Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2008., 13:26   #61
Quote:
Vajta kaže: Pogledaj post
Nema li neka fora u Homerovoj "Odiseji" s pretvaranjem ljudi u svinje, pa ih onda netko pojede kao takve? Bila je ona jedna kratka scena te ženske sa svinjom...
jep, kirka
al bilo bi malo too much, da u sve to umiješaju još i grčku mitologiju
Tintin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 21:51   #62
auu, famozna serija, famozna.
samo sam tužnjikava jerbo slistih cijelu sezonu u valjda dva dana, a rekoh si da ću polako guštat. jea rajt.
(za utjehu i južnjačkog ugođaja si malo puštam onog kauboja jacea)
bill je divan. divan. i najljepše kaže sookie, bogami. i pravi je đentlmen. i spržilo ga sunce zbog ljubavi.
mala paquinka bi mogla bit i bolja. malo mi nekako neuvjerljiva, između ostalog, u svim onim zajebanim situacijama šta su je strefile. al ajde. drago mi je da kao lik nije ipak posve bespomoćna djeva u nevolji sa velikotreptajućim okama.
tara je zajebana igračica. jasno mi je da se nakon svih sranja hvatala za zadnju slamku, al da je nasjela na spiku one šejpšifterice? razočarala me, bome ako nije.
jason je tako beskrajno simpatično sjeban.
sam- pomalo dosadnjikavo dostupan.
a terry je toliko brižan drag. ("tvoja kosa je kao zalazak sunca nakon eksplozije bombe")

i da, mišljenja sam da je lafayette mrtav.
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 15:50   #63
ja sam zaljubljena u billa
par odlicnih scena jos:
pokrivanje kriza zastavom
sam u krevetu kaze tari: sometimes, you... grunt. Because I'm black I sound like Serena Williams!
ono izvlacenje iz groba za nogu i seks na groblju
jason... ne znam di da pocnem - ples sa maskom, u gacama kod lafayettea, seks sa maudette, kad je branio korijen stabla, zabijanje cavla u kobasicu, doggie style + smece ... ma sve
taru su mi pokvarili na kraju skroz. vise erica i pam hocu!


bill because you will never find a human man you can be yourself with... i onaj pogled
sta nisu svinje nekakav znak djavla ili neceg takvog
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!

Zadnje uređivanje PrittPen : 02.01.2009. at 16:02.
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 18:38   #64
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
bill because you will never find a human man you can be yourself with... i onaj pogled
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 12:29   #65
razočarala me zadnja epizoda.
sve se nekak prejednostavno riješilo.
__________________
Nothing lasts forever, not even sex with me.
- Alan B'stard
Alan B'stard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 16:29   #66
Veliki pozz svima ja sam ovdje nova.
Ugl. bas gledam po ovoj temi i nemogu vjerovat da ima toliko vas koji ste pogledali True blood.
Mene je serija dosta iznenadila jer sam mislila da ce bit jos neka glupost,a na kraju sam ostala odusevljena.
p.s.imam dva pitanja.
1.Dali postoji jos neki forum u vezi True blood izuzev mog?
2.Dali je netko procito cetvrtu knjigu?
Miss. Wyatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 20:46   #67
Jebena serija, a uvodna pjesma me odmah osvojila..
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 16:04   #68
Velorien- ako ti je ova serija toliko užasna šta stalno visiš/tj. visio si u ovoj temi?

Ugl. Serija je odlična i uopče nije kao Buffy
Tella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 16:35   #69
Baš visim u temi, onak refreshao sam svake sekunde da vidim jel došao novi reply. Jednostavno čitam sve nove teme u ovom forumu i vidim da je hvalite bezveze.
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 17:20   #70
True blood hbo

Gleda li netko ovu seriju o vampirima na HBO? Serija je odlična. Radi se o tome da su vampiri "izašli" u svijet tj. objavili svoje postojanje ljudima jer je izumljena sintetička krv "true blood" zbog koje više ne moraju piti ljudsku. Puno crnog humora, akcije, sexa...
Gandalfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 20:40   #71
mislim da tema postoji na "neprikazanom", al sto se tice serije meni je
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 23:38   #72
Da čuo sam za nju i pari mi stvarno dobra...nemam HBO a naše televizije je neće otkupiti za milijun godina, pa sam je mislio dowloadati s neta...to bi bio poveliki download, pa ako netko još ima kakav komentar na seriju, volio bih ga čuti
PeaceFrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 00:26   #73
Ja ju pratim na HBO i meni se sviđa. Obrađuje temu vampira na malo drukčiji način nego dosadašnje serije sa sličnom tematikom.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 11:49   #74
Ja je isto gledam na HBO-u i stvarno je serija odlična. Dosta neobična, s plejadom zanimljivih likova, odličnih dijaloga, suptilnim podjebavanjem društva i vjerojatno najboljom uvodnom špicom ikad (kako mi je dobra ona stvar, je-be-no).
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 17:41   #75
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Ja je isto gledam na HBO-u i stvarno je serija odlična. Dosta neobična, s plejadom zanimljivih likova, odličnih dijaloga, suptilnim podjebavanjem društva i vjerojatno najboljom uvodnom špicom ikad (kako mi je dobra ona stvar, je-be-no).
odgledala 1.sezonu..prvo mi se serija učinila zabavnom razbibrigom al sa svakom epizodom je postajala sve bolja i dublja..dobar svenarij,dobri glumci,anna paquin odlična..odlična serija sve u svemu..

eh da..špica-pravo malo remek-djelo..
fortuna maništral is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 18:34   #76
koji dan i u koliko sati je ta serija?
azzoresk8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 22:36   #77
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Ja je isto gledam na HBO-u i stvarno je serija odlična. Dosta neobična, s plejadom zanimljivih likova, odličnih dijaloga, suptilnim podjebavanjem društva i vjerojatno najboljom uvodnom špicom ikad (kako mi je dobra ona stvar, je-be-no).
serija ludilo

špica mrak, remek djelo odgledala prvu sezonu, jedva cekam dalje, nadam se da je nece zasrat

http://www.youtube.com/watch?v=vxINMuOgAu8
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 00:25   #78
Upravo pogledah prvu epizodu, i mogu reći samo - prejako!!
PeaceFrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 20:11   #79
Opet ja s True Bloodom, ali evo moram nabaciti još koju pohvalu

- Najjača špica ikada
- Svaka epizoda završava s cliffhangerom
- Scena u kojoj je novinska naslovnica: "Angelina adopts a vampire baby"
- Prilično "necenzurirana" serija; sex, drugs i vampiri...

Zna li tko koja je ono pjesma iz te genijalne uvodne špice?
PeaceFrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 12:31   #80
Quote:
PeaceFrog kaže: Pogledaj post

Zna li tko koja je ono pjesma iz te genijalne uvodne špice?
jace everett
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.