Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2009., 15:01   #61
tudje cipele ne isprobavam i ne zelim, tu i tamo obujem mamine slape za po doma. ukoliko mi u gostima nakon izuvanja ponude papuce, onda procijenim izgled papuca i cistocu poda pa odaberem manje od dva zla. drugima ne posudjujem, a sto se isprobavanja tice, frendice bi me znale trazit' dok smo bile klinke, i onda bih pizdila kad bi mi nove sandale uhvatila ona koja ima za dva broja vecu nogu od mene. dala bih i pizdila uz eventualno nemoj mi rastegnit. danas jednostavno kazem ne. NE DAM!
ak' je nesto pitanje prezivljavanja u odredjenim vremenskim uvjetima, onda nema problema, ali fak of, nema isprobavanja i glupiranja u potpeticama.

odjecu rado posudjujem (stovise, ne cekam da me se pita, vec sama nudim) samo ukoliko netko prespava kod mene ili mu fali ili mu je neudobno. nemam naviku "djoranja s frendicama". na kraju krajeva, uvijek nosim nekoliko najdrazih stvari, ne obrcem sve u ormaru, tak' da mi uopce nije do toga da imam vise za promijenit' bez da platim. radije bih kupila. tu i tamo obucem neku maminu majicu.

a ako nekome fali donje rublje, onda dam jeftinije gacice i ne uzimam ih natrag, ionako su gacice koje nosim, za razliku od grudnjaka, uglavnom jeftine, pa mi nije nesto stalo do njih.

sto se cetkica za zube tice, to mi k'o i gacice spada u osnove higijene: nema sanse da posudim i uzmem natrag. posudis kaladont, istrljas zube prstima i dobro promuckas. jos ak' se nadje malo kadulje ili sto vec... komad konca... k'o da ce netko umret' bez cetkice/spuzvice. masu sam puta sama tako oprala zube i ne vidim tu neki smrtni problem.

sminka s aplikatorima, odnosno ona koja dolazi u dodir s kozom, takodjer ne. kad me netko iz drustva zamoli mast za usnice na minus dvajstpet, onda dam da ne ispuca do krvi, ali inace u normalnim uvjetima svima osim dragome i jednoj frendici uredno kazem ne. ako su u mojem drustvu, ne znaci da na sebi moram napravit' rasadnik i uzgajat' hibride. takodjer, ne mora netko imat' vidljive naslage po sebi da bi se nazvao zmazanim.

btw, nedavno sam bila u jednoj od malo renomiranijih privatnih poliklinika i kad sam usla u kabinu da se presvucem, docekale su me ne jednokratne, vec klasicne sobne papuce. toga se grozim i u kozmetickim salonima, al', srecom, ne idem cesto na takva mjesta. nakon takvih epizoda uglavnom bacim carape u pranje cim dodjem doma, a tenisice iznutra pospricam sa sprejem za dezinfekciju obuce.

sto se tice isprobavanja u ducanima, tu se uglavnom ne opterecujem. gadi mi se isprobavanje jedino na najjeftinijim mjestima tipa roberto i slicno. u second hand ne bih usla ni mrtva, radije bih bila gola i poderana. nakon isprobavanja odjece se doma istusiram i tek onda obucem cisto na sebe ili ostajem u istoj.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 15:09   #62
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
a bil ti dijelila konac?
neb'
radije raspredem čarape pa počastim društvo
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 16:12   #63
Meni se sviđa što je Herp tako neopterećena žemska.
Dijelim s njom stav, iako četkicu ne bi posudila, eventualno poklonila(ako netko baš želi oprat mojom četkicom zube..)..
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 16:26   #64
Evo, ja želim

__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 16:30   #65
Ne smeta mi to isprobavanje cipela.
Šta sveg tu ima, a ja mislila da sam ja gadljiva.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 16:53   #66
Nisam nikada s frendicama razmjenjivala ni obuću ni odjeću - jednostavno to nije bio naš đir.
No, ako bi koja bila lagano obučena pa joj je zima, bez beda joj posudim majicu, jaknu ...tako i one meni.
Što se rublja tiče - potpisujem Skatte - uvijek imam nešto novih gaća, pa ako koja treba, onda poklonim.

Cipele mi nije problem dati da probaju, naročito kada su nove, no, možda sam babaroga ili što već - nikada ni jednoj nije ni palo na pamet da ih posude od mene, niti bi ja od njih - čak ni mamine koja ima isti broj kao ja.
Osim toga, netko je već napisao - svaka noga drukčije gazi, pa ne mogu nikako shvatiti kako netko kupuje rabljene cipele (pa i ovdje preko prodaje na forumu).

No, što mene još najviše čudi : kako uopće netko može kupiti cipele online, bez da ih proba prije?
Pa pet gotovo istih pari cipela ne stoji jednako, niti se noga osjeća jednako (ne)udobno u njima.

Masovno forumašice svršavaju od sreće i hvale kako su kupile preprepreudobne, predivne, najmekše i najudobnije ikad cipele s asosa i slično...vjerujete li im, ili ipak lažu, možda čak i zato jer ne žele priznati da je kupovanje cipela na neviđeno bullshit?
__________________
sweet, tender & lethal
MilaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.