Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2006., 20:33   #41
Quote:
exAzriel kaže:
e pa zbog kuta pokrivenosti, eto zašto.....
Zato ti kažem , uslikaj i na mojoj stranici ostavi link slike gdje je dimnjak, pa ćemo objaviti.
Nemoj krivi. Ja sam jednog krivog, a frajer ga obložio staklenom vunom i plehom da se ne znoji, ali sam na vrijeme vidio, pušilo se iz njega.
Mihoković is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 20:36   #42
Quote:
Mihoković kaže:
Zato ti kažem , uslikaj i na mojoj stranici ostavi link slike gdje je dimnjak, pa ćemo objaviti.
Nemoj krivi. Ja sam jednog krivog, a frajer ga obložio staklenom vunom i plehom da se ne znoji, ali sam na vrijeme vidio, pušilo se iz njega.
teško mogu uhvatiti kut, jer su visoke zgrade a ulice nisu baš preširoke, a i iskreno još ga nisam našao, samo mi na mobu piše lokacija, a nije baš vidljiv.
No naći ću ja njega....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 20:49   #43
Što je s onim produženjem garancije na homebox s 12 na 24 mjeseca-jeli to službeno potvrđeno? Ne piše ništa na njihovim stranicama
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 20:55   #44
Consta,dobro pitanje!A di su uopce i koga,upoznali s bilo kakvom promijenom,npr,ukidanje predbroja,upotreba fesneta i slicno!?
zele is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:13   #45
Ponavljam pitanje!

U knjižici uputstava piše da će na VIP ovim stranicama povremeno izlaziti novi firmware.
Umjesto što kemijate po topicima ajmo se dogovoriti da izvršimo jedan masovni pritisak da na VIPovoj stranici objave novi firmware di su rješili problem neovlaštenog logiranja u HB!
Jeste li ili niste da na takav način rješavamo probleme?
bojim se da već unaprijed znam odgovore
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:17   #46
Ja sam za.Tamo sam postavija pitanje vipu ali zakuac
zele is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:25   #47
zdravo...

veza mi nije pukla već više od tjedan dana,niti jednom.
Fast net mi od ponedjeljka radi odlično,baš me zanima kak će u subotu i nedjelju.
Kad ovi misle uvest na vipovim stranicama da možeš online vidjet točno kolko si MB potrošio.
Fast net je odličan,stvarno mi puno ubrza.

Još jedan fan club Homeboxa i T-coma,stranice su mi još u izradi.

http://www.freewebs.com/antisocijal
Nikola___ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:34   #48
Nikola,nema dana da ja ne pitam to isto VIP i uvjek je ista shema,moram objasnjavat na kojim stranicam.Oni nemaju pojma o cemu ja pitam i onda me pribaci tehnickoj sluzbi i isti postupak,dok ja objasnim sta pitam,dobijem uvik isti odgovor,bit ce,neznamo kad,imamo nekih problema na tim stranicama al ne 2 mjeseca kako vi kazete,a pitam svaki dan odkad imam HB,i pametan bi zapamtio da sam ga i juce pita.
zele is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:37   #49
Quote:
exAzriel kaže:
U knjižici uputstava piše da će na VIP ovim stranicama povremeno izlaziti novi firmware.
Umjesto što kemijate po topicima ajmo se dogovoriti da izvršimo jedan masovni pritisak da na VIPovoj stranici objave novi firmware di su rješili problem neovlaštenog logiranja u HB!
Jeste li ili niste da na takav način rješavamo probleme?
bojim se da već unaprijed znam odgovore
Azriel, ne može se riješiti. Osim da se za svaku pozivnu stranicu u javi radi lozinka. Ako se želi uči u HB, ne poziva se prva strana gdje je login, nego pozivam prvo firewal, a tamo skidam zaštitu, zatim vlasniku HB-a izmjenim njegovu vlastitu lozinku, a onda surfamo zajedno, dok je god on u štekan na napajanje. Isprobao, testirao i javio Vipu, a oni ništa. Treba cijeli softwer preurediti, ali nisu spremni na to , odnosno nemaju stručnjaka, a ne žele platiti, pa tako sve ostaje na korisnicima. Vidite da ste ko kifle,niti vas tko za šta obavještava,niti se šta poduzima, niti se odgovara na upite, a računi se plaćaju.
Jebeš takav način poslovanja.


Zadnje uređivanje Mihoković : 23.12.2006. at 00:04.
Mihoković is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:44   #50
Quote:
zele kaže:
Ja sam za.Tamo sam postavija pitanje vipu ali zakuac
Problem je u tom što ustvari ne dlazimo do pravih osoba. Ovi koji odgovaraju nisu podrobno upućeni u tu politiku (kad će pregled prometa bit gotov, kad će UMTS ovdje ondje, novi firmware itd), ili imaju samo neodređene informacije, pa odgovaraju neodređeno. Medjutim ja razumijem i to, ali samo donekle, jer malo koja to radi.

Quote:
Consta,dobro pitanje!A di su uopce i koga,upoznali s bilo kakvom promijenom,npr,ukidanje predbroja,upotreba fesneta i slicno!?
Treba pri svemu tome imati i sljedece na umu, po mom mišljenju (možda griješim).
Da su oni T-com, da imaju toliko love i resursa, koje smo im svi mi platili i dali, bi slušali na radiju i gledali na TV reklamu o svakoj toj stavci, ko što rai T-com. Za svaku pa i najmanju uskugu ili promjenu u usluzi izbaci reklamu.

No da su bolje organizirani mogli su nekak dojavit, npr. stavit tu obavijest u novom racunu (iako, dobili smo svi poštomonaj njihov mali časopis, ne znam je li tamo pisalo, vjerojatno nije, možda će u sljedećem pisat)
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:48   #51
Quote:
Mihoković kaže:
Azriel, ne može se riješiti. Osim da se za svaku pozivnu stranicu u javi radi lozinka. Ako se želi uči u HB, ne poziva se prva strana gdje je login, nego pozivam prvo firewal, a tamo skidam zaštitu, zatim vlasniku HB-a izmjenim njegovu vlastitu lozinku, a onda surfamo zajedno, dok je god on u štekan na napajanje. Isprobao, testirao i javio Vipu, a oni ništa. Treba cijeli softwer preurediti, ali nisu spremni na to , odnosno nemaju stručnjaka, a ne žele platiti, pa tako sve ostaje na korisnicima. Vidite da ste ko kifle,niti vas tko za šta obavještava,niti se šta poduzima, niti se odgovara na upite, a računi se plaćaju.
Jebeš takav način poslovanja.
Drugim rječima ti sada tvrdiš da smo nemoćni?
Data modul nemremo isključiti prekidačem, nemremo se zaštiti, nesmijemo petljati po softwareu jer kršimo ugovor, nego možemo samo plaćati račune?
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:48   #52
gospodo sutra idem po drugu kutiju kazu da je kutija nova i da vise nece zastekavat i da ce veza bit stabilna e pa da vidimo i to cudo
sasase is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:51   #53
Quote:
sasase kaže:
gospodo sutra idem po drugu kutiju kazu da je kutija nova i da vise nece zastekavat i da ce veza bit stabilna e pa da vidimo i to cudo
Zivo me zanima kako ce ti radit,javi stari.
zele is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:53   #54
Quote:
sasase kaže:
gospodo sutra idem po drugu kutiju kazu da je kutija nova i da vise nece zastekavat i da ce veza bit stabilna e pa da vidimo i to cudo
ajd bar javi jel ima kakvih promjena.
Premda sumnjam da ima, valjda su novi komad kutije prvo testirali kod sebe, premda to nije ispravan test....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:53   #55
goranbo, Mihoković, exAzriel dajte se prestanite zajebavat Ozbiljan san.
Pravite sprdačinu od foruma i od ove teme i to već drugi put

Svoja sranja rješite na PM il na onon topicu koji je već usran do grla


Ova tema ima 3 stranice, a bar 5 njih je pobrisano... šta van je ?
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:57   #56
Quote:
goranbo kaže:
Problem je u tom što ustvari ne dlazimo do pravih osoba. Ovi koji odgovaraju nisu podrobno upućeni u tu politiku (kad će pregled prometa bit gotov, kad će UMTS ovdje ondje, novi firmware itd), ili imaju samo neodređene informacije, pa odgovaraju neodređeno. Medjutim ja razumijem i to, ali samo donekle, jer malo koja to radi.



Treba pri svemu tome imati i sljedece na umu, po mom mišljenju (možda griješim).
Da su oni T-com, da imaju toliko love i resursa, koje smo im svi mi platili i dali, bi slušali na radiju i gledali na TV reklamu o svakoj toj stavci, ko što rai T-com. Za svaku pa i najmanju uskugu ili promjenu u usluzi izbaci reklamu.

No da su bolje organizirani mogli su nekak dojavit, npr. stavit tu obavijest u novom racunu (iako, dobili smo svi poštomonaj njihov mali časopis, ne znam je li tamo pisalo, vjerojatno nije, možda će u sljedećem pisat)
Sve sam je tebe razumija ali kako ce oni meni objasnit da u svojoj zemlji, odakle su dosli,se ponasaju potpuno drukcije.Tamo imaju vrimena obavijestit korisnike i to svakoga pismeno jer odma idu odstete.
zele is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 22:09   #57
dok sam im nabrajo sve moguce nedostatkem niti za jednu stvar nisu proturjecili to jest covek koji je bio na liniji samo je mumljao a na pitanje sta su napravili nista konkretno e pa videcemo
sasase is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 22:16   #58
Što znači ne dolaziti do pravih osoba?

U VIP-u se nikad ništa nemože.
Nemožeš nazvati prodajno mjesto jer u njemu nemaju telefone.
Nego moraš otići tamo za provjeriti stanje homebox uređaja, nebi li ga dobio.
Ako trebaš slučajno nešto zamjeniti, opet nemreš nazvati prodajno mjesto, nego lijepo šeći, ako treba i pet dana za redom.
Ako nazoveš da ti ukljuće fax liniju, pet dana moraš zivkati svaki dan da ih podsjetiš na to.
Ako hoćeš VIP online uslugu, opet ti njih moraš zvati i pitati što i kako.
Ako ti ne radi UMTS prvo izgubiš pol sata da operater provjeri settingse u Windowsima, onda slijedećih pol sata pišeš skupa sa njim prigovor i onda čekaš pet dana da ti stvar riješe.
Ako negdje u novinama pročitaš da nije potreban predbroj, nazoveš službu VIP, koja o tome nema blage veze, pa onda zaključiš da ti je bolje da sam probaš.
Ako pitaš za novi firmware onda vele da ti netreba.
Ako pitaš za nadogradnju, onda vele da se nemože.
Kad zoveš da pitaš kad ti je obračunsko razdoblje, onda iz trećeg pokušaja dobiješp onog tko zna.
A da ne velim kakav je procedura kad zoveš sa mobitela, pet puta nakon preslušavanja poruke milozvučnog glasa Bilušičke pritisni 0, dva puta jedinicu, i jedan put dvojku.
U to ti pukne veza pa sve iz početka.
Časopis smo naravno dobili, sa reklamama novih mobitela, a o homeboxu ni rječi.
WEB site na kojoj se reklamira homebox nije updejtana dva mjeseca osim što su stavili maramu crvenu oko homeboxa.
Kako onda doči do ljudi koji nekog vraga znaju i mogu napraviti?
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 22:17   #59
ovo vam je njemački fastnet
http://www.vodafone.de/downloadarea/...zanleitung.pdf
isključite si na trenutak popup blocker, da bi mogli vidjeti.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 23:07   #60
Quote:
exAzriel kaže:
Drugim rječima ti sada tvrdiš da smo nemoćni?
Data modul nemremo isključiti prekidačem, nemremo se zaštiti, nesmijemo petljati po softwareu jer kršimo ugovor, nego možemo samo plaćati račune?
Točno tako, diranjem softwera narušavaš ugovor.
Vjerojatno će me moderator izbrisati jer mu diram prijatelje, no odmah ću otvoriti novi topic, sa svojim imenom, pa ćemo se preseliti na drugi forum, zele ima moj broj, a ima i na mojoj stranici za kontakt. Lako ćemo.
Sta bih trebao dozvoliti da me par balavaca jebe ,a ja da šutim.
Željko Mihoković
Mihoković is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.