Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2009., 16:13   #1181
ne sme crnje, ne smis ni ti
 
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 17:42   #1182
Dakle idem ovih dana poloziti D2,imam zavrsenu komercijalnu skolu i grem na brod ako bog da.Sa me zanima sta bi ja moga radit, engleski mi je dosta slab,planiram za mornara.. Recite mi kakvu placu bi moga ocekivat,i dal se placa prima samo dok se plovi il i dok si doma..? jel neki prosjek bar recimo 10 000 kn?? I ako more par savjeta i slicno. hvala
karawan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 16:37   #1183
Da li je netko prosao na razgovoru za rad na Disney company???
lennaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 19:28   #1184
jel se moguce ukrcat na brod kao kormilar ako se ima brevet a ako nisi avancan na brodu?
__________________
12.09.2009. naš dan
stbrda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 22:42   #1185
Nas smo dvije prijateljice i radile bi na nekom takvom brodu. Ne govorimo baš dobro engl,znale bi se sporazumjeti. Što bi mogle raditi i kolika je otprilike plaća. Kakvi su uvjeti? Traže li možda med.sestre?
tinalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 15:38   #1186
Quote:
tinalo kaže: Pogledaj post
Nas smo dvije prijateljice i radile bi na nekom takvom brodu. Ne govorimo baš dobro engl,znale bi se sporazumjeti. Što bi mogle raditi i kolika je otprilike plaća. Kakvi su uvjeti? Traže li možda med.sestre?
ne mislim da traze medicinske sestre,a placa zavisi od posla koji obavljate.obratite se agenciji employment power u zagrebu i oni ce vam objasniti sve detaljnije...sretno!!!
lennaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 15:41   #1187
Dobila sam posao za DCL i imam let 15.07 za USA. Da li netko zna sta je potrebno i dozvoljeno ponijeti sa sobom??? Totalno sam zbunjena.....
lennaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 05:37   #1188
Zdravo svima javljam se iz Beograda.
Naletela sam na ovaj forum pre par dana i ne mogu da verujem koliko je dobar bogami procitala sam svaki post koji je objavljen i to je trajalo danima. Imo dosta iskustava pa sam resila da vam napisem nesto sto ce mozda nekom koristi aa i sama trazim neke informacije,

1.Ovako moj starij brat je prosao intervju za bartender-a na royal caribbean brodu. KOliko sam citala postove po mom nekom misljenju mnogo teze se tu dobijaju poslovi nego ovde u BG.ON je imao samo jedan intervju sa tom nekom amerikankom i bogami iscedila ga je za sve pare.Pitala ga bukavalno da mu prica sastojke raznoraznih koktela i tako ako nekog budu zanimali detalji pisacu drugi put.U sustini ceka da ga pozovu da mu kazu samo kad polazi

2.Ono sto je mene interesovala je sledece.Ja studiram ovde i ostalo mi je jos jedno sigurno godinu ipo dana do kraja.Studiram jedan da tako kazem u BG je dobar i utijacni drzavni fakultet "FON" Faculty of Organizational Science, smer menadzment. Kad to zavrsim sigurno cu icu na brod jer ovde u Srbiji covek nema perspektivu da napravi nista od zivota tuzno je al je tako jer ljudi ovde bukvalno rade za max 300E jedva prezivljavaju a kad zavrse fakultete nemaju veze da ih neko zaposli sranje. U sustini dal neko zna dal uopste dipoloma znaci nesto na brodu???

Drugo tokom studiranja sam radila 4 godine u gift shopu (inidan shop) zajedno ima i deo decjih igracaka aa isto tako ii rad sa srebrom tako da mogu da kazem da sam u srebro strucna.Referencu ne mogu da dobijem jer sa se posvadjala sa gazdom i dalka otkaz a opet mi mi znacila za 4 godine radnog iskustava,U sustini aplicirala bih za gift shop al postoji problem, Tj znam engleski tj razumem ga perfektno da kazem, al govor onako tj nema s kim da pricam tako da je on u sustini los dal to moze da predstavlja problem jer ipak treba komunicirati sa musterijama tecno,Imam zavrsen MEDIUM kurs engleskog planiram da idem na onaj visi al nisam sigurna u sebe mislim da ni to nije dovoljno tj to mi je najveci strah.Molila bih nekog ko je radio ili radi u gift shopu da mi kaze kakva su iskustva, dal bi mogla tamo da se zaposlim i da ovo protumaci oko engleskog
hvala puno sve informacije bi mi puno znacile POz iz BG
BEOGRADD is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 08:00   #1189
za shop engleski moras tecno govorit za tu poziciju ti fakultet nije presudan, inace za malo koju usluznu na brodu je, iskustvo ce ti dobro doc. to sta znas nesto o srebru... u pocetku ti nece nista znacit, eventualno na brodu ako dode do nekog razmjestaja mozda. i eto... na royala ima dosta srba u shopovima. to vam je izgleda zanimljivo...
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 00:02   #1190
Da li neko ko je sada na brodu moze da napise kakvo je stanje s obzirom da je ova svetska kriza dda li utice to na poslovanje i brodova, da li ima manje posla i samim tim manje para???? thankss
BEOGRADD is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 02:26   #1191
Pozdrav narode.....molim ako ima netko iskustva na poziciji assistant bar manager na celebrity da se javi sa detaljnijim informacijama....ja sam radila već za carnival assistant f&b tako da imam predožbu o poslu al nikakvih informacija o celebrity-u....
svaka pomoć dobro došla...
gloryy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 23:10   #1192
Pozdrav sa Carnival Ecstasy-a ^^



Trenutno usidren u Miami-u
Gameseller is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 18:12   #1193
Izgleda da smo zajedno bili na razgovoru U kojem departmentu si dobila posao ina koji brod ideš? Ja sam isto dobio posao, al u restoranu , odobrili mi medical i sad čekam ugovor.
NenoB_29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 14:58   #1194
Za Lennu

Na koji brod ideš i koji department si dobila?
Ja sam isto dobio posao za Disney , odobrili mi medical i sad čekam ugovor.
NenoB_29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 18:59   #1195
Molim vas moze li mi netko potvridit dal je ovo uredu..
Znaci nasao sam informaciju na oglasniku o radu na cruserima. Traze djelatnika profila od A-Z.
link> prvi po redu oglas..

http://www.oglasnik.hr/oglasi/posao/...s-9699218.html

Zvao sam ih malo da se informiram.. standardno ugovori od 3-12mj. Njima trebam platit 300kn na pocetku i onda jos 1000kn koje uzmu od prve place.. Informirao sam se kao medicinski tehnicar i rekao je da njih bas traze, sta mislite sta bi radio tamo kao med. tehnicar. Rekao je da bi imao placu vecu od njihove prosjecne koja je 15,000 kn.
Lik je rekao da rade za Njemacku tvrtku HIPERAKTIV, ali da im je stranica sada trenutno urusena. I pogledao sam ima je na google ali se ne moze otvorit kako je i rekao..
E sad htjeo sam pitat prije nego njih nazovem, dali je netko cuo za tu tvrtku i dali je netko vec radio preko nje? Ili dali mi netko moze dat neke informacije ako je otkrio o njima..
Aj pliz sto vise odgovora.. Hvala
NickLeGrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 19:36   #1196
@NickLeGrand,
neznam sta da ti kazem meni to zvuci kao prevara (bez uvrede) ovo je samo savjet. Nedaj nikakve novce nikome unaprijed, ako ti mogu dati placu u iznosu koji si naveo onda 300kn nema veze sa nicim. Kompanija treba snosit sve troskove (iako nisi naveo zasto ti traze novce)ako te zele kao radnika.
-vid iskreno ja ovako gledam, 300kn je cisti zajeb, a ono oduzimanje od place neces ni docekati jer vjerovatno neces ni raditi za njih, sorry sto ti ovako pisem ali meni to izgleda kao mucka
colinb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 20:47   #1197
Rekli su 1300kn akontacija.. 300 na ruke a 1000 od prve place. A to je naravno ako me prime.
Nisam mislio ovako odmah na pocetku prvo njima 300kn.

E sad dal mi postoji rizik da se cujem jos jednom s njima i nadjem.


Edit> Posto mi je od prijateljice decko policajac, dao sam mu broj da se malo on raspita o tome. Pretstavio se kao policajac i trazio da se nadja s njima u vezi posla, da mozda on tamo radi kao security. Rekli su mu da policajci nisu potrebni da mogu i civili bit security.
Tako da sam opet na pocetku, izgleda da je s tim sve u redu.

Zadnje uređivanje NickLeGrand : 14.07.2009. at 20:57.
NickLeGrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 00:02   #1198
Evo i od mene jedno pitanje, po struci sam informatičar, završio Cisco Academy i RedHat academy, trenutno radim kao sistem admin. Zanima me koje su mogućnosti i postoji li uopće posao za tu struku na brodu te otprilike kolike su plaće? Perfektno govorim Engleski i Francuski, a malo lošije španjolski. Kome se obratiti, kojoj agenciji (može info na PP) i koliku plaću mogu očekivati?

Hvala unaprijed!
__________________
Bolje vrabac u ruci nego nosit gajbe....
Tyriell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 13:55   #1199
Quote:
colinb kaže: Pogledaj post
@NickLeGrand,
neznam sta da ti kazem meni to zvuci kao prevara (bez uvrede) ovo je samo savjet. Nedaj nikakve novce nikome unaprijed, ako ti mogu dati placu u iznosu koji si naveo onda 300kn nema veze sa nicim. Kompanija treba snosit sve troskove (iako nisi naveo zasto ti traze novce)ako te zele kao radnika.
-vid iskreno ja ovako gledam, 300kn je cisti zajeb, a ono oduzimanje od place neces ni docekati jer vjerovatno neces ni raditi za njih, sorry sto ti ovako pisem ali meni to izgleda kao mucka




Ovako zvao sam ih opet da se informiram.. I oni su iz Osijeka, rade preko Hamburga. Kazu prvo 300kn njima uplatit i oni salju formulare na tvoju adresu. I onda jos 1000kn koje oduzmu od prve place. Znaci to je provizija..
NickLeGrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 15:11   #1200
Mene zanima kakvi su zdravstveni kriteriji da bi se moglo ići raditi na brod, točnije u shop? Kolika minus dioptrija smije biti? Bila sam nedavno na laseru lijevog oka, ali to nije bilo skidanje dioptrije. Do sada nisam imala nikakvih problema sa očima i inače sam zdrava.

Jel teško raditi u shopu? Ima li možda koja cura koja je radila u shopu da nam napiše svoje dojmove?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.