Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2004., 01:52   #1
Post ITALIJA - sezona 2004/2005

Evo otvorih temu potaknut člankom u novinama



Inter:

Toldo - J. Zanetti, Cordoba, Materazzi, Favalli - Stanković, Veron, C. Zanetti, Davids - Adriano, Vieri

Najveće pojačanje Intera je svakako Davids i Trener Mancini. Vidjet ćemo dali je ovo napokon Interova sezona (yea right kao i preteklih 15 ). Veron se lani nije naigrao pa.. vidjet ćemo.


Juvetnus:

Buffon - Zebina, Thuram, Legrotaglie, Zambrotta - Camoranesi, Tacchinardi, Maresca, Nedved - Trezeguet, Del Piero

Doveden Fabio Capello i Zebina iz Rome, najavljuje se dolazak Cannavara i Emersona. IMHO Juventus je ove godine tek 3. klub po jakosti u Italiji. Tudor se ne spominje niti na klupi za rezerve

Milan:

Dida - Cafu, Stam, Nesta, Maldini - Gattuso, Pirlo, Seedorf - Kaka - Ševčenko, Crespo

Dovedeni Stam, koji je zamjenio Costacurtu, i Crespo (posudba). Koji će im qrac Crespo ne znam kada imaju Tomassona, ali to znači da Inzaghi ispada Šimić se isto tako niti ne spominje
Najjača obrana na svijetu (definitvno, još kad bi Cafu manje kiksao ) i stabilna veza i napad. Prvi favoriti, uz Inter, za osvajanje Scudetta.

Roma:

Pelizzoli - Panucci, Dellas, Mexes, Chivu - Dacourt, De Rossi - Mancini, Totti, Cassano - Montella

Čudi me što Panucci nije otišao u Juventus. Došao im je Prandelli, nadaju se da će ponoviti čudo kao i sa Parmom...

Prema zadnjim informacijama u Serie A pozitivno posluju Inter, Juventus, Milan i čini mi se Empoli. Lani je Seria A imala gubitak od 2 miljarde eura .
Ken is offline  
Old 21.07.2004., 01:54   #2
Milan, Juve...Inter valjda kao treći klub. Ne znam samo što će Milanu Crespo. Očito misle igrati sa 4 špice...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 21.07.2004., 02:04   #3
Dobro, Inter-a se svake godine po defaultu stavlja kao najvećeg favorita, a kako to završava znamo svi.
Crespo je doveden na inzistiranje Anceltottija
Ken is offline  
Old 21.07.2004., 08:59   #4
Napad će činiti Sheva-Crespo. Šta je tu čudno? Crespo je bolji i od Tomassona i od Inzaghija... A carlo i on se znaju još iz Parme.. Crespovih najboljih dana...
-Shevchenko- is offline  
Old 21.07.2004., 09:07   #5
Ma sva tri sjevernjačka kluba su se pomalo podfutrala, osim Rome koja je gospodski klub ali bez kinte. No ista ta Roma je već godinama u toj situaciji i svejedno dobro gura u prvenstvu. Ekipa je ostala više manje ista, Totti kao ikona kluba još je uvijek tu, tako da vjerujem da će Roma i ove godine unatoč novčanom deficitu biti sam vrh.
Zanemarimo prijateljsku utakmicu jučer s Rangersima (Isuse pa kaj su radili, statirali).
Bobcat is offline  
Old 21.07.2004., 09:50   #6
Quote:
-Shevchenko- kaže:
Napad će činiti Sheva-Crespo. Šta je tu čudno? Crespo je bolji i od Tomassona i od Inzaghija... A carlo i on se znaju još iz Parme.. Crespovih najboljih dana...
A kome će posuditi Tomassona?
I vraća li se Pippo u Fiorentinu? Sada bi bio pravi trenutak...
__________________
"This shampoo is too strong!" "I'll give you my strawberry for your appricot!"
Flemming is offline  
Old 21.07.2004., 09:57   #7
Inter:

Toldo - J. Zanetti, Cordoba, Materazzi, Favalli - Stanković, Veron, C. Zanetti, Davids - Adriano, Vieri

Pa gdje je Canavarro?? I Mihajlović je tu, a on će ih uništiti...
Eh da nisu ludo istjerali Seedorfa, kažu Ronaldo je htio (?)...
Ja nemam povjerenja u Manciinija.


Juvetnus:

Buffon - Zebina, Thuram, Legrotaglie, Zambrotta - Camoranesi, Tacchinardi, Maresca, Nedved - Trezeguet, Del Piero

Doveden Fabio Capello i Zebina iz Rome, najavljuje se dolazak Cannavara i Emersona. IMHO Juventus je ove godine tek 3. klub po jakosti u Italiji. Tudor se ne spominje niti na klupi za rezerve

Bez nekog napadača, oni su propali...Canavarro? Aha, to je znači odgovor... Emerson ako dođe, to će biti nova Roma po stilu...

Milan:

Dida - Cafu, Stam, Nesta, Maldini - Gattuso, Pirlo, Seedorf - Kaka - Ševčenko, Crespo

Dokle će Maldini igrati? Spominje li se prodaja Šimića?

Roma:

Pelizzoli - Panucci, Dellas, Mexes, Chivu - Dacourt, De Rossi - Mancini, Totti, Cassano - Montella

Ovaj je team posve nemoguć. Montella??


______________________________
__________________
"This shampoo is too strong!" "I'll give you my strawberry for your appricot!"
Flemming is offline  
Old 21.07.2004., 10:05   #8
Maldini će još najmanje 2 godine...

Seedorf se igrao s Ronaldovom ženom... Tj. ona s njim/njegovim.
-Shevchenko- is offline  
Old 21.07.2004., 11:48   #9
Ekipa Rome mi se svidja, ali imaju kratku klupu u odnosu na rivale. No ipak mislim da su u stanju boriti se sa prve tri.
Lazio je morao rasprodati dosta igraca (Favalli, Corradi, Fiore, Stam, Mihajlovic) i cini mi se da postaje definitivno 2. kategorija – u drustvu Sampdorije, Udinesea, Parme... Tu bih ubacio i Palermo koji ce imati odlicnu momcad.
grifone is offline  
Old 21.07.2004., 12:40   #10
Re: ITALIJA - sezona 2004/2005

Quote:
Ken kaže:
Juvetnus:

Buffon - Zebina, Thuram, Legrotaglie, Zambrotta - Camoranesi, Tacchinardi, Maresca, Nedved - Trezeguet, Del Piero
Teško je razgovarati o Juventusu pošto oni još nisu ni počeli sa kupnjom igrača. Dosad su sve bile špekulacije.

Po meni 100% dolazi Emerson, u obrani su najvjerojatnije prinove Jankulovski i Cambell, a u napadu je još aktualan Gilardino.

Na izlaznim vratima su vjerojatno Maresca (put Roma umjesto Emersona) i Tudor (put London umjesto Campbella).

Znači Juve 2004/2005 bi mogao izgledati ovako (ako Jankulovski ne dođe):

Buffon
Zebina, Campbell, Thuram, Zambrotta
Camoranesi, Tacchinardi (Blasi), Emerson, Nedved
Trezeguet (Gilardino), Del Piero (Miccoli)

Ili ovako (ako Jankulovski dođe):

Buffon
Zebina, Campbell, Thuram, Jankoluvski
Camoranesi, Emerson, Nedved, Zambrotta
Trezeguet (Gilardino), Del Piero (Miccoli)

Ovo uopće ne bi bila slaba ekipa, po meni je samo Milan jači.
__________________
1. Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim
2. Eden Golan - Hurricane
3. Kaleen - We Will Rave

Zadnje uređivanje Homer : 21.07.2004. at 13:40.
Homer is offline  
Old 21.07.2004., 13:52   #11
Pogledajte novi stadion Messine na
http://www.worldstadiums.com/stadium..._filippo.shtml . Jako lijepo izgleda!
grifone is offline  
Old 21.07.2004., 16:57   #12
To su momčadi prema trenutnoj kupovini igrača Cannavaro valjda ni sam ne zna gdje će
Zar je Montella otišao (prepisao sam momčadi ostale jer napamet znam samo milanovu )

Znači Ronaldo će teško doći u Milan Jedino da Seedorf od u Real.... Opet
Ken is offline  
Old 21.07.2004., 18:30   #13
Meni Milan djeluje strasno.
Roma bez Capella nema velikih sansi,obrnuto proporcionalno ide Juventus.Inter ajajaj a jos Mancini,po mom subjektivnom misljenju taj nema bas veze,znaci jos jedna sezona zakur.ac s time da ce bar navijaci biti postedjeni stresa jer ce brzo ispasti iz konkurencije za naslov .
Sve u svemu Milan i Juve
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 27.07.2004., 21:57   #14
Re: Re: ITALIJA - sezona 2004/2005

Quote:
Homer kaže:
Teško je razgovarati o Juventusu pošto oni još nisu ni počeli sa kupnjom igrača. Dosad su sve bile špekulacije.

Po meni 100% dolazi Emerson, u obrani su najvjerojatnije prinove Jankulovski i Cambell, a u napadu je još aktualan Gilardino.
Prvi je stigao. Danas su se napokon nakon duuugih pregovora dogovorili Roma i Juve. Emerson dolazi u Torino.
__________________
1. Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim
2. Eden Golan - Hurricane
3. Kaleen - We Will Rave
Homer is offline  
Old 28.07.2004., 14:15   #15
Napoli i Ancona nisu ispunili financijske uvjete i nece igrati u Serie B. Naravno, sad ce krenuti zalbe i tuzbe. Da je to bilo prosle godine ispali bi u amatersko prvenstvo, ovako imaju sansu promijeniti vlasnika i otici "samo" jedan stupanj nize - u Serie C1. Zao mi je Napolija ali financijski su u banani jos otkada je otisao Maradona i bilo je vrijeme da se to rijesi.
U Serie B bi trebali uci Bari i Pescara koji su ispali.
grifone is offline  
Old 28.07.2004., 14:32   #16
Milan, Juve, Inter al nekako mislim da rossoneri osvajaju scudeto, ekipa koja je proslu sezonu igrala dobro je pojacana i to bi trebalo dobro funkcionirat.
Nekako se bojim Intera, jer mislim da ce im krenut konacno.
rossonero is offline  
Old 28.07.2004., 20:40   #17
Quote:
grifone kaže:
Napoli i Ancona nisu ispunili financijske uvjete i nece igrati u Serie B. Naravno, sad ce krenuti zalbe i tuzbe. Da je to bilo prosle godine ispali bi u amatersko prvenstvo, ovako imaju sansu promijeniti vlasnika i otici "samo" jedan stupanj nize - u Serie C1. Zao mi je Napolija ali financijski su u banani jos otkada je otisao Maradona i bilo je vrijeme da se to rijesi.
U Serie B bi trebali uci Bari i Pescara koji su ispali.
odmah sad ti mogu reci da ce i ancona i napoli igrati u serie b.
Serse is offline  
Old 29.07.2004., 00:10   #18
Milan će biti prvak.
Venom is offline  
Old 29.07.2004., 00:15   #19
Quote:
Venom kaže:
Milan će biti prvak.
__________________
1.Dinamo 2.Celtic 3.Liverpool

1967.g.Dinamo osvojio Kup UEFA
1983.g.Hajduk došao do polufinala
Gdje smo danas?
Pride of the north is offline  
Old 29.07.2004., 00:15   #20
Quote:
Venom kaže:
Milan će biti prvak.
ja bi stavio pare na juventus.
Serse is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.