Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2013., 01:49   #1
Znate li što tražite, ako tražite? I je li to realno?

Na nekoliko tema došlo se do problema kriterija koje imamo u potrazi za partnerom ili partnericom. Pa me zanima možete li potpuno jasno definirati što tražite ili zapravo ni sami ne znate što tražite. Dakle, od fizičkih karakteristika pa do karakternih.

Evo, ja ću za početak:

1. da je mlađa od 25 - naravno to je okvirno - neću odjebati nekoga samo zato što je jučer upravo proslavio 25. rođendan - s obzirom koliko ja imam godina to prilično visok kriterij, ali tako je kako je.

2. da je djevica - nije baš uvjet, ali bi bilo poželjno; jednu do dvije duže veze bih prožvakao, ali nikakve ons-ove, ff-ove i slične stvari ne bih ni pod razno - to mi je odmah eliminacija.

3. da je vrijedna i kućni tip - da ne gleda samo kako bi što prije negdje iz kuće pobjegla, da nigdje nema mira, da bi samo landrala po vani - da voli prčkati u kući i oko kuće - poželjno bi bilo da voli raditi u vrtu, oko cvijeća, kuhati ili barem pomagati oko istoga.

4. da je skromna - da ne troši pare na pizdarije, skupu obleku, kozmetiku, torbice i slične gluposti - naravno, to ne znači da si čovjek ne priušti kada ima na nešto što jako želi i što mu se sviđa, ali da ne brije opsesivno na to.

5. da voli životinje

6. da ne puši ili da puši umjereno

7. fizički izgled: od 1.60 do 1.75 cm, prosječne težine na visinu, može i malo mršavija prije nego punija i da ima "ugodno" lice. To je možda jedini kriterij koji nije skroz egzaktan, ali mislim da otprilike blizu 50% djevojaka od 20-25 meni ima "ugodno lice". Sise ne volim prevelike, ali ne smeta ako se osjete. Trojka najpoželjnija, ali ako je i dvojka u pitanju, ok. Ako sam dobro pogodio s tim mjerama.

8. inteligencija prosječna - ne tražim ništa posebno po tom pitanju.

Eto, a da sad čujem ostale, ako znaju uopće što traže.
Kurtzius Kuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 02:08   #2
Dobro je imati kriterije, samo što učiniti kad te privuče osoba koja je sve suprotno od kriterija? Zavuče se pod kožu, a totalno kriva?

Zadnje uređivanje tragačica : 17.10.2013. at 02:30.
tragačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 02:18   #3
you go with the flow then
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 10:48   #4
Quote:
tragačica kaže: Pogledaj post
Dobro je imati kriterije, samo što učiniti kad te privuče osoba koja je sve suprotno od kriterija? Zavuče se pod kožu, a totalno kriva?
To samo znaci da se ne poznajes dovoljno i da nisi svjesna svojih pravih kriterija.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 13:58   #5
Quote:
tragačica kaže: Pogledaj post
Dobro je imati kriterije, samo što učiniti kad te privuče osoba koja je sve suprotno od kriterija? Zavuče se pod kožu, a totalno kriva?
e, to je pravo pitanje znam neke koji su se dugo kolebali između tog
nekog i kriterija, da bi na kraju ipak ostali sa svojim kriterijima
jedino ne znam jesu li požalili kasnije ili ne
Devil35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 12:41   #6
Quote:
tragačica kaže: Pogledaj post
Dobro je imati kriterije, samo što učiniti kad te privuče osoba koja je sve suprotno od kriterija? Zavuče se pod kožu, a totalno kriva?


Ako se to dogodi onda mi zapravo i nemamo kriterije tj u najboljem slučaju imamo nekakve zelje poglede toga kakvu osobu hoćemo. Zato se i kaze da je ustrajnost vrlina.
Versatile mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 09:18   #7
ja više uopće ne tražim... čekam da budem pronađena

a sretni nalaznik ako me želi zadržati u trajnom vlasništvu mora biti korektan, odgovoran i pošten... pažljiv i suosjećajan, ali ne pekmezast...energičan, ali ne živčan i hiperaktivan... smiren, ali ne mrtvo puhalo... ljubazan, ali ne ulizica... čvrst i odlučan, ali da nije bahat i samoživ... zdrav, ali da nije opsjednut zdravim životom i navikama... pomalo boem, ali da nije neuredan i aljkav...prilagodljiv koji istovremeno nije prevtrljiv...

ima toga još, al ovo mi prvo palo napamet u ranu zoru
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 09:52   #8
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
ja više uopće ne tražim... čekam da budem pronađena

a sretni nalaznik ako me želi zadržati u trajnom vlasništvu mora biti korektan, odgovoran i pošten... pažljiv i suosjećajan, ali ne pekmezast...energičan, ali ne živčan i hiperaktivan... smiren, ali ne mrtvo puhalo... ljubazan, ali ne ulizica... čvrst i odlučan, ali da nije bahat i samoživ... zdrav, ali da nije opsjednut zdravim životom i navikama... pomalo boem, ali da nije neuredan i aljkav...prilagodljiv koji istovremeno nije prevtrljiv...

ima toga još, al ovo mi prvo palo napamet u ranu zoru
A da pocnes citati bajke o princevima i princezama,mozda te tamo pronadje.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 09:57   #9
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
A da pocnes citati bajke o princevima i princezama,mozda te tamo pronadje.
Zapravo, vrlo lijepo je opisala vecinu zenskih kriterija. Osim onog najvaznijeg, prvog u nizu koji dolazi prije svih ovih navedenih.

Moram se vlazit na njega.

Ili, prevedeno na kulturniji jezik.. leptirici.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 10:33   #10
Quote:
Kurtzius Kuro kaže: Pogledaj post
Evo, ja ću za početak:
...
A jesi me nasmijao

Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post

Ili, prevedeno na kulturniji jezik.. leptirici.
...ne baš. Leptirići bi bili kao ono slatkićki mi je, moglo bi biti nešto.

Bez zmajeva u trbuhu ništa.

A šta ja tražim? Nekog tko je na istoj valnoj duljini sa mnom...
Buena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 10:41   #11
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Zapravo, vrlo lijepo je opisala vecinu zenskih kriterija. Osim onog najvaznijeg, prvog u nizu koji dolazi prije svih ovih navedenih.

Moram se vlazit na njega.

Ili, prevedeno na kulturniji jezik.. leptirici.

što je muškarac koji ne zna kako navlažit ženu

__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 10:48   #12
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
što je muškarac koji ne zna kako navlažit ženu
Placipicka.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 11:36   #13
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
što je muškarac koji ne zna kako navlažit ženu

Definitivno nije vodoinstalater.
Da je onda bi znao naći ventil koji otvara tu slavinu.


EDIT: Ajde kad sam već tu... Vitka dugokosa plavuša, plavih očiju, oble male guze, malih ali čvrstih grudiju, 165-175 visine, težina nesmije premašivati 62kg ali mora biti lijepo popunjena 50:50, da ima inteligenciju, volju za radom i da ima slatku facu kao mali plišani medo...

khm...
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 10:39   #14
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
A da pocnes citati bajke o princevima i princezama,mozda te tamo pronadje.
nekada davno su meni čitane bajke... prije dosta godina sam ih ja čitala svojoj djeci... za koju godinu ću ih opet primit u ruke i čitati ću unucima

to što ti smatraš da je ono što ja tražim bajka, ne znači da takvih osoba na ovom svijetu nema...

ali definitivno znači da misliš da je traženo pretjerano što samo po sebi dalje znači da ne ispunjavaš ni jedan traženii uvjet
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 14:11   #15
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
nekada davno su meni čitane bajke... prije dosta godina sam ih ja čitala svojoj djeci... za koju godinu ću ih opet primit u ruke i čitati ću unucima

to što ti smatraš da je ono što ja tražim bajka, ne znači da takvih osoba na ovom svijetu nema...

ali definitivno znači da misliš da je traženo pretjerano što samo po sebi dalje znači da ne ispunjavaš ni jedan traženii uvjet
Naravno da ima svakavih osoba na svijetu,ni vjerovati ne bi mogla kakvih sve..
Ne mislim da je traženo pretjerano jer svatko ima pravo na kriterije a to koliko jesu ili nisu realni drugo je pitanje.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 14:56   #16
Quote:
tragačica kaže:
Dobro je imati kriterije, samo što učiniti kad te privuče osoba koja je sve suprotno od kriterija? Zavuče se pod kožu, a totalno kriva?
Ima i zato odgovora.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 22:05   #17
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
ja više uopće ne tražim... čekam da budem pronađena

a sretni nalaznik ako me želi zadržati u trajnom vlasništvu mora biti korektan, odgovoran i pošten... pažljiv i suosjećajan, ali ne pekmezast...energičan, ali ne živčan i hiperaktivan... smiren, ali ne mrtvo puhalo... ljubazan, ali ne ulizica... čvrst i odlučan, ali da nije bahat i samoživ... zdrav, ali da nije opsjednut zdravim životom i navikama... pomalo boem, ali da nije neuredan i aljkav...prilagodljiv koji istovremeno nije prevtrljiv...

ima toga još, al ovo mi prvo palo napamet u ranu zoru
da rado *ebe, al da ga bas ne trpa

sweetmaryandjoseph

Kuro i Opal, pa dajte oglas, mishamu
grogbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 23:17   #18
Quote:
grogbc kaže: Pogledaj post

Kuro i Opal, pa dajte oglas, mishamu
stavljam čim padne snijeg... jedini kriterij izdržljivot i čvrsta lopata
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 01:45   #19
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
ja više uopće ne tražim... čekam da budem pronađena
Pa po nekom pravilu muškarci su lovci a žene lovine tako da...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 09:26   #20
Nemoj me krivo shvatiti, jer znam od kuda dolaze tvoji kriteriji, ali ovo sto i kako si napisao izgleda kao jedna velika reklama. Koja zapravo, ne sluzi nicemu.

Problem sa kriterijima je da ih svi imamo, a svi smo ih spremni baciti u smece onog trenutka kad se pred nama pojavi osoba koja krene stiskat nase interne instinktivne prekidace u pravom redosljedu. Tu ce zenski kriteriji nesto prije pasti nego kriteriji muske osobe s osiguranim opcijama, jer su ipak zene nesto vise emocionalno pogonjenje, no i vecina muskaraca tesko moze odoljeti napadu zgodne koketirajuce zenstvene zene, pogotovo ako je njegov vizualni tip i "nitko nece znati za to".

Svi smo mi samo biomehanicke masine sa osnovnim programom upisanim u nas jos puno prije nego sto smo se rodili.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.