Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2011., 12:53   #21
Quote:
Zli_Medo kaže: Pogledaj post
Ovo jedino može izjaviti netko ko nije nikad bio dalje od Ivanje Reke
obiso sam cjelu hrvatsku...samo slavonija i istra su mi relativno nepoznate...bio u vecini europskih drzava...i hrvatice su debelo ispod prosjeka
jedino britanke,austrijanke i svabice su na toj razini....nararavno generalno gledano...svugdje ima lipih i onih manje lipih cura,tako da je ovo vec generalizacija
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 13:01   #22
Quote:
Vanya83 kaže: Pogledaj post
Šveđanke su krasne!kao i Latvijke i Norvežanke
Bio u Švedskoj, i mogu reći da bi ih 80 % u rasponu od 18 do 55 kresnuo odmah
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 13:06   #23
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Bio u Švedskoj, i mogu reći da bi ih 80 % u rasponu od 18 do 55 kresnuo odmah
Nisam bio ali upoznao par!slažem se s tobom u svemu
nedavno neku latvijku upoznao!35,40,wooooooow
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 13:07   #24
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Bio u Švedskoj, i mogu reći da bi ih 80 % u rasponu od 18 do 55 kresnuo odmah
te sto mislis da su 18g stare su 18g stare..te sto mislis da su 55g stare imaju 35g

inace sva ova rasprava je jalova.. kako ce sudancu biti najbolje rvatice ako ih nikad nije vidio, ili nekom s fidzija, ili urugvajcu, ili meksikancu
mozda su jedino culi za fufu iz BB
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 13:22   #25
svaka žena je lijepa na svoj način a samo o njoj ovisi koliko i na koji način prepoznati tu ljepotu
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 13:26   #26
Quote:
Luđak iz hrv kaže: Pogledaj post
obiso sam cjelu hrvatsku...samo slavonija i istra su mi relativno nepoznate...bio u vecini europskih drzava...i hrvatice su debelo ispod prosjeka
jedino britanke,austrijanke i svabice su na toj razini....nararavno generalno gledano...svugdje ima lipih i onih manje lipih cura,tako da je ovo vec generalizacija
Ja fakat ne znam gdje su tebi bile oči kad si putovao po tim silnim evropskim državama
U 7 dana Pariza nisam vidio dobih komada koliko u sat vremena hodanja po centru Zagreba, u 10 dana Londona nisam vidio valjda 10 dobrih komada... austrija, njemačka, švicarska... katastrofa.
Španjolska, portugal nisam bio ali sam čuo od masu ljudi (uključujući jednog koji živi u Španjolskoj i drugog koji se tamo školovao) da ako voliš crnomanjaste, niske cure velikih guzica da su to zemlje za tebe.
Italiju prokrstario uzduž i poprijeko i ne mogu reći da su talijanke neki strašni gabori ali se sa našima bome ne mogu mjeriti baš nikako...
Češka , Poljska, Slovačka tak-tak, ... i da ne nabrajam dalje.
Jedine koje su s našima u rangu su Mađarice
Zli_Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 13:33   #27
Quote:
Zli_Medo kaže: Pogledaj post
Ja fakat ne znam gdje su tebi bile oči kad si putovao po tim silnim evropskim državama
U 7 dana Pariza nisam vidio dobih komada koliko u sat vremena hodanja po centru Zagreba, u 10 dana Londona nisam vidio valjda 10 dobrih komada... austrija, njemačka, švicarska... katastrofa.
Španjolska, portugal nisam bio ali sam čuo od masu ljudi (uključujući jednog koji živi u Španjolskoj i drugog koji se tamo školovao) da ako voliš crnomanjaste, niske cure velikih guzica da su to zemlje za tebe.
Italiju prokrstario uzduž i poprijeko i ne mogu reći da su talijanke neki strašni gabori ali se sa našima bome ne mogu mjeriti baš nikako...
Češka , Poljska, Slovačka tak-tak, ... i da ne nabrajam dalje.
Jedine koje su s našima u rangu su Mađarice
oci su mi bile na mjestu kao i uvjek...i vidio sam veliku kolicinu preljepih zena...u francuskoj pogotovo,tamo nisam cak nijednu debelu vidio...sve elegantno obucene i preseksi
pitanje gdje su tebi oci,pa mislis da su hrvatice najljepse
kak je vec jedan forumas napisao...kompleks malog sela pa se imamo stalno potrebu hvaliti i napuhavati
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 13:39   #28
kolega sokrat reče: ljepota je tiranin svijeta. više-manje svi joj teže, ali je nikada ne dostignu u punoj mjeri svoje želje, a i ono što dostignu nije trajno, već tek prolazno osjećanje ljepote, koje tijekom vremena prelazi neumitno u svoju suprotnost, raspadljivu ružnoću. a lav nikolajević tolstoj još reče: nije mio tko je lijep, već je lijep tko je mio
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 13:40   #29
s obzirom da sam dosta u kontaktu sa strancima , mogu reci da imaju autenticnih pohvala za ovu jadnu malu nasu
ljepota zena , sigurnost na ulicama i okus hrane i kvaliteta namirnica
s tim da u ljepotu zena spada i kako se oblace i nose , a ne samo cista fizicka ljepota
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 13:41   #30
Quote:
Luđak iz hrv kaže: Pogledaj post
oci su mi bile na mjestu kao i uvjek...i vidio sam veliku kolicinu preljepih zena...u francuskoj pogotovo,tamo nisam cak nijednu debelu vidio...sve elegantno obucene i preseksi
pitanje gdje su tebi oci,pa mislis da su hrvatice najljepse
kak je vec jedan forumas napisao...kompleks malog sela pa se imamo stalno potrebu hvaliti i napuhavati
Je, je, je... sve od reda su elegentno obučene presexy mršavice
Mislim da netko malo previše gleda filmove
Samo ti odi u beli sveta pa bari te ultra komade i sretno ti bilo
Zli_Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 13:52   #31
Quote:
Zli_Medo kaže: Pogledaj post
Je, je, je... sve od reda su elegentno obučene presexy mršavice
Mislim da netko malo previše gleda filmove
Samo ti odi u beli sveta pa bari te ultra komade i sretno ti bilo
ja ti kazem sto sam ja vidio nemoj bit ljut sto si zaboravio naocale,pa nisi dobro vidio...nisam ti ja kriv
meni se cini da ti iz svog sela nisi izasao,nego samo lazes ovaj napceni narod svojom propagandom
ne trebam ic u neki beli svet da bi bario
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 14:26   #32
Da se otvori natjecanje u količini bahatosti Hrvatice bi bile u samome vrhu ali u svemu ostalom su daleko od visokih standarda.
Satanic Blood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 14:44   #33
Quote:
Satanic Blood kaže: Pogledaj post
Da se otvori natjecanje u količini bahatosti Hrvatice bi bile u samome vrhu ali u svemu ostalom su daleko od visokih standarda.
Pa što su tebi napravile?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 14:50   #34
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Pa što su tebi napravile?
bile su bahate
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 15:07   #35
necu baš tvrditi kako je vani ali tu brate mili di got odeš van hrpa zgodnih cura, sve više jer se pod zadnje znaju i sredit i obuć. dok frajera zato nema niš, ni za pogledat!!
zupafly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 15:16   #36
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
To što vidite strankinje na TV-u i raznim časopisima uglavnom su neki modeli i sl., zato i jesu tu. Ali riječ je o običnim curama/ženama koje se viđaju na ulicama i po meni jesu, naše su najljepše.
Meni su Srpkinje npr. zgodinije sad bez zajebancije.

Naše imaju taj lažni moral,Hrvatice manje pokažu, drže se kao svetice, a onda rade stvari od kojih bi i Srpkinjama pala vilica.

Općenito su neatraktivne, uglavnom kopiraju jedna drugu i manje više su Europski prosjek.

Inače, Talijanke i Španjolke,kao i Grkinje su ružne, općenito južni krajevi, dok su najlijepše Ukrajinke i Bjeloruskinje navodno.
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 15:19   #37
Sve slavenke MC,sve
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 15:23   #38
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Pa što su tebi napravile?
Meni osobno nisu ništa jer se i ne družim s njima ali je zato jedan moj prijatelj ispušio više puta zbog velike količine bahatosti. Svaka škola se plaća ali on nikako da nauči da ih je bolje izbjegavati he he he
Satanic Blood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 15:28   #39
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
s obzirom da sam dosta u kontaktu sa strancima , mogu reci da imaju autenticnih pohvala za ovu jadnu malu nasu
ljepota zena , sigurnost na ulicama i okus hrane i kvaliteta namirnica
s tim da u ljepotu zena spada i kako se oblace i nose , a ne samo cista fizicka ljepota
Opet, kada sam u USA vidio te soccer moms, mislim na sve sportove, dakle kućanice, sve su bile sređene, ako su i deblje dobro su se obukle sredile i sl.

Kod nas su žene poslije 40-te i dalje najčešće babe,čak i u Zagrebu,Rijeci,Splitu
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 15:30   #40
Quote:
zupafly kaže: Pogledaj post
necu baš tvrditi kako je vani ali tu brate mili di got odeš van hrpa zgodnih cura, sve više jer se pod zadnje znaju i sredit i obuć. dok frajera zato nema niš, ni za pogledat!!
Evo, o ovome upravo pričam. Ako netko smatra da bi svi trebali izgledati kao Brad Pitt, Angelina Jolie ili neka druga visoka kategorija onda je to definitivno bahata osoba.
Satanic Blood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger