Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2008., 00:10   #521
Pozdrav svima!
ja sam nova na forumu pa bi voljela da mi netko pomogne. U 3 mjesecu isla sam kod ginekologice Gorde Olujić u Medico. Mislila sam idem privatno jer kad im se plati bolji su. Međutim, ova gin.me je raskasapila. Sve je bilo dobro kad sam usla, lijepo smo popricale ali kad je počeo pregled UŽAS! Bila je gruba, uzasno me je bolilo, a ona meni kako me to ne može boliti, nakon pregleda sam jos i krvarila, ma grozno i jos sam platila 560kn ( pregled,papa,ultrazvuk ). Htjela bi ici kod ženske ginekologice (mislim da bi se ugodnije osjecala). Dvoumim se izmedju Frkovic i Delije ( prijateljice hvale obje ). Zanima me i vaše misljenje koja bi mogla biti bolja. Inače sam sicijalno kod Domike na Zametu isto katastrofa.
Tersa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 11:19   #522
ja sam kod delije vec par god,ona je ok,ljubazna ali ju moras molit da ti da,da napravis neke dodatne preglade
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 12:31   #523
@Tersa
Mene je dva puta izderala dr. Traven, jer sam imala upalu a nju nije bolilo briga. Užasno me je boljelo.
Bila sam kod Frković na pregledu nakon toga i bila je jako nježna i nije me bolilo.
U svakom slučaju je preporučujem.
Inače za nju samo riječi hvale i nije skupa kao u Medicu.
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 12:38   #524
ja sam bila kod travenice,to mi je bila prva ginekologica,uzas,uzas,drska i gruba......
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 21:47   #525
Ima li netko iskustva sa ginekologicom Jasnom Manestar u Crikvenici. Htjela bih se prebacit kod nje.
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 13:58   #526
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ja sam bila kod travenice,to mi je bila prva ginekologica,uzas,uzas,drska i gruba......
Ma šaljem ti stalno pp, ali nemogu ti poslat jer da je puna kvota. Bo.
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 14:01   #527
pa kako to,nemam pojma,ja sam malo prije poslala pm i ok je.sad cu vidjet da mi nije pun spremnik dolaznih.sta ti radis?
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 14:03   #528
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
pa kako to,nemam pojma,ja sam malo prije poslala pm i ok je.sad cu vidjet da mi nije pun spremnik dolaznih.sta ti radis?
Ja luda zivkam ginekologe. Ona u Crkvenici me otpilila. Pa me zanima sad za deliju.
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 20:04   #529
evo već neko vrijeme čitam ove postove pa vidim da nisam jedina koja ima probleme sa dr.Škuncom.
Zapravo već oko 3 godine preglede ne obavljam kod nje, nego se tamo vodim samo radi uputnica koje mi trebaju za polikliniku tj. za dr. Sindika. Na preglede idem otprilike svakih 6 mj., i jedva mi daju tu uputnicu i to samo zato jer na nalazu od dr.Sindika piše da dođem na kontrolu. Uputnicu za ultrazvuk mi ne žele dati (navodno zato jer dr.Sindik nije naveo na na nalazu da treba uputnica za ultrazvuk). Zapravo bi one htjele da radim ultrazvuk kod njih, ali davno sam odlučila da me Škunca više neće ni pipnut.
Znači, ginek.preglede sam obavljala u poliklinici na uputnicu, a ultrazvuk sam radila u Medicu privatno. Nedavno sam se i u Medicu razočarala, pa sam se neki dan naručila u polikliniku privatno kod dr.Frančiškovića, Platila sam samo ultrazvuk 285 kn., mislim nije mi žao para, i dr. je stvarno ok, ali sve sestre pa i sam dr.Frančišković su mi se čudili kako to da sam došla bez uputnice?Kako to da je nisam uspjela dobiti od svoje ginekologice?
I tako sam definitivno odlučila da ću se prebaciti od Škunce. Sad me zanima ta klinika u Cambierievoj? Dali moram ići kod Škunce po svoj karton i sa njim doći u Cambierievu ili to oni prebace? Da li se prebacuje samo u 12 mj.? i da li će mi oni moći dati uputnicu za pregled za dr.Sindika na poliklinici?

Unaprijed hvala
alison is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 21:35   #530
Quote:
alison kaže: Pogledaj post
evo već neko vrijeme čitam ove postove pa vidim da nisam jedina koja ima probleme sa dr.Škuncom.
Zapravo već oko 3 godine preglede ne obavljam kod nje, nego se tamo vodim samo radi uputnica koje mi trebaju za polikliniku tj. za dr. Sindika. Na preglede idem otprilike svakih 6 mj., i jedva mi daju tu uputnicu i to samo zato jer na nalazu od dr.Sindika piše da dođem na kontrolu. Uputnicu za ultrazvuk mi ne žele dati (navodno zato jer dr.Sindik nije naveo na na nalazu da treba uputnica za ultrazvuk). Zapravo bi one htjele da radim ultrazvuk kod njih, ali davno sam odlučila da me Škunca više neće ni pipnut.
Znači, ginek.preglede sam obavljala u poliklinici na uputnicu, a ultrazvuk sam radila u Medicu privatno. Nedavno sam se i u Medicu razočarala, pa sam se neki dan naručila u polikliniku privatno kod dr.Frančiškovića, Platila sam samo ultrazvuk 285 kn., mislim nije mi žao para, i dr. je stvarno ok, ali sve sestre pa i sam dr.Frančišković su mi se čudili kako to da sam došla bez uputnice?Kako to da je nisam uspjela dobiti od svoje ginekologice?
I tako sam definitivno odlučila da ću se prebaciti od Škunce. Sad me zanima ta klinika u Cambierievoj? Dali moram ići kod Škunce po svoj karton i sa njim doći u Cambierievu ili to oni prebace? Da li se prebacuje samo u 12 mj.? i da li će mi oni moći dati uputnicu za pregled za dr.Sindika na poliklinici?

Unaprijed hvala
Ovako idi u Camberijevu i naruči se za pregled..to će ti biti tek za 2 mjeseca. I oni bi ti trebali prebacit karton, ali meni nisu pa sam ja morala sama po njega. Oni ti rade samo neparne datume popodne, a ujutro je Rukavina. Svi su doktori super i svi su iz bolnice. Meni su najbolji Brnčićka i Vlašić. I ultrazvuk ne plaćaš, a naprave ti sve. I bar profesionalno za razliku od Škunce. A ako neželiš tamo daju ti uputnicu za bolnicu bez problema. Inače i ja sam išla kod Sindika na kontrolu i dobila iz bolnice da se moram javit svakih 6 mjeseci (radi HPV), a one me otpilile i rekle da nisu postaja za izdavanje karata i da će mi pregled napravit ona. Užas od žene!
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 21:59   #531
Škunca i njezina sestra Milada su mi se zamjerile i nema šanse da više idem tamo, tako da ništa ne gubim ako se prebacim u Cambierievu.

Neznam točno gdje je to? Koja im je adresa?

Jel znaš koji su sve doktori tamo i da li se mogu baš kod određenog naručiti ili kojeg mi dodijele? čula sam da je Marić ok, jednom sam čak i bila kod njega na pregledu, a frendici je bio na porodu i rekla je da je super.

Ultrazvuk se ne plaća? jel to moguće?
A da li mi onu mogu dati uputnicu za ultrazvuk za polikliniku?
alison is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 22:57   #532
Quote:
alison kaže: Pogledaj post
Škunca i njezina sestra Milada su mi se zamjerile i nema šanse da više idem tamo, tako da ništa ne gubim ako se prebacim u Cambierievu.

Neznam točno gdje je to? Koja im je adresa?

Jel znaš koji su sve doktori tamo i da li se mogu baš kod određenog naručiti ili kojeg mi dodijele? čula sam da je Marić ok, jednom sam čak i bila kod njega na pregledu, a frendici je bio na porodu i rekla je da je super.

Ultrazvuk se ne plaća? jel to moguće?
A da li mi onu mogu dati uputnicu za ultrazvuk za polikliniku?
Ultrazvuk ti tamo naprave, a ako želiš u polikliniku uputnicu ti daju čim zatražiš (u poliklinici imaju noviji UZV). UZV se ne plaća niti pregled. Tamo ti je i Marić, Vlašić, Frančišković, Brnčić, Findrle. Sad ovisi koji je taj dan dežuran, ali svi su ok. Jedino meni baš nepaše Findrle.
Ta Camberijeva ti je nasuprot ulaza u polikliniku. Kraj kafića Kalzberg (tako nekako), imaš tamo i zubara i tamo ti se održavaju trudnički tečajevi. To je dom zdravlja. Na 1 katu. Ulica camberijeva, adresa neznam, ali lako nađeš. Ako se iskrcaš sa busa 6 ili 7 pređeš cestu i spustiš se po skalicama i to ti je odmah s lijeve strane.
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 21:15   #533
.
Zapravo već oko 3 godine preglede ne obavljam kod nje, nego se tamo vodim samo radi uputnica koje mi trebaju za polikliniku tj. za dr. Sindika. Na preglede idem otprilike svakih 6 mj., i jedva mi daju tu uputnicu i to samo zato jer na nalazu od dr.Sindika piše da dođem na kontrolu.

evo da se i ja nadovežem na vašu priču.
I ja sam pacijentica dr. Sindika (jednom mi je spasio i život, bio na porodu...)jedino u njega imam povjerenja. moja ginekologica mi je davala uputnice bez problema. ja čak ne znam ni kako se žena zove . ima ambulantu na vežici.
Možda bi za neke sitnice i išla kod nje, ali proći njenu sestru to je doživljaj!
Zovemo ju Helga (alo-alo- gestapo)
A, Sindik je genijalac da ih je bar više takvih .
Toliko od mene. pozdrav!
__________________
tko živi u nadi umire u gladi
mamaho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 10:30   #534
[Ako ti trebaju samo uputnice prebaci se u Camberijevu i tu ti ih daju bez problema, a to ti u gradu.
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 10:32   #535
ja sam vec kod te dr. na vezici nekoliko god.delia mihovilovic vukovic,sestra je katastrofa,uzas od zene,uvijek nadrndana i gruba
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 18:27   #536
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ja sam vec kod te dr. na vezici nekoliko god.delia mihovilovic vukovic,sestra je katastrofa,uzas od zene,uvijek nadrndana i gruba
oooooo, baš mi je drago da netko to isto misli . živa rospija!! ja sam mislila da sam ja kriva. ful mi je muka ići samo zbog nje!
svaki put joj se nešto opravdavam, strašno. doktorica je ok. valjda joj je ova neka ravnoteža. nikako da odem stavit spiralu zbog nje! zamisli opet zatrudnim jer sam se bojala sestre
__________________
tko živi u nadi umire u gladi
mamaho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:31   #537
ma grozna je,i meni je muka svaki put kad moram tamo ici a nazalost svako malo sam tamo.jos ju nisam vidjela nasmijanu ili dobre volje,katastrofa zena!!!!
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 20:20   #538
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ma grozna je,i meni je muka svaki put kad moram tamo ici a nazalost svako malo sam tamo.jos ju nisam vidjela nasmijanu ili dobre volje,katastrofa zena!!!!
Bila sam danas tamo da se naručim za papatest. nema narudjbi do prvog mj. Sve bookirano!
opet ništa od moje spirale
__________________
tko živi u nadi umire u gladi
mamaho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 16:17   #539
Quote:
mamaho kaže: Pogledaj post
Bila sam danas tamo da se naručim za papatest. nema narudjbi do prvog mj. Sve bookirano!
opet ništa od moje spirale
Ništa prebaci se u Camberijevu tamo ti odmah naprave. Ipak su bolnički doktrori.
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 13:04   #540
Ovako, imam jedno pitanje.

Naime, moj karton nije u ovom gradu (preselih se). Zna li tko bi li me u Camb. primili na pregled dok se ne obavi ta transakcija?

Jer, bivša sestra od bivše gin je Gstapo br 2
Htjela sam uzet karton sa sobom ali je gospojica rekla da će ona to obavljat samo preko socijalnog...iako sam kartone od drugih dr-a dobila bez problema.
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.