Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2013., 04:38   #81
Možda je kakav lažni branitelj , dvostrukopenzijac i ratni profiter ljut što je izgubio nezaslužene privilegije , još se nađe pirotehnike

kod tih petokolonaša , probisvjeta , švercera i ljigavih smutljivaca . A štetu državi takvi ionako su uvijek spremni napraviti ..

.ne doživljavaju oni to kao zločin prema svojoj državi - vać kao svoje prirodno pravo . Ima takvih i sad u Remetincu .
Cougarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 07:00   #82
Quote:
Gedeon kaže: Pogledaj post
Ništa bitno-4 vagona, prazni ili su prevozili crijep.
Dignuto je 30 cm unutarnje šine, što pokazuje određeno neznanje jer je iskliznuće mnogo vjerojatnije kod prekida vanjske šine (u koju se opire bandaža kotača u zavoju-dakle ona vodi vlak). Na lokomotivi oštećenja prilično mala, vagoni neoštećeni.
Iz same činjenice mjesta gdje je naprava postavljena ne možeš nikako zaključiti radi li se o bedaku koji nema pojma ili o osobi koja ima stručno znanje u baratanju eksplozivom. Možda je namjera bila ne izazvati preveliku štetu. Ovako napamet glupo je nagađati. I sa tako malom količinom eksploziva ja bih znao razoriti nekoliko kompozicija i sjebati nekoliko ranžirnih kolodvora, da ne pišem o drugim mogućnostima (da ne dajem ideje potencijalnim kretenima).
felixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 07:12   #83
Quote:
felixx kaže: Pogledaj post
Iz same činjenice mjesta gdje je naprava postavljena ne možeš nikako zaključiti radi li se o bedaku koji nema pojma ili o osobi koja ima stručno znanje u baratanju eksplozivom. Možda je namjera bila ne izazvati preveliku štetu. Ovako napamet glupo je nagađati. I sa tako malom količinom eksploziva ja bih znao razoriti nekoliko kompozicija i sjebati nekoliko ranžirnih kolodvora, da ne pišem o drugim mogućnostima (da ne dajem ideje potencijalnim kretenima).
čak i da je bedak bio ovo je presedan kod nas. Bedaci si razvale prste sa petardama a igranje sa nečim što razvali šinu nije dječja igra.
najdraži is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 23:23   #85
Na kraju će ispasti da je neki beskućnik,prelazio preko pruge i da mu je ispala ta naprava koju je našao negdje u smeću i uzeo je jer je mislio da je to neko staro željezo koje će prodati za par kuna i kupiti litru ribara.

Tako,nešto isto kao i za Hodakicu,od raznih mafijaških obračuna,poruka mafije,...na kraju beskućnik kriv
witk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 00:14   #86
Quote:
felixx kaže: Pogledaj post
Iz same činjenice mjesta gdje je naprava postavljena ne možeš nikako zaključiti radi li se o bedaku koji nema pojma ili o osobi koja ima stručno znanje u baratanju eksplozivom. Možda je namjera bila ne izazvati preveliku štetu. Ovako napamet glupo je nagađati. I sa tako malom količinom eksploziva ja bih znao razoriti nekoliko kompozicija i sjebati nekoliko ranžirnih kolodvora, da ne pišem o drugim mogućnostima (da ne dajem ideje potencijalnim kretenima).
Naravno, možda je i to. Dok se ne otkrije nešto više, možemo samo nagađati.
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 00:34   #87
Prije 30 min nova eksplozija u Zagrebu..... za sada radio silence, no pol grada je čulo detonaciju.
Niketas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 00:44   #88
Potvrđeno, nova detonacija u zapadnom dijelu Zagreba...
Niketas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 00:46   #89
HTV1 10.01.2013. 23:10

Diverzanti, jugoslavenski film

Godina proizvodnje: 1967

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 00:47   #90
Jedna osoba ozlijeđena?
Quote:
Neslužbeno se doznaje da je jedna osoba navodno ozlijeđena.
...previše slučajnosti u kratko vrijeme,
da bi se otklonila sumnja u terorizam...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 00:48   #91
Bogme se jako čulo, koliko čitam, grunulo je kod Aleje Bologne, navodno se lik raznio.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 01:01   #92
opa...a što sad mjerodavni vele, jel i ovaj puta nekom ispala petarda iz džepa?

bogamu, i ovi u HTVu huškaju, pakleni strojevi rokaju po Zagrebu a oni se zahebavaju sa Krvavcem
žalac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 01:04   #93
Ministar policije Ostojić: dinamitaš se nije javio i preuzeo odgovornost, zato nije terorizam!.
Razbijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 01:04   #94
Kažu da su bile dvije eksplozije...

Da je netko podmetnuo bombu na tračnice u SAD-u, Ameri bi blokirali radijus od 100 kilometara, podigli vojsku, defcon 1, pičke materine... kad netko minira tračnice u Hrvatskoj: "ah, slučajno je netko... djeca..."... Evo vam sada, dva dana kasnije.
Niketas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 01:05   #95
Eto citam da se neki muskarac raznio. Samo s cime se raznio da se culo preko pola grada?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 01:05   #96
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
Jedna osoba ozlijeđena?

...previše slučajnosti u kratko vrijeme,
da bi se otklonila sumnja u terorizam...
kakav je to terorizam koji se radi u gluho doba noći kad nikoga nema na ulici?
terorizam bi bio baciti bombu u trgovački centar, ovo nema veze s terorizmom nego se netko igra mačke i miša s policijom...i naravno da pobjeđuje kad je naša policija ogranizirana ko neka grupica ljudi koji jednom tjedno piju negdje...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 01:07   #97
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
kad je naša policija ogranizirana ko neka grupica ljudi koji jednom tjedno piju negdje...
i to piju sa onim koje bi trebali da hapse

i ja se slazem, jebes takav terorizam, da je terorizam u pitanju vec bi imali dosta mrtvih, ovo netko psihicki nestabilan zeli prenjeti nekakvu poruku
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 01:10   #98
...ajmo ovako, ]ebe se meni i da mi sam predsjednik države polaže račune
pa me počne ubjeđivati kako je metropola siguran grad,
no ja osobno svoje vlastito dijete nakon ovoga ne bi puštao na ekskurziju...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 01:11   #99
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
kakav je to terorizam koji se radi u gluho doba noći kad nikoga nema na ulici?
terorizam bi bio baciti bombu u trgovački centar, ovo nema veze s terorizmom nego se netko igra mačke i miša s policijom...i naravno da pobjeđuje kad je naša policija ogranizirana ko neka grupica ljudi koji jednom tjedno piju negdje...
Da je netko postavio bombu na tračnice u SAD-u, pa makar tamo vlak nije prolazio 10 godina, nebi satima silazilo sa CNN-a. Ljudi kažu da ne treba paničariti... oko ovakvih stvari UVIJEK treba paničariti.
Niketas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 01:11   #100
I smišljeno zastrašivanje je terorizam.
Razbijač is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.