Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2014., 17:19   #61
Četvrta epizoda. Hoće se nešto počet događat u ovoj seriji? 50 minuta ničega.

I zaboli me živo za tinejdžersku napušenu scenu, zauzimaju najveći dio epizode, a zanimljivi su ko i sušenje boje na zidu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 17:59   #62
što je najgore, neki kažu da je ovo nešto, i hvale ju.
ne vidim zašto. po meni je ovo 2.5 od 5.
pecanje u mutnom. osobno, gledam, ali da bih ju ikom preporučio, ne bih.
za razliku od Losta, koji i danas preporučujem, ili recimo Rectify, seriju sličnu
ovoj, gdje se skoro ništa ne događa, a u biti, događa se sve.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 18:42   #63
Yup, i meni frendovi govore "kako je super, kako je genijalno" al ja tu silnu genijalnost ne vidim. Skoro smo na pola sezone, a radnja se da prepričat u dvije-tri rečenice. Razmazili me Fargo i Hannibal.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 08:42   #64
Šteta što u zadnjoj epizodi nije bilo više mrtvih životinja/psa oko šerifa.
Meni je serija ok, nije nešto poseban ali može proći za ljeto.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 17:13   #65
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Četvrta epizoda. Hoće se nešto počet događat u ovoj seriji? 50 minuta ničega.

I zaboli me živo za tinejdžersku napušenu scenu, zauzimaju najveći dio epizode, a zanimljivi su ko i sušenje boje na zidu.
Ni meni nije jasna ova serija. Zar je nešto automatski dobro ako je potpisuje HBO? Niđe veze.
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 18:38   #66
pa po nekima, da hbo dosta zivi na staroj slavi
ja se bicem tjeram da ovo gledam, zadnju mi se uopce ne da
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 02:19   #67
Pa vecinom serija su ok koje potpisuje HBO, ne mora znacit da je bas svaka..pa tako ni ova. Ali kao sto sam rekao, dat cu joj ocjenu kad zavrsi sezona i vidit jeli se isplati dalje pratit.
Sto se tice epke, nista posebno osim pocetka. Mislio sam da ce biti uzbudljivije u nastavku..
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 09:09   #68
I, ima li smisla gledati 5. epizodu ?


.
religula is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 10:27   #69
Moram priznati da serija, nakon obečavajućeg pilota, nije ostala na istoj razini. Dobro je netko rekao, radnju se dosad može opisati u 2-3 rečenice bez da se izgubi išta bitno. Ostaje nam za nadati se da će u drugoj polovici sezone "ubaciti u višu brzinu" i dati seriji neki smisao.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 20:01   #70
I tako, baš kao i kod Resurectiona (hmmm kako su oni završili) ostajem na 1x5 epizodi, koja kao i ostale ne vodi nikuda... Ok bilo je scary kada su kamenovali onu babu ali ostalo je ono promašaj... Dosadno... Dramski ok ali u vidu nekog SF ili holy shit fantasy, je promašeno...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 13:19   #71
Meni je ova peta epizoda bila fantastična. U rangu s trećom epizodom koja mi je dotad bila najbolja. I dalje odgovorno tvrdim da je jedan od velikih problema ove serije teen scena. Koga boli briga za njih i njihove probleme? Više kulta, više svećenika, više misterije (uz povremena otkrivanja), a ne šerifova kćer, njena frendica, paljenje baby Jesusa i grupno pušenje marice.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 00:13   #72
I meni bila super epizoda, al brate ku*ca ne kužim kamo ovo vodi
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 19:15   #73
Mislim da nikam ne vodi..

Serija je samo pogled u neobičan svijet.
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 00:04   #74
Ove epizode kad se fokusiraju na jednog lika su mi izvrsne. Nora je luda, al obožavam je.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 02:13   #75
Evo citam da su je obnovili za 2. sezonu...u ovoj zadnjoj epki bas me zanima sta se krije u onoj tekici...koji su unutra odgovori i hoce li je ikad procitati onaj policajac.
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 09:33   #76
Počelo je dobro i sad već zijevam a i pitam se zašto "leftovers" kad je zapravo broj nestalih prilično neznatan prema toliko milijardi ! Da je nestala recimo bar milijarda ajd a ovako...ne znam...bojim se još jednog reza i odustajanja jer su postali dosadnjikavi i razvučeni...
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 14:22   #77
Aj nije loše, vidit ću kako će dalje ići.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 19:28   #78
WTF?

Kada, kada hebemu nam scenaristi misle dati nešto konkretno...

NG 05/1972 ? Pauk koji živi pod vodom?.......

Ovakav scenerij se može naposati samo teško napušen ili pod utjecajem LSDija. Još me drži da gledam, hebemu!
Mali_Mirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 02:28   #79
A lude li Patti...wtf..znaci ipak je kevin ucinio ono sve, ali kako to da se ne sjeca nicega??
Jesu li ono ona tijela od prije 2-3 epke sta je dovezao tamo kod njih?
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 23:20   #80
ne znam jel ovo uopće ima smisla gledat, bacila sam malo oko na neke random epizode na tv-u i izgleda mi serija jako konfuzno i sterilno
nešto loš HBO u zadnje vrijeme
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:15.