Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2010., 09:31   #61
trazim

molim za preporuku pouzdanog tarot majstora!
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 15:00   #62
Mislim da je pogrešno uopće kontaktirati za isto pitanje dva različita tarot majstora ili istog svaki drugi dan pitati isto.Tu se radi o traženju odgovora koji ti zapravo želiš čuti i dok ga ne dobiješ tražiti ćeš ga.Ako treba i kod više tarot majstora.I sama sam tarot majstor i mogu reći da ima ljudi koji su skloni tome.
Ili zapravo ne vjeruju u tarot pa kad im dvije osobe kažu različito to im je samo potvrda da su bili u pravu.
Čemu zapravo tražiti da ti dva majstora u relativno kratkom vremenu otvore tarot za isto pitanje?
Ne vidim smisla u tome.Osim ako od njih tražiš odgovor koji želiš čuti.
Lena Tarothos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 18:32   #63
Quote:
Lena Tarothos kaže: Pogledaj post
Mislim da je pogrešno uopće kontaktirati za isto pitanje dva različita tarot majstora ili istog svaki drugi dan pitati isto.Tu se radi o traženju odgovora koji ti zapravo želiš čuti i dok ga ne dobiješ tražiti ćeš ga.Ako treba i kod više tarot majstora.I sama sam tarot majstor i mogu reći da ima ljudi koji su skloni tome.
Ili zapravo ne vjeruju u tarot pa kad im dvije osobe kažu različito to im je samo potvrda da su bili u pravu.
Čemu zapravo tražiti da ti dva majstora u relativno kratkom vremenu otvore tarot za isto pitanje?
Ne vidim smisla u tome.Osim ako od njih tražiš odgovor koji želiš čuti.
Slažem se u potpunosti sa ovim gore napisanim..
Anieee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 01:51   #64
Quote:
dobro je kaže: Pogledaj post
Ja ti mogu preporučiti gospodina sa ovog bloga : http://arkana.blog.hr/
Tu sve piše, cijene i više nego korekte, odgovori isto tako. Provjereno !
Malo mi je glupo i ne ulijeva povjerenje to što se nigdje na ovim stranicama ne može naći ime dotičnog gospodina

Dakle, ja bih molila preporuku (imenom i prezimenom) za dobrog i ne preskupog tarot majstora! Hvala!
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 02:57   #65
Mogla bi i ja u tarot majstore
Vidim da se tu vrti dobra lova
I to za prodavanje magle
Divno
Artistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 21:01   #66
Quote:
Battleaxer kaže: Pogledaj post
pravi tarot majstori uopće ne naplaćuju svoje znanje, to stvara lošu karmu.

Ja znam jednoga, odličan je i uopće ne uzima novac, koga zanima može ga kontaktirati na 091 548 5984 begin_of_the_skype_highlighting              091 548 5984      end_of_the_skype_highlighting
Zove se Nikola
Ja sam bila kod njega, dečko je fenomenalan, prava enciklopedija znanja, i uopće mi nije htio ništa naplatiti
__________________
Da Bog postoji, na crkvama ne bi bilo gromobrana!
Pandurka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 01:03   #67
Samo nazovem ili je potrebno prije se predbilježiti?
all alone25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 09:29   #68
Ja sam prije par mjeseci u astro magazinu našla broj nazvala jednu žensku i pitala neke stvari oko ljubavi, iskrenosti, partneru itd... i kaže ona meni kaže - bježi od njega, to je jedna sebična osoba, sve ti laže, čuvaj ga se, on će te gadno izigrati i povrijediti, uglavnom žena mi je dala takva upozorenja da bi se čovjek smrzo. I dao petama vjetra.
Sad ja, u nedoumici... jer volim čovjeka i vjerujem mu, i ne mogu povjerovati da sam baš toliko izigrana, pošaljem pitanja za tarot preko maila jednom tipu, a on mi odgovori da je čovjek skroz iskren sa mnom, da on ne bi sumnjao u njega i da karte govore da što se tiče emocija čovjek potpuno iskren i sve što mi obećava, stoji. I da će nas veza na kraju dovesti i u neke konkretne vode.
Ja, normalno kao zaljubljena žena, radije vjerujem ovom drugom, nego onom prvom... ali tumačenja su potpuno različita, potpuno, nebo i zemlja.
Pa sad.... ja ne znam šta da vam kažem.... konačan rasplet svoje situacije i konkretiziranje svoje veze još nisam ostvarila, znači čovjeka i dalje volim, on i dalje isto to tvrdi meni, ja mu i dalje vjerujem, iako ponekad mislim da mi nešto mulja... vezu još nismo "ozakonili" jer imamo milion prepreka... tako da ne znam tko je bio u pravu, i šta će na kraju od svega ispasti, jel prvo ili drugo... Naravno da me zanima, nekad mi je super, a nekad se stvarno bojim da sam prevarena... i kad bih znala da ima netko tko će mi reći ima li ta veza budućost, ja bih se toj osobi obratila bez razmišljanja.
Jelica3011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 22:33   #69
Quote:
Pandurka kaže: Pogledaj post
Ja sam bila kod njega, dečko je fenomenalan, prava enciklopedija znanja, i uopće mi nije htio ništa naplatiti

Samo ga se na blef nazove?hvala sto si javila:-))
barbi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 01:10   #70
Quote:
Lena Tarothos kaže: Pogledaj post
Mislim da je pogrešno uopće kontaktirati za isto pitanje dva različita tarot majstora ili istog svaki drugi dan pitati isto.Tu se radi o traženju odgovora koji ti zapravo želiš čuti i dok ga ne dobiješ tražiti ćeš ga.Ako treba i kod više tarot majstora.I sama sam tarot majstor i mogu reći da ima ljudi koji su skloni tome.
Ili zapravo ne vjeruju u tarot pa kad im dvije osobe kažu različito to im je samo potvrda da su bili u pravu.
Čemu zapravo tražiti da ti dva majstora u relativno kratkom vremenu otvore tarot za isto pitanje?
Ne vidim smisla u tome.Osim ako od njih tražiš odgovor koji želiš čuti.
Gle...ako se radi o pogađanju budućnosti, onda bi obadva tarot majstora trebala dati prilično slične odgovore. Inače...nema smisla. Ako ti vidiš nekom sreću sa nekim čovjekom, a druga osoba vidi sve loše...pitam se tko griješi. Na kraju...vjeruj sebi, jer sve ostalo je samo magla za koju se svi skupa pokušavamo u jednom trenutku beznađa ili nesklada u glavi lovimo..ali nema, život treba osjetiti svojim vlastiti čulima i svojom vjerom ili ne vjerom...
snjezrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 15:45   #71
Quote:
dobro je kaže: Pogledaj post
Ja ti mogu preporučiti gospodina sa ovog bloga : http://arkana.blog.hr/
Tu sve piše, cijene i više nego korekte, odgovori isto tako. Provjereno !
Ja sam koristila njegove usluge i ne mogu reći ništa negativno. Cijena je prihvatljiva. Jedino što si nisam zapisala sve što mi je rekao da provjerim, pa više ni sama ne znam. Sve si mislim da ga opet zovem u skorije vrijeme.
lost2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 11:43   #72
stvarno hitno

probat cu sto krace, dali znate kako prepoznati dali je urok bacen? Naime, prije 4 tjedna moj muz je poceo nekontrolirano povracati i imati proljev, zimicu jake grceve u stomaku, smrsavio je, zut je.... To se dogodilo jos 4 puta ili 5. Bili smo na sto pretraga i nitko mu nista nije nasao, svi su mu nalazi dobri ali je postao jako anemican. Danas mu se jako vrti, kunem se imam osjecaj da umire, ima 30 godina i nijednom doktoru nije jasno sta mu je. Mene je isto uhvatila neka kao prehlada ali i ja sam jucer pocela imati neke grceve. Bojim se, imamo malu bebu, zna li itko ista o tome, kako naci pravog hodju? Molim vas. Hvala
sun and shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 11:52   #73
Quote:
sun and shine kaže: Pogledaj post
probat cu sto krace, dali znate kako prepoznati dali je urok bacen? Naime, prije 4 tjedna moj muz je poceo nekontrolirano povracati i imati proljev, zimicu jake grceve u stomaku, smrsavio je, zut je.... To se dogodilo jos 4 puta ili 5. Bili smo na sto pretraga i nitko mu nista nije nasao, svi su mu nalazi dobri ali je postao jako anemican. Danas mu se jako vrti, kunem se imam osjecaj da umire, ima 30 godina i nijednom doktoru nije jasno sta mu je. Mene je isto uhvatila neka kao prehlada ali i ja sam jucer pocela imati neke grceve. Bojim se, imamo malu bebu, zna li itko ista o tome, kako naci pravog hodju? Molim vas. Hvala
Ne bih rekla da se radi o uroku,ako vec nikakvi nalazi ne potvrdjuju da se radi o fizickoj bolesti.
Onda se sigurno radi o stresu i psihickoj opterecenosti koja izaziva takve probleme,kakve ste napisali.
Proljev,povracanje,zima,treskavica,umora,vrtoglavi ca,malaksalost...anemija je moguca bas zbog gubitka tezine.


Ja bih rekla da je vas suprug psihicki pod pritiskom,i sav taj stres se na njega slomio na taj nacin.
Jer svatko od nas reagira drugacije na stresne situacije.
Pitatajte ga ima li kakvih problema,sto ga muci,mozda novac,obitelj,odgovornost,sve mu je to doslo kao veliki stres koji je potiskivao i sada se na ovaj nacin ispoljio,manifestirao.

To je moje misljenje,malo porazgovarajte s njime,mozda ce vam to i otkriti neke stvari.
Ako nije vezano za to,onda pokusajte ici ponovno kod doktora na pretrage.
Ali nema to veze s urokom i nemojte razmisljati na taj naci isebe opterecivati.
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 11:58   #74
Quote:
Sapientia kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla da se radi o uroku,ako vec nikakvi nalazi ne potvrdjuju da se radi o fizickoj bolesti.
Onda se sigurno radi o stresu i psihickoj opterecenosti koja izaziva takve probleme,kakve ste napisali.
Proljev,povracanje,zima,treskavica,umora,vrtoglavi ca,malaksalost...anemija je moguca bas zbog gubitka tezine.


Ja bih rekla da je vas suprug psihicki pod pritiskom,i sav taj stres se na njega slomio na taj nacin.
Jer svatko od nas reagira drugacije na stresne situacije.
Pitatajte ga ima li kakvih problema,sto ga muci,mozda novac,obitelj,odgovornost,sve mu je to doslo kao veliki stres koji je potiskivao i sada se na ovaj nacin ispoljio,manifestirao.

To je moje misljenje,malo porazgovarajte s njime,mozda ce vam to i otkriti neke stvari.
Ako nije vezano za to,onda pokusajte ici ponovno kod doktora na pretrage.
Ali nema to veze s urokom i nemojte razmisljati na taj naci isebe opterecivati.
Hvala ali sve je to jako cudno, doslo je tako naglo. on izgleda strasno a nitko nista ne otkriva. Voljela bih ne vjerovati u to, ali nakon toliko pretraga, nemam drugog izbora. Ali hvala
sun and shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 12:00   #75
POzdrav,
jako mi je žao sto to čujem.Vjerujem da vam nije lako.Ja vam ne bi preporučila odlaske nikakvom Hodži svi oni ce naravno reci da urok postoji i izvuci ce vam brdo novaca.
Ako ste vjernik mogu vam jedino proeporučiti da ako i mislite da vas je napala neko zlo da imte u katoličkom molitveniku molitve protiv uroka.Rađese obratite svećeniku.to kazem ukoliko ste vjernik ili odite u Tabor kod fra Linića on ce vam sigurno pomoci.Imate na ovoj stranici sve informacije:http://www.tabor.com.hr/Kontakt.aspx
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 12:27   #76
Quote:
sun and shine kaže: Pogledaj post
Hvala ali sve je to jako cudno, doslo je tako naglo. on izgleda strasno a nitko nista ne otkriva. Voljela bih ne vjerovati u to, ali nakon toliko pretraga, nemam drugog izbora. Ali hvala
Nema na cemu!

Pa kod stresnih situacija i pritisaka koji se nakupljaju dugo vremena dok ne eksplodiras i ne pokazu se na ovaj ili onaj nacin -i dolazi naglo!

Pa pitajte ga kako se osjeca psihicki i ima li ikakvih drugih simtoma osim ovih navedenih.

Jer rekli ste da je povracao i imao proljev neko vrijeme,pa je prestalo,da bi se opet pojavilo.
Kod Anemije se isto tako javlja vrtoglavica,a Anemiju ima puno ljudi imala sam je i sama i ne znaci da je to sada tko zna sto,jednostavno organizmu fali zeljezo,koje se izgubilo od gubitka tezine i povracanja i proljeva.
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 08:46   #77
Slažem se sa svim ovim odgovorima.
To če biti najgore rješenje ako češ si umišljati da je to neki urok.Nije.
Jako ti je lijepo objasnila Sapientija
franjobrzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 09:59   #78
Nema to veze s uzrokom.
Ali lijecnici znaju cesto predvidjeti neke stvari,
pa svakako potrazi pomoc na nekom drugom mjestu.
Ne znam koliko si ili nisi za alternativu,
ali toplo preporucam bilo koji oblik
alternativnog lijecenja.
Na svojoj kozi isprobano i uvijek djeluje
Royal Sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 13:37   #79
Quote:
Royal Sense kaže: Pogledaj post
Nema to veze s uzrokom.
Ali lijecnici znaju cesto predvidjeti neke stvari,
pa svakako potrazi pomoc na nekom drugom mjestu.
Ne znam koliko si ili nisi za alternativu,
ali toplo preporucam bilo koji oblik
alternativnog lijecenja.
Na svojoj kozi isprobano i uvijek djeluje
ako ni sad u cetvrtak nista ne otkriju, poslusat cu tvoj savjet, ali neznam gdje traziti. ljudi, hvala
sun and shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 20:59   #80
Cekamo cetvrtak...
a ako do cetvrtka ne bude bolje i ako
doktori nista ne budu znali
javi mi se u inbox,pa cu ti rado dat par savjeta
i preporuka
Royal Sense is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.