Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2011., 04:11   #1
Thumbs down "sjenka u sobi"

imam 16 i pol godina i odkada znam za sebe meni se ćini kao da je nešto u mojoj sobi...ćesto kada čitam ili sam na laptopu ućini mi se da "rubom oka" vidim nekog,no kada se okrenem tamo nema nikoga...dobrog sam mentalnog zdravlja,jedini je izuzetak to što sam podložan tome da budem malo depresivan xD ...još jedna stvar,od nedavno sam počeo prakticirati spiritualni sotonizam,i svaki puta kada radim meditaciju da udem u duboki trans ne mogu se opustiti zbog osjećaja da me netko gleda :/
fixman is offline  
Old 24.07.2011., 14:55   #2
depresija i sotonizam, da, zakaj ne
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 24.07.2011., 15:02   #3
Quote:
fixman kaže: Pogledaj post
imam 16 i pol godina i odkada znam za sebe meni se ćini kao da je nešto u mojoj sobi...ćesto kada čitam ili sam na laptopu ućini mi se da "rubom oka" vidim nekog,no kada se okrenem tamo nema nikoga...dobrog sam mentalnog zdravlja,jedini je izuzetak to što sam podložan tome da budem malo depresivan xD ...još jedna stvar,od nedavno sam počeo prakticirati spiritualni sotonizam,i svaki puta kada radim meditaciju da udem u duboki trans ne mogu se opustiti zbog osjećaja da me netko gleda :/
Zamisli šou da okreneš glavu, a tamo netko stvarno bude
Nego, daj odi igrat wow il neš slično, to je manji gubitak vremena ili ekšli poradi na stvarima koje te deprimiraju. Pa di baš ode u JoS? Ko prstom u mekano.
Dea Ex Machina is offline  
Old 24.07.2011., 16:55   #4
youjizz.com i opusti se
tomi0806 is offline  
Old 24.07.2011., 17:04   #5
stavi kameru na jedan dan i uvjerit će se da nikog nema
__________________
Once you've looked into the darkness I think you carry it with you for the rest of your life.
nickmiau is offline  
Old 24.07.2011., 17:37   #6
Demoni te napadaju kad prakticiras sotonizam. Vjerojatno zele tvoju dušu uzet sto prije. Sto vise vjezbas vecu ce moc dobit. Okani se toga odmah i moli se Bogu.
__________________
The name is Plissken
Snake Plissken is offline  
Old 24.07.2011., 17:44   #7
Quote:
Snake Plissken kaže: Pogledaj post
Demoni te napadaju kad prakticiras sotonizam. Vjerojatno zele tvoju dušu uzet sto prije. Sto vise vjezbas vecu ce moc dobit. Okani se toga odmah i moli se Bogu.
ali to mi se događalo i dok sam bio pobožan...još mi se ova ideja sa kamerom ćini kao najbolja >.<
fixman is offline  
Old 24.07.2011., 19:07   #8
... ma samo klekni na kuruzu i dobro se izbićuj po leđima -otjerat ćeš demone i osjećat ćeš se bolje...
haram is offline  
Old 24.07.2011., 19:45   #9
To te proganjaju zbog gramatike...
HUNTER (CRO) is offline  
Old 24.07.2011., 19:47   #10
Quote:
HUNTER (CRO) kaže: Pogledaj post
To te proganjaju zbog gramatike...
To sigurno
kikica04 is offline  
Old 24.07.2011., 19:48   #11
to se i men nekad zna dogoditi. i to uvijek po noci. a ne prakticiram te pizdarije. mislim da je to najvise zbog umora. ne mislim nekog pretjeranog nego onog opcenitog koji nas "tjera" na spavanje.
Boki000 is offline  
Old 24.07.2011., 19:56   #12
inače, taj feeling dobiš i kad gledaš hororac. da li često čitaš o sotonizmu kada si na računalu pa se počinješ bojati i evo tog

da, ozbiljno, stavi kameru, i vidjet ćeš da nema nikog.
__________________
Once you've looked into the darkness I think you carry it with you for the rest of your life.
nickmiau is offline  
Old 24.07.2011., 21:52   #13
Quote:
fixman kaže: Pogledaj post
imam 16 i pol godina i odkada znam za sebe meni se ćini kao da je nešto u mojoj sobi...ćesto kada čitam ili sam na laptopu ućini mi se da "rubom oka" vidim nekog,no kada se okrenem tamo nema nikoga...dobrog sam mentalnog zdravlja,jedini je izuzetak to što sam podložan tome da budem malo depresivan xD ...još jedna stvar,od nedavno sam počeo prakticirati spiritualni sotonizam,i svaki puta kada radim meditaciju da udem u duboki trans ne mogu se opustiti zbog osjećaja da me netko gleda :/

Čovječe kud na sotonizam
A jooooooooj ......
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Old 24.07.2011., 22:00   #14
Sotonizam po sebni nije ni bolji niti lošiji od ostalih putova. Bitno je da odgovara onome tko ga radi. Da "ima srca" za tu osobu. Ako tijekom izvođenja meditacija i drugih tehnika opetovano postoji nelagoda onda možda to nije pravi put, a opet moguće je i da su to izazovi koje teba pobijediti, za koje je dobro da se postave odmah na početku dok je čovjek jači i spreminiji.
Uglavnom odgovori su u tebi (što ne znači da nije dobro poslušati što drugi govore pa onda odlučiti).
Caligula Caesar is offline  
Old 24.07.2011., 22:24   #15
možda ima duge trepavice
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.