Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 11.01.2009., 16:24   #1
Pozdrav ekipa!

Nažalost ne kupujem ja ali pri kupnji je moj jedan vrlo dobar prijatelj......zapeo je za nju i ne mrda ni mrvicu nazad......auto je turbo četverocilindraš sa 260 ks i 380 nm,cijena oko 280 000 kn.....
kolega se baš ne razumije u aute i više ide po filingu i onome šta vidi,planira ugradnju plina na što sam mu odma ukazao da gubi garanciju,uostalom ako imaš para za takav auto onda ga i možeš točiti,zar ne?
misli da mazda troši 10-11litara,prema testovima potrošnja u gradu je 15-16 litara pa i više.....auto je za po gradu i četvrtina otvoreno
ako tko ima neka napiše o svojim iskustvima i eventualno ako ima plin......našao je jednu a-kuću koja daje garanciju na plinsku ugradnju....ali,po meni je to sve zajebancija i riskiranje.....mazdama ne odgovara plin po meni
kakva je situacija sa osiguranjem i kasko,koliko godišnje bi bila cifra?
pozdrav

e da.....ja tipujem na bmw 320d 163 ks,verzija sa 2 vrata,nešto je jeftiniji,cijena oko 260 k kn.....kad je već bal nek je maskenbal,tipa ne zanimaju priče za te pare si mogao ovo ili ono,ja da biram definitivno bi išao na bmw i to bijele boje,325d je skuplji cca 50-60 k kn
inače mladi bračni par bez djece

Zadnje uređivanje Brazil : 11.01.2009. at 17:04.
Porucnik31 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.