Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 19:35   #1
Koliko vas prakticira svrsavanje u curu/zenu?

Pokusavam nagovorit svoju dragu da mi da malo "analne" akcije, cisto zato da mogu opusteno svrsit u nju... moja dosad samo jednom ispunjena zelja...

ona mi kaze da mogu uredno svrsit u nju tijekom normalnog sexa, jer kao na pilulama je...( mislim znam da je, posto smo duze vrijeme skupa - par godina )...ali je to meni nekak iako svi kazu da te pilule su najsigurnije bla bla, meni je to i dalje nekak ono...ne znam...jednom sam svrsio taman dok sam ga vadio, pa sam sljedecih mjesec dana cekao da dobi mengu...

e sad, u razgovoru ovak s frendovima, oni koji imaju cure koje takoder piju pilule, kazu svi da uredno prakticiraju svrsavanje u nju, ono uopce nitko ni ne razmislja o nicem drugom...e sad, mene zanima dal sam onda ocito jedini ja lud da to ne radim ili?
ffantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:42   #2
pa gle.. ti nisi lud, ali ako je cur ana pililama i ne koristite kondom, onda je 100% da pilule i djeluju. u predsjemenoj tekućini koja se izlucuje prije nego svrsis gotovo je 99 % da u njoj ima spermija. a znas da je samno jedan dovoljan za oplođenje jajne stanice....
jebi bolje s kondomom i svrsavaj..
ako ti i ikad bude dala analni, svejedno ces morat kondom navuc na kitu, ako ne zelis zavrsit u grobu 10 godina ranije.
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:48   #3
Ako je na pilulama, mozes svrsavati vez problema nece zatrudnjeti, a kondom ti uvijek moze puknuti ako ga dobro ne stavis na kurac. Za daljne upute odi na temu "osnove seksualnog obrazovanja" i procitaj cijelu temu puno ces nauciti
Nemo474 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 16:54   #4
Quote:
Nemo474 kaže: Pogledaj post
Ako je na pilulama, mozes svrsavati vez problema nece zatrudnjeti, a kondom ti uvijek moze puknuti ako ga dobro ne stavis na kurac. Za daljne upute odi na temu "osnove seksualnog obrazovanja" i procitaj cijelu temu puno ces nauciti
nije 100 %.
ja znam za slucaj trudnoce pod pilulama.
__________________
Nesreca je kad ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce!
night dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 16:59   #5
Quote:
night dream kaže: Pogledaj post
nije 100 %.
ja znam za slucaj trudnoce pod pilulama.
da naravno, kao i svi ostali, i koja je onda svrha pilule, ak gotovo svaka pica ostane trudna pod pilulom...bože mili, jednostavno moram...
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 16:25   #6
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
pa gle.. ti nisi lud, ali ako je cur ana pililama i ne koristite kondom, onda je 100% da pilule i djeluju. u predsjemenoj tekućini koja se izlucuje prije nego svrsis gotovo je 99 % da u njoj ima spermija. a znas da je samno jedan dovoljan za oplođenje jajne stanice....
jebi bolje s kondomom i svrsavaj..
ako ti i ikad bude dala analni, svejedno ces morat kondom navuc na kitu, ako ne zelis zavrsit u grobu 10 godina ranije.
S pilulama je jednako sigurno ko i s kondomom...

Moja draga ih koristi već 3 godine...

Ima samo jedna nuspojava-malo su joj narasle sise...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 12:06   #7
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
pa gle.. ti nisi lud, ali ako je cur ana pililama i ne koristite kondom, onda je 100% da pilule i djeluju. u predsjemenoj tekućini koja se izlucuje prije nego svrsis gotovo je 99 % da u njoj ima spermija. a znas da je samno jedan dovoljan za oplođenje jajne stanice....
Kako samo lupetaš.
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:16   #8
biancaneve@ postoji cijela biblija o tome, ali nema smisla.. najosnovnije sam zapisao.
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 21:10   #9
Meni je ginka rekla u davnim danima, da preejakulat sadrži spermiće. Jesu sporiji, ali može se potrefit koji "brzi".
Na piluli nismo prakticirali svršavanje u mene, čisto jer mi nije bio ni onaj 1% za kockanje. Da je situacija malo drugačija, vjerojatno bi.
Kad nisam na piluli, ama baš NIKAD se ne oslanjam na plodne/neplodne dane, jer mi se često zna poremetit ciklus, a stvarno se ne kockam. Ne koristimo ni vadi-metodu. Kad nisam na piluli - kondom. A čak ni tada ne svršava u mene.
Jebiga, ekstra sam oprezna.
A svršavanje unutra bez pilule i bez kondoma oslanjajući se samo na plodne/neplodne dane - nema šanse!

Suma sumarum, @autor, šansa uvijek postoji, ali znam svega 1 slučaj osobe koja je ostala trudna na piluli.
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 21:16   #10
E da, šta se E. coli tiče, naravno da se prenosi analcem, ako se iz guze ide ravno u pičku.

Ja sam je recimo dobila u moru jedno ljeto, pretpostavljam da se netko pametan pokakao.
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:36   #11
najbolje da pročitaš cijelu temu od pocetka do kraja... ali ovaj put sa razumjevanjem.
eh, da.. btw dosta mi je prepiranja sa djecom...
samo vam mogu reci, navucite kondome prije seksa!
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:38   #12
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
najbolje da pročitaš cijelu temu od pocetka do kraja... ali ovaj put sa razumjevanjem.
eh, da.. btw dosta mi je prepiranja sa djecom...
samo vam mogu reci, navucite kondome prije seksa!
djete vec nisam preko 20 godina tako da samnom mozes pricat nurmalnim tonom , i nije mi jasno sta sad ti hoces. ja sam samo napomenuo da postoje i pumpe za higjensko ciscenje, koji dio ne valja?
Jesse James is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:40   #13
Quote:
Jesse James kaže: Pogledaj post
djete vec nisam preko 20 godina tako da samnom mozes pricat nurmalnim tonom , i nije mi jasno sta sad ti hoces. ja sam samo napomenuo da postoje i pumpe za higjensko ciscenje, koji dio ne valja?
postoje, ali opet mozemo pricati o relativnoj sigurnosti, pa bolje da to preskocimo.
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:44   #14
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
postoje, ali opet mozemo pricati o relativnoj sigurnosti, pa bolje da to preskocimo.
ovo je forum i ovdje se komentira. ako nisi spreman komentirati nego pravit se vazan onda forum definitivno nije za tebe pozdravljam vas jer atmosfera nije baz pozitivna ovdje pozzz
Jesse James is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 09:29   #15
Quote:
ffantom kaže: Pogledaj post
Pokusavam nagovorit svoju dragu da mi da malo "analne" akcije, cisto zato da mogu opusteno svrsit u nju... moja dosad samo jednom ispunjena zelja...

ona mi kaze da mogu uredno svrsit u nju tijekom normalnog sexa, jer kao na pilulama je...( mislim znam da je, posto smo duze vrijeme skupa - par godina )...ali je to meni nekak iako svi kazu da te pilule su najsigurnije bla bla, meni je to i dalje nekak ono...ne znam...jednom sam svrsio taman dok sam ga vadio, pa sam sljedecih mjesec dana cekao da dobi mengu...

e sad, u razgovoru ovak s frendovima, oni koji imaju cure koje takoder piju pilule, kazu svi da uredno prakticiraju svrsavanje u nju, ono uopce nitko ni ne razmislja o nicem drugom...e sad, mene zanima dal sam onda ocito jedini ja lud da to ne radim ili?
U žensku se svršava od prve račne noći, kada si spreman s njom pod okriljem sakramenta braka začeti život. Prije toga se ne smiju imati spolni odnosni, nego se treba curi raditi isključivo ono što ti radiš, a to je jebanje u šupak. Tako će ona ući nevina u brak.
_Smokljan_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 16:51   #16
skoro 2 godine to prakticiram i zasad još uvijek ne nunam bebača.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 17:02   #17
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
skoro 2 godine to prakticiram i zasad još uvijek ne nunam bebača.
I on je to prakticirao 2-3 godine, ali nije baš svaki ciklus točan kao švicarski sat
__________________
Wristcutter
Ryuuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 17:36   #18
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
skoro 2 godine to prakticiram i zasad još uvijek ne nunam bebača.
Kljucna rijec.

Ono, idem se jos malo igrati s ovom bombom, zasad jos nije eksplodirala.

Kao sto je rekla Ryuuza, ne mozes se sa sigurnoscu oslanjati samo na tu metodu kad postoji niz faktora koje ne mozes predvidjeti, a koji mogu uzrokovati stanovite hormonalne promjene, pa time i poremecaj ciklusa, i to za samo par dana koji mogu znaciti jako puno.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 17:54   #19
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Kljucna rijec.

Ono, idem se jos malo igrati s ovom bombom, zasad jos nije eksplodirala.

Kao sto je rekla Ryuuza, ne mozes se sa sigurnoscu oslanjati samo na tu metodu kad postoji niz faktora koje ne mozes predvidjeti, a koji mogu uzrokovati stanovite hormonalne promjene, pa time i poremecaj ciklusa, i to za samo par dana koji mogu znaciti jako puno.
A čuj, možda ni njemu nije bed dobiti bebu kao što nije bio ni nama
Mi smo uskoro ionako planirali imati djecu, tako da nam je skoro svejedno što je to neplanirano uranilo

Da nismo ni u kojem slučaju htjeli bebu, nebi se zezali nego bi koristili pouzdaniju metodu
__________________
Wristcutter
Ryuuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 17:56   #20
Quote:
Ryuuza kaže: Pogledaj post
Da nismo ni u kojem slučaju htjeli bebu, nebi se zezali nego bi koristili pouzdaniju metodu
Exactly.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger