Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2023., 01:14   #1
Niz tegoba: lupanje srca, bol u prsištu, bolovi u nogama...

Simptom je lupanje srca i kao posledica bol u jednoj ili drugoj nozi, ili pak u zoni srca, zbog cega se ne mogu odmarati na odredjenom mestu. Jednom prilikom sam (dok jos nisam znao uzrok) zvao hitnu pomoc i pregled je ustanovio da je sve ok (nema aritmija itd.) osim pada pritiska (tom prilikom je gornji pao na 100 donji valjda 60, zaboravio sam).

Sve to traje vec 8 godina, u ranim sam tridesetim. Sto se tice uzroka uzrok je elektromagnetno polje frekvencije 50 Hz sto sam ustanovio pre 6 godina (dolazi odasvud - iz elektricnih instalacija tako da je jedino resenje da se pogase osiguraci medjutim ako je stan u zgradi ni to nije dovoljno - stavise desavalo se i da iznajmim dvorisni stan u urbanoj zoni grada ali iako je izdvojen i osiguraci pogaseni i ocekujem da ce sve biti ok - ne vredi - rastojanje sa kog deluju ova polja je otprilike 10 metara).

Dakle zanima me koji je konkretan lek za te simptome? Recimo da boravim na mestu na kome ne mogu nista da preduzmem po pitanju uzroka, hotel ili daleko bilo zavrsim u bolnici zbog povrede isl. (inace sam potpuno zdrav i ne pamtim kad sam zadnji put isao kod lekara) ali ovaj problem mi razara zivot sistematski.
Konsultovao sam se par njih telefonom i jedan mi rece da se bavi medicinom a ne radiestezijom i elektrotehnikom. Dakle sta medicina preduzima u takvoj situaciji?

Jos da dodam da su u tim uslovima problemi manji kada lezim na desnom nego levom boku, a takodje i promene vremena (zahladjenje) dodatno uticu.
Zagor-te-nej is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2023., 18:17   #2
Da li se to događa kada uđeš u automobil, naravno isključen. Da li si probao ući u metalni kavez, jer u njemu nema elektromagnetskog zračenja, tkz. Faradejev kavez.
zvir12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2023., 13:29   #3
Quote:
zvir12 kaže: Pogledaj post
Da li se to događa kada uđeš u automobil, naravno isključen. Da li si probao ući u metalni kavez, jer u njemu nema elektromagnetskog zračenja, tkz. Faradejev kavez.
Odlicno se osecam u vlaku, jer unutra nema zracenja iako je iznad ogroman napon.
Nije mi palo na pamet da spavam u automobilu, ali bi to svakako bila alternativa hotelu.
Generalno, svaki prostor mi je ok osim stambenog.
Zagor-te-nej is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2023., 17:35   #4
Auto, vlak, avion, svi metalni zatvoreni objekti u kojima nema električne instalacije, predstavljaju Faradejev kavez, u kojima nema elektromagnetskog polja.
zvir12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2023., 02:23   #5
Dobro ne mogu svuda praviti kavez. Kako se leci meteoropatija recimo. Inace kazu da je meteoropata vise u urbanim sredinama samim tim je jasno sta je pozadinski uzrok
Zagor-te-nej is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.