio,uostalom stari račun sam platio odavno,a novi nisam još ni dobio
lipo instaliraj neki besplatni antivirus koji može pregledat mail pa vidi jer virus, a ne ovako na blef.
AVG ti ima tu opciju recimo
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 01:12   #210
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
lipo instaliraj neki besplatni antivirus koji može pregledat mail pa vidi jer virus, a ne ovako na blef.
AVG ti ima tu opciju recimo
pa imam avast koji ga blokirao
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 09:21   #211
Quote:
Gustavo kaže:
Otkad se opomene mailom šalju,to je virus bio,uostalom stari račun sam platio odavno,a novi nisam još ni dobio
a VIP šalje opomene mailom ak nisi znao.....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 22:42   #212
VIPnet mora tražiti koncesiju za Homebox

MINISTARSTVO mora, turizma, prometa i razvitka na temelju Zakona o telekomunikacijama donijelo je rješenje kojim VIPnetu nalaže da pribavi propisanu koncesiju za pravo obavljanja javne govorne usluge u nepokretnoj telekomunikacijskoj mreži uz uporabu rediofrekvencijskog spektra, odnosno za pravo obavljanja telekomunikacijske usluge Vodafone Homebox.

Izrečena mjera donijeta je nakon što je inspekcija Ministarstva provela nadzor u VIPnetu.

Operater je dužan odmah Hrvatskoj agenciji za telekomunikacije podnijeti zahtjev za dodjelu koncesije te za dodjelu adresa i brojeva po ostvarenju prava obavljanja ove telekomunikacijske usluge.

VIPnet mora redovito izvještavati Ministarstvo o provedbi odluka iz rješenja, a u slučaju nepostupanja u propisanom roku kompaniji i odgovornim osobama izreć će se upravna mjera u novčanim iznosima u visini do dvadeseterostruke prosječne plaće u Republici Hrvatskoj u proteklom tromjesečju te zabraniti daljnje pružanje usluge Vodafone Homebox, navodi se u priopćenju Ministarstva.

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=336054
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 16:14   #213
joj pa ovo je strašno kod nas.. nikad kraja tim sranjima...

da li oni to na kraju imaju ili ne... mislim ono....
chingy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 21:16   #214
crko fastnet
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 22:43   #215
Quote:
Gustavo kaže:
crko fastnet
Dvaput sam zvao i proradio.Pozdrav!
dfranc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 23:21   #216
Dfranc hvala! Da,treba okrenuti besplatni broj 091 7700 i reći im da fastnet ne radi,a ne kukati. Oni to sami možda ne znaju!
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 00:12   #217
bok

Da i meni je crko,poludio,internet mi je bez njega skroz spor.
Ali sad navečer je proradio.Ova dva tjedna je odlično radio,veza mi nije više od dva tjedna pukla,samo neka se tako nastavi,a ovi vipovci neka ga poboljšavajukako treba....
Nikola___ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 01:07   #218
Zanimljiva priča za nas "bežične" o internetu u Africi :-)
http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=336069
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 13:44   #219
Quote:
Nikola___ kaže:
Da i meni je crko,poludio,internet mi je bez njega skroz spor.
Ali sad navečer je proradio.Ova dva tjedna je odlično radio,veza mi nije više od dva tjedna pukla,samo neka se tako nastavi,a ovi vipovci neka ga poboljšavajukako treba....

Ne kužim ja ove priče.Radi li vama uopće UMTS ili to ide na GPRS?

 
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 14:13   #220
Quote:
rdoc kaže:
Ne kužim ja ove priče.Radi li vama uopće UMTS ili to ide na GPRS?

mi imamo wrap pogon. ne, svi smo na gprs.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.